Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

QUOTE(mute20 @ 2009 09 07, 14:14)
labai patiko patalpos apacioje darželis viršuje vaiku sporto klubas kur treneriai dirba su vaikučiais fizinio lavinimo


Ar sporto salėje vyks užsiėmimai, kai vaikutis miegos? KOKS TRIUKŠMAS, galiu įsivaizduoti, kaip vaikas pailsės. Manau žinau, apie ką kalbate. Auklėtojos ten tikrai neblogos, bet patalpos skirtos ne vaikams. Patalpos tamsios, nevėdinamos ir neizoliuotos. Vaikai net miega triukšme. schmoll.gif Nes aplink nuolat vyksta užsiėmimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noras1: 07 rugsėjo 2009 - 13:20
deja manu kad kalbame ne apie ta pati...nes buvau pati apžiuret tai ir speciali iranga vedinimu patalpai yra ir viskas pagal visus reikalavimus, tuoaletai ,spinteles,auklytes plius fizinis lavinimas...koks triukšmas??? juk viskas atskirose aukštuose..
manau noriau ar nebusit tik konkurentai šito klubo,nes ten mačiau yra valandinis vaiku darželis šalia bet jis ofisiniame pastate tai čia tai jo vaikui pastoviai trukšmas o tuo labiau prie judrios gatves...???dar paskambinau pasiteiraut ar čia jis,kokios sąlygos,tai rusiškai panele atsiliepus temokejo kalbet vos vos lietuviškai pralemeno ir dar tokia nepatenkinta maždaug "ko čia tiek klausynejat":)ir čia vaiku priemeja???siaubas.. blink.gif
nes aš pamačiau ir užsivedžiau, o tikrai nesu iš tu kurios savo vaika leistu bilekur..ir laukiu kol jis pradės veikt...
Atsakyti
QUOTE(mute20 @ 2009 09 07, 17:18)
deja manu kad kalbame ne apie ta pati...nes buvau pati apžiuret tai ir speciali iranga vedinimu patalpai yra ir viskas pagal visus reikalavimus, tuoaletai ,spinteles,auklytes plius fizinis lavinimas...koks triukšmas??? juk viskas atskirose aukštuose..
manau noriau ar nebusit tik konkurentai šito klubo,nes ten mačiau yra valandinis vaiku darželis šalia bet jis ofisiniame pastate tai čia tai jo vaikui pastoviai trukšmas o tuo labiau prie judrios gatves...???dar paskambinau pasiteiraut ar čia jis,kokios sąlygos,tai rusiškai panele atsiliepus temokejo kalbet vos vos lietuviškai pralemeno ir dar tokia nepatenkinta maždaug "ko čia tiek klausynejat":)ir čia vaiku priemeja???siaubas.. blink.gif
nes aš pamačiau ir užsivedžiau, o tikrai nesu iš tu kurios savo vaika leistu bilekur..ir laukiu kol jis pradės veikt...


Na aš, iš tiesų, juk galiu ir klysti. ax.gif Atsiprašau, 4u.gif nenorėjau jūsų pykdyti.
Bet buvo vienas darželis, kuris vėliau užsidarė ir dabar vėl galvoja atsidaryti (jei surinks vaikų grupę), o triukšmas, ten buvo nerealus (dėl to buvau tikra, kad kalbame apie tą patį). Vaikai nuolatiniame triukšme ir dulkėse, nes langų vėdinimui nebuvo, o triukšmas iš antro aukšto puikiai girdėjosi. smile.gif
Taigi dar kartą atsiprašau, jei suklydau blush2.gif Ir nuoširdžiai tikiuosi, kad jūsų vaikui bus gerai smile.gif Aš savo vaikams darželius irgi renku labai kruopščiai ir labai kritiškai renku aplinką. smile.gif
Taika? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noras1: 07 rugsėjo 2009 - 19:33
miela mamyte, tai kad as nepykstu tiesiog diskutuoju 4u.gif
svarbu kad pamatytum ir patiktu:D:D:D
Atsakyti
O koks tai darželis??? Ne kiddy gym'e kartais g.gif g.gif Esame dar paieškose.. Labai aktualūs darželiai su aktyviu anglų kalbos mokymu. smile.gif
Atsakyti
nu dabar pavadinimo negaliu pasakyt bet kažkoks toks sunkus,užstrigo galvoje:D..važuodama pro šali pažiųrėsiu:) taip kalbos labai gerai mokyti maziukus nes jie lengvai išmoksta,man atrodo kažkurioje temoje skaičiau kad yra specialus anglu kalbos darželiai...bet lb svarbu mokytoja kad gera butu nes kitaip blogai išmoks(iš savo patirties sakau) blush2.gif vaiko gyvenime svarbiausia pirma anglu ir matematikos mokytoja:D
Atsakyti
Kalbų vaikas išmoksta tikrai greitai. Kuo mažesnis tuo geriau. Mačiau aš, kad kiddy gym'e yra anglų pamokėlės, bet už jas reikia mokėti papildomai ir.. reklamoje parašyta... "šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė".

Mano dukrytė žodžius ir taip, kai kuriuos anglų kalbos moka. O papildomai tikrai nematau reikalo mokėti, nes vaikai iki 8-9 metų, tikrai ne daug ką išmoksta, tik kelias frazes, kurias ir mes galime išmokyti.

Tai sakau iš savo patirties: kai buvau maža 5-6 m, du metus lankiau sekmadieninę mokyklėlę, kur mokėmės anglų kalbos. Rezultatas - nulis. Kai nuėjau į mokyklą, teko mokytis "My name..." smile.gif

Gal dabar kokybė pamokėlių pasikeitė g.gif Bet kai turėjau tokią patirtį, tai tikrai nenoriu švaistyti pinigų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2009 09 08, 10:33)
Kalbų vaikas išmoksta tikrai greitai. Kuo mažesnis tuo geriau. Mačiau aš, kad  kiddy gym'e yra anglų pamokėlės, bet už jas reikia mokėti papildomai ir.. reklamoje parašyta... "šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė".

Mano dukrytė žodžius ir taip, kai kuriuos anglų kalbos moka. O papildomai tikrai nematau reikalo mokėti, nes vaikai iki 8-9 metų, tikrai ne daug ką išmoksta, tik kelias frazes, kurias ir mes galime išmokyti.

Tai sakau iš savo patirties: kai buvau maža 5-6 m, du metus lankiau sekmadieninę mokyklėlę, kur mokėmės anglų kalbos. Rezultatas - nulis. Kai nuėjau į mokyklą, teko mokytis "My name..." smile.gif

Gal dabar kokybė pamokėlių pasikeitė g.gif Bet kai turėjau tokią patirtį, tai tikrai nenoriu švaistyti pinigų 4u.gif


Vat kaip idomu, as kaip tik irgi galvojau apie sestadienine mokyklele. Kiek zinau, vaikai isimena greitai, bet va, kai nelabai kur keliaujam po angliakalbes salis, bijau, kad greit priges visos zinios... Siaip norint stiprios anglu kalbos, jei planuoja tevai praleisti gyvendami nemazai uzsienyje, tai yra puikus darzeliai anglu kalba - Vilniaus tarptautine mokykla, berods taip vadinasi (buvo Turniskese, dabar persikrauste i senamiesti) ir Subaciaus g. - Tarptautinė Amerikos m-kla Vilniuje - ir mokykla, ir darzelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvyrce: 08 rugsėjo 2009 - 09:49
QUOTE(elvyrce @ 2009 09 08, 10:46)
Siaip norint stiprios anglu kalbos, jei planuoja tevai praleisti gyvendami nemazai uzsienyje, tai yra puikus darzeliai anglu kalba - Vilniaus tarptautine mokykla, berods taip vadinasi (buvo Turniskese, dabar persikrauste i senamiesti) ir Subaciaus g. - Tarptautinė Amerikos m-kla Vilniuje - ir mokykla, ir darzelis.


Jei ten vaikai kalba įvairiom kalbom (tame tarpe anglų), tada tikrai yra verta ten leisti vaiką norint, kad vaikas išmoktų kalbos thumbup.gif
Atsakyti
Aš skaitau kad vaikas kai ateis laikas viska pats išmoks kam ji vargša uzsienio kalbu pamokelemis kankinti..mano manymu šiuo metu kai dar maža geriau fiziškai lavinti kad stipresne būtu ,kojos tiesios,sveika ...na nebent tik idailes ar šokiu bureli laikysenai galečiau leist,o manau kiek pamokyčiu vyks darželije( dailė, gal viena pamokyte anglu gal kokio teatro) ir užteks vaikučiui pradžiai:Do tuo labiau anglu mokyklas lankyt kur tik angliškai šneka...na nebent i užsieni visam planuoti..biggrin.gif
Atsakyti
ieškau privačių darželių Pilaitėje -ar įmanoma ką nors rasti? blush2.gif
Atsakyti
mes jau savaitele einam i darzeli Titija Bukiskese. Atrodo, kad mano maziukei ten patinka, namo nelabai nori eiti... Valgyt pati pradejo, nes gi kiti vaikuciai taip daro. mama dabar sauksto neikis, nes mazoji viska daro "PITI" smile.gif buvo jau muzikos pamokele, tai kai paklausiu, ka darzeli veike, tai dainuoti pradeda smile.gif
Atsakyti