Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(anemone @ 2011 01 26, 15:40)
NIDA

Jus tik 120lt isleidote . O as siemet jau apie 300lt . Ir dar laukiu vieno uzsakymo . Is praktikos galiu pasakyti , kad kokybiskos ir brangios seklos duoda dideli derliu .

OHO bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 26, 15:38)
Aš turiu, jei  niekur arčiau negausi, rašyk  mirksiukas.gif  Kai atšils, galėsiu atsiųsti  mirksiukas.gif

o jus is kokio miesto?jug geriau is pazystamu tsakant pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzigitas: 26 sausio 2011 - 16:26
QUOTE(NIDA @ 2011 01 26, 15:49)

Ir dar klausimėlis,kuom ypatingos tos ledo salotos? Aš visada paprastas lapines perku man jos  thumbup.gif  Girdėjau,kad Oliveris per savo laidą apie jas ne kaip atsiliepė,tai net neragavau aš jų.

Man - pačios skaniausios, tik pernai nepavyko užauginti, bet bandysiu šiemet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 17:42)
Man - pačios skaniausios, tik pernai nepavyko užauginti, bet bandysiu šiemet  smile.gif

Ir man pačios skaniausios wub.gif atsirado šeimoje dar vienas ėdrūnas šių salotų, tai nusprendžiau ir aš dar kartelį pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 01 26, 18:46)
Ir man pačios skaniausios wub.gif  atsirado šeimoje dar vienas ėdrūnas šių salotų, tai nusprendžiau ir aš dar kartelį pabandyti ax.gif


Reikės ir man pabandyt jų užauginti. Nors neragavau,bet kai visos taip giriat,tai patikėsiu.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2011 01 26, 20:16)
Reikės ir man pabandyt jų užauginti. Nors neragavau,bet kai visos taip giriat,tai patikėsiu.

Paragavimui gali nusipirkti iš parduotuvės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 19:24)
Paragavimui gali nusipirkti iš parduotuvės  mirksiukas.gif


Baik baikas blink.gif jei paragaus tų "celofaninių" iš parduotuvės, tai tikrai neaugins.
Manau nei finansiškai nenukentės, jei nusipirks sėklų, nei rankos nenukris, jei užsiaugins keletą daigų naminių salotų. smile.gif
Pritariu, kad šios salotos tikrai skanios.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 26, 20:40)
Baik baikas  blink.gif jei paragaus tų "celofaninių" iš parduotuvės, tai tikrai neaugins.
Manau nei finansiškai nenukentės, jei nusipirks sėklų, nei rankos nenukris, jei užsiaugins keletą daigų naminių salotų.  smile.gif 
Pritariu, kad šios salotos tikrai skanios.

Man skanu ir "celofaninės" lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Man neskanių salotų nebūna(ypač savo užaugintų) biggrin.gif Tai surizikuosiu. Paragausiu,kai užaugs biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas žino kur galima gauti vasarinių česnakų sodinimui apie Kauną, Prienus, Širvintas.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 26, 20:19)
Man skanu ir "celofaninės" lotuliukas.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif mes ir dabar kapojame iš parduotuvės thumbup.gif
Papildyta:
Aš dar turiu nauju sėklu, net pati nebežinau kada nusipirkau bigsmile.gif
Tai dabar turiu sėjimui Great lakes 656- vėlyvos, Regina dei ghiacci (iceking)- vidutinio vėlyvumo.
Ir dar paprastu salotu su pabanguotais krašteliais Grand rapids ax.gif
Atsakyti
Jei jau apie salotas... pernai mano salotos labai neaiškiai augo. Kažkaip augusios lauke išstypo į ilgą stiebą su mažyčiais lapeliais... Gal įtariat kame šaknys? blush2.gif
Atsakyti