Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

Siulyciau kitas temas dar pasiskaitineti - yra atskiros, skirtos pomidorams, agurkams, paprikoms... Nes cia tikrai niekas viso saraso nesurasys-be sancu doh.gif
Va, pasiziurek kada palankios dienos ka seti/sodinti... o siaip viskas tik per praktika mirksiukas.gif

Seja pagal menulio kalendoriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 sausio 2011 - 21:25
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 22, 22:24)
Siulyciau kitas temas dar pasiskaitineti - yra atskiros, skirtos pomidorams, agurkams, paprikoms...  Nes cia tikrai niekas viso saraso nesurasys-be sancu doh.gif
Va, pasiziurek kada palankios dienos ka seti/sodinti... o siaip viskas tik per praktika mirksiukas.gif

Seja pagal menulio kalendoriu



aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2011 01 22, 18:42)
sveikutes visos!
taciau nezinau nuo ko pradeti,,,, lb noriu daigus pati uzsiauginti , kad pirkti nereiketu, tik nzn kada kokius kaip sodint....



o siltnami ar turit? Jei turit - galiam augintis pomidoru, papriku, baklazanu daigus.
Jei neturit ir darzoves sodinsit tiesiog dirvoj, tai tikriausiai jokiu daigu isvis namie augint nereik g.gif Sesit tiesiai i zeme lauke. Tik sugalvokit, ka norit augint.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 22, 19:29)
Ir aš šiandien ten buvau drinks_cheers.gif Na ir vėl nusipirkau ledo salotų (jei neaugs, daugiau tikrai nepirksiu) ir pekino kopūstų. Rašo, kad tai ansktyva veislė, tai gal ir pavasarį galiu sėti? g.gif

Nu ką ir mano galvoje mintis krebžda doh.gif bandysiu ir aš dar šiemet pasodinti ledo salotas, bet preitų metų išmesiu naujas kitokias nusipirksiu,gal tada pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 09:09)
o siltnami ar turit? Jei turit - galiam augintis pomidoru, papriku, baklazanu daigus.
Jei neturit ir darzoves sodinsit tiesiog dirvoj, tai tikriausiai jokiu daigu isvis namie augint nereik  g.gif  Sesit tiesiai i zeme lauke. Tik sugalvokit, ka norit augint.


Oi, prisiminiau, kad kopustus reiks daiginti, jei noresit juos augint. Kopustai jau daigais sodinami. Na, ir jei noretumet astriuju cili pipiru, juos reiktu jau set ir augint daigelius. Jie gerai ir lauke augo pas mane.
Jei galvojat pasisodinti ankstyvuju bulviu, jas taip pat gerai butu padaiginti pries sodinant. Na, mes koki vasario menesi tiesiog pastatom jas silciau ir sudygsta.
O siaip ivairove didele - salotos, ridikeliai, svogunai, agurkai, morkos, kopustai, svogunai, burokeliai, zirniai, pupeles, prieskonines zoles, cukinijos, moliugai ir t.t, ir pan.



Tiesa, apie bulves, mergikes - ar kas nors bande per ziema islaikyti tas ankstyvasias, kur pernai cia daug kas gyresi, jog pirko? Vineta ir kitas. Pas mus jos rusyje jau gerokai sudygusios. Gal silta joms ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 11:00)
Tiesa, apie bulves, mergikes - ar kas nors bande per ziema islaikyti tas ankstyvasias, kur pernai cia daug kas gyresi, jog pirko? Vineta ir kitas. Pas mus jos rusyje jau gerokai sudygusios. Gal silta joms ten  g.gif

Aš pirkau dvi rūšis ankstyvųjų bigsmile.gif : vienos - Presto, o kitų neatsimenu blush2.gif ....
Abi laikosi labai gerai, bet dar miega - jokio daigelio g.gif
Atsakyti
Mes jau suvalgem - Presto ir Vineto, berods auginom g.gif Šiemet žadam žymiai daugiau pasodinti smile.gif
Atsakyti
Aš pernai auginau Adora, bet nelabai patiko, kad juodavo. Šiemet kitas ankstyvąsias pirksiu pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 24, 10:19)
Aš pirkau dvi rūšis ankstyvųjų  bigsmile.gif : vienos - Presto, o kitų neatsimenu  blush2.gif  ....
Abi laikosi labai gerai, bet dar miega - jokio daigelio  g.gif


pas mus Vineta ir, kai priminei, Presto. Abejos mums labai patiko. Bet dygsta ir tos, ir tos. Turbut visgi silta rusy.. Pernai tam paciam rusy viskas susalo, siemet per silta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 21:11)
pas mus Vineta ir, kai priminei, Presto. Abejos mums labai patiko. Bet dygsta ir tos, ir tos. Turbut visgi silta rusy.. Pernai tam paciam rusy viskas susalo, siemet per silta  blink.gif

Aš prisiminiau, kad antros mūsų buvo Adora 4u.gif . Kai nueisiu į rūsį, pažiūrėsiu, kurios labiau patiko - nepamenu blush2.gif , nes vienos buvo mažesnės, kitos tokios vienodo dydžio, pailgos.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 01 24, 20:42)
Aš pernai auginau Adora, bet nelabai patiko, kad juodavo. Šiemet kitas ankstyvąsias pirksiu pabandymui.



Esu girdėjusi, kad bulvės juoduoja kai per daug trąšų naudojama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 01 25, 09:39)
Esu girdėjusi, kad bulvės juoduoja kai per daug trąšų naudojama  blush2.gif


nesu linkus tikėti, kad vien nuo to.
Gal čia nuo auginimo sąlygų dar priklauso ar nuo veislės. Pernai bulvėms tikrai nekokie metai buvo. Mes išvis trąšų nenaudojam, o būna, kad juoduoja.
Atsakyti