Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

Man labai įdomu dėl gasulo molio ir plaukų plovimo juo. Ar yra tai darančių pastoviai? Kokie rezultatai? Ploviausi tik viena karta, keisti plaukai buvo smile.gif Įdomu kaip kitoms merginoms smile.gif

Taip pat įdomu, ar jis gerai nuplauna aliejus (kaip kaukes laikytas, pvz kokoso), ar nelieka riebaluotumo.
Atsakyti
man paprastai visada gerai nusiplauna aliejines kaukes, tik paskutini karta buvo bajeris, kai isploviau galva net 3 kartus, kad tikrai buciau uztikrinta del rezultato, isdziuvo plaukai, islekiau su reikalais, ir kazip perbraukiu per plaukus, pasitikrinu sliduma, ir jauciu, kad virsugalvy kazkokia keista nemaza sruoga, tokia kaip pasiriebalavus, apsiziuriu i veidrodi, nu ir tikrai, paciam virsugalvy liko nemaza sruoga, kuri buvo visiskai riebaluota nuo neissiplovusio aliejaus doh.gif biggrin.gif
del gasulo: nzn, as neplauciau juo, veidui jis man idealus, bet manau, kad isplovus su juo visu pirma daug vargo, kol normaliai issiplautu, mano plaukai ilgi, tai veltusi visur, o visu antra, manau, kad bus siurkstus po jo plaukai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Geletos Pievos @ 2011 10 27, 09:05)
Man labai įdomu dėl gasulo molio ir plaukų plovimo juo. Ar yra tai darančių pastoviai? Kokie rezultatai? Ploviausi tik viena karta, keisti plaukai buvo smile.gif Įdomu kaip kitoms merginoms smile.gif

Taip pat įdomu, ar jis gerai nuplauna aliejus (kaip kaukes laikytas, pvz kokoso), ar nelieka riebaluotumo.


Aš dariau kelių savaičių eksperimentą ir ploviau galvą su gasulo moliu. Rezultatai labai savotiški. Išsiplovus galvą plaukai atrodo sulipę sruogelėmis, lyg riebaluoti. Nors tikrai visada gerai išskalaudavau ir molio nelikdavo. Plaukai jiems išdžiūvus atrodo taip, lyg galva būtų jau neplauta visą dieną. Kas reiškia, jog jei ryte išsiplauni galvą, vakare jau nebegali žiūrėt į veidrodį ir norėtum darkart išsiplauti. Taigi man jis plaukams visiškai nepasiteisino. Naudoju jį dabar tik veidui.
Atsakyti
QUOTE(Geletos Pievos @ 2011 10 27, 09:05)
Man labai įdomu dėl gasulo molio ir plaukų plovimo juo. Ar yra tai darančių pastoviai? Kokie rezultatai? Ploviausi tik viena karta, keisti plaukai buvo smile.gif Įdomu kaip kitoms merginoms smile.gif

Taip pat įdomu, ar jis gerai nuplauna aliejus (kaip kaukes laikytas, pvz kokoso), ar nelieka riebaluotumo.


bandziau, bet man nepatiko, visai jis neskirtas plauku prieziurai, plaukai po jo liko ir stagarai, kieti, negyvi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Geletos Pievos @ 2011 10 27, 09:05)
Man labai įdomu dėl gasulo molio ir plaukų plovimo juo. Ar yra tai darančių pastoviai? Kokie rezultatai? Ploviausi tik viena karta, keisti plaukai buvo smile.gif Įdomu kaip kitoms merginoms smile.gif

Aš bandžiau vieną kartą ir po jo nebeturiu minčių vėl bandyti galvą plauti moliu, nes plaukai pradėjo elektrintis, taip, kaip niekada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Geletos Pievos @ 2011 10 27, 09:05)
Man labai įdomu dėl gasulo molio ir plaukų plovimo juo. Ar yra tai darančių pastoviai? Kokie rezultatai? Ploviausi tik viena karta, keisti plaukai buvo smile.gif Įdomu kaip kitoms merginoms smile.gif

Taip pat įdomu, ar jis gerai nuplauna aliejus (kaip kaukes laikytas, pvz kokoso), ar nelieka riebaluotumo.

as plaunu galva su gasulo moliu jau kokie 3 men. Pirmiausia tai pasta plovimui turi buti labai skysta, as dedu 2 s. arbatinius molio i puse stiklines vandens ir pora laseliu kokio EA. Galva perplaunu dar vandeniu su saukstu gero acto, tai nereikia jokio balzamo. Plaukai buna purus, blizga ir nesielektrina. (kai nenaudojau acto, tai elektrinosi)Anksciau, kai bandziau plauti tirsta kosele, tai likdavo tokiu neissiplovusiu sruogu. Man plaukai po molio patinka, bet aisku jie pas mane nesiekia peciu, tai maziau vargo isplauti, galvos oda labai susitvarke, anksciau daznai nieztedavo. Na, bet ilgaplaukems gal daugiau vargo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 27 spalio 2011 - 13:52
QUOTE(ssaule @ 2011 10 27, 14:51)
as plaunu galva su gasulo moliu jau kokie 3 men. Pirmiausia tai pasta plovimui turi buti labai skysta, as dedu 2 s. arbatinius molio i puse stiklines vandens ir pora laseliu kokio EA. Galva perplaunu dar vandeniu su saukstu gero acto, tai nereikia jokio balzamo. Plaukai buna purus, blizga ir nesielektrina. (kai nenaudojau acto, tai elektrinosi)Anksciau, kai bandziau plauti tirsta kosele, tai likdavo tokiu neissiplovusiu sruogu. Man plaukai po molio patinka, bet aisku jie pas mane nesiekia peciu, tai maziau vargo isplauti, galvos oda labai susitvarke, anksciau daznai nieztedavo. Na, bet ilgaplaukems gal daugiau vargo.


Čia gal dar nuo plaukų priklauso. O kokio tipo jūsiškiai?
Kita vertus, mano riebūs, tai kaip ir turėtų teoriškai tikti, bet... doh.gif O pasta ir pas mane būdavo labai skysta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 10 27, 14:51)
as plaunu galva su gasulo moliu jau kokie 3 men. Pirmiausia tai pasta plovimui turi buti labai skysta, as dedu 2 s. arbatinius molio i puse stiklines vandens ir pora laseliu kokio EA. Galva perplaunu dar vandeniu su saukstu gero acto, tai nereikia jokio balzamo. Plaukai buna purus, blizga ir nesielektrina. (kai nenaudojau acto, tai elektrinosi)Anksciau, kai bandziau plauti tirsta kosele, tai likdavo tokiu neissiplovusiu sruogu. Man plaukai po molio patinka, bet aisku jie pas mane nesiekia peciu, tai maziau vargo isplauti, galvos oda labai susitvarke, anksciau daznai nieztedavo. Na, bet ilgaplaukems gal daugiau vargo.


O actas nesausina plauko? g.gif
Atsakyti
mano plaukai nesiekia peciu yra siek tiek sviesinti sruogelemis, o galvos oda rieboka. doh.gif
Actas nesausina, atvirksciai -man labai susvelnina plaukus- naudoju baltojo vyno, litrui vandens sriubinis saukstas acto. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 10 27, 09:21)
del gasulo: nzn, as neplauciau juo, veidui jis man idealus, bet manau, kad isplovus su juo visu pirma daug vargo, kol normaliai issiplautu, mano plaukai ilgi, tai veltusi visur, o visu antra, manau, kad bus siurkstus po jo plaukai unsure.gif



O man veidui nelabai tiko: šiandien pirmą kartą veidą valiau su moliu, po naudojimo veido odą šiek tiek tempė ir truputį paraudo. Nors simptomai buvo nelabai ryškūs, bet truputį nemalonu. Žinau, kad su mano į alergijas linkusia veido oda yra problemų, bet kažkodėl buvau įsitiknusi, kad oda ne taip reguos į gasulo molį.
Apie plaukų plovimą čia perskaičiau įvairių nuomonių, net nebežinau, ar bandyti. Bet manau, kad pabandysiu, savo kailiu įdomu patirti. Jei bus labai blogai, perplausiu su actu, kaip kažkuri minėjote.
Na o jei ir plaukams netiks, tadau su moliu plausiu tik savo nuodėmingąjį kūną. biggrin.gif
Nes turiu muilą su šiuo moliu - fantastika. Oda atsigauna ir švelni patampa, ir kvapas dušo karštyje šio muilo nuostabus. Prieš kelias savaites apsilankiusi KN parduotuvėje Šeimyniškių gatvėje nusipirkau šį muilą. Dar mačiau ir su levandom muilą, reiks ir jį būtinai išbandyti, nes levandų hidrolatas - atgaiva sielai.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 10 28, 15:27)
mano plaukai nesiekia peciu yra siek tiek sviesinti sruogelemis, o galvos oda rieboka.  doh.gif
Actas nesausina, atvirksciai -man labai susvelnina plaukus- naudoju baltojo vyno, litrui vandens sriubinis saukstas acto. thumbup.gif


Actas sausina plauka, susiradau tikia info -nete. 4u.gif manau poveikis ilgainiui pasimatys

Sestad. buvau KN, nusipirkau ,,Saknu maisto", bandysiu plaukams, kvapas - wub.gif , nes nera rozmarinu, levandu ir pan. EA, kurie man schmoll.gif
Ir dar, man cia tokio vieno makaliuko reikejo, tad nusiunciau prasyma ir recepteli KN, padare - cia informacija neturincioms laiko pasidaryt kazka paciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 30 spalio 2011 - 05:57
HellsBells, gal galėtum plačiau parašyti apie Kvapų namų muilus? Kokie aliejai, eteriniai aliejai įeina į sudėtį, kokiai odai tinka, ar tinka veidui prausti ir pan.? 4u.gif
Atsakyti