Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

Sveikos. As del laikrastuko dar nezinau ar darysiu, nes kiek teko matyti, tai sveciai paskaito ir numeta. Nebent galvoju padarysiu kelis, jauniesiems ir tevam jaunuju ir dar kelis, kad per rankas praeitu ir pasiziureti. O as tai va jau punkciukais susirasiau, ka reikia pasidaryti, toki trumputi scenariju, tai dabar tik konkreciai deliotis beliko ir ieskoti dar kokiu ideju smile.gif Bei uzsakiau jau jauniesiems taures, radau labai fainas bohemijoj su akcija, tai va reiks isgraviruoti, jau bus vienas darbas padarytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2014 02 12, 12:50)
Kiek žiūrinėjau, tai man pažiūrėti duoda, o siūstis neleidžia...gal nemoku ax.gif
Taip laikraštukų turinys panašus, bet aš norėčiau truputį rimtesnį padaryti.Pradžioj jaunuosius pristatyti, parašyti ale pasaką kaip jie susipažino, tada trumpai apie piršlius, poras.Aprašyti dienos maršrutą, o gale tai taip, pošlybių truputį, juokelių.Juk tam tie laikraštukai ir reikalingi.

O kam tada tas šablonas laikraštuko? g.gif Radau aš tokių, kur duoda ir siųstis, bet žadu irgi labiau tokį suasmenintą daryti, tai vis tiek tektų viską perdaryti pagal save. Geriau ir lengviau imti ir pačiai savo originalų sukurti ax.gif pavyzdžių daug, o užtenka paprasčiausio word'o smile.gif
Susiradau aš savo vestuvių laikraštuką, tai supratau, kodėl tie laikraštukai pas žmones vos kelias minutes užsibūna. Nėra ko skaityti. Tie patys prikolai, anekdotai. Pažiūri tik nuotraukas ir viskas. Žadu rašyti daugiau apie jaunuosius, jų meilės istoriją gal, dar poras, piršlius aprašyti... Gal svečiai užtruks ilgiau nei 5 min, kol peržiūrės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sjugk: 12 vasario 2014 - 20:43
QUOTE(sjugk @ 2014 02 12, 22:35)
O kam tada tas šablonas laikraštuko?  g.gif  Radau aš tokių, kur duoda ir siųstis, bet žadu irgi labiau tokį suasmenintą daryti, tai vis tiek tektų viską perdaryti pagal save. Geriau ir lengviau imti ir pačiai savo originalų sukurti  ax.gif pavyzdžių daug, o užtenka paprasčiausio word'o  smile.gif
Susiradau aš savo vestuvių laikraštuką, tai supratau, kodėl tie laikraštukai pas žmones vos kelias minutes užsibūna. Nėra ko skaityti. Tie patys prikolai, anekdotai. Pažiūri tik nuotraukas ir viskas. Žadu rašyti daugiau apie jaunuosius, jų meilės istoriją gal, dar poras, piršlius aprašyti... Gal svečiai užtruks ilgiau nei 5 min, kol peržiūrės  lotuliukas.gif


Taigi truputį palengvinimo norisi... biggrin.gif Kažką paliksi, kažką išmesi...
Jo, aš irgi galvoju kokius 10 vnt padaryti ir gana, jauniems, tėvams, piršliams ir svečiams tam kartui paskaitinėti.Tikrai manau kad kiekvienam svečiui nereikia.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2014 02 12, 21:51)
Taigi truputį palengvinimo norisi... biggrin.gif Kažką paliksi, kažką išmesi...
Jo, aš irgi galvoju kokius 10 vnt padaryti ir gana, jauniems, tėvams, piršliams ir svečiams tam kartui paskaitinėti.Tikrai manau kad kiekvienam svečiui nereikia.


http://www.supermama...?...tukas&st=12
čia yra vienas pvz, kurį leidžia atsisiųsti smile.gif gal pravers smile.gif
Atsakyti
AČIŪ drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,jungiuos ir aš į jūsų būrelį 4u.gif mus pakvietė būt liudininkais,bet aišku pasistengsim ne vien parašus tik padėt,ir tai bus 08 09 smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Priimkit naujokę smile.gif

Būsiu pirmąkart svočia pas sesę Rugojūčio gale.

Atsilaisvinsiu nuo darbų, eisiu kuistis po senas temas smile.gif

Kai pati tekėjau, buvo problema pirlšius rast, tai irgi rinkau info prišliam ir įdaviau į rankas biggrin.gif
Gaila, sau neišsaugojau kompe smile.gif
Ir mažai ką pamenu jau, ką ten radus buvau..
Oi darbelis laukia.. bigsmile.gif
Atsakyti
Kas liecia laikrastukus tai per mano perstuves poros pardavinejo sveciams, o surinktus pinigeliusper visas vestuves mes uzkoncervavome seimos pagausejimui (labai geras dalykas, vezimelui kaip tik uzteko )
kiekviena pora gavo po 5 vnt (pas man poru buvo 9 ) o brangiausiai pardavusi gavo dovanu smile.gif ga reiks ir man taip padaryt per vestuves jaunuosius paremsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 02 14, 16:03)
Kas liecia laikrastukus tai per mano perstuves poros pardavinejo sveciams, o surinktus pinigeliusper visas vestuves mes uzkoncervavome seimos pagausejimui (labai geras dalykas,  vezimelui kaip tik uzteko )
kiekviena pora gavo po 5 vnt  (pas man poru buvo 9 ) o brangiausiai pardavusi gavo dovanu smile.gif ga reiks ir man taip padaryt per vestuves jaunuosius paremsim smile.gif

O ne manot,kad svečiai ir taip išsikaštuoja g.gif

man tai tokie vestuvių parėmimai labai ne prie širdies schmoll.gif Arba tad aįspėti svečius,kad reikė dar vestuvėse pinigines plačiai atverti, tada dovanoms mažiaus skirs, pamąstykit apie tai, pasitarkit su jaunaisiais , nes mano galva "vestuvių rėmimas" tokiomis atrakcijomis, kad net vežimėliui surenakam, tai labai neskanus vestuvių tonas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 02 14, 19:21)
O ne manot,kad svečiai ir taip išsikaštuoja  g.gif

man tai tokie vestuvių parėmimai labai ne prie širdies  schmoll.gif Arba tad aįspėti svečius,kad reikė dar vestuvėse pinigines plačiai atverti, tada dovanoms mažiaus skirs, pamąstykit apie tai, pasitarkit su jaunaisiais , nes mano galva "vestuvių rėmimas" tokiomis atrakcijomis, kad net vežimėliui surenakam, tai labai neskanus vestuvių tonas  blush2.gif

Sveikos, visiskai pritariu, zmones dovanas nes, o tos papildomos rinkliavos i nevilti varo. Niekada taip nedarysiu, nebus jokiu rinkliavu pas mane. Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Sveikos planuojancios svoteles wink.gif
Teks ir mums panasi pareiga, tik vadinsimes liudininkais, o ne pirsliais smile.gif
svente bus jau gan greitai, geguzes 24 diena. Minciu jau visokiausiau yra, bet reik pradet susistemint viska ir sudeliot i vietas wink.gif
Apie viska galesiu papasakot ka jau sumasciau ryt ir tikiuosi su Jusu visu pagalba scenariju dar patobulinsiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bros @ 2014 02 17, 01:13)
Sveikos planuojancios svoteles wink.gif
Teks ir mums panasi pareiga, tik vadinsimes liudininkais, o ne pirsliais smile.gif
svente bus jau gan greitai, geguzes 24 diena. Minciu jau visokiausiau yra, bet reik pradet susistemint viska ir sudeliot i vietas wink.gif
Apie viska galesiu papasakot ka jau sumasciau ryt ir tikiuosi su Jusu visu pagalba scenariju dar patobulinsiu wink.gif

sveika,na labai įdomu ką sumastei jau smile.gif
nes mus irgi pakvietė būti liudininkais,aišku sakė nieko daryt mums nereiks,kad sutiktume biggrin.gif ,plius dar gavoms kaip gelbetojai jiems....ta tema.
as nezinau,vistiek manau kazko jie tikisi iš mūsų,ne vien parašų...ir paciai kazkaip nepatogu būtų tik parasus padėt ir viskas g.gif na pas mus tik tiek kad sake muzikantas zaidimus praves,tai vakaro eigoje manau daug labai pliset nereiks,kokiu tostu trumpu pasakyt,na pries tai stalo ispirkimas ir tt...
Atsakyti