Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ~Mišrainių marinavimas~
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Konservavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
saulute301
Gal žinot salotas su kopūstais, daug jų turiu doh.gif žinau kad kažkaip deda žalius su morkom, kelias dienas palaiko ir sudeda į stiklainius gaunasi skanios salotos bigsmile.gif bet tai ne rauginti kopūstai schmoll.gif
dziunka
labukas turiu ypatingai skanu receptuka; kopustu salotos:

5kg-kopustu
1kg paprikos
1kg morku
1kg svogunu
0,5l-aliejaus
0,5-acto
4-saukstai druskos
350gramu cukraus

viska sumaisyti ir laikyti3 dienas atidarius,po to (jei liks ,nes patikekit jau kita diena galima valgyti)sudeti i stiklainius ir laikyti saltoj patalpoj(pas mane stovejo rusi iki nauju metu,sia misraine galima saldyti ,is jos virti sriuba,tinka garnyrui,ir aisku salotos
as jau darau keleta metu ,tik niekada viso kiekio dar neteko sudeti ziemzi ,nes tai salotos pro kurias praeiti neuzkabinus sauskto n e i m a n o m a! merginos ,superines salotos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
beja galit pradzioj pabandyti is puse normos.ir butu gerai sverti produktus,nes zinau dauk kas daro is akies
skanaus
Papildyta:
QUOTE(saulute301 @ 2008 10 18, 21:49)
Gal žinot salotas su kopūstais, daug jų turiu  doh.gif  žinau kad kažkaip deda žalius su morkom, kelias dienas palaiko ir sudeda į stiklainius gaunasi skanios salotos  bigsmile.gif  bet tai ne rauginti kopūstai  schmoll.gif
*

5kg-kopustu
1kg paprikos
1kg morku
1kg svogunu
0,5l-aliejaus
0,5-acto
4-saukstai druskos
350gramu cukraus

viska sumaisyti ir laikyti3 dienas atidarius,po to (jei liks ,nes patikekit jau kita diena galima valgyti)sudeti i stiklainius ir laikyti saltoj patalpoj(pas mane stovejo rusi iki nauju metu,sia misraine galima saldyti ,is jos virti sriuba,tinka garnyrui,ir aisku salotos
as jau darau keleta metu ,tik niekada viso kiekio dar neteko sudeti ziemzi ,nes tai salotos pro kurias praeiti neuzkabinus sauskto n e i m a n o m a! merginos ,superines salotos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
beja galit pradzioj pabandyti is puse normos.ir butu gerai sverti produktus,nes zinau dauk kas daro is akies
skanaus
Buzyte
Cukinijos su burokeliais

1.5 kg cukinijos-nulupti ir supjaustyti smulkiais kubeliais
1 kg svogunu - irgi kubeliais
1 stikline cukraus
1 valg. sauks. druskos
visa tai sumaisyti ir palikti per nakti
1 kg virtu burokeliu- sutarkuoti
vel palikti per nakti
1 stikline acto
1 stikline alejaus

Laba labai skanu, cukinija gaunasi super... nu ir isvis prie visko tinka ir labai greit susivalgo, reiks daugiau daryti siemet thumbup.gif

ismaisyti ir i stiklainelius. as laikau saldytuvw, drauge siais metais pabande pasterizuoti, sake labai gerai gawosi, as irgi turbut taip darysiu, nes saldytuve vietos jau mazoka doh.gif
stg
QUOTE(dziunka @ 2008 10 22, 09:57)

5kg-kopustu
1kg paprikos
1kg morku
1kg svogunu
0,5l-aliejaus
0,5-acto
4-saukstai druskos
350gramu cukraus

skanaus
Papildyta:

5kg-kopustu
1kg paprikos
1kg morku
1kg svogunu
0,5l-aliejaus
0,5-acto
4-saukstai druskos
350gramu cukraus

skanaus
*

O tai nesurugs laikant 3 dienas?
kutuke
QUOTE(malyna @ 2008 11 13, 14:54)
O tai nesurugs laikant 3 dienas?
*

As dariau pagal sita recepta, labai skani misraine gavosi ir nesurugo 4u.gif
stg
QUOTE(kutuke @ 2008 11 13, 16:18)
As dariau pagal sita recepta, labai skani misraine gavosi ir nesurugo  4u.gif
*

Aciu uz atsakyma 4u.gif reiks pabandyt ir man,nes labai jau skaniai skamba biggrin.gif
dziunka
QUOTE(malyna @ 2008 11 13, 17:03)
Aciu uz atsakyma 4u.gif reiks pabandyt ir man,nes labai jau skaniai skamba biggrin.gif
*

taip tai mano receptukas ,tikrai nesurugs,salotos,
vertos demesio
stg
QUOTE(dziunka @ 2008 11 13, 22:05)
vertos demesio
*

Zinau kad jusu,kaip pastebejau esat puiki seimininke 4u.gif
kutuke
QUOTE(dziunka @ 2008 11 13, 21:05)
vertos demesio
*

Labai dekui uz receptuka, 4u.gif 4u.gif 4u.gif darysiu jau antra karta, nes visiem taip patiko, kad jau nebeliko ax.gif
dziunka
Aciu ,aciu,smagu girdeti.
Buzyte
siandien atsidariau(neiskentejau) savo misraine.
Kai isvyriau, galvojau ismesiu viska, bet sudejau i saldytuwa, tai daba pirstus aplaizyti galima.

Sudetis tokia;

Geltonos slyvutes
Cesnakai
Petrazoles
Saulegrazos, bet as dar moliugu seklu turejau,dar idejau ir sezamo.
cukrus

nu skonis nerealus, prie mesytes, saldziu blyneliu ir ant batono thumbup.gif

reikes pasitikslinti receptuka ir kitais metais daug daug pasidaryti thumbup.gif
zebra
QUOTE(dziunka @ 2008 11 14, 14:35)
Aciu ,aciu,smagu girdeti.
*

Na,nusirašiau receptuką,eisiu ir aš daryt.Reikia daržoves realizuot.Nemažai aš tokių receptukų turiu,bet reikia ,šį,išgirtąjį pabandyt.
kutuke
Idedu viena Giedriaus receptuka, marinuotu pipiriuku, labai skanu thumbup.gif
http://giedrius-v.livejournal.com/65860.html

Tik as dar dejau paprastos paprikos prie tu ciliuku, kad nebutu taip astru ir daugiau gavosi. Acta per puse maisiau su vandeniu, nes pas mane jis buvo 8 procentu.
Labai skanu gavosi ir suvalgem per kelias dienas, vyras jau dabar vis praso kad vel padaryciau, tik daugiau ax.gif
jugp
Ar darote kokius pagardus iš prieskoninių daržovių pvz sriuboms, troškiniams ar šiaip mėsytės pamarinavimui
renaciuks3
SVEIKUTES VISOS 4u.gif , mūsų šeimynos pati skaniausia mišrainė žiemai wub.gif 2kg cukinijos ir agurkų, 1kg paprikos raudonos, 1kg pomidorų,0,5 morkų,300g krapų, petražolių, salierų lapų, 1stiklinė nuluptų česnakų. MARINATAS;1l vandens-200ml kečiupo, geriausia Daumantų,200ml-aliejaus,100ml -acto,200ml-cukraus, 2 šaukštai druskos. Cukinijas,paprikas, agurkus pjaustyti kūbeliais,pomidorus skiltelėmis,morkas stambiai sutarkuoti,susmulkinti žalumynus ir česnakus. Užvirti marinatą, sudėti daržoves be česnako ir virti 10 min.,tada sudėti česnakus ir virti dar 5 min.. labai skanu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif . Verta pabandyti, tikri patiks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ksena7
[quote=renaciuks3,2009 07 02, 18:01]

Aciu uz recepta, butinai isbandysiu kai subres derlius thumbup.gif
Greta77
QUOTE(jugp @ 2009 06 20, 17:33)
Ar darote kokius pagardus iš prieskoninių daržovių pvz sriuboms, troškiniams ar šiaip mėsytės pamarinavimui
*

Pernai dariau naminį pomidorų padažą, tai labai greit susivalgė bigsmile.gif
Renata123

5kg-kopustu
1kg paprikos
1kg morku
1kg svogunu
0,5l-aliejaus
0,5-acto
4-saukstai druskos
350gramu cukraus

Laba diena!
Noriu siais metais daryti sias salotas (receptas - Dziunkos), bet gal pasakysite 0,5 acto, tai ko? Stiklines, jei taip, tai kiek cia butu ml?
Siais metais, pirma karta gyvenime viriau uogienes ir noriu bandyt marinuot iv.darzoves blush2.gif Tai labai pergyvenu, ar man gausis kas, labai bijau, kad nesugadinciau produktu doh.gif
Ir gal dar patarsite kokiu metu darzoves buna pigiausios (pvz.: agurkai, pomidorai, paprika, kopustai itt.).

Aciu uz atsakymus ir pagalba! 4u.gif
dziunka
QUOTE(Renata123 @ 2009 07 16, 23:42)
Laba diena!
Noriu siais metais daryti sias salotas (receptas - Dziunkos), bet gal pasakysite 0,5 acto, tai ko? Stiklines, jei taip, tai kiek cia butu ml?
Siais metais, pirma karta gyvenime viriau uogienes ir noriu bandyt marinuot iv.darzoves blush2.gif  Tai labai pergyvenu, ar man gausis kas, labai bijau, kad nesugadinciau produktu  doh.gif
Ir gal dar patarsite kokiu metu darzoves buna pigiausios (pvz.: agurkai, pomidorai, paprika, kopustai itt.).

Aciu uz atsakymus ir pagalba!  4u.gif
*

0.500 ml acto
o darzoves sioms salotoms geriau butu rudeniop ,nes cia tinka zieminiai kopustai,
na o jei greitam vartojimui tai is vasariniu ir sunaudoti laikant saldytuve .
O siaip visi vakavimai nuo liepos pabaigos iki velyvo rudens thumbup.gif
Kolibri
Merginos,gal kuri zinote cukiniju salotu receptuka?Pasidalinkite,pliiizz biggrin.gif
glossi
QUOTE(Kolibri @ 2009 07 20, 17:42)
Merginos,gal kuri zinote cukiniju salotu receptuka?Pasidalinkite,pliiizz biggrin.gif
*

Taigi,yra atskira temele-" moliugai,cukinijos,agurociai" ( ar kazkas panasaus) Ten labai geru receptuku yra.O as katik pasimarinavau cukinijas.Maniskiu tiek daug priaugo bigsmile.gif Dar tokios agurko dydzio thumbup.gif Tai paemiau ir uzpyliau agurkiniu marinatu.Ziuresim,kas gausis.
georgiana
QUOTE(glossi @ 2009 07 20, 18:25)
Taigi,yra atskira temele-" moliugai,cukinijos,agurociai" ( ar kazkas panasaus) Ten labai geru receptuku yra.O as katik pasimarinavau cukinijas.Maniskiu tiek daug priaugo  bigsmile.gif Dar tokios agurko dydzio  thumbup.gif Tai paemiau ir uzpyliau agurkiniu marinatu.Ziuresim,kas gausis.
*

as pernai taip marinavau man asmeniskai nepatiko bet norejau pabandyti, nepersu savo nuomones taciau siemet taip nerizikuosiu gal geriau saldysiu kubeliais
Kolibri
QUOTE(georgiana @ 2009 07 20, 22:10)
as pernai taip marinavau man asmeniskai nepatiko bet norejau pabandyti, nepersu savo nuomones taciau siemet taip nerizikuosiu gal geriau saldysiu kubeliais
*

Man irgi marinuotos cukinijos nepatinka schmoll.gif o ir saldyti nera vietos biggrin.gif
anksciau darydavau salotos:cukinijos,morkos,kalafiorai ir dar kazkas,o tai buvo niam-niam,skanumelis thumbup.gif bet neberandu recepto,vat ir ieskau dabar kokio panasaus rolleyes.gif
kriro
o aš šiais metais pirmą kartą dariau baklažanus žiemai.. na, iš viso kilogramo ( 4 baklažanai) išėjo du stiklainiukia, bet kvapas ir skonis man atrodo super. Kadangi pirmas kartas, tai pabandžiau 0paragauti - nu visai skanu ir su duona ir šiaip kaip garnyras prie mėsos:) Nors vyras kai pamatė, tai sako, kokie čia šliužai, o kai paragavo... m niam niam..
kartais verta bandyti naujus skonius:) jeigu kam įdomu, įkelsiu foto:)
tormika
labukas
mergaites gal kuri marinavot cesnakukus ziemai?labai noreciau pasidaryti tik nezinau kaip 4u.gif
kriro
Dėl česnakų- marinavau praeitais emtais, jeigu nori, kai grįšiu namo šiansdien, įmesiu receptą, nes darbe neturiu:)
daivaP
QUOTE(kriro @ 2009 07 21, 07:36)
o aš šiais metais pirmą kartą dariau baklažanus žiemai..

sveika 4u.gif o gal gali receptuku pasidalint bigsmile.gif man ir labai patinka baklažanai thumbup.gif
kutuke
QUOTE(Greta77 @ 2009 07 16, 20:30)
Pernai dariau naminį pomidorų padažą, tai labai greit susivalgė  bigsmile.gif
*

Gal gali parasyti recepta, kaip darei/

Ir labai laukiu baklazanu ir cesnaku recepto ax.gif

Aciu
Renata123
dziunka aciu uz paaiskinima!

kriro butinai ikelk thumbup.gif ir ne tik foto, bet ir receptuko labai laukiame mirksiukas.gif

tormika turiu viena recepteli, dar jo neisbandziau, bet siais metais ruosiuosi. Receptas is "Darbstuoles" zurnaliuko:

Korejietiski cesnakai

Cesnaku stambiomis skiltelemis

Marinato proporcijos:
120 ml acto (geriausias - ryziu)
120 ml soju padazo
1 v.s. cukraus
1 a.s. druskos

Pagaminkite marinata: i puodeli supilkite ryziu acta ir soju padaza, suberkite druska, cukru ir sumaisykite. Virkite, kol marinato per puse sumazes.

Cesnakus nuplaukite ir sveikas galveles sudekite i sterilizuota stiklaini. Uzpilkite marinatu ir sandariai uzdarykite. Cesnakai bus tinkami valgyti po dvieju menesiu.
kriro
Marinuoti baklažanai žiemai:1 kg baklažanų;
druskos
česnakų,
aliejaus.
Baklažanus nuplaunam, supjaustom griežinėliais( jeigu leis, galiu įmesti foto viso procesąsmile.gif), tada dedam į indą ir ant kiekvieno sluoksnio barstom druska, užpaudžiam su dangčiu, paliekam valandai, kad nusistovėtų sultys. Po valandos sultis nupilam ir į įkaitintą aliejų dedam baklažanus, kiekvieną riekutę kepam po 1.5 min iš abiejų pusių, apkeptą dedam į iškaitintus stiklainius ir sluoksniuojam su susmulkintu česnaku( aš tiesiog barsčiau česnaką ant viršaus keikvieno sluoksnio), tada dar užpilam 3 šaukštus aliejaus ( to pačio, kuriame kepė), stiklainį uždarom ir viskas:)
Šiaip, tikrai labai skanu tiek su juoda duona, tiek kaip garnyras prie mėsos.. ( aišku, dėl skonio nesiginčijama, na, man šiek tiek rieboka, bet..).
http://public.fotki.com/Kriro/baklazanu-marinavimas/
gal ir nelabai vaizdžiai, bet paprastai ir aiškiai:)
lile
eileidzia i foto, reikalauja apswoedo
daivaP
QUOTE(kriro @ 2009 07 22, 10:16)
Marinuoti baklažanai žiemai:

labai ačiū už receptuką 4u.gif bandysiu pasidaryt smile.gif

o kiek stiklainiukų gaunasi iš tokios normos ?

nuotraukos neleidžia pažiūrėt ir man unsure.gif prašo slaptažodžio smile.gif
kriro
slaptažodis - druska, iš kilogramo, realiai 4 baklažanų išeina 2 puslitriniai stiklainiukai.
P.S.Atsiprašau, bet man su tom foto, tikra kančia...
daivaP
pažiūrėjau nuotraukytes, atrodo viskas labai paprasta ir skanu thumbup.gif

ačiū 4u.gif
SoftSkin
QUOTE(kriro @ 2009 07 22, 11:16)
Marinuoti baklažanai žiemai:1
*

o jie tikrai issilaikys, nes tiesiog kepti sudeti i stiklainius, be marinato unsure.gif
Renata123
QUOTE(kriro @ 2009 07 22, 11:16)
Marinuoti baklažanai žiemai:

Aciu uz receptuka ir uz nuotraukas 4u.gif
Sakykit, kartais sis receptais ne is zurnalo "Darbstuole"? As ji taip pat isigijau mirksiukas.gif
kriro
QUOTE(*Malibu* @ 2009 07 22, 22:20)
o jie tikrai issilaikys, nes tiesiog kepti sudeti i stiklainius, be marinato  unsure.gif
*

na nežinau, tačiau manau, kad išsilaikys, nes ko gero marinatas ir yra - druska, česnakas ir aliejus.. kadangi dariau pirmą kartą, tai tiesą pasakius, nelabai galiu komentuoti. parašyta recepte, kad išsilaikys visą žiemą, taigi, pažiūrėsim, tik neaišku, ar išbus visą žiemą, nes skanu.... blush2.gif
hm.. net nežinau, man rodos, kad receptas yra iš 2000 metų žurnaliuko "Konservuojam žiemai", nors vakare pasitikrinsiu...
ax.gif
saulekuku
bigsmile.gif Sveikutes nors as naujoke,bet kelis receptukus laiko isbandytus galiu parasyt biggrin.gif
kriro
Prašom, prašom, laukiam receptukųsmile.gif
bumbasi
QUOTE(dziunka @ 2009 07 19, 11:16)
0.500 ml acto
o darzoves sioms salotoms geriau butu rudeniop ,nes cia tinka zieminiai kopustai,
na o jei greitam vartojimui tai  is vasariniu ir sunaudoti laikant saldytuve .
O siaip visi vakavimai  nuo liepos pabaigos iki velyvo rudens thumbup.gif
*

Laaabai skani misraine thumbup.gif Pasidariau truputi pabandymui, tai super.Visiems patiko.Tik iskilo klausimukas. Ar nesat i skladuka?Ar laikos per ziema?Nes jei saldytuve laikyt tai vietos niekam nebelieka doh.gif
Diglė
dabar bandau daryti cukinija su paprika blush2.gif
Joana
sveikutės 4u.gif

o marinuotų česnakų patikrinto receptuko nei viena neturit?
daivasen
As cia skaiciau skaiciau ir nezinau ka pasirinkti, kas man geriausiai tiktu, turiu gausybe cukiniju, agurociu, morkų ir peraugusiu agurku, pomidorai dar tik prasideda. Pasiulykit ka nors...
rugiagele26
As vakar pagal kazkoki nauja recepta misraine dariau su sparaginem pupelem. Niam niam, tik palauksiu, ar neprarugs stiklainiukuose biggrin.gif
Ir dar planuose misraine su ryziais. Pernai ji pas mus einama buvo. As ir sriuba is jos darydavau, ir siaip valgem.
jurginėlis
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 04, 09:36)
Ir dar planuose misraine su ryziais. Pernai ji pas mus einama buvo. As ir sriuba is jos darydavau, ir siaip valgem.
*

kas tai per mišrainė ax.gif
rugiagele26
QUOTE(jurginėlis @ 2009 08 04, 09:38)
kas tai per mišrainė ax.gif
*

Na ten ieina sparagines pupeles, svogunai, morkos, paprikos, pomidoru padazas. Tikslesni recepta parasysiu veliau. Vakar troskindama tai vis skanavau biggrin.gif
jurginėlis
ot aš varna, neparašiau ko klausiu, taigi apie ryžių mišrainę blush2.gif
rugiagele26
QUOTE(jurginėlis @ 2009 08 04, 09:41)
ot aš varna, neparašiau ko klausiu, taigi apie ryžių mišrainę blush2.gif
*

Va tuoj surasiu nuoroda. Maciau kazkieno kito yra rasyta, bet lyg tai ir as ikelusi. Tuojaus.
Papildyta:
RECEPTAS
jurginėlis
tikrai įdomi mišrainė, gal pradžiai iš mažesnių proporcijų pabandysiu biggrin.gif
GREK
Va čia mano mėgstamiausia mišrainė:

Uncle Ben's lietuviškas variantas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.