Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(i.n.d.r.a @ 2008 09 04, 11:25)
iskilo man klausimas  g.gif  o kur reikia laikyti misraines ( i kuriu sudeti ieina actas) butinai tik saldytuve, kad iki ziemos issilaikytu?


aš tai laikau spintelėje visus konservavimus, išskyrus želė salotas laikau šaldytuve...
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2008 08 07, 19:01)
As tai ir pernai ir uzpernai dariau taip; pomidorus supjausciau skiltelem, sudejau i stiklainiukus, ant virsaus 1saukstelis druskos( pusei l. stiklainiam)ir viskas.Sterilizuoji kol temperatura pakyla iki 80l. Nu, jie sukrenta, atsiranda skyscio,kad apsemia pomidorus.Ir uzdarai.Psio  mirksiukas.gif Nesurugo nei karto.Ir skonis,kaip svieziu.Dukra vienu kartu visa indeli suvalgo. lotuliukas.gif

O čia kokiam nors spec. puode blush2.gif Ar kaip ?
Atsakyti
darau kopustu salotas pagal dziunkos recepta,bet abejoju del svogunu dejimo,ar misraine neprades rugti,nors ir laikoma saldytuve g.gif seniau tokia esu darius,tik svogunu ten nereikejo,ir laikyti reikejo viena para,siaip skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 09 08, 16:59)
darau kopustu salotas pagal dziunkos recepta,bet abejoju del svogunu dejimo,ar misraine neprades rugti,nors ir laikoma saldytuve g.gif seniau tokia esu darius,tik svogunu ten nereikejo,ir laikyti reikejo viena para,siaip skonis thumbup.gif

ne ne niekas nerugsta
Atsakyti
dziunka, o tas 3 dienas mišrainę kol dar nesudėta į stiklainius , laikyt šaldytuve , ar kambario temperatūroj ?
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2008 09 12, 12:48)
dziunka, o tas 3 dienas mišrainę kol dar nesudėta į stiklainius , laikyt šaldytuve , ar kambario temperatūroj ?

kambario temperaturoj
Atsakyti
Aišku , ači0 smile.gif , jau mėginau mažą kiekį , tik paprikų neturėjau , bet ir taip buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2008 09 15, 11:05)
Aišku , ači0  smile.gif , jau mėginau mažą kiekį , tik paprikų neturėjau , bet ir taip buvo labai skanu  thumbup.gif

prasom, ax.gif prasom
Atsakyti
kur laikot misraines su ryziais,ar galima rusyje g.gif
Atsakyti
sitas darzoviu asorti galima uzpilti su agurku marinatu,pakaitini uzdarai ir viskas,as dar ipilu po sauksta aliejaus i 0,5 st.
Atsakyti
Vaikai idealiai ramūs ir geri,tai mamaškė turėjo laiko pasiruošt atsargas žiemai.Šios dienos planas įvykdytas cool.gif

QUOTE(dziunka @ 2008 08 13, 15:43)
labukas turiu ypatingai skanu receptuka; kopustu salotos:




Gavosi super,tik dabar viena užduotis kaip išlaikyti tris paras,kad jos neišgaruotų iš puodo? g.gif

QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 20, 11:39)
As siandien dariau panasius,tikiuosi kad nesuges man mano makalose biggrin.gif nes pirma kart gyvenime kazka konservuoju viena  verysad.gif Pas mane tokios proporcijos:
1 kg morku, 1 kg papriku, 3 kg pomidoru, 100 g cukraus, druskos, 2 stiklines ryziu, 0,5 l aliejaus. Ryzius palikt keliom valandom pabrinkt saltam sudytam vandeny, morkas sutarkuot, pakepint aliejuje, paprikas ir pomidorus sumalt. Viska virinti 25 min, tada supilti ryzius, ir virti kol jie suminsktes. As gi kvailele dar per mesini sieteli ta su smulkiom skylutem maliau, tai uzsiknisau su pomidorais, paprikas susiproejau per stambesni sieteli  doh.gif Druskos deau dejau, ragavau ragavau, tikiuosi kad gerai gausis biggrin.gif Matau ant puodo kad bus 5 litrai sitos mases.

Is tikro, gavosi lygiai lygiai 10 puslitriniu stiklainiuku smile.gif

Ir šitos super skaniai gavosi.Maliau su elektrine mėsmale,tai jokių sunkumų neiškilo mirksiukas.gif Jau stiklainiuose vėsta.

Ačiū merginoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2008 09 17, 14:01)
Vaikai idealiai ramūs ir geri,tai mamaškė turėjo laiko pasiruošt atsargas žiemai.Šios dienos planas įvykdytas cool.gif
Gavosi super,tik dabar viena užduotis kaip išlaikyti tris paras,kad jos neišgaruotų iš puodo? g.gif
Ir šitos super skaniai gavosi.Maliau su elektrine mėsmale,tai jokių sunkumų neiškilo mirksiukas.gif  Jau stiklainiuose vėsta.

  Ačiū merginoms 4u.gif

as kazkur jau minejau ,kad sansu yra labai mazai ,turiu pasiulyma,daryti didesnemis normomis,ka as ir darau
Atsakyti