Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi atsiliepimai apie gydytojus

bus tas pats kaip ir su kitu juoduoju sąrašu


daug narių pradės reikalauti grąžinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2006 12 05, 19:18)
Paskaiciau as sita tema. Pati ja atidariau pries pora metu, ilgai nebuvau uzsukusi ir aptikus sitiek daug prirasius labai nustebau.
Visu pirma, labai galiliuosi kad ja uzvedziau ir prasysiu moderatoius ja istrinti. Kodel?

1. Tame sarase radau nemazai puikiu, atsidavusiu savo profesijos gydytoju- PROFESIONALU savo srityje is dydziosios raides.
2. Klaidos gydytojo darbe- net pacio geriausio- bus visada. Neklysta tik tas, kas nedirba. Zmogaus organizmas-labai sudetingas. Yra labai daug neatrastu dalyku. Sutikit, net geriausi masinu serviso darbuotojai nevisada pajegus nustatyti, kas yra masinai. O cia juk gyvas organizmas, kur neilysi, neisardysi, be to turi smegenis, kurios viska suvokia kartais labai subjektyviai, ir taip pat subjektyviai pateikia gydytojui. Gydytojai nevisagaliai Dievai.
3. Be to esame tik zmones- buname pavarge, nenutaikoj. Ar jus visada esate puikios nuotaikos? Bet is gydytojo tai reikalaujate, kad visad sypsotusi ir butu malonus bei mandagus. Pas gydytojus taip pat yra tevai, vyrai ir vaikai, kurie serga, su kuriais karpais pykstames....
4. Jei tik galeciau ir zinociau pavardem visus paicientus, kurie mane apreke, izeide savo chamiskumu ir nekantrumu, arogancija ir nerealiom pretenzijom, butinai ta sarasa paskelbciau. Jus kartais net nepastebit, kad ieinat nesibelde, nesisveikinat, nepasakot viso gero (apie "aciu" tai nutylesiu), kiek kartu aiskinot, kad "mokat mokescius"... Nu tik man pasakykit, pie ko tas gydytojas, kuris pries jus sedi, ir valstybes biudzeto politika....

1,2 thumbup.gif
del 3 punkto, tokai jau ta profesija, kaip ir mokytojo,kad realiai pats sirgt negali ir visiem geras but turi
4. nu zinok gydytoja tikrai zino, nes ant korteles paprastai paciento vardas buna ir pavarde.
kiek einu tiek beldziuosi, tik daznai buna pasakyta palaukite mes geriame kava, gydytojos dar nesu nei kart apsaukus, o kiek esu apsaukta, tai nebeskaiciuoju.
nu o is tiesu tai gal tikrai nereikejo to saraso surasyt schmoll.gif


QUOTE(Daktariukste @ 2006 12 06, 12:50)
As manau, kad kai kuriems tikrai palengves, nes sis forumas turi daug lankytoju, daug skaitytoju ir visi sitie blogi atsiliepimai juk tikrai neigera gydytojams... Ypac tiems, kurie apsmeiziami neapgalvotai ir be pagrindo:)

nu as paskysiu tik tiek, kad protingas zmogus, jis supras, kad internetas tai atitinka lygiai ta pati, kas yra posakis "viena boba sake", ypac internetas, nes tas pats zmogus gali keliais nykais prirasyt begale skundu tai paciai gydytojai.
o apsmeist jei nores gydytoja tai ir be interneto, tuo paciu VBS principu, as tau tu dar kazkam ir bus smeiztas, nes tas kazkas manes asmeniskai nepazyst ir tik jo reikalas bus tiket tai ka as pasakiau ar ne.

o dar yar geras posakis, visiem geras nebusi. taip, kad jei stengsies vsisiems itikt, tik sveikata susigadinsi, o apie gerus darbus kalba ne sarasas internete, o zmoniu darbai.

beje, jei paziuretumet baltaji sarasa, ten yra kelios gydytoju pavardes, kurios yra ir siame sarase, taip, kad man tarkim gera, kitam bloga. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 06 gruodžio 2006 - 13:22
[quote=zirzalele,2006 12 06, 13:11]
1,2 thumbup.gif
del 3 punkto, tokai jau ta profesija, kaip ir mokytojo,kad realiai pats sirgt negali ir visiem geras but turi
4. nu zinok gydytoja tikrai zino, nes ant korteles paprastai paciento vardas buna ir pavarde.
kiek einu tiek beldziuosi, tik daznai buna pasakyta palaukite mes geriame kava, gydytojos dar nesu nei kart apsaukus, o kiek esu apsaukta, tai nebeskaiciuoju.
nu o is tiesu tai gal tikrai nereikejo to saraso surasyt schmoll.gif
nu as paskysiu tik tiek, kad protingas zmogus, jis supras, kad internetas tai atitinka lygiai ta pati, kas yra posakis "viena boba sake", ypac internetas, nes tas pats zmogus gali keliais nykais prirasyt begale skundu tai paciai gydytojai.
o apsmeist jei nores gydytoja tai ir be interneto, tuo paciu VBS principu, as tau tu dar kazkam ir bus smeiztas, nes tas kazkas manes asmeniskai nepazyst ir tik jo reikalas bus tiket tai ka as pasakiau ar ne.


3. nera tokio gydytojo ir mokytojo, kuris nesirgtu ir vasada visiems butu geras. Neteko praktikoj susidurti. Ir pas daktarus pati einu, ir vaikus veduosi, ir mokykloj mokiaus, ir vaikai mokosi.
4. Neturi laiko gydytojas tokiom nesamonem uzsimineti, kad nurasyneti pavardes nuo korteliu ir skelbti internete. Jei pastebejote, pas gydytojus buna EILES, ju kuo toliau, to labiau truksta Lietuvoj.
O del vina boba pasake- sios temos 52 000 su virsum perziuru. Raskit tokia boba, kuri sitiek liezuviu mala.
Atsakyti
Nikvik, su kai kuo sutinku. Sutinku, kad yra nepelnytai įrašytų į šį sąrašą. Bet kad ir kokie jie profesionalūs ir atsidavę būtų, ne visada jie būna jautrūs ir dėmesingi savo pacientams. O pacientai nori būti svarbiausi, todėl taip ir nutinka, kad gydytojai galbūt visai nepelnytai atsiduria juodajame sąraše.
Bet dėl 3 punkto norėčiau paprieštarauti. Taip, mes visi žmonės, visus mus veikia mūsų nuotaika, aplinka ir pan. Tačiau kiekvienas turim stengtis neišsilieti ant kitų, visai to nenusipelniusių žmonių. Nesvarbu ar tai būtų gydytojas, mokytojas, pardavėjas ar kokios kitos specialybės darbuotojas. O vadovautis principu - mane aprėkė, aprėksiu ką nors ir aš - žema.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2006 12 05, 19:22)
Nikvik, pasidalinkite su forumietėm paslaptimi, kokios specialybės gydytoja esate.







viena lame, kad neradau saves juodajame sarase
Atsakyti
[quote=nikvik,2006 12 06, 16:30]
[quote=zirzalele,2006 12 06, 13:11]
1,2 thumbup.gif
del 3 punkto, tokai jau ta profesija, kaip ir mokytojo,kad realiai pats sirgt negali ir visiem geras but turi
4. nu zinok gydytoja tikrai zino, nes ant korteles paprastai paciento vardas buna ir pavarde.
kiek einu tiek beldziuosi, tik daznai buna pasakyta palaukite mes geriame kava, gydytojos dar nesu nei kart apsaukus, o kiek esu apsaukta, tai nebeskaiciuoju.
nu o is tiesu tai gal tikrai nereikejo to saraso surasyt schmoll.gif
nu as paskysiu tik tiek, kad protingas zmogus, jis supras, kad internetas tai atitinka lygiai ta pati, kas yra posakis "viena boba sake", ypac internetas, nes tas pats zmogus gali keliais nykais prirasyt begale skundu tai paciai gydytojai.
o apsmeist jei nores gydytoja tai ir be interneto, tuo paciu VBS principu, as tau tu dar kazkam ir bus smeiztas, nes tas kazkas manes asmeniskai nepazyst ir tik jo reikalas bus tiket tai ka as pasakiau ar ne.
3. nera tokio gydytojo ir mokytojo, kuris nesirgtu ir vasada visiems butu geras. Neteko praktikoj susidurti. Ir pas daktarus pati einu, ir vaikus veduosi, ir mokykloj mokiaus, ir vaikai mokosi.
4. Neturi laiko gydytojas tokiom nesamonem uzsimineti, kad nurasyneti pavardes nuo korteliu ir skelbti internete. Jei pastebejote, pas gydytojus buna EILES, ju kuo toliau, to labiau truksta Lietuvoj.
O del vina boba pasake- sios temos 52 000 su virsum perziuru. Raskit tokia boba, kuri sitiek liezuviu mala.
[/quote]

na pirmiausia atleisk, bet tikrai nesuprantu kam ta tema atidarei, kam ta sarasa padarei?
zinai nepastebejau kad gydytoju truktu, as tik pastebejau kad geru specialsitu truksta, bet cai visos srityse ne tik gydytoju.
o EILES, pries 7 metus tokios buvo, dabar irgi tokios, tikrai nepasikeite, zinau nes visus tuos 7 metus pas gydytojus istisai lankausi
52 000 perziuru nieko nereiskia, tas pats zmogus gali per diena i ta pacia tema 10k. ateit.

Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2006 12 06, 17:22)
na pirmiausia atleisk, bet tikrai nesuprantu kam ta tema atidarei, kam ta sarasa padarei?
zinai nepastebejau kad gydytoju truktu, as tik pastebejau kad geru specialsitu truksta, bet cai visos srityse ne tik gydytoju.
o EILES, pries 7 metus tokios buvo, dabar irgi tokios, tikrai nepasikeite, zinau nes visus tuos 7 metus pas gydytojus istisai lankausi
52 000 perziuru nieko nereiskia, tas pats zmogus gali per diena i ta pacia tema 10k. ateit.




1. tikrai padariau klaida, atidarius sia tema. Tiesiog tikejausi kazkokio objektyvumo (be reikalo). SARASA SUDARIAU NE AS. Kaip supratau, duomenis susistemino moderatoriai. Gink Dieve, neirasiau ten ne vieno savo kolegos (galite sakyti, kad esu klano nare - neneigsiu).
2. jei nepastebejai, tai dar pastebesi, ypac jei gyveni ne VLn ar Kaune.
3. 52 000 perziuru sis tas ir reiskia nemazai.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2006 12 06, 13:11)
kiek einu tiek beldziuosi, tik daznai buna pasakyta palaukite mes geriame kava, gydytojos dar nesu nei kart apsaukus, o kiek esu apsaukta, tai nebeskaiciuoju.


drinks_cheers.gif o po to skundžiasi, kad pas juos eilės blink.gif o geria kavą tai taip min 30min kai kurios blink.gif atsiranda dar ir tokių, kurios pasako, dabar kavą gersiu, ir po to dar norėsiu emailą parašyt, tai palauk blink.gif

QUOTE(nikvik @ 2006 12 06, 16:30)
Jei pastebejote, pas gydytojus buna EILES, ju kuo toliau, to labiau truksta Lietuvoj.


kalbant apie eiles, tai neskaitant jau paminėtų jų sudarymo būdų, reiktų primint, kaip yra išduodami talonėliai blink.gif Pvz, užsirašiau aš į endokrinologijos kliniką. Sako, eilė - 3 mėnesiai blink.gif nu ką, laukiu. ai dar liepė ateit pusvalandžiu anksčiau, nei užrašyta. Atvarau, tuščia, nei vieno žmogaus laukiančio, bet gydytojas tik vaikšto po koridorių, šnekučiuojas su kolegom ir nieko nepriima. Taip pralaukiau pusantros valandos, per tą laiką daugiau atėjo tik dar dvi merginos, visoms kraujo atsakymų, kai jau mane visą valandą vėlavo priimt, teikėsi pakviest, pasakė kokie kraujo atsakymai ir palweido. Dėl dviejų minučių prasėdėjau pusantros valandos, nors daugiau ten žmonių nebuvo. Ir taip buvo kaskart ten nuėjus.. Taip dirbtinai ir kuriamos tos eilės - o gal tyčia tokie tarpai tarp talonėlių sudaromi, kad norintys greičiau susimokėtų ir būtų priimti be eilės. O kad nebūtų tuščia prie kabineto - juk nefasonas, kad nėra eilės - tai ir verčia laukt, nors niekuo neužsiėmę.

QUOTE(vinga @ 2006 12 06, 16:36)
Tačiau kiekvienas turim stengtis neišsilieti ant kitų, visai to nenusipelniusių žmonių. Nesvarbu ar tai būtų gydytojas, mokytojas, pardavėjas ar kokios kitos specialybės darbuotojas. O vadovautis principu - mane aprėkė, aprėksiu ką nors ir aš - žema.


drinks_cheers.gif sako, kuo kalti gydytojai, kad tokia biudžeto politika. o tai kuo kalti pacientai? kad apskritai serga?

Pati pirmu numeriu noriu įspėti apie Lordenta odontologinę kliniką Kęstučio g. blink.gif "Sutaisytus" dantis teko visus pertaisyt jau nepraėjus mėnesiui blink.gif iš vienų iškrito plombos, po kitom toliau dantis puvo blink.gif ko norėt, kai neišvalo prieš plombuojant blink.gif vieną dantį išvis vos ne vos išsireikalavau, kad taisytų, nes "ten viskas gerai, geriau pašviesinkim dantis blink.gif o kai išmaldavau, kad gydytų aną, išaiškėjo, kad nedaug belikę iki protezavimo blink.gif

Dar niekam nerekomenduočiau KMUK odontologijos (ar ortodontijos?) klinikoj dirbančios A.Gaidytės blink.gif nu tokio arogantiško žmogaus nesu mačius. Kad parodytų mano vietą, mat atėjau neperspėjus, privertė mane laukt dvi valandas, iš kurių vieną gėrė kavą ir siuntinėjo emailus, o kitą priėminėjo visus kitus pacientus, nors jie atėjo vėliau už mane, žodžiu, visi be eilės, o tu palauk. Nors tie kiti irgi ne visi buvo užsirašę blink.gif o aš ten ėjau taisyt jos pačios darbo broko blink.gif tipo, jau breketai sudėti, babkės sumokėtos, tai nebeįdomi blink.gif o kai atėjau pirmam vizitui (su MB) irgi labai patiko. apžiūrėjo mane, atsisuko į MB ir pradėjo jam aiškint, ką reik daryt. Sakau, kalbėkit su manim, jis gi vis tiek lietuviškai nesupranta. Tai aš angliškai sako galiu, juk jis JŪSŲ PINIGINĖ blink.gif blink.gif dar tokio pažeminimo nebuvau apturėjus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fliquiti: 06 gruodžio 2006 - 17:50
QUOTE(nikvik @ 2006 12 06, 17:32)
1. tikrai padariau klaida, atidarius sia tema. Tiesiog tikejausi kazkokio objektyvumo (be reikalo). SARASA SUDARIAU NE AS. Kaip supratau, duomenis susistemino moderatoriai. Gink Dieve, neirasiau ten ne vieno savo kolegos (galite sakyti, kad esu klano nare - neneigsiu).
2. jei nepastebejai, tai dar pastebesi, ypac jei gyveni ne VLn ar Kaune.
3. 52 000 perziuru sis tas ir reiskia nemazai.


gyvenu vln, bet nepastebejau, kad butu eiles, kaip seniau reikejo telefonu pries 2 sav. uzsirasyt taip dabar, galima aisku greiciau gaut, bet reik i poliklinika vaziuot, nespeju.
pas endokrinologa, seniau reikejo laukt 2-3 menesiu, dabar 1 men. uztenka, o sakai eiles.
yra eiles, pas viena gydytoja, bet jinai yra profas. vat pas ja tai eiles, o pas kitas, kaip jau minejo kazkuri tikrai dirbtinai sudaromos eiles, arba kaip teko susidurt, kai kurie gydytojai gydo nuo lygu, kuriomis tu esi persirgus, vien tam, kad pas ja klientu butu, israsineja antibiotikus ir dar BUTINAI skyria homopatiniu vaistuku, kuriuos GALIMA nusipirkt tik ten kur ji paske, tik ne kitur, nors as puikiai zinau, kad tu paciu ir tos pacios imones homopatiniu galima ir kitur nusipirkt.
o apie perziuras, tai gal vertetu maziau kreipt demesi, nes jei as pradeciau kreipt demesi kas ka pasake apie mano darboviete, tai jau senai turejau nusisaut ar dar ka nors sau pasidaryt.
apie tavo profesonaluma pasako ne interneta prirasyti atsileipimai, o tavo pacio darbas ir jei kas nors ka nors pasake blogai, tai reik tada priimt kaip kritika ir taisytis, jei tu dirbsi gerai jokis purvas prie taves nelips.
Atsakyti
[quote=zirzalele,2006 12 07, 09:38]
gyvenu vln, bet nepastebejau, kad butu eiles, kaip seniau reikejo telefonu pries 2 sav. uzsirasyt taip dabar, galima aisku greiciau gaut, bet reik i poliklinika vaziuot, nespeju.



nu gal man nesiseka, bet vaikstau pas savo vaiku pediatra jau kokius 8 metus, bet tuscio koridoriaus neteko matyti nekart. Paprasta normali apylinkes pediatre, jokia profesore ar docente.

cia tai diskusija be galo be krasto. Bet deja i vienus vartus. Kitai pusei neduotas zodis. Del to ir noriu ta mema uzdaryti - vienas esminiu principu- " te pasako ir kita puse" neivykdytas.
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2006 12 05, 20:18)
Paskaiciau as sita tema. Pati ja atidariau pries pora metu, ilgai nebuvau uzsukusi ir aptikus sitiek daug prirasius labai nustebau.
Visu pirma, labai galiliuosi kad ja uzvedziau ir prasysiu moderatoius ja istrinti. Kodel?

1. Tame sarase radau nemazai puikiu, atsidavusiu savo profesijos gydytoju- PROFESIONALU savo srityje is dydziosios raides.
2. Klaidos gydytojo darbe- net pacio geriausio- bus visada. Neklysta tik tas, kas nedirba. Zmogaus organizmas-labai sudetingas. Yra labai daug neatrastu dalyku. Sutikit, net geriausi masinu serviso darbuotojai nevisada pajegus nustatyti, kas yra masinai. O cia juk gyvas organizmas, kur neilysi, neisardysi, be to turi smegenis, kurios viska suvokia kartais labai subjektyviai, ir taip pat subjektyviai pateikia gydytojui. Gydytojai nevisagaliai Dievai.
3. Be to esame tik zmones- buname pavarge, nenutaikoj. Ar jus visada esate puikios nuotaikos? Bet is gydytojo tai reikalaujate, kad visad sypsotusi ir butu malonus bei mandagus. Pas gydytojus taip pat yra tevai, vyrai ir vaikai, kurie serga, su kuriais karpais pykstames....
4. Jei tik galeciau ir zinociau pavardem visus paicientus, kurie mane apreke, izeide savo chamiskumu ir nekantrumu, arogancija ir nerealiom pretenzijom, butinai ta sarasa paskelbciau. Jus kartais net nepastebit, kad ieinat nesibelde, nesisveikinat, nepasakot viso gero (apie "aciu" tai nutylesiu), kiek kartu aiskinot, kad "mokat mokescius"... Nu tik man pasakykit, pie ko tas gydytojas, kuris pries jus sedi, ir valstybes biudzeto politika....

Kiekvienas turi teisę pareikšti nuomonę apie vieną ar kitą gydytoją. Jei gydytojas geras, o nepatiko kažkuriam vienam pacientui, tai kuriam jis patiko, tikrai įrašys į kitą sąrašą. Ir tikrai nematau nieko bloga...
Nepatinka žinutės, tipo Ponia Ponienė prasta daktarė. Jei rašoma dar ir kodėl prasta, tai kiekvienas perskaitęs susidarys savo nuomonę ir pats nuspręs ar jam tinkama ar ne.
Atsakyti
[quote=nikvik,2006 12 07, 17:25]
[quote=zirzalele,2006 12 07, 09:38]
gyvenu vln, bet nepastebejau, kad butu eiles, kaip seniau reikejo telefonu pries 2 sav. uzsirasyt taip dabar, galima aisku greiciau gaut, bet reik i poliklinika vaziuot, nespeju.
nu gal man nesiseka, bet vaikstau pas savo vaiku pediatra jau kokius 8 metus, bet tuscio koridoriaus neteko matyti nekart. Paprasta normali apylinkes pediatre, jokia profesore ar docente.

cia tai diskusija be galo be krasto. Bet deja i vienus vartus. Kitai pusei neduotas zodis. Del to ir noriu ta mema uzdaryti - vienas esminiu principu- " te pasako ir kita puse" neivykdytas.
[/quote]


jei tavo pediatre nuostabi kaip zmogus, maloni ir atidi, tai tu eiliu niekad nesumazes, o tu pabandyk nueit pas akiu gydytoja, echoskopui, pamatysi, kad tikrai eiles dirbtinai sudaromos arba ju net nera
pas mano apylinkes gydytoja irgi eiles, uzsirasyt kaip visad, bet nueini eiles, nes ji kiekviena isklauso, su kiekveinu sugeba pabendraut.

ir visiskai pritariu Viotinolai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 08 gruodžio 2006 - 12:15