Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

QUOTE(Nedurna @ 2005 05 15, 08:57)
elia raso:
Visai neblogi kai kurie patiekalai "Katpėdėlėj"(kur anksčiau buvo "Kuba"prie Holliday Inn višbučio) berods vadinas "Carskoie sylo" doh.gif
Na, va, pasiklausiau atsiliepimo ir vakar apsilankiau. Oi, kaip nepatiko:
pirma, nera jokio valgiarascio vaikams ir apskritai, meniu ne vaikams ...
Antra, vyras prase cepelinu tai padaveja atsake, kad ka tik kitas klientas baige valgyt vakarykscius, o svieziu dar neiskepe (kaip jums paaiskinimas?, xixi)
Trecia, paprasem vaikui papiesti kad atnestu- is 10 piestuku rasantis buvo koks vienas, kiti nuluze ir buki
Ketvirta, uzsisakiau, mano manymu, pati nekalciausia ir nekaloringiausia patiekala- zuvi. Atnese riebaluose plaukiojanti zuvies (su asakom) gabala
Penkta,  kainos galetu buti ir mazesnes..
Sesta, daugiau neisiu



aš ir nerašiau, kad ten yra kažko vaikams... unsure.gif mes ten lankydavomės, kai aš buvau nėščia, t.y. valgyt daryt tingėdavau, o valgyt skaniai norėjau tongue.gif , todėl išmaišėm daug visokių maitinimo įstaigų, teko daug nusivilti, tai ir surašiau įstaigas, kur skaniai pavalgydavom.
KAI KURIE PATIEKALAI, o tai reiškia tokie, kur sunku ką suchimičinti (atsiprašau, kad neparašiau kokie), mes valgom ten vištieną ar kokius kepsnius, t.y. mėsiškus patiekalus. Toks patiekalas, kaip cepelinai, tai išvis rizikingas, skanius cepelinus valgiau tik "Laikinojoj sostinėj", o dabar pavasaris, šviežių bulvių kaip ir nėra, tai galima gauti cepelinų iš miltelių schmoll.gif (kaip kad Čili kaime vienąkart užvalgiau mad.gif)
Labai skanus ten yra pyragas su karamele, ledais ir riešutais .
O kainos, tai aišku, kad galėtų būti mažesnės, visur jos galėtų būti mažesnės mirksiukas.gif

Tiesa, "Keistuose ženkluose" irgi galima pavalgyti, kainos tikrai vidutiniškos, bet aš valgiau irgi tik kepsnius unsure.gif

O jei nori pigiai ir skaniai pavalgyt, tai reik eit ne į restoraną (nes ten jeigu ir bus skanu, tai tikrai nepigu). Gana nebloga valgykla yra Maximos Bazėje antrame aukšte, ten visi važiuoja pietų valgyt, bet dirba tik darbo dienom ir darbo valandom.
Atsakyti
Jo, Elia, ta valgykla tikrai nebloga Maximoj 4u.gif

O vat "Keisti laikai" nuo studiju laiku man neprarado "kaniusnios" ivaizdzio.
Atsakyti
o as pasipiktinau "daniela". kai baigiant valgyti graikiskose salotose radau kokiu 3-4cm stora asaka blink.gif .paklausiau padavejos is kur ji ten atsirado, ir pasakiau, kad perduotu virejams, kad butu atidesni.kazkaip nesinorejo kelti skandalo, nors apetita tikrai sugadino. bet kai padaveja tik patrauke peciais ir net neatsiprase, ir dar atnese saskaita, kur turejau susimoketi uz tas salotas pilna kaina ... pasakiau sau, kad daugiau cia kojos nekelsiu g.gif g.gif g.gif
gal ir reikejo pasibarti g.gif, kad suprastu kaip reikia elgtis su klientu.
Atsakyti
Gal kas nors lanketes Kaune "Rytietiskam kiemely ar kampely"? mirksiukas.gif
Kaip aplinka ir kainos? ax.gif
Atsakyti
Pizza Jazz Kaune man labai patinka, picos ju skanios, gal todel, kad pirmos picos kurias savo gyvenime ragavau. smile.gif Aptarnavimas geras. Paskui Arena pizza patiko, vistienos salotos niam niam. Berneliu uzeiga ir Zalias ratas, Zaliam Rate man labai skanus cepelinai buvo. thumbup.gif
Patinka Pompejoj, lietuj lyjant gerti kava. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 05 15, 00:42)
na neskaičiau čia visų rekomendacijų, gal jau kartojuosi, bet yra viena kavinė Vilniuje, kur maistas tikrai labai skanus, šviežias ir gana nebrangus. Aptarnavimas geras, maloni aplinka, gera muzika. Tikrai rekomenduoju.  thumbup.gif Niekad neteko nusivilti. mirksiukas.gif
Vadinasi "Keisti ženklai" Trakų gatvėje, arčiau Vokiečių gatvės.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man labai patiko kinų restoranas Užupio g. pradžioj thumbup.gif thumbup.gif ir aplinka, ir maistas wub.gif
Atsakyti
kažkada "Laukiniuose vakaruose" teko valgyti kijevą. na, tai atnešė aišku neiškepusį, kai parodžiau padavėjai - tiesiog tą gabalėlį ir pakepė aliejuj ir viskas. nei atsiprašau, nei ką. verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Labai patinka aplankyti naujas vieteles mėgstu skanų ir sveiką(kiek tai įmanoma viešojo maitinimo įstaigose) maistą, kokybišką ir profesionalų aptarnavimą, bet su liūdesiu turiu konstatuoti (Čia mano asmeninė nuomonė), kad pastaruoju metu o ypač vasarą labai suprastėja tiek maisto kokybė tiek aptarnavimas schmoll.gif . Personalo stygius tikrai nepriduoda žavesio nei vienam "maitinimo taškui". Taigi , nors esame aplankę labai daug vietų visoje Lietuvoje, bet gal apsiribosiu Kaunu. Jei norite ramios, solidžios ir jaukios aplinkos, apsilankykite "Babilono" viešbučio restorane. Ten labai skanūs žuvies patiekalai. Pradžiai tiek, nes apie kitas vietas jau radau parašyta forume.
Atsakyti
doh.gif Ups... Neparašiau koordinačių doh.gif taigi Babilonas yra Žaliakalnyje. Jei pradedate kilti Savanorių prospektu, tai ties Saulės gimnazija reikia sukti į kairę ir jau toliau pagal nuorodas , pagal nuorodas, ir atriedėsite. Tiesa, ten patogiausia vykti su transportu (jei tingite paėjėti kelias minutes). rolleyes.gif
Atsakyti
Ar valget kas nors Vilniuje Cozy? Man labai patiko. Pyragas verciantis is koju, salotos ir antri skanus, sriuba labai super, o patiekalu pateikimas ir paserviravimas labai estetiskas ir grazus.
Atsakyti
Klaipedoje: "Skandalas" - skaniausi LT steikai!! (ne is vieno girdejau atsiliepimus). Maistas nerealus, aisku brangoka, bet verta apsilankyti.
Viesbutyje "Navalis" restoranas thumbup.gif
Uz Klp apie 30km Kretingaleje baras "Kukudra" - maistas sviezias, labai skanu. Daugelis klaipedieciu sia vieta megsta.
Atsakyti