Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(logika @ 2006 11 18, 15:24)
ten tik 5 ml,  o pavadinimas rusiškas.aš nuėjau į vaistinę ir sakiau,kad noriu arbatmedžio aliejaus.tai ji pasiūlė man du,vienas buvo 100 procentų,kitas ne.aš imiau tą šimtaprocentinį  ax.gif  o galvoju skeisti,nes noriu tą arbatmedžio dušą su tuo pompute pasidaryti.bet nelabai įsivaizduoju kokiu santykiu  unsure.gif

Aišku... Tai turbūt Femigelį labiau apsimoka pirkt. Nors ten ne šimtaprocentinis arbatmedžio aliejus. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2006 11 18, 16:57)
Aišku... Tai turbūt Femigelį labiau apsimoka pirkt. Nors ten ne šimtaprocentinis arbatmedžio aliejus.  mastau.gif

man rodos femigel pagrindas - lubrikantas, o to arbatmedžio tik pėdsakai g.gif bet logika - tu pigiai pirkai, nes man siūlė australiško, tai apie 18 Lt buteliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 11 20, 08:49)
man rodos femigel pagrindas - lubrikantas, o to arbatmedžio tik pėdsakai  g.gif bet logika - tu pigiai pirkai, nes man siūlė australiško, tai apie 18 Lt buteliukas g.gif

buvo dar pigesnio apie 5 lt,bet tas aliejus buvo nešimtaprocentis smile.gif
Atsakyti
ku-kū.... gal jau visos pasveikot g.gif būtų nerealu lotuliukas.gif
Atsakyti
Gera ir saugi liaudiška (na, gal ne visai) priemonė -jogurtas (senesnis liaudiškesnis variantas -rūgpienis, bet tyrimai rodo, kad jogurtas geriau). Kuo mažiau konservuotas ir pasterizuotas, LIETUVIŠKAS. Geriausia nesaldintas, būna tokių natūralių, neatsimenu dabar, kas gamina. Galima ir pačioms darytis - bus garantuotai šviežias ir natūralus. Valgyti, gerti, teptis - viską daug ir dažnai. Tinka nėščioms, maitinančioms... Na, "pavariau reklamos", bet viena nėščia draugė juo išsigydė, dabar reguliariai visaip vartoja, ypač maistui - ir keli metai viskas OK. Čia ne mano "išradimas", google pasiknisus, galima rast ir mokslinių straipsnių apie tai.
Atsakyti
Sveikos, vel man atsirado ta niekadeja verysad.gif buvau isidejus zvakute, bet nepadejo... begsiu pirkti jogurto ir arbatmiedzio aliejaus. radau, kad galima ji nusipirkti stai cia http://www.naujojibarmune.lt o apie pati arbatmedi stai cia aprasyta.. http://www.naujojiba.../arbatmedis.htm
skaiciau komentaruose, kad cia kainuoja apie 10 lt 20 ml. na ir ji reikia skiesti su vandeniu.
Tai tiek verysad.gif

dar radau toki puslapiuka, gal kam bus naudinga

http://www.medsci.uu...02003-01-14.pdf

24 psl.
Atsakyti
Na sveikos,
ir mane "draugas" vardu Grybelis verysad.gif aplankė tai trečiadieni lėksiu pas gydytoja, jau pas trečią, žėsiu ką ši karta pasakys. Nebegaliu nespėju gydytis. Trumpina tas „draugas“ man gyvenimą.
frusty.gif
Atsakyti
Va tą zaraza turėjau pora kartų ir ginekologė man liepė kartu ir partneri gydyti arba jį iškastruoti, nes pagr. to priežastis vyro palakstymai. Tipo jie kaip bitutės namo zaraza neša..
Atsakyti
blogai kai vyras eina i sona, bet per tokius dalykus uztai suzinai ^^
Atsakyti
nu nežinau kaip yra,bet tas arbatmedžio aliejus man nepadėjo sad.gif ką dar išbandyti?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 12 04, 22:31)
Va tą zaraza turėjau pora kartų ir ginekologė man liepė kartu ir partneri gydyti arba jį iškastruoti, nes pagr. to priežastis vyro palakstymai. Tipo jie kaip bitutės namo zaraza neša..


o aš pasakysiu, kad pati ta gydytoja zaraza gun_bandana.gif vienas dalykas, kad aš savo vyru pilnai pasitikiu; antras, kad man tai atsirado, kai vyro visai neturėjau; trečias - jis irgi kartu bandė gydytis, nors jam urologas ištyrė kad nieko nėra, bet vistiek nepadėjo; ketvirtas - mano 9metė dukra vyro tikrai neturi, o ir pas ją tas polinkis yra sirgti g.gif
Papildyta:
QUOTE(logika @ 2006 12 04, 23:12)
nu nežinau kaip yra,bet tas arbatmedžio aliejus man nepadėjo sad.gif ką dar išbandyti?

aš taip pat jau senokai bandžiau, tai nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
Aš žurmale radau staripsnį apie kandidoze ir ten siūlė pavartoti dida


Atsakyti