Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrienos paruošimas

QUOTE(S.N.A.S @ 2008 01 17, 14:17)
aš ir darau ekspromtu, bet sakau, gal kokiu nauju ideju turi??? ba aš jau nesugalvoju kaip suktis... doh.gif guliašai, plovai, troškiniai, kotletukai ir visos kitos marmalynes...  bet noris kažko greit paruošiamo, o su žvėriena nelabai kas gaunas... doh.gif
paskutiniu metu dariau taip: į puodą imečiau tris didelius gabalus mėsoso, išviriau su prieskoniais, o po to keptuvėj pakepiau ir kiek patroškinau su grietine daržoves (stambiai pjaustytus svogūnus, morkas ). išvirusią mėsą supjausčiau nemažais gabaliukais (lyg šašlykams), atskirai keptuvėj apskrudinau vėl su prieskoniais ir tada suverčiau į keptuvę su daržovėm, dar minutę patroškinau ir šeimyna pirštelius laižė blush2.gif
suktinukų iš žvėrienos nedarai?


aha, as irgi taip darau kartais thumbup.gif
nea, sultiniu neverdu....
kazkaip nzn, as is zverienos gaminu lygiai taip pat, kaip is bet kokios mesos smile.gif

Atsakyti
O bandete kada, zveriena su mineraliniu uzmarinuoti?
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2008 01 19, 22:28)
O bandete kada, zveriena su mineraliniu uzmarinuoti?


as kazkur viena ausim esu girdejus, kad yra toks budas, bet pati nebandziau... g.gif
Atsakyti
o suktinukus kuri mama darė kada iš žvėrienos? 4u.gif
labai norėčiau, bet nežinau ar kas gausis...... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, as skaitau skaitau jusu receptukus ir nusprendziau pasidalinti savo receptukais. Is stirnienos as darau guliasa labai skanei gaunasi ir mesyte visai ne sausa. Kiski arba namini kralika as gaminu taip:
Kiski (kralika) uzmerkiame vandenyje, jei laukinis tai pilu acto jei naminis tai ne, pamirkau per nakti, tada supjaustau gabaliukais ir pamarinuoju, prieskoniu dedu ivairiu, ciobreliu, baziliko, petrazoliu, saldytu krapu, svoguno, cesnako, druskos, pipiru, viska sumaisau tada uzdedu majonezo ir ipilu marinuotu agurku skystimo, vel viska ismaisau ir palieku pasimarinuoti, kuo ilgiau tuo geriau. Va cia ir paslaptis, kad marinuoju ne acte, nuo kurio mesa suaseja, o marinuotu agurku skystime, aisku nereikia pilti litrais biggrin.gif , tada pamarinuota mesa pvolioju miltuose ir apkepu keptuveje, apkepta sudedu i molini troskintuva (britvona) arba stiklini troskintuva, pripjaustau morku, svoguno, ipilu vandens ir i orkaite. Troskinu apie 1 val. Pries baigiant troskintis ipilu soju padazo, idedu grietine ir pomidoru padazo, dar truputi patroskinu ir prasom. Labai skanu.
Taip pamarinuotus kraliko gabaliukus galima kepti ant groteliu kaip saslyka, tik pamarinuoti reikia ilgiau, kad jaustusi prieskoniai, essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 02 06, 15:00)
o suktinukus kuri mama darė kada iš žvėrienos? 4u.gif
labai norėčiau, bet nežinau ar kas gausis...... verysad.gif


as asmeniskai is zverienos gaminu viska ta pati, ka is kiaulienos ar jautienos, viskas puikiausiai gaunasi thumbup.gif

tikrai gausis, tik pabandyk drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
aha, suktinukų tai nepatroškinsi kaip mėsytės guliašui sleep.gif o jei gausis kieti, tai kas iš to! nepatinka, man guminė mėsa... schmoll.gif
o taip suktinukų noriu.. verysad.gif
Atsakyti
Merginos isigykit greitpuodi!!!

Plovas su serniena - 15-20 min , sernienos guliasas - 20 min, elnienos guliasas - 25 min. sernienos kauliukai barsciams - 15 min, elnienos - 20 min. sernienos kauliukai su raugintais kopustais - 20-25 min.

(laikas surasytas nuo dankcio uzdarymo iki ugnies isjungimo)
Atsakyti
o gal iš tikrųjų verta? g.gif
kur mamytės matėt greitpuodžius parduodant? 4u.gif ir už kiek? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 02 08, 16:56)
o gal iš tikrųjų verta? g.gif
kur mamytės matėt greitpuodžius parduodant? 4u.gif ir už kiek? blush2.gif


manasis man parveztas is vokietijos. as maciau berghoffe. forume yra greitpuodziu tema (prekes,.....). turetu buti metalo amziuje.

kainos ju ivairios. bet pas mane namuose tai puodas nr1. be jo as aplamai neisivaizduoju gyvenimo virtuveje. pirmas pagalbininkas ne tik ruosiant zveriena, bet aplamai gaminant maista.
pvz.

vistienos sultinys - 5 min.,
plovas 15 min,
balandeliai - 15 min,
darzoves misrainems - 5-7 min.,
rauginti kopustai - 20-25 min.
ir dar ilgai ilgai galima vardinti....

ot reklama prastumiau, dabar gausiu per ausi biggrin.gif


Atsakyti
mano uosvis medziotojas,todel visuomet saldiklyje yra stirnienos zuikio ar tai serno mesos.tiesiog negaliu nei pagalvoti apie toki maista.karta sumasciau issimti stirnienos,atsisildziau,o jau taip man ji smirdejo kad tiesiog vos kenciau ta kvapa,galvojau kad tikrai tuoj prireiks i tualeta doh.gif blink.gif bloga buvo.bet kenciau,pripyliau ant jos acto ir palaikiau puse dienos.vakare sugalvojau kanors pagaminti,taciau vel apjutus ta kvapa daugiau nebeiskenciau ir imeciau atgal i saldikli. wacko.gif aggressive.gif daugiau niekada gyvenime nepaimsiu i rankas jokio laukinio zveries mesos.niekada
Atsakyti
Tai tegu vyras gamina, vyrai geriausi kulinarai.
Dabar tai tik maniškis iš žvėrienos gamina šašlykus, dešreles, ar kumpius vytina. thumbup.gif O troškinius ir visa kita man belieka.
Atsakyti