Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pinigai internete
Supermamų klubas > Mūsų namai > Piniginė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Duty
Oi daug laiko esu sugaisusi, buvau sukaupusi tiek pinigu, kad turbut nama buciau pasistaciusi, deja...
jupato
as jau nusiemiau pinigelius uzdirbtus per buxa mirksiukas.gif

...as turiu tuos pinigelius paypal'e, pirksiu ebay ka nors doh.gif biggrin.gif
Jei norite ir jus uzdirbti ne daug, bet tai tai uz dyka gaunami pinigeliai mirksiukas.gif
PRASOM REGISTRUOTIS CIA!

pries tai uzsiregistruokite www.paypal.com - jei nenorite vesti ten korteles numerio, arba jos neturite, galite ir nevesti, pinigeliai jusu bus paypal is kurio veliau galesite atsiskaityti, akd ir tam paciam ebay, perkant ka nors 4u.gif

jei kils kalusimu rasykite, paaiskinsiu viska, beje uzsiregistrave i neobux, rasite lietuviu foruma, kuriame yra daug info, kas kiek uzdirbo...
rsakiniene
QUOTE(pinigai @ 2010 03 29, 04:53)
As tai pat suradau nuoruoda, deltu pinygeliu ir isivaizduojat gavau pirmus pigelius 100 doleriu ceki uz pusantro menesio, net pati nepatikejau,uz nieka skaityk, uzsiregistruoji,atsisiunti tokia ten programele duoda,cash fiesta jinai ir ja pasileidi ir aina taskai,3,4sekundes 1 taskas 1000 tasku 1.666dolerio tai patariu nuweiti ten ir uzsiregistruoti atsisiusti cashfieta ta programa nu ten pamatysit siulis ja uzsiregistravus parsisiust pasileidi ja ir viskas.. stai va apacioja ta nuoroda

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=dedevilius

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

As tai pat suradau nuoruoda, deltu pinygeliu ir isivaizduojat gavau pirmus pigelius 100 doleriu ceki uz pusantro menesio, net pati nepatikejau,uz nieka skaityk, uzsiregistruoji,atsisiunti tokia ten programele duoda,cash fiesta jinai ir ja pasileidi ir aina taskai,3,4sekundes 1 taskas 1000 tasku 1.666dolerio tai patariu nuweiti ten ir uzsiregistruoti atsisiusti cashfieta ta programa nu ten pamatysit siulis ja uzsiregistravus parsisiust pasileidi ja ir viskas.. stai va apacioja ta nuoroda

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=dedevilius
*

Manes sudomino jūsų pasiulymas per šitą svetainę užsidirbti pinigus, tik nelabai suprantu atsiskaitymo, kokiais čekiais ir kaip atsiskaito.Ar neapgauna. bigsmile.gif
Aquamarina
QUOTE(rsakiniene @ 2010 06 08, 16:30)
Manes sudomino jūsų pasiulymas per šitą svetainę užsidirbti pinigus, tik nelabai suprantu atsiskaitymo, kokiais čekiais ir kaip atsiskaito.Ar neapgauna. bigsmile.gif
*

Man irgi įdomu visa tai sužinoti. Užsiregistravau ten, bet neaišku kada jie tą čekį atsiųs, ar mėnesį po užsiregistravimo, ar pasibaigus kalendoriniam mėnesiui, ar surinkus atitinkamą kiekį taškų?
Limcamca
QUOTE(jupato @ 2010 06 06, 13:51)
...as turiu tuos pinigelius paypal'e, pirksiu ebay ka nors doh.gif  biggrin.gif
Jei norite ir jus uzdirbti ne daug, bet tai tai uz dyka gaunami pinigeliai mirksiukas.gif
PRASOM REGISTRUOTIS CIA!

Čia parduodama maitinimo kėdutė g.gif
Pats_geriausias_tetis_pasaulyje
Aš kaip ne vienus metus dirbantis internete siulyciau nedirbti su bux`o kompanijomis. Taip kai kurios ismoka surinktus pinigelius, bet galu gale jie bankrutuoja arba surinke dideles sumas tiesiog uzsidaro. Beto jus praleisite ten daugiau brangaus laiko negu uzdirbsite kazka apciuopiamo. Tuolabiau, neinvestuokite i juos. smile.gif

Apie uzdarbius internete pasiulyciau turintiems greita interneta kelti muzika i talpyklas kurios moka uz atsisiuntimus tada nuorodas talpinti muzikos svetainese ir uz tai gausite pinigeliu bei tuo paciu paklausysite naujos muzikos. smile.gif

Jeigu kazka sugebate, t.y. referatu rasymas, matematikos sprendimas, klaidu taisymas ir panasiai, ieskokites zmoniu internete kuriems reiks atlikti tokias uzduotys, uz kelias valanads ar netgi valanda (ziurint kaip sukates greitai) gausite keliasdesimt litu:)
vasara04.
QUOTE(Duty @ 2010 06 03, 13:43)
Oi daug laiko esu sugaisusi, buvau sukaupusi tiek pinigu, kad turbut nama buciau pasistaciusi, deja...
*

drinks_cheers.gif
Freedom
esu iš vieno puslapio gavusi apie 150 litų.. per pusmetį surinkau, bet ten beveik kasdien reikia prisijungti ir atsakyti į kokią apklausą ;] jeigu ką domina - až smile.gif
andriuss
Galima uzdirbti daug pinigu, bet ne internete, o interneto pagalba, kadangi internetas (manau visi tai puikiai supranta) labai galina priemone daryti pinigus.
Norit suzinoti daugiau info cia:
Verslas Online

Uzsimti siuo verslu tikrai verta.
Pajamos priklauso ne nuo praleisto laiko spaudinejant nuorodas. (tai naivuoliams)
Cia rimtas verslas, is kurio gaunamos rimtos pajamos (as kalbu ne apie kazkokius 100 ar 500 lt per menesi)
Pats_geriausias_tetis_pasaulyje
QUOTE(andriuss @ 2010 06 27, 23:49)
Galima uzdirbti daug pinigu, bet ne internete, o interneto pagalba, kadangi internetas (manau visi tai puikiai supranta) labai galina priemone daryti pinigus.
Norit suzinoti daugiau info cia:
Verslas Online

Uzsimti siuo verslu tikrai verta.
Pajamos priklauso ne nuo praleisto laiko spaudinejant nuorodas. (tai naivuoliams)
Cia rimtas verslas, is kurio gaunamos rimtos pajamos (as kalbu ne apie kazkokius 100 ar 500 lt per menesi)
*

Verslininke tu, nepudrink smegenu zmonems. Butum verslininkas su dideliais srautais pinigu visu pirma svetaine butu ne kaip po karo o sukurta normaliu zmoniu, patalpinta po pirmo lygio domenu ( pvz verslasonline.lt ).

Panagrinekime tavo svetaine. Uzsisakant paslaugas meto per tris neaiskaus pobudzio, patikimumo puslapius. Pacio puslapis isdraikytas, kalba nerisli lyg butum dvylikos metu.

Gaila neturiu laiko, noro pabandyti paziureti tuos video, bet speju bus taip, kad prasys kazka padaryti jiems ir tu graziu skaiciu jus tikrai nematysite, nes jeigu butu taip lengva kaip ten raso visi butu milioneriai wink.gif

Zmones jei jau ruosiates dirbti internete tai visada pries kazkur registruodamiesi ar dirbdami pamastykite ar tai jums atrodo realu.
Nulika
gerai, kad kazkas paprotina cia.
aciu p. g. tetis pasaulyje 4u.gif
ron_olivera
QUOTE(Pats_geriausias_tetis_pasaulyje @ 2010 06 28, 13:24)
Verslininke tu, nepudrink smegenu zmonems. Butum verslininkas su dideliais srautais pinigu visu pirma svetaine butu ne kaip po karo o sukurta normaliu zmoniu, patalpinta po pirmo lygio domenu ( pvz verslasonline.lt ).

Panagrinekime tavo svetaine. Uzsisakant paslaugas meto per tris neaiskaus pobudzio, patikimumo puslapius. Pacio puslapis isdraikytas, kalba nerisli lyg butum dvylikos metu.
Gaila neturiu laiko, noro pabandyti paziureti tuos video, bet speju bus taip, kad prasys kazka padaryti jiems ir tu graziu skaiciu jus tikrai nematysite, nes jeigu butu taip lengva kaip ten raso visi butu milioneriai wink.gif
Zmones jei jau ruosiates dirbti internete tai visada pries kazkur registruodamiesi ar dirbdami pamastykite ar tai jums atrodo realu.
*

Na sitas income system tai yra piramide, cia kaip saugumietis jums sakau, pakankamai isplito per paskutinius du metus.. Net neziurekite.
Del buxo irgi teisus ten kapeikas moka atrodo po 1centa uz paspaudina ar net maziau tai yra 20 paspaudimu jums 20centu uzdirbs (geriausiu atveju per diena) o per menesi 6$ o isgryninimo limitas bus koks 50$ kol surinksit suma, buxas uzsidarys smile.gif

Siaip jei norite 3-5$ nemokamai http://www.paidtoreg.com/ uzsiregistruokit,gausit pinigus uz registracija keliuose puslapiuose ir poto uz postus forumuose. Per pietu pertrauka suspaudinejau kita diena pinigus paypale gavau. Taigi saitas mokus, bet po uzpildymo pamirskit ta saita.

Siaip internete galima uzsidirbti,zinau kaip gali uzsidirbti zmones turintys Minimum Magistro laipsni is namu. taigi mergaites su aukstuoju issilavinimu gali laisvai is namu uzsidirbti. smile.gif ir gan neblogai. Jei kas su aukstuoju ir domina darbas namuose galit AZ parasyti man.

Dar del internetinio uzdarbio,tai buna affiliate programos. Bet ne visos tikros ir ne visos moka. Zinojau kazkada viena kur uz parduota preke 10% mokejo. Tai sakykim 10 draugu nusiperka, gaunate 300$ apytikriai , nes peke 300$ kainuoja. Cia tik pavyzdys. Bet kaip ir su buxais daug piramidiniu yra nesamoniu,kurios gaudo lengvatikius..

Saugokites tu shemu kurios siulo tapti milijonieriais ir panasiai smile.gif nes as zinodamas kaip juo tapti tikrai uz 10$ jums to nepasakysiu ir su investitoriais jusu nesuvesiu.

Kaip ten sako, ''if it looks like a duck, walks like a duck and smells like a duck.. It must be a DUCK!'' arba kitaip tariant,jei tai atrodo perdaug gerai,kad tia butu tiesa,kogero taip ir yra (ta prasme,kad tai afera tongue.gif )
S@bina
Pagrindinis jūsų darbas - spaudinėti interneto puslapių nuorodas. Vieno paspaudimo kaina svyruoja nuo 0,5 iki 2 Amerikos cento uz paspaudimą. Taigi, kiek nuorodų paspausite, tiek ir uždirbsite.

1.Taigi, nuo ko viską pradėti?

1.1 susikurkime sąskaitą PayPal (https://www.paypal.com) ir AlertPay (https://www.alertpay.com) Tai internetinės sąskaitos, kur bus siunčiamas jūsų uždarbis.
*pastaba – Kreditinės kortelės registruoti nebūtina. Kreditine kortele galėsite užregistruoti tuomet kai norėsite persiųsti pinigus i Lietuvą.

1.2 Užsiregistruokite PTC puslapyje. Kuo daugiau tokių puslapių užsiregistruosite, tuo geriau. (nuorodos puslapio apačioje).

Užsiregistravę PTC (sponsoriaus) puslapyje, Jūs gausite apmokomas nuorodas. Atvertus nuorodą (jos vertė paprastai būna 0,5-2 amerikietiško cento), reikės išbūti joje 10-30 sekundžių. Galiausiai surinktą pinigų kiekį galėsite pervesti i atsidarytą internetinę AlertPay arba PayPal sąskaitą, o vėliau ir į savo banko sąskaita Lietuvoje.

2.Sekantis žingsnis?

Užsiregistruoti išsirinktame tinklalapyje. Visu PTC tinklalapiu registracija identiška.

2.1 Pasirinkto PTC tinklalapyje spaudžiate "Sign Up" arba "Register".

2.2 Užpildome tuščius laukus
Parašysiu standartinę registravimosi formą:
1) Username (Slapyvardis)
2) Password (Slaptažodis)
3) Confirm Password (Patvirtinti slaptažodį)
4) Email Address (Elektroninio pašto adresas)
5) Confirm Email Address (Patvirtinti e-paštą)
6) AlertPay arba PayPal ID E-mail Address For Payments (e-paštas, kuriuo registravotės AlertPay ir PayPal banke)
7) Your Country (Jūsų šalis)
8) Referrer (aaurys)
9) I Accept the Terms of Service (Aš sutinku su taisyklėmis, uždėkite varnelę)
10) Security code (Saugos kodas grafoje įrašykite raidžių ir skaičių derinį kurį matote paveiksle)
11) Paspauskite Registrer.

Papildyta:
3.Toliau... užsiregistravus PTC tinklalapyje lieka tik spausti ant nuorodų ir uždirbti pinigus.

3.1 Prisijunge prie tinklapio spauskite "Surf Ad", "Earnings Area" arba" View Ad". Prieš jus atsidarys sąrašas nuorodų, kurias galite peržiūrėti ir už tai gauti pinigų.
3.2 Paspaudę nuorodą turite laukti nuo 10 iki 30 skundžiu, priklausomai nuo PTC(sponsoriaus) tinklalapio.
Per tą laiką negalite išjungti lango. Jokiu būdu negalima peržiūrinėti kelių nuorodų vienu metu iš to pačio PTC tinklalapio - paspaudimai bus neužregistruoti. Užregistruotos nuorodos peržiūrėti antrą kartą negalima. Naujas nuorodų sąrašas pateikiamas po 24 valandų. Norėdami padidinti uždarbį registuokites keliuose PTC tinklapiuose.

4.Taigi, kaip su pinigais???
Kiekviename PTC tinklalapyje uždirbtus pinigus išmoka pasiekus tam tikrą pinigų sumą (minimali išmokama suma). Kiek esate uždirbę galite pamatyti prisijungę prie PTC tinklalapio ir paspaudę "My Stats" arba "My Account". Pasiekę minimalią išmokamą sumą galite ją pervesti į AlertPay arba PayPal sąskaitą. Tam reikia paspausti "Cashout", "Payout" arba "Convert". Pinigai turi būti pervesti nuo 24 valandų iki 30 dienų laikotarpyje priklauso nuo sponsoriaus.
Pastaba: pinigų negalėsite pervesti i AlertPay arba PayPal iš PTC (sponsoriaus) tinklapio, jei nebūsite surinkę tam tikro sumos limito.

5.O dabar turbūt savęs klausiate kodėl aš jums atskleidžiau ši unikalu būdą kaip užsidirbti pinigus?
Šiuo skelbimu aš ieškau naujų vartotojų (dar kitaip referalų), kurie registruotųsi per mane. Kokia jums iš to nauda? O ji tokia, kad užsiregistravę per mane Jūs užsitikrinate sau didesnį ir pastovesnį nuorodų skaičių, o aš už kiekvieno pritraukto naujo vartotojo perziureta apmokamą nuorodą gaunu iš PTC tinklapio 0,5 - 1 amerikietišką centą. Kai užsiregistruosite mano apačioje pateiktose nuorodose, Jūs taipat, kaip ir aš, tokiu pačiu principu galite pritraukti naujų vartotojų.

Papildyta:
Štai sponsorių puslapių nuorodos:

http://www.MoneyBumper.com/Main.cfm?R=143894

http://www.888bux.com/?r=sabinadeil
VilijaB12
Labukas, seniau jau rašiau jums kaip uždirbti pinigų internete naudojant "Triond" programą. Kaikam pavyko pasiekti gana neblogų rezultatų, o kaikam nelabai, bet ka jau padarysi.

Šį kartą siūlau daug paprastesnį būdą, čia nereikės rašyti ilgų straipsnių anglų kalba, viskas labai paprasta:

1. Einam čia ir užsiregistruojame: http://p.gs/pilvu (jeigu jau turim paskyrą šiame puslapyje žiūrime 2)

2. Tada einam čia ir vėl užsiregistruojam: http://revtwt.com/index.php?id=2669 (PUBLISHERS)

3. Atlikus registraciją paimate kokį nors puslapį ir jo adresą pakeičiate su "Shorten URL" kuris yra puslapyje nurodytas 2 punktu.

4. Kai jau turite tokį adresą http://p.gs/pilvu galite platinti visur: patalpinti forumo paraštėje, talpindami skelbimą internete, skelbdami Twitter paskyroje, FaceBook'e ar betkur kitur. Už kiekviena paspaudimą gaunate tam tikrą kiekį pinigų (apie 0,05$) taigi jeigu per dieną gautumėte bent 100 paspaudimų kas yra tikrai nelabai sunku uždirbtumėte 5$ arba 13LT, jeigu tikrai netingėsit galėsit neblogai pasipelnyti. Minimali išmoka 20$

Dėkui.
BeibisKns
Man klikinimai ant nuorodu per 'juodas' darbas atrodo... klikini ir net nevisi ismoka... o ir pasireiksti nera kur smile.gif
Jaugeriau:
webas - reklama. Ta pati google ads.
forex - rizika didele, kaip ir uzdarbis
webmasteringas (puslapių kuryba) - cia truputi reikia programavimo. Kodel truputi? nes jau pakankamai TVS yra. Klientu rasti sunkiau.
e-shop - ant buvusios bangos... ieskom prekiu ir parduodam.
e-bay - tas pats tik su kitoms salims.
vaida89
Sitas tikrai moka,ka tik man pervede 120Lt.Jei norite paskaitykita ir uzsiregistruokite.Jokiu puslapiu spaudeliojimu.Eikita i puslapio apacia ten rasite bus uzrasyta partneriu programa,kai ten uzeisite pasiskaitykite,o apacioje galima registruotis.
<a href="http://rolandbutkevic.lt/shop/index.php?ref=108&affiliate_banner_id=2" target="_blank">rolandbutkevic.lt</a>
vaida89
Si nuoroda pastebejau,kad neveikia yra dar viena:http://rolandbutkevic.lt/shop/index.php?ref=108&affiliate_banner_id=2
akagintaras
QUOTE(vaida89 @ 2010 10 13, 14:17)
Sitas tikrai moka,ka tik man pervede 120Lt.Jei norite paskaitykita ir uzsiregistruokite.Jokiu puslapiu spaudeliojimu.Eikita i puslapio apacia ten rasite bus uzrasyta partneriu programa,kai ten uzeisite pasiskaitykite,o apacioje galima registruotis.
*

Vadinkim daiktus vardais. Ir gal pradėkim nuo to, kad šitas ponas visų pirma yra paprasčiausias melagis. Cituoju jo svetainę:

Šiai dienai,  ši partnerių programą –  yra pati pelningiausia ir dosniausia visame Lietuviškame internete, bei galima sakyti, pasaulyje, nes pvz rusiškai ir angliškai kalbančiame internete išmoko dažniausiai tik 20-30%.

Kam įdomu, čia pat Lietuvoj galiu parodyti, kas moka 50% iš karto, o jei jau kalbėsim apie Ameriką, tai ten komisiniai siekia iki 70%.

Kodėl jie tokie dosnūs? Todėl, kad pagaminti produktą yra 100 kartų lengviau, negu jį parduoti. Pažiūrėkit šitą ir pamatysit, kad supjaustytos duonos niekas ir niekaip nesugebėjo parduoti net 15 metų:

Seth Godin on sliced bread

O pabaigai pažiūrėkit, ką rašo apie šitą "mokytoją" žmonės, kurie dar neprarado sveiko proto (skaitykite komentarus):

Lektorius, pakeitęs 1mln. žmonių gyvenimus

Bet, spendžiant pagal didėjantį šio "mokytojo" gerbėjų skaičių Facebook, atrodo, kad avinų Lietuvoje pakanka. O, kaip parašyta Šventam Rašte (Lk 17:37), "Kur bus lavonų, ten sulėks ir maitvanagiai" g.gif
oncia
O va aš tai su tais reklamų "klikinimais" šiek tiek uždirbu - man užima 15-20 minučių per diena. Minusai:
- būtinai kiekviena diena reikia dirbti, nuo to priklauso tolesnis rezultatas. Bet 15 min. per dieną nėra daug
- yra tokių puslapių, kurie neperveda uždarbio, jei esi "free" vartotojas. Tačiau "upgrade" vartotojui pasidaryti gali neįnešęs nė cento - viską uždirbsi bespaudinėdamas nuorodas.
Svarbiausia:
1) rinktis tik teisingus puslapius kuriuose dirbsi - kad reiktų kuo mažiau "spaudyti" ir kuo daugiau uždirbti. Aš prisiregistravusi tokiuose, kur už vieną reklamą nuo vieno iki puses Amerikos cento. Jei kainuoja mažiau - net neprasidedu.
Geriausius esu surasiusi tinklarastyje PTC puslapiai
2) Turėti kantrybės - pirmąjį mėnesį neką uždirbsi, visas rezultatas bus su laiku, jei nuolat kantriai atliksi pareiga.
3) Reikia prisiregistruoti keliuose tokiuose portaluose ir lygiagreciai "klikinti" nuorodas keliuose iš jų (žymiai sutrumpėja darbo laikas). As prisiregistravusi 10-tyje tokių - kiekvienam yra nuo 4 iki 10 nuorodų po 1 Amerikos centą. Prie to dar į paštą eina laiskai su nuorodom, kurias spaudžiant dar po centą prisideda. Žodžiu, paskaitykite mano tinklaraštį, ten viskas labai konkrečiai parašyta ->>

Pabandykite, gal kam patiks. Aš niekad prie šio darbo nesėdu specialiai, o tik tuo metu, kai valgau, žiūriu teliką, kalbu telefonu ar maitinu vaiką ir pan. lotuliukas.gif
Jovulka
Sveikutės,

jums atsibodo spaudyti reklamas, gaišti savo laiką ir gauti centus per dieną? Turiu pasiūlymą - investicinį saitą. Tereikia turėti sąskaitą bet kuriame iš šių bankų: Alertpay, Liberty Reserve, Perfect Money, Solid Trust Pay, ir žinoma toje sąskaitoje bent 5$, kuriuos per savaitę galima padidinti net 20%! Galima rinktis iš dviejų planų:
1-asis: minimali padėjimo suma 5$, maksimali 5000$, ir po 7 dienų gaunate 20% daugiau nei padėjote.
2-asis: minimali padėjimo suma 100$, maksimali 60000$, ir po 15 dienų gaunate 50% daugiau nei padėjote.
Sudominau? Registruokitės čia smile.gif

Pati esu investavusi ir jau gavau dvi išmokas. Saitas tikrai veikia thumbup.gif
zwaigzdele
https://www.alertpay.com/?CCAsC%2buVPizSaDF...LDw%3d%3d" >"AlertPay"
šiame tinklapyje puikiai galima saugoti internetinius pinigus, kuriuos vėliau lengva pervesti į kortelę smile.gif)
KreivaiLyja
Pradžiai turiu klausimuką dėl AlertPay. Šiaip aš visus uždirbtus per tas programėles pinigus persivedu į savo PayPal sąskaitą ir susimoku už internetinius pirkinius. Taip kad kaip ir nebūdavo jokios būtinybės persivesti pinigus į savo banko kortelę. Bet su bux.to surinkau aš tuos 50 dolerių, ir jie p erveda tik į AlertPay. O su AlertPay nesusimokėsi už pirkinius e-bay. Tai kaip tuos pinigus panaudoti ar persivesti?

O šiaip tai tie visokie spaudinėjimai ir klikinimai nėra mano pragyvenimo šaltinis. Kaip kažkas teisingai pasakė - pakanka ir 15 minučių per dieną, ir pi nigėliai po truputį kapsi. Aš anksčiu labai mėgau vokiškus puslapius, ten kažkaip tvarkingiau nei su tais kitais - neužsidaro staiga, nenuplaukia pinigėliai. Bet dauguma jų apribojo naudojimąsi tik Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos vartotojams. Tai kadangi ne tiek daug liko iki min imalios išmokamos sumos, kai kurių laiškus patvirtinu per vokišką proxy (tipo aš iš Vokietijos). O šiaip liko toks visai neblogas Surfmore.eu - galima klickinti mokamus laiškus, galima pasileisti surfbar'ą (naršymo langą) - skaičiuoja minutes, galima žaisti žaidimus ala kazino ir kt., galima vertinti ten rodomus puslapius. Vieni taškai mėnesio gale automatiškai verčiami pinigais, o kitus galima išleisti savo nuorodų rodymui kities to puslapio vartotojams. O išmoka vos surinkus 1 eurą. Gavau jau pinigus iš jų ne vieną kartą, ir pinigai įkrenta į PayPal sąskaitą tą pačia dieną.

O šiaip iš šito tikrai neprabagotėsi. Nebent turi milijoną aktyvių referal'ų, ir tau nuo jų kapsi pinigėliai. Bet tai turbūt nelabai įmanoma smile.gif

Dar kilo man tokia viena idėja fix - kad galima susitarti tarpusavyje, pvz tu esi mano referalas pas vieną PTC, - o aš tavo pas kitą PTC, ir taip sumezgam vidinę piramidę smile.gif
nvitkevi
gal ka sudomins cia galite paskaityti aisku kas supranta angliskai Radau internete.Atsiuncia čekį kai surenki 100doleriu.GALIOJA VISAME PASAULYJE.10 DOLERIU DUODA DOVANU KAI PRISIJUNGI.

http://www.GetinFree.com/landing.php?r=nvitkevi[/url]

Fantomas0333
Uždarbis Internetu ! Siūlau Jums darbą internetu - namuose, darbe, ar bet kur kitur! Retas į šią galimybę žiūri teigiamai, TAČIAU tai itin klaidinga nuomonė, kadangi Internete krizės nebuvo ir nebus, o pinigų srautai neįtikėtinai dideli! Manote , jog tai tik reklama ir laiko gaišimas? – Ne, tai REALU. Jei tai būtu tik mitas, nebūtų priežasties pačiam to daryti ir to propoguoti, tačiau kas geriausia, visa tai yra nemokamai, tad Jūs nieko neprarasite išmėginę ir galbūt šį darbą nekeisite į jokį kitą! Tad siūlau nuo šiol Jums praleisti laiką prie kompiuterio - turiningai. Šis būdas yra paplitęs užsienyje, bandau jį parodyti Jums ir Lietuvoje, kadangi šiai dienai tai dar sunkiai suvokiama Lietuvos tarpe, o pinigų srautai neįtikėtinai dideli! Norint platesnės informacijos, užsukite į mano tinklapį, viskas smulkiai aprašyta. Turint klausimų ar neaiškumų galite rašyti man į el. paštą, visada pamokysiu, patarsiu ir padėsiu išspręsti keblumus!

Tinklapis: http://uzdarbisinternetu.webstarts.com/

Konsultacijos bei klausimai el. paštu: fantomas0333@gmail.com

Pagarbiai, Tomas
butent
šis puslapis man palieka neblogą įspūdį, lyginant su kitais. mano referalu čia galite tapti paspaudę nuorodą

http://BuxifY.com/?r=zhioga

jie ne tik linkus duoda, bet ir siunčia e'mailus į paštadėžę, kur paspaudus ant nuorodos galima gauti usd centą. įmanoma uždirbti kelis sykius daugiau nei kituose puslapiuose.

QUOTE(KreivaiLyja @ 2010 11 25, 16:43)
Dar kilo man tokia viena idėja fix - kad galima susitarti tarpusavyje, pvz tu esi mano referalas pas vieną PTC, - o aš tavo pas kitą PTC, ir taip sumezgam vidinę piramidę smile.gif
*

o man kur tapti jūsų referalu? wink.gif
Baltazz
Jei norite gauti 5lt i savo banko saskaita, parasykite man asmenine zinute, reikes uzsiregistruoti, vedu i jusu banko saskaita, registracija uztruks max 1min registruotis reikes i lietuviska puslapi smile.gif
Lacele
Sveikos, mamytės,
pasidalinsiu avantiūra, į kurią įsivėliau. Jaučiuosi naiviai ir juokingai, bet tuo pačiu labai smalsu, o dar ir lengvų pinigų poreikis labai didelis smile.gif
Pamasčiau, kad daugiausia, ką galiu prarasti, tai 80 USD per 4 mėn. - na, nenueisiu 4 kartus į vyninę išsileist po 50 Lt. Bet mažu čia galima ką gero iš to išpešti. Įsivėliau čia per savo draugę, nes ji jau pusmetį įsitraukus į tokius reikalus. Anksčiau siunčiau velniop, kad atstotų, bet kai pasiklausiau ar turi nors kokios minimalios naudos iš viso to,- tai kaip tikrai lietuvei sujamė pavydas ir noras taip pat gauti nesunkių pinigų (arba 80 USD minusą biggrin.gif) niu bet nesužinosiu gi nepabandžius, rūgštele.
Žodžiu taip - draugė birželio mėn. sukišo 500 USD į tokio pat tipo projektą ir šiai dienai jau susigrąžino savo 500 USD ir dar užsidirbo 1000 USD papildomai - todėl užsimaniau ir aš taip! Dėl šios priežasties ir spaminu smile.gif

Paskaitykit žemiau kas, kaip ir apie ką..

<...>
Vykdomas naujas socialinis projektas Club Asteria, leidžiantis gauti pasyvias pajamas kiekvienam. O tai sudarytų iki 400 USD per savaitę!

Ką daryti? Galima kviesti žmones, galima ir nieko nedaryti. Pinigai patys kaupsis.
Projekto vadovė - Andrea Lucas- buvusi Pasaulinio banko viena iš direktorių, jos viso gyvenimo tikslas: pagalba žmonėms.

Norint dalyvauti šiame projekte, reikia tapti klubo nariu, mokant 10 USD (silver) ar 20 USD (gold) kas mėnesį.
Šitie nario mokesčiai taip pat investuojami ir pelnas skirstamas taip: 80% reinvestuojami o 20% galima išsigryninti.

1 - mas rekomenduotinas variantas 20 USD/mėn. Po 4-5 mėn. pradedam uždirbti daugiau nei investuojam, tad mūsų visa investicija sudaro 80-100 USD, o per pirmus metus pajamos sudarytų apie 900 USD, taip pajamos didėja, kol pasiekia 400 USD per savaitę, toliau nebekyla. Pagal šį variantą 400 USD per savaitę pasiekiama per du metus.

2 - rekomenduojamas variantas: 20 USD/mėn (nario mokestis) ir plius 250 vienkartinė (šią sumą reikia investuoti per 5 dienas nuo registracijos, tada ji automatiškai padvigubinama ir investicijose dalyvauja 520 USD (20+250x2)

Šiuo atveju 400 USD pasiekiame per 11 mėnesių.

Oficiali svetainė tik anglų kalba: http://club-asteria.com

Jei norite išbandyti šią galimybę užsiregistruokite šiuo adresu:
http://club-asteria.com/index?refid=60136 (nukopijuokite į naršyklės adreso eilutę)

Atkreipkite dėmesį, kad registravimo lape viršuje būtų sponsoriaus vardas, šiuo atveju Rasa (cha cha – nors kartą esu „sponsorius“ =] ).

Sėkmės susidomėjusioms!
Jovulka
Sveikos,
norite nesunkiai užsidirbti pinigėlių? Tai pasiūlymas jums! Siūlau jums užsidirbti iš 1ct į 20 Lt ir daugiau į jūsų banko sąskaitą. Tai, kiek užsidirbsite, priklausys tik nuo jūsų pačių. Tereikia turėti realią kokio nors lietuviško banko sąskaitą. Pasiūlymas galioja ribotą laiką, tad jei sudominau - paskubėkite. Susigundžiusius prašau parašyti į mano AŽ savo pašto adresą smile.gif
Jovulka
QUOTE(Jovulka @ 2010 12 13, 13:18)
Sveikos,
norite nesunkiai užsidirbti pinigėlių? Tai pasiūlymas jums! Siūlau jums užsidirbti iš 1ct į 20 Lt ir daugiau į jūsų banko sąskaitą. Tai, kiek užsidirbsite, priklausys tik nuo jūsų pačių. Tereikia turėti realią kokio nors lietuviško banko sąskaitą. Pasiūlymas galioja ribotą laiką, tad jei sudominau - paskubėkite. Susigundžiusius prašau parašyti į mano AŽ savo pašto adresą smile.gif
*

Kaip įrodymą pateikiu kelias gautas išmokas
user posted image
Lietuvis24
Perku už 10Lt Jūsų prisiregistravimą smscredit.lt...Jums reikia tik turėti internetinę banko sąskaitą ir registracijos metu pervesti 1ct i smscredit sąskaitą...garantuoju viskas saugu ir paprasta...aš nuo Jūsų registracijos gaunu 20Lt.. Ir iškart 10Lt persiunčiu į Jūsų banko sąskaitą...Pinigai pasidalijami... smile.gif Šiaip prisiregistravę Jūs negausite nieko. Jeigu bijote, tai žinokite, jog nieko neprarasite...Tiesa norint ten prisiregistruot turiu Jums atsiųst pakvietimą į jūsų emailą...norintiems rašykit į AŽ....AČIŪ smile.gif
20litu
Labas vakaras,

Siūlau pasinaudoti ta pačia akcija, kaip ir žmonės rašę anksčiau. Tai SmsCredit akcija, kuri už jūsų pakviestą draugą sumoka 20 litų į bet kurį Lietuvos banką.

www.20litu.visiems.lt - tinklapyje yra visa smulki informacija ir instrukcijos, kaip užsiregistruoti. Registracijos eiga nėra sudėtinga, tačiau nesilaikydami instrukcijos galite netyčia pasiimti kreditą. Paaukojusios 10-15 minučių atversite kelius pinigams plaukti į jūsų sąskaitą.

Ačiū,

20 litų.
akagintaras
QUOTE(20litu @ 2010 12 19, 22:02)
Labas vakaras,

Siūlau pasinaudoti ta pačia akcija, kaip ir žmonės rašę anksčiau. Tai SmsCredit akcija, kuri už jūsų pakviestą draugą sumoka 20 litų į bet kurį Lietuvos banką.

www.20litu.visiems.lt - tinklapyje yra visa smulki informacija ir instrukcijos, kaip užsiregistruoti. Registracijos eiga nėra sudėtinga, tačiau nesilaikydami instrukcijos galite netyčia pasiimti kreditą. Paaukojusios 10-15 minučių atversite kelius pinigams plaukti į jūsų sąskaitą.

Ačiū,

20 litų.
*

Turint omeny, kad nė vienas sveikas žmogus greičiausiai nesiregistruos, ši garbinga ir patikima kompanija už dyką susirinks jūsų draugų telefonus ir el.pašto adresus, kuriuos paskui galės spaminti kiek tik sveikata leis.
Sophi
Turiu pasiūlymą rakint šitą temą ax.gif
NamDa
O kam rakinti? Ją tik reikia sutvarkyti - ištrinti visokias apgavystes, scamus ir bux'us, ir palikti tikrą informaciją.

Nes pinigai internete (taip vadinasi tema) tikrai yra, tik jie neuždirbami nieko nedarant ar spaudant ant nuorodų. Kaip ir visur, jie uždirbami dirbant.
akagintaras
Aš turiu geresnę idėją.

Kas nori užsidirbti daug, tai Siesikų g. lygiagrečiai su gatve praeina šiluminė trasa. Ten žemė dar neįšalus. Vakare reikia ateiti prie 11-to namo, iškasti duobę ir sudėti ten visus savo pinigus. Kuo daugiau sudėsit, tuo daugiau uždirbsit. Paskui tuos pinigus reikia užkasti ir eiti miegoti. Jums nereikės nieko daryti. Galit pakviesti visus savo draugus ir gimines, kad irgi sudėtų savo pinigus į tą pačią duobę. Kitą rytą reikia atsikelti anksčiau, kol dar neprašvito, ir nueiti į tą vietą. Ten per naktį bus užaugęs pinigų medis. Jums beliks tik nuskinti visus pinigus. Pinigų skynimas yra vienintelis darbas, kurį jums reikės atlikti.

"... yra du beribiai dalykai: visata ir žmonių kvailumas, nors dėl visatos aš abejoju" (A.Einšteinas)

Begalinis žmonių kvailumas
lintukas
SMScredit galiu duoti pakvietimą,pasidalinsime per pusę po 10lt. drinks_cheers.gif
viskas ten legaliai ir mokėjimo paskirtyje rašo"už sėkmingą pakvietimą" smile.gif
Sophi
QUOTE(akagintaras @ 2010 12 21, 11:42)
Aš turiu geresnę idėją.

Kas nori užsidirbti daug, tai Siesikų g. lygiagrečiai su gatve praeina šiluminė trasa. Ten žemė dar neįšalus. Vakare reikia ateiti prie 11-to namo, iškasti duobę ir sudėti ten visus savo pinigus. Kuo daugiau sudėsit, tuo daugiau uždirbsit. Paskui tuos pinigus reikia užkasti ir eiti miegoti. Jums nereikės nieko daryti. Galit pakviesti visus savo draugus ir gimines, kad irgi sudėtų savo pinigus į tą pačią duobę. Kitą rytą reikia atsikelti anksčiau, kol dar neprašvito, ir nueiti į tą vietą. Ten per naktį bus užaugęs pinigų medis. Jums beliks tik nuskinti visus pinigus. Pinigų skynimas yra vienintelis darbas, kurį jums reikės atlikti.

"... yra du beribiai dalykai: visata ir žmonių kvailumas, nors dėl visatos aš abejoju" (A.Einšteinas)

*

thumbup.gif super thumbup.gif
Poli1
QUOTE(akagintaras @ 2010 12 21, 12:42)
Aš turiu geresnę idėją.

*

Pamiršai paminėt, kad užkasus reik dar ir palaistyt biggrin.gif

Man patinka žmonių išradingumas. Stebiuosi kaip vis nepasimokoma. Juk kalba ir kalba apie tai, bet....Lengvi pinigai...Deja, kaip mano švogeris sako, tik pelėkautuose sūris veltui, už visą kitą reik mokėt, net ir už kvailumą biggrin.gif
Eva-Eva
QUOTE(Lacele @ 2010 12 13, 12:57)
Sveikos, mamytės,
pasidalinsiu avantiūra, į kurią įsivėliau. Jaučiuosi naiviai ir juokingai, bet tuo pačiu labai smalsu, o dar ir lengvų pinigų poreikis labai didelis smile.gif
Pamasčiau, kad daugiausia, ką galiu prarasti, tai 80 USD per 4 mėn. - na, nenueisiu 4 kartus į vyninę išsileist po 50 Lt. Bet mažu čia galima ką gero iš to išpešti. Įsivėliau čia per savo draugę, nes ji jau pusmetį įsitraukus į tokius reikalus. Anksčiau siunčiau velniop, kad atstotų, bet kai pasiklausiau ar turi nors kokios minimalios naudos iš viso to,- tai kaip tikrai lietuvei sujamė pavydas ir noras taip pat gauti nesunkių pinigų (arba 80 USD minusą biggrin.gif) niu bet nesužinosiu gi nepabandžius, rūgštele.
Žodžiu taip - draugė birželio mėn. sukišo 500 USD į tokio pat tipo projektą ir šiai dienai jau susigrąžino savo 500 USD ir dar užsidirbo 1000 USD papildomai - todėl užsimaniau ir aš taip! Dėl šios priežasties ir spaminu smile.gif

Paskaitykit žemiau kas, kaip ir apie ką..

<...>
Vykdomas naujas socialinis projektas Club Asteria, leidžiantis gauti pasyvias pajamas kiekvienam. O tai sudarytų iki 400 USD per savaitę!

Ką daryti? Galima kviesti žmones, galima ir nieko nedaryti. Pinigai patys kaupsis.
Projekto vadovė - Andrea Lucas- buvusi Pasaulinio banko viena iš direktorių, jos viso gyvenimo tikslas: pagalba žmonėms.

Norint dalyvauti šiame projekte, reikia tapti klubo nariu, mokant 10 USD (silver) ar 20 USD (gold) kas mėnesį.
Šitie nario mokesčiai taip pat investuojami ir pelnas skirstamas taip: 80% reinvestuojami o 20% galima išsigryninti.

1 - mas rekomenduotinas variantas 20 USD/mėn. Po 4-5 mėn. pradedam uždirbti daugiau nei investuojam, tad mūsų visa investicija sudaro 80-100 USD, o per pirmus metus pajamos sudarytų apie 900 USD, taip pajamos didėja, kol pasiekia 400 USD per savaitę, toliau nebekyla. Pagal šį variantą 400 USD per savaitę pasiekiama per du metus. 
2 -  rekomenduojamas variantas: 20 USD/mėn (nario mokestis) ir plius 250 vienkartinė (šią sumą reikia investuoti per 5 dienas nuo registracijos, tada ji automatiškai padvigubinama ir investicijose dalyvauja 520 USD (20+250x2)

Šiuo atveju 400 USD pasiekiame per 11 mėnesių.

Oficiali svetainė tik anglų kalba: http://club-asteria.com
Jei norite išbandyti šią galimybę užsiregistruokite šiuo adresu:
http://club-asteria.com/index?refid=60136  (nukopijuokite į  naršyklės adreso eilutę)

Atkreipkite dėmesį, kad registravimo lape viršuje būtų sponsoriaus vardas, šiuo atveju Rasa (cha cha – nors kartą esu „sponsorius“ =] ).

Sėkmės susidomėjusioms!
*

Labas visiems visiems, čia diskutuojantiems 4u.gif Leiskite prisijungti prie jūsų, ir, pirmiausia, pasveikinti Kalėdų bei Naujųjų proga ! Visiems linkiu svajonių išsipildymo smile.gif

Žiūrinėjau sau internete, kas po Lietuvos dangum naujo, ir užtikau kolegas - Lacele, džiugu matyt,kad Lietuvoj jų visgi yra drinks_cheers.gif . Club Asterija - jokia avantiūra thumbup.gif , Tau labai pasisekė patekti ten, kur reikia. Aš gana intensyviai dirbu internete, ir galiu tvirtai pasakyti, kad ši kompanija idealiai tinka tiems, kas turi mažai patirties šitam nelengvam amate. Čia bene lengviausia "dirbti", nes dirbti nereikia, ir jei darai dar ką nors - tai absoliučiai netrukdo wink.gif Juk ji buvo sukurta labdaros tikslais - padėti žmonėms, dirbantiems užsieniuose. Pirminė idėja buvo ta, kad žmonės siunčia iš užsienio pinigus namo artimiesiems, ten, kur galbūt už 20 dol. galima pragyventi mėnesį. O siuntimas neturtingiems daug kainuoja, ir dažnai bankų (perkūnas juos...) komisiniai būna didesni už siunčiamą sumą. Todėl tarp klubo narių galima siųsti pinigus be komisinių. Žinoma , nekalbant apie visa kita, kuo kompanija dosni. Club Asteria - tiesiog unikali idėja, man labai artima, žemai lenkiuosi Andrea Lucas wub.gif Iš tikro - Didis žmogus.
Jei galima, įdedu savo saitą, ten šiek tiek info lietuviškai tiems, kas norėtų sužinot daugiau, nes oficialiame šiek tiek sunkiau orientuotis : Šiek tiek INFO

Dėl darbo internete apskritai : Uždirbti galima, būdų daug. Reikalinga darbo strategija,ir, žinoma, pats DARBAS, ir stebuklų čia , kaip ir "žemėj", nebūna. Mano patarimas - prieš kur nors einant, patikrinkit visą informaciją, atsiliepimus, kurių apstu. Taip rizika susitrauks iki minimumo smile.gif
denaxa
Vat i sita avantiura as gal ir surizikuociau isivelti,bet kad ta nelemta anglu kalba...as nei bu nei me,o visur,kur galima rasti pinigo internete,be jos-nei is vietos doh.gif
Eva-Eva
QUOTE(denaxa @ 2010 12 25, 23:27)
Vat i sita avantiura as gal ir surizikuociau isivelti,bet kad ta nelemta anglu kalba...as nei bu nei me,o visur,kur galima rasti pinigo internete,be jos-nei is vietos doh.gif
*

O sponsorius kam gi reikalingas ? wink.gif Čia gi jo pareiga padėti, kitaip koks gi jis sponsorius ? wink.gif Be to, juk yra vertėjas, pvz. Google, įjungi ir versk nors ir iš korėjiečių cool.gif . Arba google chrome naršyklė - tam pačiam puslapy smile.gif Aišku, kartais kaip išverčia, tai iš juoko pasivoliojam lotuliukas.gif - automatas visgi, ne žmogus...
denaxa
QUOTE(Eva-Eva @ 2010 12 26, 21:20)
O  sponsorius  kam gi reikalingas ? wink.gif Čia gi jo pareiga padėti, kitaip koks gi jis sponsorius ? wink.gif  Be to, juk yra vertėjas, pvz.  Google, įjungi ir versk  nors  ir  iš korėjiečių  cool.gif . Arba  google chrome  naršyklė - tam pačiam puslapy smile.gif Aišku, kartais kaip išverčia, tai iš juoko pasivoliojam  lotuliukas.gif  - automatas visgi, ne  žmogus...
*

Na,google kaip isvers tai ten nei velnio nieko nesuprasi,tik tiek tos naudos kad is juoko pasivolioti galima doh.gif ,o as ir naudotis tuo verteju nemoku (ir kazin ar isverstu,pvz.,kaip prisiregistruoti ir pan.,ar saskaita atsidaryti),ir isvis man su kompais biski sunku,butent del tos anglu kalbos...vaiku irgi nepaprasysi pagalbos tokiam reikalui,sakys visai motin nuo proto nusokai doh.gif lotuliukas.gif
Beje,o ka sponsorium vadini? Nesupratau biski... g.gif
Eva-Eva
QUOTE(denaxa @ 2010 12 27, 00:48)
Na,google kaip isvers tai ten nei velnio nieko nesuprasi,tik tiek tos naudos kad is juoko pasivolioti galima doh.gif ,o as ir naudotis tuo verteju nemoku (ir kazin ar isverstu,pvz.,kaip prisiregistruoti ir pan.,ar saskaita atsidaryti),ir isvis man su kompais biski sunku,butent del tos anglu kalbos...vaiku irgi nepaprasysi pagalbos tokiam reikalui,sakys visai motin nuo proto nusokai doh.gif  lotuliukas.gif
Beje,o ka sponsorium vadini? Nesupratau biski... g.gif
*

Sponsorius - tai tas, per kurį žmogus registruojaisi į kompaniją, kurioj dirbs. Sponsorius - tai pirmas padėjėjas ir pagalbininkas savo referalui, nes žydi referalas, tai žydi ir sponsorius drinks_cheers.gif . Sponsorius visada tuo suinteresuotas. Geras sponsorius teikia pagalbą ne tik savo refams, bet ir visai struktūrai, jei tokia yra, mes pvz. tai darom čatuose skaipe, visi kartu problemas sprendžiam, jei kas neaišku, klausiam, kur patys žinom atsakymus - padedam naujokams, vyresnieji daro konferencijas, video, ir dar daug įdomaus. Pvz. Asterijos atveju - čia ypač daug žmonių, kurie nėra susidūrę su bizniu internete, nes daug kas užrašęs tiesiog artimuosius, kaimynus, ir jiems reikia padėti, kol patys išmoks. Žodžiu, dirbam organizuotai, komandomis. Juokaujam, kad sponsorius - tai antra mama smile.gif
denaxa
QUOTE(Eva-Eva @ 2010 12 27, 12:59)
Sponsorius - tai tas, per kurį žmogus registruojaisi į kompaniją, kurioj  dirbs. Sponsorius - tai pirmas padėjėjas ir pagalbininkas savo referalui, nes žydi referalas, tai žydi ir sponsorius  drinks_cheers.gif . Sponsorius visada tuo suinteresuotas. Geras sponsorius teikia pagalbą ne tik savo refams, bet ir  visai struktūrai, jei tokia yra, mes pvz. tai darom čatuose skaipe, visi kartu problemas sprendžiam, jei kas neaišku, klausiam, kur patys žinom atsakymus - padedam naujokams, vyresnieji daro konferencijas, video, ir dar daug  įdomaus.  Pvz. Asterijos atveju - čia ypač daug žmonių, kurie nėra susidūrę su bizniu internete, nes daug kas užrašęs tiesiog artimuosius, kaimynus, ir jiems reikia padėti, kol patys išmoks. Žodžiu, dirbam organizuotai, komandomis. Juokaujam, kad sponsorius - tai antra mama  smile.gif
*

Aaa,dabar supratau 4u.gif
Eva-Eva
[quote=KreivaiLyja,2010 11 25, 16:43]
Pradžiai turiu klausimuką dėl AlertPay. Šiaip aš visus uždirbtus per tas programėles pinigus persivedu į savo PayPal sąskaitą ir susimoku už internetinius pirkinius. Taip kad kaip ir nebūdavo jokios būtinybės persivesti pinigus į savo banko kortelę. Bet su bux.to surinkau aš tuos 50 dolerių, ir jie p erveda tik į AlertPay. O su AlertPay nesusimokėsi už pirkinius e-bay. Tai kaip tuos pinigus panaudoti ar persivesti?

Labas smile.gif Tau reikia Alertpay pasidaryti Upgrade Your Account ,o jei nėra ten sąskaitos, tai ją pasidaryti- reikalingas statusas Personal Pro. Tada reikia pririšti kortelę, ir ją verifikuoti. (Žinoma, ir pats akauntas turi būti patvirtintas, patogiausia - SMS-u) . Jie atsiūs kodą, maždaug po 4-6 d. , kuris matysis banko ataskaitoje, ir tą kodą reikia pateikti Alertpay. Tada jau sąskaita bus pilnavertė, ir galima pinigus pervesti į kortelę. Pervedimas kainuoja 5 dol, todėl geriau palaukti, kol prisikaups daugiau pinigiuko wink.gif

O šiaip tai, jei yra pasirinkimas, geriausia mokamąja sistema rinktis būtent Alertpay, nes ji vienintelė grąžina pinigus, jei jus apvogė, arba ne ten ir ne tam sumokėjote - didelis pliusas ! Buvo mums situacija, kai vieno projekto programistas nulaužė saitą ir visus pinigus susišlavė, gyvatė. Mes parašėm Alertpay, ir jie sugrąžino visiems pinigus. thumbup.gif (Contact- Send us support ticket -Transaction Dispute ---- va čia, jei neduokdie prireiks , tfu-tfu wink.gif )
NamDa
O šiaip tai, jei yra pasirinkimas, geriausia mokamąja sistema rinktis  būtent Alertpay, nes  ji vienintelė grąžina pinigus, jei jus apvogė, arba ne ten ir ne tam sumokėjote - didelis  pliusas ! Buvo mums situacija, kai vieno projekto programistas nulaužė saitą  ir visus pinigus susišlavė, gyvatė. Mes parašėm Alertpay, ir  jie sugrąžino visiems  pinigus.  thumbup.gif  (Contact- Send us support ticket -Transaction Dispute ---- va čia, jei neduokdie prireiks , tfu-tfu wink.gif  )
*

PayPal taip pat galima iškelti dispute ir gavėjui pinigus įšaldo, kol viskas išsiaiškinama. O jei pirkai per ebay (kurie su paypal vien įmonė) tai iškart grąžina.

O Alertpay tikrai nėra labai patikima sistema. Nenoriu plėstis, kam įdomu, prasigooglins. Aš patarčiau PayPal arba Moneybookers naudoti, kam reikalingas e-bankas.
Eva-Eva
QUOTE(NamDa @ 2010 12 27, 16:05)
PayPal taip pat galima iškelti dispute ir gavėjui pinigus įšaldo, kol viskas išsiaiškinama. O jei pirkai per ebay (kurie su paypal vien įmonė) tai iškart grąžina.

O Alertpay tikrai nėra labai patikima sistema. Nenoriu plėstis, kam įdomu, prasigooglins. Aš patarčiau PayPal arba Moneybookers naudoti, kam reikalingas e-bankas.
*

Ebay ir Paypal - tai taip - tie patys šeimininkai smile.gif Tiesiog Paypal labiau renkasi parduotuvės, o Alertpay labiau skirta verslui internete, tiems kas dirba, ir "darbdaviams", abi labai patikimos ir geros sistemos. Moneybookers - irgi, bet šiek tiek rečiau sutinkama. Šiaip visos geros, ir kiekvienas renkasi, kas patogiau konkrečiai jam, jei aišku pasirinkimas yra tam saite, kuriam dirbi. Man pavyzdžiui nelabai patogu "elektroninės piniginės" , nes po keityklas reikia lakstyt (webmoney, perfect money, ar liberty...), o sistemos su pririšamom kortom ar banko sąskaitom - pats tas thumbup.gif
audrytė
QUOTE(linutukas0316 @ 2010 12 21, 16:27)
SMScredit galiu duoti pakvietimą,pasidalinsime per pusę po 10lt. drinks_cheers.gif
viskas ten legaliai ir mokėjimo paskirtyje rašo"už sėkmingą pakvietimą" smile.gif
*

taip pat ir as galiu pakvietima duoti ax.gif
NamDa
QUOTE(Eva-Eva @ 2010 12 27, 16:33)
Man pavyzdžiui nelabai patogu "elektroninės piniginės" , nes  po keityklas reikia lakstyt (webmoney, perfect money, ar liberty...), o sistemos su pririšamom kortom ar banko sąskaitom - pats tas  thumbup.gif
*

Tai visose juk sistemose gali prisirišti kortelę ar banko sąskaitą, dar nemačiau tokios, kurioje būtų neįmanoma.

O man labiausiai patinka Moneybookers būtent dėl to, kad nebūtina nieko ten pririšinėti - sumoki 10eurų, atsiunčia Moneybookers Mastercard kortelę, ji puikiai veikia viso pasaulio bankomatuose ir parduotuvėse, tame tarpe ir Lietuvos wink.gif Ir kadangi tiek pinigai neina per mano banko sąskaitą, niekas Lietuvoje jų ir nemato, jokios VMI, Sodra ir pan. mirksiukas.gif
Eva-Eva
QUOTE(NamDa @ 2010 12 28, 20:52)
Tai visose juk sistemose gali prisirišti kortelę ar banko sąskaitą, dar nemačiau tokios, kurioje būtų neįmanoma.

O man labiausiai patinka Moneybookers būtent dėl to, kad nebūtina nieko ten pririšinėti - sumoki 10eurų, atsiunčia Moneybookers Mastercard kortelę, ji puikiai veikia viso pasaulio bankomatuose ir parduotuvėse, tame tarpe ir Lietuvos wink.gif Ir kadangi tiek pinigai neina per mano banko sąskaitą, niekas Lietuvoje jų ir nemato, jokios VMI, Sodra ir pan.  mirksiukas.gif
*

Jooo, čia tai tikrai biggrin.gif ... nes baisiai gaila dalintis kruvinai uždirbtais, valdžia Mersų prisipirks new_russian.gif .... Trinam, trinam, ką parašėm ... topsecret.gif lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.