Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

žarnyno valymas turi ryšio ir gali būti naudingas tuo, man atrodo del to kad šalina šlakus iš organizmo ir pagreitėja medžiagų apykaita. bent jau man ir nervingumas ar tas polinkis susinervinti sumažėjo.
Atsakyti
QUOTE(ausra29 @ 2005 07 13, 11:24)
žarnyno valymas turi ryšio ir gali būti naudingas tuo, man atrodo del to kad šalina šlakus iš organizmo ir pagreitėja medžiagų apykaita. bent jau man ir nervingumas ar tas polinkis susinervinti sumažėjo.

O kaip tu valei žarnyną? Ėjai į tam skirtą instituciją ar gėrei kokius vaistukus?
Atsakyti
ejau y institucija ir naudojausi žarnyno valymo aparatu. thumbup.gif bet siaip ne visiem sergantiem migrena jo reikia. pirmiausia reik su gydytoju homeopatu pasikonsultuoti ir tau skirtu gydyma homeopatini kuris be salutinio poveikio ir tikrai veiksmingas.
Atsakyti
Ir aš šitą bėdą turiu. T.y. migreną, Ir mano nelaimei, kiek tik kokių priemonių esu išbandžiusi - nei viena nenumalšina galvos skausmo. cry.gif Laimei, kad migrenos priepuoliai pavieniai ir labai dažnai nesikartoja. Esu išbandžiusi daug vaistų, bet.... cry.gif
Atsakyti
Nenoriu gąsdint, bet man migreną neurologė diagnozavo klaidingai. Pasirodo priežastis buvo visai kitur - kakle. ausra29 nematau iš kokio miesto esi. Jei vilnietė, tai būtų įdomu sužinoti kur galima būtų homeopatą rasti.
Atsakyti
deja aš kaunietė. mano gydytoja ankščiau dirbo Vilniuj, bet dabar tik Kaune, bet pas ją nemažai atvažiuoja žmonių iš kitų miestų, nes palyginus su Vilniaus kainom tai kartais apsimoka ir kaunan atvažiuoti smile.gif
natūralaus gydymo centras jei susidomėjai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra29 @ 2005 07 28, 11:29)
deja aš kaunietė. mano gydytoja ankščiau dirbo Vilniuj, bet dabar tik Kaune, bet pas ją nemažai atvažiuoja žmonių iš kitų miestų, nes palyginus su Vilniaus kainom tai kartais apsimoka ir kaunan atvažiuoti smile.gif
natūralaus gydymo centras jei susidomėjai  4u.gif


didelis ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
O man prieš kelias dienas užėjo kažkoks baisus priepuolis - sėdėjau virtuvėj, valgiau ir staiga nei iš šio, nei iš to kaip perėjo per vusą galvą staigus ir stiprus skausmas, kad ne juokais išsigandau. Kas čia gali būti? Galvą švietė - viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(lotuke @ 2005 08 01, 14:30)
O man prieš kelias dienas užėjo kažkoks baisus priepuolis - sėdėjau virtuvėj, valgiau ir staiga nei iš šio, nei iš to kaip perėjo per vusą galvą staigus ir stiprus skausmas, kad ne juokais išsigandau. Kas čia gali būti? Galvą švietė - viskas gerai.


homeopatai gali padėti ir labai dažnai turi pacientų, kurių neaiškios būklės ir niekas negali nustatyti diagnozės. tada ir keliauja pas homeopatus. svarbiausia kad jie labai daug klausinėja ir kartais atrodo visai ne į temą klausimų, bet per pora valandų parenka vaistus viską apibendrinę ir kiekvienam pacientui individualiai. surizikuok kada. tik aišku nesitikėk rezultato iškarto. žodžiu tai gydymas reikalaujanntis paties žmogaus sąmoningumo. sėkmės
Atsakyti
Oho kiek daug čia jūsų turinčių ta pačia bėda g.gif
Na, bent jau man padeda citramono dvi tabletes išgertos, vos tik prasidejus priepoliui smile.gif . O jei suveluoju, tai tada jau jokie vaistai nebepadeda, ir 3-4 dieneles... blink.gif
Atsakyti
Ir aš prie jūsų... sad.gif
Prieš 6 metus nustatė man migreną, bet paskui nebesilankiau pas neurologą ir nežinojau apie vaistų kompensaciją g.gif sad.gif Priepuoliai nėra labai dažni, bet buvo ir su tirpimais... Bet dažniausiai pradeda mirgėti vienoje akyje, mirgėjimas pereina visą regėjimo lauką, nieko nematau, kartais nesurezgu žodžio, pykina. Po to atsiranda sunkumas galvoje, skausmas.Kol kas neatradau tinkančių vaistų. Nuo paprasto galvos skausmo padeda paprasčiausias neocitramonas, bet pradėjus mirgėti akyse nieko nepadeda sad.gif O tas priepuolis ir yra šlykščiausias, nes skausmas man nebūna labai stiprus, tik sunki galva, maudžia, jaučiuosi kaip trenkta. Geriausia, kai pamiegu, bet dažniausiai tokios galimybės nebūna sad.gif
Neseniai vėl ėjau pas neurologą privačiai. Liepė sugerti Magne B6, rašytis priepuolius ir ateiti. Bet... aš vėl apsileidau cool.gif pirmą priepuolį apsirašiau, o paskui ir apleidau. Bet reikės susiimti ir nueiti - o gal ką išganingo patars? g.gif biggrin.gif Dar pastebėjau, kad saulėtomis dienomis būna blogiau...
Reikės išbandyti jūsų minėtus vaistus mirksiukas.gif ir žarnyno valymu pasidomėt...
Atsakyti
na ir aš deduosi prie jūsų verysad.gif
Atsakyti