Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Norėčiau ir aš pasiguosti dėl migrenos cry.gif Kažkaip pastebėjau, kad man galvos skausmai paūmėja vasario- kovo mėnesiais. Atrodo trūksta oro, vienoj pusėj kaip su "Kuvalda tranko",nieko nesinori ir negali daryti. Ižgeriu Saridon arba Paracitamolio. Tokie skausmai būna kokia 1-2 dienas, po to praeina. Gyventi galima, bet užknisa tokie zachodai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos kolegės! sad.gif Man migrena kartojasi kas mėnesį jau metus. Vaistų gerti negaliu, kadangi maitinu lėliuką. Tai tenka gulėti po dvi dienas. Pakeli galvą ir iš karto į tualetą. Superinis gyvenimas verysad.gif Gal kokie hormonai kalti, nes griežtai prieš mėnesinės užeina priepuoliai. Vat ir šiandien.. Viskas, einu mirti namo, kad darbe neapsivemti.Geras bajeris būtų balandžio 1 d. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuzi @ 2005 04 01, 09:29)
Sveikos kolegės! sad.gif Man migrena kartojasi kas mėnesį jau metus. Vaistų gerti negaliu, kadangi maitinu lėliuką. Tai tenka gulėti po dvi dienas. Pakeli galvą ir iš karto į tualetą. Superinis gyvenimas verysad.gif Gal kokie hormonai kalti, nes griežtai prieš mėnesinės užeina priepuoliai. Vat ir šiandien.. Viskas, einu mirti namo, kad darbe neapsivemti.Geras bajeris būtų balandžio 1 d. tongue.gif

Aha, yra toks tipas migrenos kai nuo mėnesinių ciklo (tiksliau nuo hormonų) priklauso migrenos priepuoliai. Pavyzdžiui aš galiu net prognozuoti kada man bus tas priepuolis kone dienomis. Tiksliau galėjau, nes dabar mečiau KT blush2.gif Pažiūrėsiu kas gausis su galvos skausmais biggrin.gif
Beje, tos migrenų rūšys neblogai aprašytos http://www.migrena.lt/
Atsakyti
Mano mamai irgi užeina migrenos priepoliai.
Neseniai atradom gerus vaistus. Be jų niekas nepadėda.
Gal jau kas siūlė, tingiu skaityt tongue.gif
vadinasi ZOMIG. viena tabletė kainuoja apie 25litus.
Dažniausiai padėda. (tfu tfu tfu)



Atsakyti
Sekmadieni man galva plyso nuo skausmo, vakar isgeriau vaistu ir kiek apmalso, siandien vel kaip su plyta gavus. Ach, vargelis ...
Gal cia kokia menulio faze ar kad oras taip staiga persimaine?
Kaip jus jauciates siomis dienomis?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2005 04 05, 21:09)
Sekmadieni man galva plyso nuo skausmo, vakar isgeriau vaistu ir kiek apmalso, siandien vel kaip su plyta gavus. Ach, vargelis ...
Gal cia kokia menulio faze ar kad oras taip staiga persimaine?
Kaip jus jauciates siomis dienomis?

Man šiomis dienomis kaip ir gerai.Kad tik neprisišnekėčiau...tfu tfu tfu..Po paskutinio priepuolio bandžiau gert raktažolių arbatą.Aišku,čia profilaktiškai,bet tom dienom galvos visai neskaudėjo(4 dienas)ir dar iki šiol viskas gerai.Nors šiaip pas mane migrena labai dažnas svečias(kas savaitę,kas dvi)Na su tom vaistažolėm pabandyt galima,bet irgi neilgai,nes gali kam nors ir pakenkti.Ir, aišku,kai jau skauda,neišgelbės .O profilaktiškai-siūlau pabandyt.Tau,Tina,stiprybės ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti
O as sirgau labai keistu gripu, dar iki galo neissveikau, bet galva tai sukasi labai ir jau trecia diena galva cypia is vidaus, kas tai per fenomenas??? Esu ne LT, tai nezinau, ir ko paklausti...
Atsakyti
zemas spaudimas, skauda galva, kelioms minutems aptemsta akyse, ismusa prakaitas, po to vesuma, praktiskai kojos nebevaldomos, norisi guleti,beje lupos pabala..kartais pykina...po 10min ar kartais po paros viskas dingsta...cia jau migrena? paaiskinkit man tokiai neziniukei, nes nezinau. ax.gif
..maniau,kad man nuo zemo spaudimo siaip, dabar skaitau, galvoju...neduok dieve,jeigu man migrena...mamytes,ka jus manote?
Atsakyti
Manau, kad tai tik žemas spaudimas, migrena deja po 10 minučių nepraeina sad.gif
Atsakyti
Imigran super! bet cia jau jei negali isgert vaistu..extra atvejis....
man migrena nuo 9metuku...dabar jau 23, jau didele wink.gif vartojo xenax....;(
Atsakyti
Man migrena jau kokie 4 metai, ir vis tik nežinau, kas įtakoja, kad ji atsiranda g.gif Padėdavo kažkada nimesil, ketanov, diclac, o dabar be šansų, niekas nepadeda...tai porą dienų būnu kaip nesava. Labai pykstu. Viskas blogai. Pykina, bet kad vemčiau retai būna. Dažniausiai viena ir ta pati galvos pusė skauda. Praeitą savaitę tą košmarą kenčiau...
zomig receptinis vaistas?
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2005 05 10, 11:46)
Man migrena jau kokie 4 metai, ir vis tik nežinau, kas įtakoja, kad ji atsiranda g.gif Padėdavo kažkada nimesil, ketanov, diclac, o dabar be šansų, niekas nepadeda...tai porą dienų būnu kaip nesava. Labai pykstu. Viskas blogai. Pykina, bet kad vemčiau retai būna. Dažniausiai viena ir ta pati galvos pusė skauda. Praeitą savaitę tą košmarą kenčiau...
zomig receptinis vaistas?

Aš irgi per 16 migrenos "stažo" metų išbandžiau visus geriamus, bet dabar naudoju Migratan žvakutes ir tik jos man padeda. Jau apie tai rašiau šioje temoje prieš kokį pusmetį, bet pasikartosiu. Jas parduoda su receptu ir tik Vokiečių vaistinėje, bet kartais duoda ir be recepto, jei pažadi po to atnešti smile.gif Tiesa, viena žvakė kainuoja kažkur apie 5 lt., bet priepuoliui nuimti dažniausiai tos vienos ir užtenka.
Atsakyti