Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

O, dziugu girdet! bigsmile.gif Lelija33, gal galetum truputi issamiau papasakot? Kiek kg pavyko su tuo arbatos ekstraktu pamesti? Kiek ilgai ji gerei? Kaip mityba reguliavai, ar visai nieko nekeitei? Ar mazina sis ekstraktas apetita, ar gal ka nors kita daro,pvz. medz. apykaita greitina ir tokiu budu po biski svoris krenta?
Daug klausimu pripyliau, bet lb noriu isitikint ar tikrai ji verta pirkti norint svorio numesti ax.gif
Atsakyti
koki lengva preparata patarsit nepilnametei prie dietos?kokius vitaminus ar ka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglincia: 11 spalio 2007 - 23:31
Butu idomu suzinoti apie žaliosios arbatos ekstrakto kapsules mirksiukas.gif gal kas bandet rolleyes.gif ar jis pagreitina medziagu apykaita 4u.gif
Atsakyti
Mielos moterys,

Skaiciau apie visokius preparatus lieknejimui ir as toki viena zinau. Jis skirtas ne vien liekniejimui - organizmo stiprinimui, tonizavimui, pasizymi visomis antioksidacinemis savybemis, padeda liekneti, valo organizam, gerina visrskinima.
Ar bandete zaliosios arbatos kapsules?

As patik geriu sitas kapsules kaip tonizatoriu, kada reikia geriu jas vietoj "Redbull" - ir sirdele tada nesidaužo ir dar visokiu geru savybiu gaunu.Ypac jei reikia mokytis ar vairuoti ilga kelia.
Atsakyti
As esu gerusi "No Fat". Nieko gero is tikruju.. Sekmingai su juo storejau toliau doh.gif Jeigu dietos nesilaikysi, maisto nesiziuresi, nieko nebus deja .. Tik pilva No fat man gerokai paraizydavo ir didelio reikalo kasdien i wc ejau, nes veike jis kaip laisvinamieji. Nelieknina ne trupucio schmoll.gif
Atsakyti
o gal kas bandet sita idomu butu atsiliepimai g.gif
Atsakyti
O gal kas bandet SPIRULINA preparata? siandien nupirkau - ziuresiu g.gif
Malšina alkio jausmą, palaiko pastovų gliukozės kiekį organizme, suteikia energijos.
SUDĖTIS
Spirulinos dumblių milteliai 99,8%, magnio stearatas (emulsiklis).
VARTOJIMO PASKIRTIS
Spirulina yra vienas seniausių augalų, atsiradusių daugiau kaip prieš 3 mlrd. metų. Tai yra pirminis vienaląstis dumblis, sutinkamas kalnų šarminiuose vandenyse. Yra įrodyta, kad Spirulinos sudėtyje yra gana daug fenilanino, kuris veikdamas smegenų žievės apetito centrą slopina alkio jausmą. Įrodyta, kad preparatas didina bendrąjį organizmo atsparumą. Puikus maisto priedas dietos besilaikantiems žmonėms, nes palaiko pastovų gliukozės kiekį kraujyje, malšina alkio jausmą. Tai universalus maisto priedas sportininkams ir visiems papildomos energijos reikalaujantiems žmonėms. Spirulina dumbliuose yra chlorofilo, vitamino B12, A, pigmentų, ksnatofilo.
Atsakyti
QUOTE(Madilana @ 2007 11 14, 13:54)
Idomu, kas norint sulieknet geriau: zaliosios arbatos ekstraktas, ar spirulina g.gif


Žalioji arbata spartina medžiagų apykaitą, bei riebalų metabolizmą, gali padėti besilaikantiems dietos.

Spirulina subalansuoja žarnyno mikroflorą, intensyviai šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas, stimuliuoja medžiagų apykaitą, gerina kepenų veiklą.

Šie produktai gal šiek tiek pagreitina lieknėjimo procesus, bet vien jų neužtenka. Manau reikalingas besaikio valgymo ribojimas ir sportas. Tokia mano nuomonė ir patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renoska: 14 lapkričio 2007 - 23:12
aš naudoju appetite stop jau antra diena,lyg ir veikia,vakare nebereik galvot"ka čia pakramtyt" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šiaudukė @ 2007 11 16, 20:07)
aš naudoju appetite stop jau antra diena,lyg ir veikia,vakare nebereik galvot"ka čia pakramtyt" biggrin.gif

Aš vakar nusipirkau, kelias tabletes jau išgėriau, bet poveikio kol kas jokio-kaip norėjau valgyt, taip ir noriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 11 17, 20:06)
Na merginos, pasidalinkite patirtimi.Ar kas isbandete APETITE STOP?
As va po gimdymo niekaip nenumetu nereikalingu kg.Ne is vietos nejuda, mazyn doh.gif .
JAu net nezinau, ka bedaryti.Sportas ne man... blush2.gif
Tai gal sis preparatas kiek veiksmingas? g.gif



QUOTE(lite @ 2007 11 17, 21:07)
tikrai butu idomu suzinoti ar yra reklamuojamas poveikis?

Na gi 2 žinutėm buvo aukščiau parašyta apie tai (viena iš jų mano). Prieš mane rašiusiai merginai slopina alkį, man-ne. Bet gal dar per trumpas laiko tarpas. Bet jei išgėrus 30 kapsulių nepastebėsiu sumažėjusio apetito, antros pakuotės tikrai nebepirksiu schmoll.gif . Labai retai kada susigundau tokiais preparatais, nes stebuklų nebūna. Čia užkibau už to, kad tipo pagrįsta moksliniais tyrimais, keletą apdovanojimų gavęs preparatas ir pan.
Atsakyti
Mane APPETITE stop nelabai veikia verysad.gif . Gal cia tiesiog taip vyksta - kol negeriau, negalvojau apie tai, noriu valgyt, ar ne. O kai pradejau gert, pradejau galvot. Tai gal valgyt nuo galvojimo noris? biggrin.gif
Atsakyti