Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Neee, man poliklinikoj antakalnio degino su lazeriu. Kaip prosedura vadinas net nzn, nes man niekas nieko dorai ir nepaaiskino kas cia per procedura.TIk klause ar nesiruosiu greitu metu gimdyti,sakiau,kad ne...TAi nusprende,kad reikia uzdeginti.
UZdegino ir paleido namo, nors jau po proceduros alpau, sese tik pabare,kad as nieko nevalgau todel ir silpstu.
verysad.gif

IR kai buvau pas kita ginekologe,ji klause kaip man uzdegino ar lazeriu ar dar kazkuom. Tai sakau,kad nezinau. Tai ji paklausus,ar buvo svilesiu kvapas? PAsakiau,kad taip- tai pasake,kad lazeriu degino.
TAi va taip ir suzinojau apie savo procedura siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 14, 07:18)
PAsakiau,kad taip- tai pasake,kad lazeriu degino.
TAi va taip ir suzinojau apie savo procedura siek tiek.

Deginimas ir konizacija,man rodos,skiriasi...Gal privačiai būtų svelniau atlikę tą procedurą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 04 14, 12:21)
Deginimas ir konizacija,man rodos,skiriasi...Gal privačiai būtų svelniau atlikę tą procedurą... g.gif


Taip, konizacija - tai gimdos kaklelio nutrumpinimas tiek, kiek yra netikusios gleivinės. o deginimas - to gleivinės prideginimas arba prišaldymas azotu.
Atsakyti
Kiek daktarų tiek ir nuomuonių. Pavyzdžiui mano daktaras sakė, kad dabar niekas nei degina nei šaldo žaizdelių, o tiesiog jas stebi, į metus vieną kartą daro tyrimą ar nėra pakitimų.
Atsakyti
QUOTE(lepute @ 2005 04 26, 09:28)
Kiek daktarų tiek ir nuomuonių. Pavyzdžiui mano daktaras sakė, kad dabar niekas nei degina nei šaldo žaizdelių, o tiesiog jas stebi, į metus vieną kartą daro tyrimą ar nėra pakitimų.


Na taip, bet tik tuo atveju, jeigu NĖRA pakitimų. Man,va, irgi liepė ateiti po metų thumbup.gif
Atsakyti
Man zaizdele ne degino,o pirkau tokius svediskus vaistus(nepamenu pavadinimo kaina 56lt.),ir iskart po menesiniu ejau pas gyd.ji man ja tenai patepe,po savaites vel pakartojom ir zaizdeles kaip nebuta!!!O deginti gyd.sake kad jau niekas nedegina juolab negimdziusiai nepatartina.
Atsakyti
QUOTE(lepute @ 2005 04 26, 09:28)
Kiek daktarų tiek ir nuomuonių. Pavyzdžiui mano daktaras sakė, kad dabar niekas nei degina nei šaldo žaizdelių, o tiesiog jas stebi, į metus vieną kartą daro tyrimą ar nėra pakitimų.



O ka daro je iranda pakitimu?

Man irgi gydytoja taip dare, bet po vieno tyrimo buvo gan prastas atsakymas, teko ir citologini tyrima darytis.
Todel po to is uzsalde ta zaizdele.
Atsakyti
Jei randa pakitimų, daro tolimesnius tyrimus. Pas tave, vadinasi, nieko blogo nerado, jei tik užšaldė. Jei būna blogai, tai daro konizaciją.
Atsakyti
QUOTE(November @ 2005 04 27, 18:08)
Man zaizdele ne degino,o pirkau tokius svediskus vaistus(nepamenu pavadinimo kaina 56lt.),ir iskart po menesiniu ejau pas gyd.ji man ja tenai patepe,po savaites vel pakartojom ir zaizdeles kaip nebuta!!!O deginti gyd.sake kad jau niekas nedegina juolab negimdziusiai nepatartina.


Aš irgi taip noriu smile.gif
Gal atsimeni tų vaistų pavadinimą??
Atsakyti
Man tai viena super gydytoja žiurėjo žiūrėjo tą žaizdelę gyfė ir "išgydė", kol pas kytą ginekologę nuėjau padaryti biopsijos, tai jau buvo priešvėžinė II laipsnio stadija. teko konizacija daryti.Dabar tfu..tfu..tfu viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(O.M. @ 2005 04 28, 21:32)
Man tai viena super gydytoja žiurėjo žiūrėjo tą žaizdelę gyfė ir "išgydė", kol pas kytą ginekologę nuėjau padaryti biopsijos, tai jau buvo priešvėžinė II laipsnio stadija. teko konizacija daryti.Dabar tfu..tfu..tfu viskas tvarkoj.

Kaip suprasti 2 priesvezine stadija?..Cia kaip cin 2? Jei taip,tai dar ne pats blogiausias variantas.Man buvo cin3 (3 laipsnio dipslazija),tai kitas zingsnis jau butu vezys.Irgi konizacija dare.Kol kas issigelbejus smile.gif
Matau,O.M.,kad klaipediete esi.As irgi.Gal parasytum i AZ,pas kokias gydytojas lankeis...Aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megana: 28 balandžio 2005 - 22:48
Sveikos, priimkit ir mane į savo būrį 4u.gif .
Skatinėju šį forumą jau seniai. O šią temą prieš konizacijos operaciją perskaičiau nuo A iki Z.
Turiu klausimą likimo draugėms- ar viskas sugrįžo į savo vėžias po tokios operacijos, ar nebūna kokių nors tepimų prieš MMM? Per kiek laiko viskas susitvarko (tikiuosi tie patepliojimai ne visam laikui, o gal čia kokios endometriozės pradžia)? Žinau, kad protingiausia nueiti pas gydytojus, bet... Greit bus 3 mėn. kaip po operacijos. Kai pastarąjį kartą buvau pas daktarę, sakė, kad viskas ten gražu smile.gif Bet ir vėl teplioja, ko šiaip niekada anksčiau nebūdavo verysad.gif
Atsakyti