Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Dilma @ 2005 03 01, 23:32)
Man irgi gresia kaklelio konizacija. Lepute, kiek laiko tu praleidai ligoninėj?

Jei nekraujuoja,Klaipedoje gali laikyti tik 2-3 dienas.Nuo gydytojos priklauso.Mane isoperavo treciadieni,isleido namo penktadieni.
Dilma,musu vaikuciai panasaus amziaus biggrin.gif Ar seniai tu turi ta nelemta zaizdele?
Man tik rudeni aptiko ir iskart pjaut blink.gif Bet tai nebaisu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 03 03, 21:44)
Dilma,musu vaikuciai panasaus amziaus biggrin.gif Ar seniai tu turi ta nelemta zaizdele?
Man tik rudeni aptiko ir iskart pjaut blink.gif Bet tai nebaisu schmoll.gif


O aš ir nebijau smile.gif . O turiu seniai, mano gydytoja sako, kad ji įgimta. bet kadangi labai didelė, tai greičiausiai operuos. Dabar laukiu tepinėlio atsakymo, o tada ir spręsim.
Beje, mes jau buvom susitikusios Klaipėdiečių pokalbiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2005 03 03, 22:27)
O aš ir nebijau smile.gif . O turiu seniai, mano gydytoja sako, kad ji įgimta. bet kadangi labai didelė, tai greičiausiai operuos. Dabar laukiu tepinėlio atsakymo, o tada ir spręsim.
Beje, mes jau buvom susitikusios Klaipėdiečių pokalbiuose mirksiukas.gif

Dilma o su lazeriu negalima jos pasalinti? pas mane buvo igimta, po Augistes pasidare nesaldoma, nedeginama. beliko tik pjauti . Kadangi sake , kad po tokios operacijos didene tikimybe nedanesioti vaikelio, o antro dar norejau, tai uzsigydziau su lazeriu. Neliko jokios zymes. thumbup.gif
Atsakyti
Deja, greičiausiai nebegalima sad.gif .
Atsakyti
O kiek kainuoja ta procedura su lazeriu? Ar ji neskausminga? Nuskausminamu suleidzia?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2005 03 04, 00:15)
O kiek kainuoja ta procedura su lazeriu? Ar ji neskausminga? Nuskausminamu suleidzia?

Negirdejau,kad ji butu skausminga.Kazkas Jurininku ligonineje operavosi.As irgi apie tokia galimybe svarsciau.Tik kad man gydytojai sake,kad po lazerio sunkiau aptikti,jei netycia butu,vezines lasteles...nezinau,ar tai tiesa...Nesiskundziu as ir paprasta konizacija.Atrodo,kaklelio dar liko... blink.gif Del lazerines operacijos kainos-kazkas minejo apie 250 lt,bet tai buvo pries kelis metus.Man rodos,priklauso nuo to,kur operuos.
Dilma,tai as turbut buvau nosi ikisus i klaipedieciu skyreli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2005 03 02, 00:32)
Man irgi gresia kaklelio konizacija. Lepute, kiek laiko tu praleidai ligoninėj?


Mane pagulde i ligonine pirmadieni ryte ir paleido antradienio ryta.
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2005 03 03, 23:44)
Dilma o su lazeriu negalima jos pasalinti? pas mane buvo igimta, po Augistes pasidare nesaldoma, nedeginama. beliko tik pjauti . Kadangi sake , kad po tokios operacijos didene tikimybe nedanesioti vaikelio, o antro dar norejau, tai uzsigydziau su lazeriu. Neliko jokios zymes. thumbup.gif

O aš po konizacijos praėjus dviem metam kuo puikiausiai išnešiojau ir pagimdžiau mažąjį wink.gif
Atsakyti
O aš ir be konizacijos neišnešiojau cry.gif
Atsakyti
sveiki,siandien nutariau pabendrauti su kazkuo ka liecia panasios bedos.
stai pries pora dienu suzinojau kad man rado papilomos virusa,jauciuosi kaip ateive.turejau viena vaikina ir tas pats sugadino man gyvenima.o man dar tik 22 metai.
sugaljau issitirti nes turiu zaizdele gimdos kaklelyje ir niekaip nepraeina grybelis.
gal kas nors zinote apie papilomos virusa daugiau ar esate pats su tuo susidure.
stai daktaras sako nesijaudinti, israse nuo grybelio zvakuciu Gyno-pevaryl.tikiuosi kad bent jos pades,nes taip jau kankinuosi ilgai su tuo grybeliu.stai savaites pabaigoje suszinosiu onkocitologinius tyrimus.
lauksiu komentaru ir atsakymu.
Atsakyti
NU nezinau kaip jums,bet man zaizdeles su lazeriu degino. JOs pas mane buvo gana dideles. Tai man tikrai labai skaudejo. NEt nenoriu prisiminti sito jausmo!!! PIrma tai kvapas svilesiu, bet skausmas tai nepakeliamas...Namo vos grizau,nes alpau ir taip silpna po to buvo. o akusere net neperspejo,kad taip man gali buti cry.gif Vos nenugriuvau autobuse pakeliui namo.

VA mano pazistama privaciai ejo saldytis zaizdeliu, tai jai daktare patare isgerti 100gr konjako!!!

Siaip girdejau,kad apkunioms moterims neskauda.

Nenoriu gasdinti, gal jums kitais budais gydo tas zaizdeles, bet pasiklauskit daktariu kaip jausites poto, kad viska paaiskintu. NEs man tai nieko nepasake, sake,kad reikes deginti... pasigulde ir nieko neaiskino.
Atsakyti

Užjaučiu dėl tokio nemalonaus skausmo,Blue_rose.Tau gal privačiai atliko procedūrą?..Aš galiu užtikrinti,kad konizacija,atliekama ligoninėje su narkoze,neskausminga.Net panašaus skausmo į menstruacijas nebuvo.
Įdomu,kaip tavoji operacija tiksliai vadinasi? Tiesiog prideginimas ar turi spec.pavadinimą?
Atsakyti