Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE (Liu @ 2004 04 28, 07:28)
Oi, tai as irgi tos pacios laidos rolleyes.gif
O del restoranu, tai as siulau Carlstona patikrinti, ten pasikeite virejas ir kainos (mano nuomone, i teigiama puse smile.gif ). Yra meniu su kainomis ir aprasymais meniu.lt puslapyje. Man tai ten labai patinka, jie dar atidare banketine sale antrame aukste wink.gif

Supratau. Nesu dar buvęs antrame aukšte. Įdomu kaip ten. Ar užtenka vietos šokiam, alaus stalui, saldumynų stalui ir t.t.
Atsakyti
Veikejau, prašau neižeidinėti wink.gif išvadinant 197* metu laidos mergickas i6vadinant senomis! Negražu kažkaip umn.gif
Beja, o aš savo vestuvių puotą kaip tik Unijoje planuoju smile.gif Ir labai dėl to džiaugiuosi: maistas puikus, aplinka puiki, o jau apie vaizdą link Nemuno iš vis nekalbu thumbup.gif Be to antrame aukšte esanti banketinė salė tikrai kasdieniškumu nedvelkia rolleyes.gif Man labai patiko ta viduramžiška romantika dvelkianti salė su židinuku. Yra išėjimas į balkoną ir lauko terasą clap_1.gif
O salėje tikrai 30 žmonių vietos pakanka ir dar vestuvinį valsą sutrypti sočiai vietos lieka clap.gif
Atsakyti
Na nuvažiuosiu ir į Uniją. Man kažkaip Unija asocijuojasi su 'šalta lauke sėdėti vakare' ir 'uodai kandžioja' biggrin.gif.

Vat galėtų čia dalyvaujančios visos Kaunietės surašyti kur Kaune jau išsirinko ir švęs. Vieną jau turim. Unija smile.gif.
Atsakyti
Vilmux, mes irgi Uniją kaip variantą turėjom, salė tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik pas mu žmonių per daug rolleyes.gif
Veikėjas, mano vieta tau tikriausiai netiks, nes skaičiau,kad nori iškilmingai ir prabangiai - mes užsisakėme lampėdžiuose visą trijų aukštų namą clap.gif Pirmame aukšte šokiai, antrame vaišės, trečiame nepamenu lygtais saldų stalą serviruoja, šiaip foteliukai pailsėt yra - aplinka graži, lauko terasa, kiemas visas laisvas mums thumbup.gif
Atsakyti
Ughu, Sinuhe, panašu, kad ten man nelabai. Dėkui. Nebijai, kad žmonės išsibarstys ir Tu nesutiksi kai kurių svečių per visas savo vestuves?! smile.gif
Atsakyti
tikrai nebijau tongue.gif Nėra ten kokis Luvras, kad nei galo nei krašto nebūtų wink.gif Vis tik manau geriau, nei kad alkūnėmis prie stalo baksnotis, ar kokioje kavinėje vien tūnoti - išeisi į lauką - gatvė.... ir tenka sėdėt ištisai tarp keturių sienų rolleyes.gif Čia ne aš sugalvojau, čia žmonių atsiliepimai apie vestuves iš sakyčiau jau tokių gana neblogų kavinių rolleyes.gif
Veikėjas, dar Hermyje Savanorių pr. yra kavinė kur vestuves rengia smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 04 28, 16:30)
tikrai nebijau tongue.gif Nėra ten kokis Luvras, kad nei galo nei krašto nebūtų wink.gif Vis tik manau geriau, nei kad alkūnėmis prie stalo baksnotis, ar kokioje kavinėje vien tūnoti - išeisi į lauką - gatvė.... ir tenka sėdėt ištisai tarp keturių sienų rolleyes.gif Čia ne aš sugalvojau, čia žmonių atsiliepimai apie vestuves iš sakyčiau jau tokių gana neblogų kavinių rolleyes.gif
Veikėjas, dar Hermyje Savanorių pr. yra kavinė kur vestuves rengia smile.gif

Jo. Girdėjau Hermį. Girdėjau, kad jis nepigus. Bet dar ten nenuvažiuota ir neapžiūrėta. Dėkui.
Atsakyti
Na va. Mergiotė mano papasakojo apie 7 restoranus/viešbučius. Visi kiti liko tik restoranai/pokylių salės be viešbučių (kaip minėjau man aktualu su kambariu).

Ir gaunas, kad Babilonas yra kolkas normaliausias pasirinkimas.

Davai viską blogiausia, ką galite apie jį. Ar ten yra kur parukyti? T.y. ar rūkantys turėti išeiti iš pastato ar ten koks rūkomasis yra?
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 04 28, 19:51)
Na va. Mergiotė mano papasakojo apie 7 restoranus/viešbučius. Visi kiti liko tik restoranai/pokylių salės be viešbučių (kaip minėjau man aktualu su kambariu).

Ir gaunas, kad Babilonas yra kolkas normaliausias pasirinkimas.

Davai viską blogiausia, ką galite apie jį. Ar ten yra kur parukyti? T.y. ar rūkantys turėti išeiti iš pastato ar ten koks rūkomasis yra?

Babilonas ar Babelis?
Atsakyti
As jau vestuves atsventusi, sena 197* m laidos dalyve biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vestuves sventem praeitais metais sventem restorane Aitvaras, Gravrogku g, biskuti pavaziavus uz Molo. Buvo gal 6 rusiu misrainiu, saltu mesu, zuvies, karstas- jautienos nugarine su cesnaku ( oi, net valgyti uzsimaniau, kai prisiminiau rolleyes.gif ), desertai ( tokie kaip zele pyragaiciai, vaisiai, siaip pyragaiciai), alaus uzkandziai ...ir gerimai. Uz viska 40 zmoniu sumokejom apie 2300. Gerimu buvo apie 20 vyno buteliu, pora degtines, sampanas, na aisku, dar kava ir arbata(bet ci ne prie alkoholio biggrin.gif )....Aplinka liuks..Siaip balius vyko is kitos puses AItbaro, jie turi banketine sale, nemazas kiemas su baseinu, alui gerti atskira patalpele....Visi buvo patenkinti, ypatingai mes-jaunieji, kad issirinkom grazia ir normalia vieta, ir prasisukom gan pigiai....Bet gal del to pigiia, akd buvom pirmieji vestuvininkai ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Ausrora @ 2004 04 28, 20:46)
As jau vestuves atsventusi, sena 197* m laidos dalyve biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vestuves sventem praeitais metais sventem restorane Aitvaras, Gravrogku g, biskuti pavaziavus uz Molo. Buvo gal 6 rusiu misrainiu, saltu mesu, zuvies, karstas- jautienos nugarine su cesnaku ( oi, net valgyti uzsimaniau, kai prisiminiau rolleyes.gif ), desertai ( tokie kaip zele pyragaiciai, vaisiai, siaip pyragaiciai), alaus uzkandziai ...ir gerimai. Uz viska 40 zmoniu sumokejom apie 2300. Gerimu buvo apie 20 vyno buteliu, pora degtines, sampanas, na aisku, dar kava ir arbata(bet ci ne prie alkoholio biggrin.gif )....Aplinka liuks..Siaip balius vyko is kitos puses AItbaro, jie turi banketine sale, nemazas kiemas su baseinu, alui gerti atskira patalpele....Visi buvo patenkinti, ypatingai mes-jaunieji, kad issirinkom grazia ir normalia vieta, ir prasisukom gan pigiai....Bet gal del to pigiia, akd buvom pirmieji vestuvininkai ten thumbup.gif

Nežinau ar babelis ar babilonas. Bet sako, kad kažkur prie Saulės gimnazijos.

O tam Gravroke pigiai prasisukot galiu pasakyt. Turėsim omeny.
Atsakyti
QUOTE (Tukiukas @ 2004 04 24, 14:00)
Gali dar pabandyt "Nakties Magijoj" pabandyt pasiziuret (cia netoli Azuolyno, Zoologijos sodo - ten ties posukiu reklama yra). Mes kai praeitai vasarai ieskojomes - tai buvo vienas is variantu. Grazu, jauku - tik nesu tikra, kad vietos 30 zmoniu pakaks - nepamenu. Yra kiemelis nedidelis, i kur galima iseit. Nera pigu, bet lygtai ir labai nesikandziojo kainos.
Ir dar - jei vestuves pas juos sventi, jei kambari jaunavedziams ar tai nemokamai, ar tai su didele nuolaida duoda thumbup.gif

Na gyvenu as netoli tos "Nakties magijos" nieko gero ten nera,kainos nera dideles,bet remonto truksta,jau kokiu 1995 m dizainas smile.gif na ten kazkada buvo neblogai.na manau tikrai yra geresniu variantu,sfinksas neblogai visai,o beje sake del maisto kazkas,kad negeras,na nezinau,bet tikrai neblogai,beje pokyliams galima savo meniu ir receptura paprasyt ir kambariai sfinkse su magija ner ko lyginti
Papildyta @ [mergetime]1083420654[/mergetime]
Perkuno namai idealu,bet zinoma jei leidzia financines galimybes,taip pat neblogai "backonys"tinka
Atsakyti