Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Na permečiau greit preliminarų sąrašiuką. Taip... gaunas, kad 10 (plius minus) žmonių reiks apnakvyndyt. Mes jaunieji tai tikrai į viešbutį kokį eisim. Geriau virš restorano, bet svečių tikrai į viešbutį nesukišim.

Tai jaučiu Kaune, kad nebūtų labai brangu plius nakvynė.. nelabai kas išeis. Atseit reiks kokiam kaino turizme.

Bet faktas, kad norime mieste. Jokių kaimų. Turi būti prabangu.

Jei kambarys būtų 50 litų dviem žmonėm, tai į galvą neimčiau. Bet jaučiu bus 200Lt mažiausiai.
Atsakyti
QUOTE (Vilmux @ 2004 04 19, 12:45)
O aplink Kauna gal kas zinot neblogu vieteliu? Sesuo savo vestuves svente Rumsiskiu viesbutyje, tai tikrai labai nuostabiai viskas vyko-ir aplinka thumbup.gif ir maistas, ir aptarnavimas. Bet kazkaip savo toje pacioje vietoje rengti kazkaip neidomu, norisi kazko naujo, sviezio biggrin.gif

Ahoj,

O gal ką daugiau apie tas Rumšiškes galite? Gal kokių nuotraukų galėtumėt atsiųsti iš salės, balių ar pan. kad galėčiau maždaug įsivaizduoti lygį.

Kokios būtų nakvynės kainos?

Kita manau nėra labai brangu. Vistik ne didmiestis. Tai va nuotraukos būtų liuks. Gal kas turit?
Atsakyti
Rumsiskese as neseniai buvau, kaina zmogui yra 80 su nakvyne, nebrangu
Bet kiek as pamenu, veikejas iesko iskilmingos aplinkos, man tai ten nelabai iskilminga. Mes irgi Kaune isklmingai ieskom, tai vat galiu pasidarint patirtim biggrin.gif
Ir be to, jeigu vestuves nedideles, ten pasimete busit, nes jei zmoniu nedaug, kazkaip noris, kad dauguma kartu biski butu
zodziu, 20-30 zmoniu ten nejauku man atrodo butu
Atsakyti
Jo ieškau aš prabangiau. Tik va šiandien toptelėjo mintis, kad prabangiai neišgalėsiu apnakvindyt svečių.

Na panašu, kad atkris tas variantas.

Gal kokiam barake Kaune smile.gif

Kažin Santakos viešbutyje kas nors yra šventęs Kaune vestuves. Ten lyg ir visai gražu. Plius jaunavedžiai galėtų likti tame viešbutyje.
Atsakyti
Na kažkodėl turiu kvailą įsitikinimą, kad jei rasiu vietą - visa kita eis kaip iš pypkės. Nes vieta (maistas ir gėrimai) didžiąją sumos dalį ir sudaro.

Tai va tas stresas tik dėl vietos.

Rytoj susitiksiu su savo būsimąja. Ji jau kelis Kaune restoranus apžiūrėjo. Parašysiu kokie rezultatai.
Atsakyti
Veikejas, tai kazkaip tavo atsiliepimu apie aplankytas vietas neradau biggrin.gif
Parasyk ir kokios kainos, kiek zinau, tai babilone apie 50 zmogui, o jaunavedziam 50 nuolaida kambariui
Kaip kituose?
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 04 27, 19:06)
Veikejas, tai kazkaip tavo atsiliepimu apie aplankytas vietas neradau biggrin.gif
Parasyk ir kokios kainos, kiek zinau, tai babilone apie 50 zmogui, o jaunavedziam 50 nuolaida kambariui
Kaip kituose?

Aš pats nelabai kaunietis. Mano mergiotė apžiūrėjo. Tai va rytoj tesusitiksim.. ir apsitarsim ką ji matė ir pabandysim sudėlioti taškus.

Babilone 50Lt žmogui tai čia kas? Ta prasme visa vakarienė su alkoholiu ir t.t.?
Atsakyti
50 zmogui be alkoholio, daugumoj vietu alkoholis yra atskira kalba. Geriausia aisku, kai leidzia savo atsinest, bet dauguma ir leidzia biggrin.gif
O siaip babilone viskas is maisto ieina, salti, karsti, desertai, tik va alkoholis atskirai
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 04 27, 17:51)
Na kažkodėl turiu kvailą įsitikinimą, kad jei rasiu vietą - visa kita eis kaip iš pypkės. Nes vieta (maistas ir gėrimai) didžiąją sumos dalį ir sudaro.

Tai va tas stresas tik dėl vietos.

Rytoj susitiksiu su savo būsimąja. Ji jau kelis Kaune restoranus apžiūrėjo. Parašysiu kokie rezultatai.


Cia visai ne "kvailas isitikinimas", o tikra tiesa thumbup.gif
Mes irgi visa planavima pradejom nuo vietos ieskojimo. O kai jau ja radom, tai kazkaip viskas savaime toliau einasi clap_1.gif
Atsakyti
Dėkui už padrąsinimą biggrin.gif.

Ale kai pasižiūriu į dalyvių amžių, tai čia visos tokios jaunos Jūs. Ojėėėė!!! smile.gif T.y. aš toks senas pasijutau. Mat aš iš tų 197* serijos gimimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 04 27, 21:55)
Dėkui už padrąsinimą biggrin.gif.

Ale kai pasižiūriu į dalyvių amžių, tai čia visos tokios jaunos Jūs. Ojėėėė!!! smile.gif T.y. aš toks senas pasijutau. Mat aš iš tų 197* serijos gimimo smile.gif

nejaugi as irgi sena rolleyes.gif
aš irgi iš 197* serijos gimimo smile.gif
Atsakyti
Oi, tai as irgi tos pacios laidos rolleyes.gif
O del restoranu, tai as siulau Carlstona patikrinti, ten pasikeite virejas ir kainos (mano nuomone, i teigiama puse smile.gif ). Yra meniu su kainomis ir aprasymais meniu.lt puslapyje. Man tai ten labai patinka, jie dar atidare banketine sale antrame aukste wink.gif
Atsakyti