Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE (veikejas @ 2004 04 24, 09:52)
QUOTE (Pipone @ 2004 04 24, 11:47)
Nu jei tamsta pageidauja gero lygio a la Pompeja.... tai siulyciau "Perkuno namus".. prie Kauno Hales..... Komentaru manau nereikia.... aukstas  lygis, aplinka, barmenai.... ir maistas skanus.... Tik aisku kainuoja.... Bet kokie vaizdai nuo slaito.....

    Nzn kodel tamstai Carlstonas atrodo labai auksto lygio g.gif

Ziurint kiek bus zmoniu.... ar tai kamerines vestuves... ar reikia kai ko kitko....
Nes daug kas uzsisako "Unija".... nors man tai nelabai nelabai....

Labas Pipone,

(nemaniau, kad tas forumas toks aktyvus; šaunu)

Perkūno namus žinau. Ten būtų super (nesu buvęs, bet nuotraukas mačiau). Deja dar neįsivaizduojam kainų. Kiek kainuotų 30 žmonių maitinimas nuo 18:00 iki kokių 03:00 (nemanau, kad ilgiau bus). Manau, gal reiktų kainas pasiklausti.

Beje.. Visada maniau, kad čarlstonas prabangi vieta. Bent jau kainos. Ghmmm..

Tai manau dabar yra variantai:
- Perkūno namai (brangi vieta)
- Medžiotojų užeiga (kažkas realaus, nes nemanau, kad perdėtai brangu)

Mano pasiulymas jums.... sivakar su savo isrinktaja vaziuojat pavakarieniauti...ar tiesiog isgert kavos su desertu i "Perkuno namus".... Viska pamatysit ir ivertinsit patys....
Perspeju is anksto.... patiekalu kainos brangokos (nors tiesa kaip kam.. nzn gi as jusu finansines padeties rolleyes.gif ).... O jei patiks.. tiesiog vietoje galit pasiteiraut administratores kiek ta svente jums kainuotu.... Juk per galva niekas neduos doh.gif
Ir nereiks speliot.... patys viska ivertinsit ir nuspresit....
Jei tas variantas atpuls (pvz del brangumo).... jau nebesuksit del jo galvos... ir maziau bus galvojimo laugh.gif thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1082800861[/mergetime]
Hmmm.... pasijauciau cia kiap restoranu liute laugh.gif laugh.gif tongue.gif

Permeciau galvoje..... dar keli variantai:
1. Restoranas "Europa"..... Gruodzio gatvej....
2. Restoranas "Kunigaiksciu mene"..... Dauksos gatvej.... ten ir salyte rusyje yra.... toks senovinis (bet ne kaimiskas) stilius....

Abu aukstos klases thumbup.gif
Atsakyti
Mes pora vestuviu atsokom Dykumu liute,tai visai smagu buvo smile.gif
Atsakyti
Man ypatinga iispudi paliko "Graiku rumai". O jau gerimai kokie! Fantastika. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gali dar pabandyt "Nakties Magijoj" pabandyt pasiziuret (cia netoli Azuolyno, Zoologijos sodo - ten ties posukiu reklama yra). Mes kai praeitai vasarai ieskojomes - tai buvo vienas is variantu. Grazu, jauku - tik nesu tikra, kad vietos 30 zmoniu pakaks - nepamenu. Yra kiemelis nedidelis, i kur galima iseit. Nera pigu, bet lygtai ir labai nesikandziojo kainos.
Ir dar - jei vestuves pas juos sventi, jei kambari jaunavedziams ar tai nemokamai, ar tai su didele nuolaida duoda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Tukiukas @ 2004 04 24, 14:00)
Gali dar pabandyt "Nakties Magijoj" pabandyt pasiziuret (cia netoli Azuolyno, Zoologijos sodo - ten ties posukiu reklama yra). Mes kai praeitai vasarai ieskojomes - tai buvo vienas is variantu. Grazu, jauku - tik nesu tikra, kad vietos 30 zmoniu pakaks - nepamenu. Yra kiemelis nedidelis, i kur galima iseit. Nera pigu, bet lygtai ir labai nesikandziojo kainos.
Ir dar - jei vestuves pas juos sventi, jei kambari jaunavedziams ar tai nemokamai, ar tai su didele nuolaida duoda thumbup.gif

Ahoj. Dėkui už nuomones.

1. Europa (Esu buvęs.. keletas įmonės švenčių ten buvo ir dažnokai priiminėjame ten svečius. Gal ir nieko. Dabar nepamenu kaip ten kas išsidėstę.. o ten nėra, kad rūsyje tas restoranas?smile.gif
2. Nakties magija (Kaip suprantu ten ya viešbutis. Tokiam kaip nuosavam name ar kaip? Čia būtų gal visai geras variantas. Aš kažkaip linkstu prie viešbučio, kad su savo jaunąja galėčiau kur apsistoti. Reiks pasidomėti kainomis)


3. Kunigaikščio menė (na čia pasidomėti reikia)
4. Perkūno namai (100%, kad bus per brangu, bet riektų pažiūrėt kokio lygio būna)


Kažkaip tokios Unijos ar pan. netraukia. Ir ypač tokie kabakai kur ir šiaip dažnai nueinama. Norisi ten, kur kiekvieną dieną neisi.. Pvz PicaJazz gi nedarysi.
Atsakyti
Tiesa.... dar yra toks "Babilonas"..... Zaliakalnyje.... ne "ant magistrales".... reikia nuo Savanoriu nusukt truputi..... Tokioj ramioj vietelej...
Aplinka restorano iskilminga.... be to yra ir viesbutis salia..... kainos tikrai mazesnes nei Perkuno namuose.....
Atsakyti
Siaip dabar Carlstone kainos nera tokios fantastiskos kaip kazkada anksciau,...kai ledai kainavo 35 Lt...Aplinka gan stilinga. Mes neseniai su vyru apturejom tokia nedidele proga, tai nusprendem isbandyti, tai tikrai pilnus pietus , ta prasme, su srubom, karstais, desrtais, kava ir vynu sumokejom apie 85 Lt...Maistas buvo tikrai skanus thumbup.gif
Kunigaiksciu meneje irgi teko svesti. Kainso nesikandzioja, maistas skanus.

Pompejoj tai kainos iskeltos, nors gal kazkada nukris, bet neseniai buvau po poros metu pertraukos, tai buvau apakusi, kaip uzsikele kainas...

O jus nenorit, kad salia butu koks kiemelis sokiams? Ar siaip iseiti atsigaivinti? Nes pvz Medziotojuose tai niekur neiseisi, nebent i Rotuses a unsure.gif

O tete-a-tete Vytauto pr jau nebera, ane?

Del Babilono, tai ten teko dalyvauto tokiam tipo "priemime", tai maistas toks nelabai pasirode....sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrora: 24 balandžio 2004 - 18:00
Ačiū Piponei ir Ausrorai.

Na apžiūrėta šiandien keletas vietų. Daugiausia orientuojamasi į vietas su viešbučiais.

Babilonas apžiūrėtas, perkūno namai, nakties magija ir pan. Pabandysiu vėliau pavaryti atsiliepimų ir gal naujų klausimų.

O naujų klausimų tokių pvz kaip ten ką derėtis, ko reikalauti ir pan. (tipo kokių nuolaidų, kokių patiekalų smile.gif)).

Iki!!!
Atsakyti
Bent jau mums vienas pagrindinių klausimų buvo - ar leidžia įsinešti savo gėrimus rolleyes.gif biggrin.gif Nes jei imti vien kavinės - tai švelniai tariant brangoka unsure.gif
Atsakyti
Manau kisenei priimtinas ir idealiausias variantas(na turint omeny,kad norite klasikos,aukstesnio lygio aptarnavimo etc..) butu "Kunigaiksciu mene" Dauksos gatveje,senamiestyje.Maistas tikrai skanus thumbup.gif ,galima muzika savo norimo stiliaus rinktis(na pageidauti tam tikro stiliaus muzikantu ar pan.),antrame aukste viesbutis yra..Na jei daryciau antrakart vestuves,tai tik ten wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Chilli @ 2004 04 26, 20:46)
Manau kisenei priimtinas ir idealiausias variantas(na turint omeny,kad norite klasikos,aukstesnio lygio aptarnavimo etc..) butu "Kunigaiksciu mene" Dauksos gatveje,senamiestyje.Maistas tikrai skanus thumbup.gif ,galima muzika savo norimo stiliaus rinktis(na pageidauti tam tikro stiliaus muzikantu ar pan.),antrame aukste viesbutis yra..Na jei daryciau antrakart vestuves,tai tik ten wink.gif

Hi,
Va kunigaikščių menė yra tikrai variantas. Ten esu buvęs ir gal visai nieko smile.gif Tik va gal kiek užgrūzinta vieta.. sklepe. O kodėl būtent antrą kartą ten norėtum? Ar nėra ten labai tamsu kaip vestuvėm? Ir kurioje salėje būtų? Ar būtų pasišokti kur?



Beje žmonių maniškėse žada su jaunaisiai būti 30.

Kitas klausimas:
Vistik daug svečių bus iš kitų miestų. Ir gaunasi, kad reikia su nakvyne kokiai dešimčiai žmonių na plius jauniesiems. Abejoju ar išgalėsiu kunigaikščių menėje tiek žmonių apnakvyndyt.

Tai jaučiu mano prabangios vestuvės žlugs sad.gif((( Bo kur svečius suguldyti Kaune.
Atsakyti
Na del sveciu migdymo tai jo... g.gif tikrai brangu juos vestis i viesbuti..As kaip is Kauno,tai sveciams gerai buvo ir mano namuose,beje,beveik visi buvo kaunieciai...
Na del tamsos tai manau ne problema-tik jaukumo duoda..O del zmoniu skaiciaus tai ten siaip ir daugiau nei 30 zmoniu svencia,ir sugeba rasti vietos sokiams wink.gif As tik pasakiau,kad jei reikia derinti kaina ir kokybe,tai butu geriausias variantas,beje,maistas liuks thumbup.gif
Atsakyti