Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

tas vidurių užkietėjimas - visai keistas dalykas.

Pavyzdžiui, mano vaikas tuštinasi kas 5 - 10 parą, vos ne tada, kai man nervai nelaiko ir darau klizmutę.
Bet jo viduriukai gražių gražiausi - tyrelė, be blogo kvapo, geltona, be gleivių. Maitinu tik MP.

Mums padeda baseinas. Po baseino, vakarop, arba kitą dieną - rezultatas garantuotas.

O jokių kitų vaistų neduodu. Nors pediatrai jau man kišenes prikimšo ir duphalakų kažkokių, ir forlax'o. Bet vaistais taigi nespręsi problemos.. ėmėm ieškoti bėdų..

tai va, ką sužinojom:
- galli būti storosios žarnos susiaurėjimas;
-gali būti per ilga storoji žarna, įgimta, nieko tokio;
- gali būti, kad kažkuri storosios žarnos dalis praradusi įnervaciją, tada reiktų operuoti;
- gali būti, kad negeri endokrininiai procesai vyksta vaiko organizme.

"ir mamos maistas tikrai neturi įtakos vaiko viduriams šiame vaiko amžiuje" - taip man pasakė Klinikų pediatrė.
Atsakyti
dar viena laisvinanti produktą sužinojau: jūros kopūstai.

o kas geriate forlax - gal galima jį su pienu maišyti? nes kitaip mano pupa nenori gerti...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2006 11 20, 10:47)
dar viena laisvinanti produktą sužinojau: jūros kopūstai.

o kas geriate  forlax - gal galima jį su pienu maišyti? nes kitaip mano pupa nenori gerti...


Jei tai gelezies preparatas, manau, kad negalima su pienuku, nes pienas neutralizuoja gelezi (o gal trukdo jo isisavinima), nes ir mesytes su pienu nerekomenduoja.
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2006 11 20, 21:33)
Jei tai gelezies preparatas, manau, kad negalima su pienuku, nes pienas neutralizuoja gelezi (o gal trukdo jo isisavinima), nes ir mesytes su pienu nerekomenduoja.


na ne geležies - gi laisvunantys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2006 11 21, 12:23)
na ne geležies - gi laisvunantys ax.gif

Atsiprasau lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Labutis, mūsų mažylį ta problema kankino nuo pusės metu kai pradėjau primaitinti. Dabar tikiuosi, kad radau vaistą thumbup.gif Bifolval bebe sutrinu vakare į pienuką suberiu ir išgeria . Geriam dar tik keleta dienų, bet tuštintis pradėjo kasdien ir normalai. O bandėm semper bifidum maisteli, dupfalaks tikriausiai puse litro išgėrėm, o kiek slyvų suvalgyta, burokėlių sulčių išgerta. Darydavo tik mikrolaks klizmutės pagalba ir tai būdavo graudu žiūrėti, verkdavo nes dažniausiai plyšdavo. Tikiuosi, kad tą problemytę mes išsprendėm valiooooo. Sekmės jums ir jūsų mažiukams
Atsakyti
QUOTE(san @ 2006 11 14, 11:49)
ar apšvies mane kas nors apie morkas:
1. morkos žalios;
2. morkos virtos;
3. morkų sultys???


A.Vingro knygoj "mamos zinynas " parasyta:
"jei kieteja viduriai, vaikui pries valgant duokite gerti, morku, obuoliu, slyvu sulciu, mazam vaikui virtos trintos morkos. "
taip iseina, kad morkos tikrai nekietina...
bet kodel tada prie viduriavimo mums liepe duoti virtas morkas ?? g.gif
dar keli patarimai is tos knygos:
piena pakeiskite jogurtu, rugpieniu
neduoti ryziu, kukuruzu, bananu ir patiekalu su jais
kuo daugiau dziovintu slyvu, abrikosu, persiku
apie Forlaxa parasyta, kad prie jo nepriprantama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2006 11 23, 19:43)
A.Vingro knygoj "mamos zinynas " parasyta:
"jei kieteja viduriai, vaikui pries valgant duokite gerti, morku, obuoliu, slyvu sulciu, mazam vaikui virtos trintos morkos. " 
taip iseina, kad morkos tikrai nekietina...
bet kodel tada prie viduriavimo mums liepe duoti virtas morkas ?? g.gif
dar keli patarimai is tos knygos:
piena pakeiskite jogurtu, rugpieniu
neduoti ryziu, kukuruzu, bananu ir patiekalu su jais
kuo daugiau dziovintu slyvu, abrikosu, persiku
apie Forlaxa parasyta, kad prie jo nepriprantama  4u.gif


taigi va, kad mane pasiekia prieštaringa informacija g.gif
ne iš knygų, o "viena mama sakė": virtos morkos ir obuolių sultys pakliūna prie kietinančių kažkodėl g.gif g.gif

vakar buvom echoskopuotis pilvo dėl šios problemos (viskas normaliai tame pilve smile.gif ), tai echoskopuotojas negailėjo patarimų - anot jo, geriausios kruopos kukurūzai g.gif

taip pat patarė duoti gerti būtent ~20 min prieš valgį. ir gerai, jei vaikas gers, mineralinis vanduo turtingas siera, t.y. "Palanga", "Ramigė".

o mano mamai bananai skystina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 24 lapkričio 2006 - 11:01
Sveikos mamytes,

Mes ir turim sia problema.. Suneliui 2m7men , o problemu turi nuo 1m, kai nustojau pati maitinti. Viduriai uzkieteje jam pastoviai, isbandem viska ir darzoviu dieta ir actimeli, be Duphalako neapseinam...
Kiek zinau, obuoliai ir ju sultys kietina vidurius( bent mums taip veikia)..
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Mano senelis sakydavo , kad reikia duot uogienės, tik dabar nebepamenu kokios, šaltalankių ar šermukšnių g.gif Berods, šermukšnių, reiks pažiūrėt kokiuose liaudies medicinos patarimuose.
Atsakyti
baisu kokios bedos gali but, va mano vargsui ir buvo beda tokia, net 5 d kentejo, ir zinoma mes ir ramybes neturejom bet su termometru pavyko "pramust".
Atsakyti
oi cia mums labai aktuali temele. As ,kadangi pati maitinu MP tai bandau pati burokeliu sriubos valgyti, keptu obuoliuku ar dziovintu slyvu, o kai ir tai nepadeda, kisu muiliuka
Atsakyti