Įkraunama...
Įkraunama...

Kalakutas, kalakutiena

Sveikutes

Ieskau kokio nors "superinio" recepto , kaip skaniai paruošti kalakutą ir padažą jam bigsmile.gif pasiūlykit ,supermamytes, ką nors skanaus rolleyes.gif
Atsakyti
As to paties ieskau hihihi.gif Pirma karta zadu kepti kalakuta, bet kaip -nezinau. Zinau tik tiek, kad kepimo laikas ilgas ( 3-4 val.)
Atsakyti
jungiuosi ir aš su kalakutu lotuliukas.gif gavau darbe dovanų ir nežinau ką su juo daryt lotuliukas.gif doh.gif gal įtrinti prieskoniais kaip vištą ir kepti......
Atsakyti
As irgi gavau uzsakyma paruosti kalakuta doh.gif , ideju radau nedaug unsure.gif , bet va keletas is SM mamyciu , jauciu bandysiu pagal antra recepta , tik marinuosiu daug trumpiau rolleyes.gif
http://www.supermama...?...13605&st=72
Atsakyti
Štai jums spanguolių padažo receptas

2 apelsinai
225 g cukraus
2 š. citrinų sulčių
2 š. imbiero šaknies supjaustytos smulkiais šiaudeliais
350 g spanguolių
1/2 a.š baltų pipirų maltų.
Apelsino žievelę (geltoną dalį atsargiai nulupti, kad nepakliūtų baltos dalies), supjaustyti šiaudeliais.
cirtrinų sunką su cukrumi ir kaitinti ant mažos ugnies kol sirupas pradės tirštėti. Nuimti nuo ugnies sudėti likusius ingridientus ir kaitinti kol spanguolės pradės trūkinėti, bet nesuteš. Jei šviežios spanguogės apie 5 min, šaldytos apie 7 min.
Tinka prie kalakuto, vištienos.
Atsakyti
Štai keleta receptų smile.gif
kalėdinis keptas kalakutas
Keptas kalakutas su spanguolių uogiene ir bulvėmis
Kaip išsikelpti kalėdinį kalakutą
Gurmaniškos kalėdos
Giedriaus kalakutas
Atsakyti
pernai kalakutą marinavau: lygiom dalim juodos arbatos ir obuolių sulčių. supilu į kibirą, nes daugiau niekur netelpa tas galiūnas. kalakutą ištrinu prieskoniais sumaišytais su medumi, merkiu į skystį kokiai parai, paskui kepu orkaitėj. gaunas toks saldrūgštis. mūsų šeimynai labai patiko thumbup.gif šiemet kalakutas labai didelis ir netilps į orkaitę, teks galvot kažką kito biggrin.gif
Atsakyti
Aciu jum uz receptukus kuriu man prireike gaminsiu kalakuta ir tikiusi bus labai skanu.GERU IR SILTU SVENCIU LINKIU.SKANAUS VISIEMS smile.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau kaip tą kalakutą šventėm iškept... ir priėjom išvadą, kad kepsim be jokių navarotų... Nemirkiau niekur, nes man rodos visi šaldyti jau būna pamirkyti druskos tirpale. Tai mes tik prikišom po skūra sviesto su pipiriukais, žolelėmis..... Ir kepėm. Ir išvyriau ale Giedriaus vaisių kompotą (idėja pasinaudojau) ... Uogienė gavosi nerali... Kadangi ir kiekis gavosi nerealus, tai pusę užšaldžiau. Ištrauksiu kada prie keptos vištos....
Atsakyti
Soliux ir Tavi,
aciu jums uz receptelius ir nuorodas 4u.gif kalakutas (paruostas pagal jungtini-kombinuota recepta is jusu siulytu, bei to kuri gavau is ukininko auginancio kalakutus) gavosi superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš mėgstu gaminti kotletus iš kalakuto krutinėlės faršo. Tiesiog faršas, prieskoniai, truputi pieno ir krakmolo dedu, o į vidų tarkuoto fermentinio sūrio ir pjaustytų džiovintų abrikosų (prieš tai pamirkytų karštam vandeny). Man skanu.
Kas nori gali apkeptus truputi patroškinti su grietine.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti