Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(žvarba @ 2010 09 11, 14:19)
Tiesa, dėl nelabai patraukios nagų spalvos šis metodas labiau tinka kojų nagų grybeliui gydyti doh.gif


Kiek suprantu, tepant, nagas tampa rudas? Dėl to nepatrauklu gydyti rankų grybelį?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 10 25, 15:42)
Kaip suprantu actas ne tik minkštiną nagą, bet taip pat irgi kovoja su grybu, nes vienoje batų taisykloje sakė, kad gerai dezinfekuoti batus su actu. Paimi laikraštį, jį suvilgai ir įdedi į batą.

Žvarba, o tu tą pažeistą nagą vis iškirpdavai? Ar tiesiog jis išaugo betepant?


nagų grybelis kaip ir kiti grybai nemėgsta rūgštinės terpės smile.gif
nieko nekirpau, kadangi gydžiausi vasarą, vaikščiojau su basutėm, tai nulakuodavau 3-4k tuo tirpalu, tada ant viršaus tamsaus lako ir pirmyn biggrin.gif nagas gražiai nuaugo ir tiek... jei būčiau šaltuoju sezonu gydžiusis, turbūt maximaliai nutrumpinčiau pažeistą nagą 4u.gif

QUOTE(Ruanda @ 2010 10 25, 19:48)
optimistisku pavyzdziu jau yra, kaip Zvarbos  4u.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Indii @ 2010 10 26, 07:51)
Kiek suprantu, tepant, nagas tampa rudas? Dėl to nepatrauklu gydyti rankų grybelį?

taip dėl to unsure.gif jis net ne rudas, o toks bjauriai geltonas būna cool.gif nu jau labai nesimpatiškai atrodo unsure.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 26 spalio 2010 - 13:03
QUOTE(Ruanda @ 2010 10 25, 20:48)
Gumbine  drinks_cheers.gif is tiesu, pastebejau ir as, kad kerpant neskauda ir labai daug nusikerpa, tik dar vis lieka toks "gumbas", bet su laiku gal ir ji pavyks vis apkarpant apkarpant. O tu jau ilgai gydaisi siuo budu? ar daug naguciu pazeista?
O actas tikrai gydo, kiti liaudiski budai ir sako gydytis actu, nes nemegsta grybelis jo baisingai, tikesimes tikrai taip, nes optimistisku pavyzdziu jau yra, kaip Zvarbos  4u.gif



aš tuo metodu gydaus tik 1 mėn. iki tol gal 8 mėn. tepiau tuo pieštuku. o tas tavo įvardintas gumbas toks ale siūlinis ar kaip sunku įvardinti... Man kai nukerpi naga lieka toks padidėjęs ponagis ar kaip ten jis, po to žiūriu betepant tuo mišiniu, kad aš galiu ir jį kartais nukirpti. Bet aš tepu tik 2 k. per diena, ryte ir vakare, nes diena neturiu tam sąlygų tepliotis.

Žvarba, o tai tu kiekviena karta ir nagų laka nuiminėjai po 3-4 k. per diena????
Atsakyti

taip dėl to unsure.gif jis net ne rudas, o toks bjauriai geltonas būna cool.gif nu jau labai nesimpatiškai atrodo unsure.gif cool.gif
[/quote]

O idomu, per kiek laiko ta spalva nusiplauna, na kai jau nebetepi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 10 26, 16:54)
Žvarba, o tai tu kiekviena karta ir nagų laka nuiminėjai po 3-4 k. per diena????


nea schmoll.gif kai būdavau užsitepusi laku, tirpalu lakuodavau maždaug kas antrą dieną doh.gif ir vis tiek išsigydžiau, tai lakuojant tiek kiek priklauso rezultatas gal ir greitesnis būtų smile.gif

QUOTE(Ruanda @ 2010 10 26, 21:56)
O idomu, per kiek laiko ta spalva nusiplauna, na kai jau nebetepi? smile.gif

maždaug per tris dienas jau spalva apynormalė būna.... bet kai ilgai lakuoji visai graži nago spalva nebeatsigauna, turi nuaugti smile.gif tik tiek, kad maždaug po trijų nelakavimo dienų spalva jau nebegąsdina smile.gif
Atsakyti
O man durnas klausimas iškilo: jei grybas apsigyveno rankos viename nage, tai su tai ranka (pirštu) negaliu gal ir galvos pasikasyti ir pan? Ten tos sporos būna ar ne?
Su šituo reikalu tikrai mažai info žinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indii: 27 spalio 2010 - 08:48
QUOTE(Indii @ 2010 10 27, 08:47)
O man durnas klausimas iškilo: jei grybas apsigyveno rankos viename nage, tai su tai ranka (pirštu) negaliu gal ir galvos pasikasyti ir pan? Ten tos sporos būna ar ne?
Su šituo reikalu tikrai mažai info žinau...

manau, kad nagų ir odos grybelis čia visai skirtingi dalykai smile.gif
Atsakyti
Sorry, turbut visiskai kvailas klausimas doh.gif :
kaip isplauti ta buteliuka nuo lako g.gif ? Su lako valikliu ? Ir normaliai issiplauna, ir teptukas issiplauna g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Leonsija @ 2010 10 27, 14:01)
Sorry, turbut visiskai kvailas klausimas  doh.gif :
kaip isplauti ta buteliuka nuo lako  g.gif ? Su lako valikliu ? Ir normaliai issiplauna, ir teptukas issiplauna  g.gif ?



čia ir aš tuo klausimu suvargau. Ploviau su lako valikliu (prieš tai stengiausi kuo daugiau, kad išbėgtų savaime). Galiausiai idealiai neišsiplovė, tai aš ant viršaus supyliau "mišinuką" po to tie lako likučiai nuo sienelių gražiai nusėdo, o aš sau "lakavau", o po to likutį išpyliau (kai baigiau išlakuoti). Dabar jau švarus buteliukas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 10 27, 10:59)
manau, kad nagų ir odos grybelis čia visai skirtingi dalykai smile.gif


Aš ir taip galvoju, bet tiesiog toks kvailas klausimas iškilo. Mažą ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonsija @ 2010 10 27, 13:01)
Sorry, turbut visiskai kvailas klausimas   doh.gif :
kaip isplauti ta buteliuka nuo lako  g.gif ? Su lako valikliu ? Ir normaliai issiplauna, ir teptukas issiplauna  g.gif ?

su pačiu pigiausiu acetoniniu lako valikliu man puikiai išsiplovė... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 27 spalio 2010 - 15:17
QUOTE(žvarba @ 2010 10 27, 17:16)
su pačiu pigiausiu acetoniniu lako valikliu man puikiai išsiplovė... smile.gif


Aciu, taip ir galvojau. Tik kad vyras baisiai nemegsta acetono kvapo doh.gif , reikes su vaiku i lauka issiusti, o paciai balkone salti doh.gif .
O sakykit, jus kiek to misinuko darete, visa buteliuka ? O jis negenda ( nors kas ten gali sugesti g.gif ).
Atsakyti