Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(Gumbine @ 2010 09 17, 16:45)
nusipirkau acto esencijos (o ką su likusia esencijos dalimi daryti, kur ją galima naudoti?), dabar plaunu nagų lako buteliuką r nuo šiandien bandysiu. O per kiek laiko tau nuaugo jau sveikas nagas? Aš tikiuosi, kad man bus kiek greičiau, nes jau yra progresas nuo pieštuko..  ax.gif

galima į skalbiankę pilti juk acto esencija reaguoja su kalkėmis smile.gif jei iš chemijos pamenat- neutralizacijos reakciją tongue.gif taigi,- aš acto esenciją pilu kartą per mėn. skalbimo mašinos kaitinimo elemento profilaktikai mirksiukas.gif vietoje visokių brangių tablečių minkštinančių vandenį smile.gif poveikis lygiai tas pats tik gerokai pigiau mirksiukas.gif užstatau virinimo ciklą, įpilu apie 0,5st acto esencijos ir paleidžiu skalbimo rėžimą mirksiukas.gif su esencija ir virdulio kalkes neutralizuoju.. smile.gif
Galiausiai iš esencijos juk paprastą actą galite pasigaminti, juk dabar ruduo - daržovių marinavimo metas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(stropi studente @ 2010 09 19, 21:59)
Sveikos, mergaitės aš įtariau pas save odos ir nagų gribelį, padarė tyrimą ir nieko nerdo nei ant odos nei naguose, nagai negražus po jais yra košės, bet neatšokę, tai dar pasakė gyditoja kad nusišneku, kad man grybelis, bet man labai niešti ir nagus ir pėdas oda sustorėjusi paraudusi kaip ir pabėrimas yra. Aš galvoju, kad gal nerado nes prieš eidama vartojau eksoderili. Nes kitaip sunku butų tą niežulį ir diginimą pėdų paaiškinti. O tas kur batus dezinfekuoti ar labai smirda, ar prieš kiekvieną kartą maunantis batus jo reikia papurkšti, gal galėtumėte pasakyti kur įsigyjate priemonę grindims pvz lenoleumui dezinfekuoti ir kaip jos vadinasi, nes lyg buvau pagijusi atsistojau su kojinėmis ant gridų ir vėl niežėti pradėjau kaip net nebūčiau gydžiusis, ar ta priemonė batams dezinfekuoti tinka visų grybelių formoms dezinfekuoti ar tik nagų grybeliui ir kiek jos yra veiksmingos?  Ačiū už atsakymus labai smile.gif

manyčiau pasidarykite dar syk tyrimą kitoje poliklinikoje... g.gif nelabai įsivaizduoju kas dar galėtų būti jei ne grybelis g.gif o tai ką gydytoja sako, kad sveiki nagai ir oda?? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 20 rugsėjo 2010 - 15:26
Na nagai niekad nebuvo gražus nuo pat mažens tokie buvo. Prieš kokius 7 metus toje pačioje poliklinikoje tik pas kita daktare rado odos kažkokį grynelį, net nagų grybelio nerado, nagai nėra atšokę tik po jis ten ta medžiaga kaupiasi. Pasakė, kad jokio grybelio nėra nei odos, nei nagų. Reiks jei nepraeis po poros mėnesių eit pask kita gyditoja nes ta tikra debilė ir elgiasi tarsi ne žmonės būtųme, labai grubiai su visais. Tie odos daktarai nuo mažens "mano draugai", nes maža būdama susirgau psoriaze nerviniu pagrindu, bet ji manęs nevargina tik mėtosi. Aš jau buvau pasiruošusi baisiausiam, ir kai pasakė, kad nieko nėra, tai mane pritrenkė galvojau gal sumaišė ką laboratorijoje tyrimus ar ką. Čia tik tas vienas odos dispanceris yra, ten man gerai yra nueiti, nes esu dispancerizuota, nereikia siuntimo galiu ateit kada tik noriu. Už eksoderili nereikėjo mokėt man 3 bonkutes 100 proc. kompensavo ir dar kazkokio tirpalo išrašė, bet jis nelabai padeda man ir greit baigsis, tai eisiu į vaistinę gal dar galės užsakyti be recepto. Anksčiau kur išrašydavo tirpalus viso psoriazės praeidavo kokiems 2 metams. Dar nusipirkau to cutasept tirpalo dezinfekcijai, o ar jie batus išddezinfekuoja vieną karta papurškus ar daugiau kartu reikia papurkšt iš pradžiū, kad dezinfekuotų? Kiek laiko jį galima naudoti, kad nepriprastu kojos kad veiksminga dezinfekcija būtų? ir jei ta tirpala ir ant kojoniu papurski tai kojines dregnokos buna, gal ant šlapiu reikia papurkšt? Ir dar gyditoja sakė, kad nusišneku kad sergu, tipo sveika esu.
Atsakyti
As siandien eisu gydomaji pedikiura darytis- gal greiciau tie sveiki nagai ataugs sad.gif

bet neramu truputeli-tiek prisiskaicius apie visokius nagu lupimus blink.gif
Atsakyti
as jau po visu proceduru ..nulaupe ,iskarpe mano nagus bet kaip- kad kuo maziau pazeisto nago liktu ..vaizdas nekoks unsure.gif bet daktaryte l.sauni ir maloni pasitaike thumbup.gif
tik nuliudino ji mane,prasitarusi ,kad apie 80 % grybelio nepavyksta issigydyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(softsoul @ 2010 09 22, 18:24)
as jau po visu proceduru ..nulaupe ,iskarpe mano nagus bet kaip- kad kuo maziau pazeisto nago liktu ..vaizdas nekoks  unsure.gif  bet daktaryte l.sauni ir maloni pasitaike  thumbup.gif
tik nuliudino ji mane,prasitarusi ,kad apie 80 % grybelio nepavyksta issigydyti  verysad.gif

cia ta prasme naga nulupo ar tik krastus karpe?as ruosious visai lupti g.gif beje yra naujas URGO lakas nuo grybelio gal kas bande?ir kaina daug mazesne negu locerylio lako?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 09 17, 16:45)
O per kiek laiko tau nuaugo jau sveikas nagas?

per pusę metų smile.gif pradėjau balandį, dabar jau džiaugiuosi gražiais sveikais nagučiais biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 13 spalio 2010 - 12:34
QUOTE(Velma @ 2010 10 12, 16:33)
cia ta prasme naga nulupo ar tik krastus karpe?as ruosious visai lupti g.gif beje yra naujas URGO lakas nuo grybelio gal kas bande?ir kaina daug mazesne negu locerylio lako?



...apkarpe ,iskarpe, keik imanoma ir kur imanoma buvo.nelupo.visos gydytojos,kaip susitare,pasisako pries nagu lupima- sako,kad neveiksminga,ar bent jau ne tiek, kad butu verta kenteti nemalonia procedura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 10 13, 14:34)
per pusę metų smile.gif pradėjau balandį, dabar jau džiaugiuosi gražiais sveikais nagučiais biggrin.gif  wub.gif

nusipirkau jodo ir acto rugsties,iskarpiau visa pazeista nago dali bandysiu taikyt Zvarbos metoda ax.gif
Atsakyti
Zvarba, dekui uz pasidalinima gydomuoju receptuku, bandysiu ir as, nes pries metus ir pas mane atsirado koju nagu grybelis :/ masciau apie nagu lupima, jei dar kazkas daro sia procedura, kad nereiketu ilgai gertu tu bjauriu vaistu, bet visgi gal isbandysiu jodo ir acto metoda pradzioje smile.gif O norejau paklausti, ar stipriai pazeisti buvo tavo nagai ir po kiek menesiu tu jau pamatei, kad nagams padeda?
Atsakyti
QUOTE(Velma @ 2010 10 13, 19:56)
nusipirkau jodo ir acto rugsties,iskarpiau visa pazeista nago dali bandysiu taikyt Zvarbos metoda ax.gif


sėkmės sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Ruanda @ 2010 10 13, 23:56)
Zvarba, dekui uz pasidalinima gydomuoju receptuku, bandysiu ir as, nes pries metus ir pas mane atsirado koju nagu grybelis :/ masciau apie nagu lupima, jei dar kazkas daro sia procedura, kad nereiketu ilgai gertu tu bjauriu vaistu, bet visgi gal isbandysiu jodo ir acto metoda pradzioje smile.gif O norejau paklausti, ar stipriai pazeisti buvo tavo nagai ir po kiek menesiu tu jau pamatei, kad nagams padeda?

man buvo maždaug ketvirtis nago pažeista jei nagą padalintume į keturias dalis tai pažeisti buvo viršutiniai ketvirčiai...
maždaug taip
user posted image
O pamačiau kad gerėja situacija gal po kokio mėnesio... na tiesiog pastebėjau, kad augant nagui tas pažeidimas kyla aukštyn, t.y. nuauga kartu su nagu... nes anksčiau tai vaizdas būdavo toks: auga sau nagas, o pažeidimas stovi ten pat doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 14 spalio 2010 - 15:35
QUOTE(žvarba @ 2010 10 14, 16:23)
sėkmės sėkmės 4u.gif  4u.gif  4u.gif
man buvo maždaug ketvirtis nago pažeista jei nagą padalintume į keturias dalis tai pažeisti buvo viršutiniai ketvirčiai...
maždaug taip
user posted image
O pamačiau kad gerėja situacija gal po kokio mėnesio... na tiesiog pastebėjau, kad augant nagui tas pažeidimas kyla aukštyn, t.y. nuauga kartu su nagu... nes anksčiau tai vaizdas būdavo toks: auga sau nagas, o pažeidimas stovi ten pat doh.gif  doh.gif



Dekui, einu ir as acto pirktis (nes jodo jau turiu biggrin.gif ). Mano vienas nagas yra visas pazeistas, o kitu tik kampuciai, arba vidury nago juostele, gal pades ir tokiu sunkesniu atveju, reikia bandyti aisku.
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2010 10 14, 15:44)
Dekui, einu ir as acto pirktis (nes jodo jau turiu  biggrin.gif ). Mano vienas nagas yra visas pazeistas, o kitu tik kampuciai, arba vidury nago juostele, gal pades ir tokiu sunkesniu atveju, reikia bandyti aisku.

linkiu sėkmingo gydymosi 4u.gif
Atsakyti