Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(Jammin1 @ 2008 10 07, 10:47)
Tai kad neblatas biggrin.gif As ji pirma karta gyvenime maciau  ax.gif
Reikes tikriausiai man pasidometi, nes jau neramu darosi smile.gif

va cia tel to kabineto 2365316. tu gal pasiskambink ir paklausk ar ten esi uzrasyta...ir tada apie mokesti paklausi 4u.gif
Atsakyti
O dekui, nereiks ieskoti smile.gif
Atsakyti
Dabar bandziau skambinti, niekas nekelia, gal pietauja taip anksti g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2008 10 07, 11:54)
Dabar bandziau skambinti, niekas nekelia, gal pietauja taip anksti  g.gif  smile.gif

sunkiai ten jie kelia....gal vienas zmogus koks tik yra..ir neveikia dabar tas aparatas..tai gal ir nebuna ten nieko...na pabandyk veliau ax.gif
Atsakyti
Galu gale prisiskambinau smile.gif
Labai maloni moteriske pakele. Kai paklausiau ar man bus mokama(pasakiau , kad gydytojas sausio menesiui mane uzrase), tai ji atsake,kad jie taip toli neregistruoja. Kai paklausiau ar bus mokama-pasake nieko tiksliai negaliu pasakyti, cia galetu tiksliau gydytojas atsakyti, nes siaip tyrimukas yra mokamas 555LT... Zodziu idomiai cia g.gif doh.gif
Reikes matyt su gydytoju susiskambinti. Bet as kazkodel manau , kad vistiek man ji nemokamai padarys, juk tikrai butu pasakes kad atsinesciau pinigu,juk puse tukstancio nemazi pinigai,kasdien ju nesinesioji g.gif
Galvoju gal cia tik man taip pasiseke, todel kad gydytojas pats dirba ir poliklinikoj ir ligoninej ax.gif
Kazkokie x-failai umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2008 10 07, 12:28)
Galu gale prisiskambinau smile.gif
Labai maloni moteriske pakele. Kai paklausiau ar man bus mokama(pasakiau , kad gydytojas sausio menesiui mane uzrase), tai ji atsake,kad jie taip toli neregistruoja. Kai paklausiau ar bus mokama-pasake nieko tiksliai negaliu pasakyti, cia galetu tiksliau gydytojas atsakyti, nes siaip tyrimukas yra mokamas 555LT... Zodziu idomiai cia  g.gif  doh.gif
Reikes matyt su gydytoju susiskambinti. Bet as kazkodel manau , kad vistiek man ji nemokamai padarys, juk tikrai butu pasakes kad atsinesciau pinigu,juk  puse tukstancio nemazi pinigai,kasdien ju nesinesioji  g.gif
Galvoju gal cia tik man taip pasiseke, todel kad gydytojas pats dirba ir poliklinikoj ir ligoninej  ax.gif
Kazkokie x-failai  umn.gif  biggrin.gif

nu bet kaip idomia pasake - taip toli neregistruojam g.gif kazkas keisto, tikrai..

o mes sianidne ejom i kalvariju gatve, privatus kabinetas..tai irgi nuotykiai smile.gif nuejom, sako sorry, nakti elektra buvo dingus,tai nepasikroves prietaisas iki galo smile.gif likom nieko nepese doh.gif eisim sian 15:30. tai ten kainuos mums 360lt 4u.gif pigiai, palyginus biggrin.gif ir eiliu ner 4u.gif
Atsakyti
Jeigu man santariskese pasakys, kad moketi reikia, tai as irgi eisiu ten,kur ir jus biggrin.gif
Papasakok po tyrimuko kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 08 spalio 2008 - 08:51
O kai daro si tyrima reikia,kad drabuziuose nebutu metaliniu detaliu?Viena ausim esu girdejusi tik nezinau ar tikrai g.gif Atlikusios sia procedura pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Einu treciadieni darytis tai noreciau info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 10 11, 09:05)
O kai daro si tyrima reikia,kad drabuziuose nebutu metaliniu detaliu?Viena ausim esu girdejusi tik nezinau ar tikrai g.gif Atlikusios sia procedura pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Einu treciadieni darytis tai noreciau info smile.gif


Kai man dare uzsieny,tai atsimenu apvilko tokius marshkinius kaip priesh operacija smile.gif Viska reikejo savo nusiimti. O Lietuvoj atrodo tik dirza ishsiimti liepe ir liemenuka (nes ten metalo yra bishki smile.gif ) Aishku auskarus is visu vietu, ziedus ir t.t. smile.gif Tiesa man net linzes liepe ishsiimti, bet kadangi priesh tai buvau dariusis su linzem, tai pasakiau, tai ant mano sazines paliko..Bet nieko smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 10 11, 12:05)
O kai daro si tyrima reikia,kad drabuziuose nebutu metaliniu detaliu?Viena ausim esu girdejusi tik nezinau ar tikrai g.gif Atlikusios sia procedura pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Einu treciadieni darytis tai noreciau info smile.gif


vakar dariausi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. nemokamai, eilėj apie pusantro mėn laukiau. rūbuose negali būti jokių metalinių detalių, sagų, be papuošalų, be pėdkelnių. davė apsirengt ligoninės marškinius ir kelnes.
Atsakyti
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 10 14, 15:12)
vakar dariausi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. nemokamai, eilėj apie pusantro mėn laukiau. rūbuose  negali būti jokių metalinių detalių, sagų, be papuošalų, be pėdkelnių. davė apsirengt ligoninės marškinius ir kelnes.

Aciu tau uz info 4u.gif
Vadinasi imanoma ir nemokamai pasidaryti smile.gif
Atsakyti