Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

o kokia jo kaina? g.gif
Atsakyti
Impregnatorius, kiek žinau, skirtas odai apsaugoti nuo drėmės biggrin.gif , o druskai nuimti ne pirmi metai naudoju druskos nuėmėją , kieno gamybos ir kaip vadinasi, tikrai neparašysiu, nebent kada nors nepamirščiau pažiūrėti ant flakono (abejoju tokiu savo sugebėjimu wink.gif ) , žinau tik tiek, kad didelėm raidėm parašyta SCHNEE RAND. Puikus dalykėlis smile.gif)))
Atsakyti
Mums pardaveja batu parduotuveje sake, kad kempinele pamirkius piene issiima tos druskos. Tik nepamenu siltam ar saltam piene reikia mirkyti g.gif Taip ir neisbandziau to budo, nes kai pirkom batus, pirkom ir impregnatoriu- batai nebala jau antra sezona ir impregnatorius dar nesibaige thumbup.gif
Atsakyti
Cha, tik perskaičius šią temą pastebėjau, kad gi mano batai "nesidruskuoja" šią žiemą, nors impregnatoriaus nepirkau ar kažko panašaus. Valau Kiwi tepalu. ir dabar nzn ar tai oda dar gamintojo (gino rossi) impregnuota dar liko ar tas tepalas, bet keista, keista cool.gif , o gal tiek daug druskos dar nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,pas mane problema ojojoi... unsure.gif dirbu pas viena seima namuose(uzsienieciai).keli men. atgal ju sunus pripirko kambariniu geliu...taip nemazai blink.gif isdeliojom visur ir tiek.jos buvo dideliuose vazonuose ir leksciu po gelem nereikejo,sake psio ok. mad.gif ir ka ,vakar norejau pastatyt kokia 2 m. gele i kita kampa,pastumiu,o ten grindys sudreke ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ir dregmes taskai matosi,nu kaip purvina. megalol.gif taip issigandau,nes mano bosas tas grindis saugo kaip didziausia turta doh.gif net su tapkem namuose nevaiksto.grindys parketines.nezinau ka daryt??????????gal jos isdzius ir niekur nieko unsure.gif unsure.gif unsure.gif gal jum taip buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viksrelis: 05 sausio 2005 - 22:37
Turiu du pasiulymus:

1. palauk, kol isdzius. Tada apziuresi.
2. pasiskambink kokiai nors firmai, kuri parketa irengineja ar gamina arba nueik i parduotuve ir isspausk info is konsultanto (lai suteikia Tau konsultacija) smile.gif
Atsakyti
arba,jei pakankamai gerai sutari su bosu,viską jam papasakoji,apkaltindama jo sūnų,kuris tave apgavo,pasakydamas,kad nereikia lėkščių po vazonais megalol.gif
Atsakyti
kaip as gyvenu svedijoj,tai toks sutvarkymas firmos man kainuotu apie 400 euru doh.gif doh.gif doh.gif o nueisiu pasikonsultuot .gal pades rolleyes.gif o mano bosas zydelis ojojojojo.nesakau,kad visi zydai tokie,nu bet jis schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Labas
Turiu ilgus , iki keliu , zieminius zomsinius batus , sviesus tokie kavos su pienu spalvos ... tai va sakau reikia jau daryt kazka nes nelabai svarus atrodo , gal kas galit patart kaip juos valyt?
Pavasarinius zomsinius tai skalbenkej skalbiau ale nepadejo ax.gif
Atsakyti
Uzeik i batu parduotuve (kokia zygio batai, salamander ar pan.) ten yra salamander visokie pribambasai batams. Issivalyt tai jie tau parinks, bet as tau siulyciau pirkt toki impregnatoriu, toks yra purskiklis, kuri purksi ant batu, ir jo nesimati, kai isdziuva, o i batus vanduo neisigeria, o su juo ir visokiausi nesvarumai mazai limpa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 02 25, 16:58)
Uzeik i batu parduotuve (kokia zygio batai, salamander ar pan.) ten yra salamander visokie pribambasai batams. Issivalyt tai jie tau parinks, bet as tau siulyciau pirkt toki impregnatoriu, toks yra purskiklis, kuri purksi ant batu, ir jo nesimati, kai isdziuva, o i batus vanduo neisigeria, o su juo ir visokiausi nesvarumai mazai limpa wink.gif


... o i batus vanduo neisigeria, o su juo ir visokiausi nesvarumai mazai limpa wink.gif ...

Man ir siaip vanduo nesigeria smile.gif o nesvarumai jau prilipe biggrin.gif
Atsakyti
yra purškalai-putos su šepečiukais valymui. šepečiai guminiai /plastikiniai, pasirenkama priklausomai nuo odos grubumo.

dar yra senas receptas-valyti batono minkštimu. tarybiniais laikais gamintas batonas tai darė neblogai, o koks dabar tiktų, nežinau. aišku, kad ne pyragas, nes riebalų turi būt minimaliai.
dar galima šviesios spalvos trintuku, nors jei tamsi avalynė, manau, tinka ir tamsus. reikia pabandyt mažiau į akis krentančioje vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 25 vasario 2005 - 17:19