Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Būrėjų adresai II
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LedineLedi
QUOTE(ataner @ 2007 02 16, 16:10)
Marfute tu saunuole    drinks_cheers.gif 
matomai jautei kazka , tas kazkas tau nedave ramybes  ir stai- rezultatas- tikras detektyvas smile.gif 
nieko pries magija.taro neturiu, bet jos "pradziu pradzia' daugeliui sukele "itarimu" 4u.gif
mano galva uz 20lt. galima suzinoti tikrai tikslius ir konkrecius atsakymus i rupimus klausimus pagal gyvenamaja vieta  akis i aki 4u.gif 

na ir kur tie atsiliepimai apie Polina arba Marija g.gif
*

Sveikos, šnekėjau su Polina, sakė, kad jai kažkas skambino iš čia. Laukit, gal greitai bus atsakymai????
moniccca
Labas visoms, prisijungsiu ir as prie Jusu blush2.gif
Turiu gyvenime sunku etapa, todel nusprendziau kreiptis i bureja. Perskaiciu jusu pasisakymus noreciau nuvykti i gelezinio vilko/gerosios vilties. Gal kas turite telefoniuka blush2.gif
ataner
QUOTE(daivoska @ 2007 02 16, 18:47)
Turiu gyvenime sunku etapa, todel nusprendziau kreiptis i bureja. Perskaiciu jusu pasisakymus noreciau nuvykti i gelezinio vilko/gerosios vilties. Gal kas turite telefoniuka blush2.gif
*

telefoniukas 860479450 smile.gif butu labai idomu suzinoti , kokie ispudziai, parasyk, lauksim smile.gif
sekmes 4u.gif
moniccca
QUOTE(ataner @ 2007 02 16, 19:26)
telefoniukas 860479450  smile.gif    butu labai idomu suzinoti , kokie ispudziai, parasyk, lauksim  smile.gif 
sekmes  4u.gif
*

Dekui uz tel, butinai parasysiu kaip sekesi mirksiukas.gif Pirmadieni skambinsiu smile.gif
hindy
Gaila kad neturit visu tetuliu sarasiuko.. nes man reikia siauliuose, o cia kiek perzvelgiau nieko neuzmaciau, tai gal kas galit padet? ax.gif bet kiek girdejau besilaukiancioms kortom mestis nerekomenduojama, nebent is rankos. Gal jus mane apsviesit, nes laaabai jau reiktu. Aciu 4u.gif
ataner
QUOTE(hindy @ 2007 02 16, 20:38)
Gaila kad neturit visu tetuliu sarasiuko.. nes man reikia siauliuose, o cia kiek perzvelgiau nieko neuzmaciau, tai gal kas galit padet? ax.gif bet kiek girdejau besilaukiancioms kortom mestis nerekomenduojama, nebent is rankos. Gal jus mane apsviesit, nes laaabai jau reiktu. Aciu 4u.gif
*

labai reiktu? reiktu: gerai maitintis, skaityti "lengva" literatura, uzsiimti viskuo kas labiausiai patinka , yra kitu budu "reikalui" isspresti mirksiukas.gif - kortu nereikia schmoll.gif viskas bus gerai! biggrin.gif
sekmes thumbup.gif
Alantė
QUOTE(hindy @ 2007 02 16, 20:38)
*

Besilaukiančioms tikrai burtis negalima, nes kaip girdėjau gali gimti vaikas su negalią. nors ir labai reikia bet NEGALIMA.
hindy
QUOTE(Ulanakė @ 2007 02 16, 23:25)
Besilaukiančioms tikrai burtis negalima, nes kaip girdėjau gali gimti vaikas su negalią. nors ir labai reikia bet NEGALIMA.
*

Tai tada ir niekur neisiu! ner ko liales kist i neaiskius reikalus schmoll.gif siaip tik smalsumas baigia uzpjaut blush2.gif visgi nesu ne karto buvus, o db tiek pokyciu ant nosies.
Papildyta:
QUOTE(ataner @ 2007 02 16, 21:20)
labai reiktu? reiktu: gerai maitintis,  skaityti "lengva" literatura, uzsiimti viskuo kas labiausiai patinka , yra kitu budu "reikalui" isspresti  mirksiukas.gif - kortu nereikia  schmoll.gif      viskas bus gerai!  biggrin.gif
sekmes thumbup.gif
*

Aciu 4u.gif
siaip tavo patarimai mums jau gyvenimo budu tape, tik del ateities neramu. Visgi nuo likimo nepabegsi, kaip bus taip.
Prikolnaja
QUOTE(karosiukas @ 2007 02 16, 18:29)
Sveikos, šnekėjau su Polina, sakė, kad jai kažkas skambino iš čia. Laukit, gal greitai bus atsakymai????
*

O jus kartu dyrbat,tu jai klientu ieskai? blush2.gif
LedineLedi
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 16, 22:45)
O jus kartu dyrbat,tu jai klientu ieskai? blush2.gif
*

Tikrai jai klientų neieškau. Mes labai šauniai su ja bendraujam, ji nuostabi moteris. Ir tikrai nenorėjau tel. dalint. Bet užbombardavo per AŽ.
Prikolnaja
QUOTE(karosiukas @ 2007 02 16, 23:59)
Tikrai jai klientų neieškau. Mes labai šauniai su ja bendraujam, ji nuostabi moteris. Ir tikrai nenorėjau tel. dalint. Bet užbombardavo per AŽ.
*

Uzbombordavo ir tyli,ei,mamkos ir ne mamkos,kas jau uzsirasetes pas ja,juk smalsu,ciuju as pirma busiu kas nuvaziuos pas ja,tiesa pas ja reikia vaziuot,ar ji atvaziuoja? g.gif
tolima
Na jei ne Tu, Prikolnaja pas ja nusigausi, tada as imsiuos zygiu, nes taip ir numirt is smalsumo gali... ax.gif
Prikolnaja
QUOTE(tolima @ 2007 02 17, 00:17)
Na jei ne Tu, Prikolnaja pas ja nusigausi, tada as imsiuos zygiu, nes taip ir numirt is smalsumo gali... ax.gif
*

Kada skambinsi bigsmile.gif
tolima
Sian negali, ryt irgi ne, uzsiemusi. Na, darbo dienomis i Trokus vaziuoti as negaliu, skambinsiu gal kita savaite, bet taip toli as negaliu galvot... Gal kam pavyks anksciau? Bo karstis iki kitos savaites man gali praeiti smile.gif Prikolnaja, gal Tu bandyk?
ataner
QUOTE(hindy @ 2007 02 16, 23:39)
Tai tada ir niekur neisiu! ner ko liales kist i neaiskius reikalus schmoll.gif siaip tik smalsumas baigia uzpjaut blush2.gif visgi nesu ne karto buvus, o db tiek pokyciu ant nosies.
Papildyta:
Aciu 4u.gif
siaip tavo patarimai mums jau gyvenimo budu tape, tik del ateities neramu. Visgi nuo likimo nepabegsi, kaip bus taip.
*

ne kaip bus taip, o - viskas bus gerai! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 17, 09:56)
Kada skambinsi bigsmile.gif
*

tai paskambink Polinai, pasiteirauk, gal ateinancia savaite ji bus Vilniuje? nereikes i Trakus vaziuoti smile.gif
Prikolnaja
Man nelabai dabar iseina,iki kovo tikrai neiseis,tai ir laukiu ziniu,o tu ka nenori blush2.gif
ataner
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 17, 15:57)
Man nelabai dabar iseina,iki kovo tikrai neiseis,tai ir laukiu ziniu,o tu ka nenori blush2.gif
*

kolkas jokio poreikio nera smile.gif uztenka jau , praeitais metais prisilaksciau, net galva sukosi smile.gif ir pati moku burti, bet visada galvoju, kad burimo metu matai tai ka nori matyti g.gif
rusaite
QUOTE(daivoska @ 2007 02 16, 18:47)
*

mergaite-nebandyk,tau negalima ax.gif
Gytarė
QUOTE(Natelė @ 2007 02 07, 17:04)
Gal kas girdejo apie aiskiarege Marija is Taikos g.?
*

Ar ji - ne čigonė?

QUOTE(marfa @ 2007 02 10, 15:49)
lotuliukas.gif ieskojau,ieskojau ir pati radau jos telefona,bet jis ne mobilus,neaisku ar dar pajungtas:2407061,vardas Greta...
Idomu,ar kas nors dar yra pas ja buves....  g.gif
*

QUOTE(ataner @ 2007 02 15, 15:50)
Gal kuri lankesi pas Marija Rinktines g. Vilniuje?
ima - 20 lt, skiria 1 val. laiko, butu idomus atsiliepimai?
*

Gal yra daugiau informacijos apie jas? g.gif
ataner
QUOTE(Gytarė @ 2007 02 18, 08:53)
Ar ji - ne čigonė?
Gal yra daugiau informacijos apie jas? g.gif
*

kolkas ne schmoll.gif
moniccca
QUOTE(rusaite @ 2007 02 17, 19:37)
mergaite-nebandyk,tau negalima  ax.gif
*

O kodel negalima? blink.gif As jau skambinau ir uzsirasiau g.gif
anilaa
Gal kas zinot koki ekstrasensa, bioenergetika, bureja ar pan, is traku, ar traku rajono?
ataner
QUOTE(daivoska @ 2007 02 18, 16:23)
*

nekreipk demesio schmoll.gif perskaiciau ir nesupratau, regis sumaise su kita ,kuri klause ar galima besilaukianciai burtis, o tu eik ramiai , lauksime ziniu, as pas ja buvau, kai kas jau issipylde, sekmes ir tau 4u.gif
marfa
QUOTE(daivoska @ 2007 02 18, 15:23)
*

4u.gif Labukas,tai kas gi ir tau nutiko?Tikriausiai jau antra vaikiuka plauoji.... wub.gif biggrin.gif g.gif Daznai tave prisimenu mirksiukas.gif O tu Gerosios Vilties uzsirasei?Zinai,kad jinai rusiskai buria.... ax.gif O nenoretum geriau pas astrologa nuvaryti?
4u.gif Ar kas nors ziurite per BTV "nerealu,bet faktas"?Kaip man vakarykste tema patiko... thumbup.gif Taip dziaugiuosi,kad netycia paziurejau,mat kalbejo ir apie vaiku buda pagal horoskopa,tai pasirodo,kad maniske reikia labai saugoti prie langu ir jokiais budais negalima dviaukstes lovos,o as kaip tik jau jai tokia ir buvau nuziurejus doh.gif ,kur apacioje namukas ,o miegoti antrame aukste ir nuciuozti su ciuozine galima,labai faina thumbup.gif ,tai dabar tikrai jokiais budais nepirksiu schmoll.gif
moniccca
QUOTE(marfa @ 2007 02 18, 17:22)
4u.gif Labukas,tai kas gi ir tau nutiko?Tikriausiai jau antra vaikiuka plauoji....  wub.gif  biggrin.gif  g.gif Daznai tave prisimenu  mirksiukas.gif O tu Gerosios Vilties uzsirasei?Zinai,kad jinai rusiskai buria....  ax.gif O nenoretum geriau pas astrologa nuvaryti?

Labas, seimynines problemos truputi doh.gif Pradziai pas bureja noriu, nes dar niekad nebuvus ax.gif Papasakosiu kaip sekesi mirksiukas.gif Beje, ten ji gyvena netoli Jakovo klinikos? blush2.gif
Papildyta:
  4u.gif Ar kas nors ziurite per BTV "nerealu,bet faktas"?Kaip man vakarykste tema patiko...  thumbup.gif Taip dziaugiuosi,kad netycia paziurejau,mat kalbejo ir apie vaiku buda pagal horoskopa,tai pasirodo,kad maniske reikia labai saugoti prie langu ir jokiais budais negalima dviaukstes lovos,o as kaip tik jau jai tokia ir buvau nuziurejus  doh.gif ,kur apacioje namukas ,o miegoti antrame aukste ir nuciuozti su ciuozine galima,labai faina  thumbup.gif ,tai dabar tikrai jokiais budais nepirksiu  schmoll.gif
*

O ka apie zuvis sake, nepameni? ax.gif Ziurejau programoj, sian 19,00 val vel rodys sia laida rolleyes.gif Tik i domu ar vakarykste ar nauja g.gif
ataner
QUOTE(daivoska @ 2007 02 18, 18:03)
Labas, seimynines problemos truputi doh.gif Pradziai pas bureja noriu, nes dar niekad nebuvus ax.gif Papasakosiu kaip sekesi mirksiukas.gif Beje, ten ji gyvena netoli Jakovo klinikos? blush2.gif
Papildyta:
O ka apie zuvis sake, nepameni? ax.gif Ziurejau programoj, sian 19,00 val vel rodys sia laida rolleyes.gif Tik i domu ar vakarykste ar nauja g.gif
*

taip netoli, ziurint nuo gelez.vilko gatves pirmas penkiaaukstis bendrabucio tipo namas, jeigu neklystu namas nr.11- butas nr.47, neissigask nekoks vaizdelis bigsmile.gif kolidoriuje smirda, apleista.
sekmes tau 4u.gif
moniccca
QUOTE(ataner @ 2007 02 18, 18:07)
taip netoli, ziurint nuo gelez.vilko gatves pirmas penkiaaukstis bendrabucio tipo namas, jeigu neklystu namas nr.11- butas nr.47, neissigask nekoks vaizdelis bigsmile.gif  kolidoriuje smirda, apleista.
sekmes tau 4u.gif
*

Dekui, adresas toks mirksiukas.gif
ataner
QUOTE(daivoska @ 2007 02 18, 18:09)
Dekui, adresas toks mirksiukas.gif
*

ji kalba rusiskai , labai konkreciai, nesedek pasimetus biggrin.gif jeigu kas neaisku klausk jos!
Juste333
QUOTE(anilaa @ 2007 02 18, 17:30)
Gal kas zinot koki ekstrasensa, bioenergetika, bureja ar pan, is traku, ar traku rajono?
*

Valentina Vievyje , manau vis arciau tos puses smile.gif

o Marija is Taikos pr. ne cigone as pas ja buvus . tokia grazi, maloni ryzai nusidazius plaukus moteriske. uz burimus ima pagal laika. pusvalandis 30 lt o paskui jei daugiau laiko uztrunki , tai dar paskaiciuoja.

esu aplankius begale burtininkiu doh.gif dabar pora meteliu buvau aprimus, tik va vakar susigundziau, pasiburiau pas magija.taro , na kolkas bandau suvirskinti informacija, kad blogai nesakau, bet dar mastau ar atitinka viskas ar ne smile.gif pliusas tas , kad surasyta, va is burtininkiu iseini, kas istigo isimini, o ka visa pusvalandi ' varazina' isgaruoja biggrin.gif
ataner
4u.gif Labukas,tai kas gi ir tau nutiko?Tikriausiai jau antra vaikiuka plauoji....  wub.gif  biggrin.gif  g.gif Daznai tave prisimenu  mirksiukas.gif O tu Gerosios Vilties uzsirasei?Zinai,kad jinai rusiskai buria....  ax.gif O nenoretum geriau pas astrologa nuvaryti?
  4u.gif Ar kas nors ziurite per BTV "nerealu,bet faktas"?Kaip man vakarykste tema patiko...  thumbup.gif Taip dziaugiuosi,kad netycia paziurejau,mat kalbejo ir apie vaiku buda pagal horoskopa,tai pasirodo,kad maniske reikia labai saugoti prie langu ir jokiais budais negalima dviaukstes lovos,o as kaip tik jau jai tokia ir buvau nuziurejus  doh.gif ,kur apacioje namukas ,o miegoti antrame aukste ir nuciuozti su ciuozine galima,labai faina  thumbup.gif ,tai dabar tikrai jokiais budais nepirksiu  schmoll.gif
*

ir man patinka si laida biggrin.gif savaitgaliais per rusu kanala rodo, apie 11 val. tai super biggrin.gif vakarais per BTV, rytais per rusus ir temos skiriasi, zinoma nevisada sekasi paziureti, bet kai "nuskyla', tai super biggrin.gif paskutine maciau apie undineles, net susimasciau g.gif
dar idomiu straipsniu aptikau puslapyje , regis g.gif www.anapus.info
ddile
QUOTE(daivoska @ 2007 02 18, 19:03)
Papildyta:
O ka apie zuvis sake, nepameni? Ziurejau programoj, sian 19,00 val vel rodys sia laida  Tik i domu ar vakarykste ar nauja
*

QUOTE(ataner @ 2007 02 18, 20:01)
ir man patinka si laida biggrin.gif savaitgaliais per rusu kanala rodo, apie 11 val. tai super biggrin.gif vakarais per BTV, rytais per rusus ir temos skiriasi, zinoma nevisada sekasi paziureti, bet kai "nuskyla', tai super biggrin.gif paskutine maciau apie undineles, net susimasciau g.gif
dar idomiu straipsniu aptikau puslapyje , regis g.gif  www.anapus.info
*

4u.gif Daivoska, siandien bus tos temos pratesimas,laidos vedejui juodasis magas savaitei pakeite jo horoskopa,zodziu eksperimentas.. blink.gif gaila,kad negalesiu pasiziureti,nes esu sveciuose... schmoll.gif
4u.gif Ataner as beveik visa menesi sirgau,tai per visus kanalus ta laida ziuredavau thumbup.gif ,o to puslapiuko nezinau...reikes prie progos ilysti drinks_cheers.gif
Bet ar zinai sita puslapiuka : www.vytautus.com
Siaip idomus pasiskaityti,rudeni pirkome nama,buvo daug abejoniu,tai kreipiausi pas to puslapio kureja del horoskopo,bet pas ji didele eile,taciau i konkretu klausima jis man atsake iskarto,net ąčval. nakties ... drinks_cheers.gif aciu jam. biggrin.gif
P.S. as jo nereklamuoju,tiesiog rasei,kad ir tu kartais buri,gal domiesi ir astrologija..? unsure.gif
P.S.cia Marfa raso,tiesiog siuo metu su pas drauge,tai ir nepakeiciau i savo profili lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai,kad pastebejau,o ti nesuprastum kas cia rasineja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gytarė
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 18, 19:20)
esu aplankius begale burtininkiu 
*

O kuri labiausiai patiko? g.gif
moniccca
QUOTE(ataner @ 2007 02 18, 18:13)
ji kalba rusiskai , labai konkreciai, nesedek pasimetus biggrin.gif jeigu kas neaisku klausk jos!
*

Bet as kai jai skambinau, tai kalbejo puikiai lietuviskai mastau.gif Gal ne ji atsiliepe mastau.gif O kiek pas ja kainuoja? blush2.gif
Prikolnaja
Prasom papasakot apie laida koks pavadinimas per rusu kanalus ir per lietuviu,bei kada per koki kanala translioja,sudominot blink.gif biggrin.gif
marfa
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 18, 17:20)
esu aplankius begale burtininkiu  doh.gif  dabar pora meteliu buvau aprimus, tik va vakar susigundziau, pasiburiau pas magija.taro , na kolkas bandau suvirskinti informacija, kad blogai nesakau, bet dar mastau ar atitinka viskas ar ne  smile.gif  pliusas tas , kad surasyta, va is burtininkiu iseini, kas istigo isimini, o ka visa pusvalandi ' varazina' isgaruoja  biggrin.gif
*

QUOTE(Gytarė @ 2007 02 18, 19:53)
O kuri labiausiai patiko? g.gif
*

QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 18, 21:38)
Prasom papasakot apie laida koks pavadinimas per rusu kanalus ir per lietuviu,bei kada per koki kanala translioja,sudominot blink.gif  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif pritariu Gytarei,labai smalsu pas kuria labiausiai patiko burtis...
4u.gif Prikolnaja per BTV rodo sestadieni ir sekmadieni 19val.vadinasi " Nepaaiskinami faktai", per rusus ziuredavau diena apie 11val.,laida vadinasi"Neverojatno,no fakt" per RTR,bet dabar programoje nebematau tos laidos schmoll.gif ...
Juste333
As Kaune gyvenu, tai buvus pas Genute sanciuose, netoli tilto, sake ta pati ir silainiuse buria, bet taip nebuvo kaip sake , o kai su draugem pakalbejom apie ispranasautas ligas , tai visom ta pati sake. na bando, kas visiems siais laikais tinka,maziau kavos gerk,ar del pasinervavimu ir tt... gera psichologe ir tiek, o siaip varo nesamones,nebuvo taip kaip sake.

as pas Stasele buvus , kai ji dirbo Dauksos g. dabar jau ji namie buria. gal daugmaz kas tuo metu buvo pataike, na issiskyriau su tuo draugu su kuriuo draugavau ir buvo kitu atitikimu, tas buvo labai seniai, po to dar pas ja buvus. tam paciam salone dirba Rasele irgi daugmaz pataike, dar isejus galvojau, kokias nesamones kalba as sveika kaip ridikas ir tt man nieko neatsitiks , o vat eme ir aplanke ligeles butent tada kada ir sake kad bus , ir tokios apie kurias kalbejo verysad.gif aisku trys metai praejo uzsieniecio ispranasauto nesutikau lotuliukas.gif

buvau pas Valentina Vievyje. gerai turet su savim nuotraukas, nes ji nori matyt, nors dauguma bureju nori, kad atsinestum. velgi del MB labai tiksliai, kaip i taikini nusake, jis toks ir yra, nors ji rekomendavo palikti as taip nepasielgiau, bet sake, visvien tai ne tas, ir galim dar patempti, kad ir 5m , bet tai baigsis.

paskutini karta buvau pas Marija prie telekomo, Taikos pr.na ir velgi kazka pataike , kazka prasove. bet galgi viena is gereniu smile.gif

drauge kuri irgi yra ju aplankiusi n , tai sako, kad geriausia Genute,( kuri gyvena ar tik dirba ten nezinau) prie rotuses. o ten sake tai jau viska labai jai tiksliai nusake. ir sake jei sugalvociau, kad noriu eit tai ten butinai pabandyt.

labai seniai ir prie baziu buvus, dar pagalvociau gal dar prisiminciau...
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
moniccca
Dar norejau paklaust, ar reikia nestis nuotraukas pas ta bureja is Gelezinio vilko? ax.gif
Juste333
QUOTE(daivoska @ 2007 02 19, 15:21)
Dar norejau paklaust, ar reikia nestis nuotraukas pas ta bureja is Gelezinio vilko? ax.gif
*

turek su savim nepakenks, o kai uzminsi , kad turi tikrai paprasis , kad istrauktum biggrin.gif
va pas Marija taip buvo, as jau po burimo beveik prisiminiau, kai istraukiau, sako tai tik patvirtina , ka as pasakiau apie juos biggrin.gif
Motinėlė
[

paskutini karta buvau pas Marija prie telekomo, Taikos pr.na ir velgi kazka pataike , kazka prasove. bet galgi viena is gereniu smile.gif

Aš irgi pas ją buvau kokius 3-4 kartus, bet seniai. Man ji patiko. Ta prasme, kad išpranašavo tokių dalykų, kurių, mano supratimu, negalėjo man atsitikti. O atsitiko...
Deja, pas ją reikia užsiregistruoti telefonu, o aš nr. pametusi. Gal kuri galit jį duoti? ax.gif
Juste333
QUOTE(Motinėlė @ 2007 02 19, 16:17)
Deja, pas ją reikia užsiregistruoti telefonu, o aš nr. pametusi. Gal kuri galit jį duoti?    ax.gif
*

begu ziuret , tureciau rast mirksiukas.gif
marfa
ax.gif Gaila,kad Marija Kaune.... unsure.gif gal ir as susigundyciau nuvaryti...
4u.gif Tai ar buvo kas nors pas Polina? g.gif
4u.gif Daivoska sekmes tau,butinai parasyk kaip sekesi... ax.gif
Juste333

Marija :
mobilus: 8 698 15806
namu : 79 46 95

adresa zinai kiek supratau
Motinėlė
[quote=Giedra*,2007 02 19, 15:31]
Marija :

*

bigsmile.gif Labai labai ačiū. Adresą žinau. thumbup.gif
Prikolnaja
QUOTE(marfa @ 2007 02 19, 15:30)
ax.gif Gaila,kad Marija Kaune....  unsure.gif gal ir as susigundyciau nuvaryti...
4u.gif Daivoska sekmes tau,butinai parasyk kaip sekesi...  ax.gif
*

As Polinai skambinau,ji tik per kitas iseigines galetu turbut,jai ten su darbais niekaip nesiseka,iskviecia,bei namie kaip supratau burti negali,nori pas klienta vaziuot g.gif
ataner
QUOTE(daivoska @ 2007 02 19, 14:21)
*

biggrin.gif butinai parasyk kaip sekesi biggrin.gif o kad kalba lietuviskai as ir nezinojau biggrin.gif su manimi kalbejo rusiskai 4u.gif
Papildyta:
ax.gif Gaila,kad Marija Kaune....  unsure.gif gal ir as susigundyciau nuvaryti...
*

kazkokia Marija yra rinktines g. Vilniuje, prie kalvariju turgaus, nesu buvus pas ja, zinau,kad 20lt uz 1 val, tiek mazdaug trunka "seansas" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 19, 17:14)
As Polinai skambinau,ji tik per kitas iseigines galetu turbut,jai ten su darbais niekaip nesiseka,iskviecia,bei namie kaip supratau burti negali,nori pas klienta vaziuot g.gif
*

pas klienta i namus g.gif nezinau, pirma karta tokius pokstus girdziu g.gif
Papildyta:
seskineje buvau, dabar vardo nepamenu, nu bet ten tai sakes, gal 3 val. isbuvau, bure viskuom ka turejo biggrin.gif tokiu dalyku pripasakojo, kad bloga pasidare, ir taip prastos savijautos pas ja apsilankiau, tai kai skele, maza nepasirode, sakiau kojos pas ja daugiau nekelsiu smile.gif (nors kaikas issipilde ir labai greitai, net issigandus buvau)
tada pas Zoja, na psihologe astrologe su teigiamais variantais biggrin.gif nuteikia optimistiskai, bet neilgam biggrin.gif nepakako man smile.gif
Virginija galva susoko, o jeigu taip arba kitaip, dabar ar veliau...zodziu nieko konkretaus, gyvenimo paskirtis, ka turiu nuveikti ir pan. as pas ja lankiausi tokios gilios depresijos, kad kiek kortu traukciau- pacios blogiausias biggrin.gif
toliau pas gelezinio vilko biggrin.gif tai ir buvo mano paskutine stotele biggrin.gif pagalbos sulaukiau, nukreipe pas tam tikra zmogu "pilkus debesys issivalyti" aciu jai uz tai, nezinau kokios pasekmes manes lauktu be to zmogaus pagalbos.
o siai dienai man jau gana, apsiraminau, "susitvarkiau" ,balti debesiukai virs manes plaukioje smile.gif ir savijauta puiki 4u.gif
tai va ,merginos ir mamytes, linkiu visoms kuo didziausios sekmes - "bureja"-dalykas labai individualus biggrin.gif
Papildyta:
*

Marfute, man dar labai idomi asmenybe tavo rekomenduota p.Greta, va butu idomu g.gif reikes kada pabandyti g.gif
Insomnia
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 19, 15:31)
Marija :

*

O kainos pas ją kokios? ax.gif
anilaa
Sveikos, gal kas zinote tos valentinos is vievio telefona?
moniccca
Gal dar galetumet priminti kiek reikia moketi burejai is Gelezinio vilko g.? blush2.gif Na, kad zinociau kiek pinigeliu turet ax.gif
ataner
QUOTE(daivoska @ 2007 02 19, 18:31)
Gal dar galetumet priminti kiek reikia moketi burejai is Gelezinio vilko g.? blush2.gif Na, kad zinociau kiek pinigeliu turet ax.gif
*

uz 1 zmogu 20 lt, jeigu burs vyrui, mamai ir pan. tai dar nuo kiekvieno 20lt biggrin.gif
o tu kada pas ja eini?
moniccca
QUOTE(ataner @ 2007 02 19, 19:30)
uz 1 zmogu 20 lt, jeigu burs vyrui, mamai ir pan. tai dar nuo kiekvieno 20lt biggrin.gif
o tu kada pas ja eini?
*

Rytoj eisiu ax.gif O jei dar foto atsinesiu, tai papildomai reiks moket? blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.