Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

QUOTE(navatka @ 2010 10 03, 22:39)
Nu man krutine irgi skauda jau kokias 5 dienas, ir nesuprantu kodel g.gif  niekada neskaudedavo, nei pries menesines. O dabar duse net negaliu normaliai nusimuiluoti, jautrus speneliai labai pasidare.

o kontraceptikus jau geri? Jei taip,tai gali but nuo ju poveikis,kaip man nuo mirenos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 10 04, 12:38)
o kontraceptikus jau geri? Jei taip,tai gali but nuo ju poveikis,kaip man nuo mirenos g.gif


Nu va, kad dar negeriu. schmoll.gif Laukiu dar tik menesiniu.
Atsakyti
sveikutes,


jungiuosiprie jusu problemu, ir pas mane rado cista kiausideje 2 cm, tai liepe vaziuoti i AK tyrimams, ar nereik pjauti. ryt vaziuoju i klininka, tik ne sia, tikiuosi, pasakys, kad nieko blogo, bet jau kai suzinojau pradejo skaudeti visa pilvo apacia, nors dabar yra mano ciklas tik po menesiniu, gal tai tikrai skauda, o gal tai ir psichologiskai veikia.

pirmiau maniau, neskauda nesitirsiu, nes turiu du vaikucius, daugiau kol kas nenoriu.... bet ikalbejo tiek vyras , tiek mama, sako tirkis kol dar nevelu ir kol dar jauna esi....tai laukiu rytojaus labai labai

jei man israsys kokius hormonu, tai a stada savo dukruzes maitinti MP negalesiu...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2010 10 06, 11:19)
sveikutes,
jungiuosiprie jusu problemu, ir pas mane rado cista kiausideje 2 cm, tai liepe vaziuoti i AK tyrimams, ar nereik pjauti. ryt vaziuoju i klininka, tik ne sia, tikiuosi, pasakys, kad nieko blogo, bet jau kai suzinojau pradejo skaudeti visa pilvo apacia, nors dabar yra mano ciklas tik po menesiniu, gal tai tikrai skauda, o gal tai ir psichologiskai veikia.

pirmiau maniau, neskauda  nesitirsiu, nes turiu du vaikucius, daugiau kol kas nenoriu.... bet ikalbejo tiek vyras , tiek mama, sako tirkis kol dar nevelu ir kol dar jauna esi....tai laukiu rytojaus labai labai

jei man israsys kokius hormonu, tai a stada savo dukruzes maitinti  MP negalesiu...sad.gif

butinai reik issitirt,nes zinok buna visko,net kai cista visai maza.. mane patys daktarai atkalbinejo pjaut sake isnyks,maza.. o kai iseme,pasake,kad nebutu ji dingusi schmoll.gif
Atsakyti
tai va, uzsiregistravau pas ginekologe,eisiu antradieni, nes jau tikrai kraustaus is proto, mm nera jau daugiau nei savaite, krutine puciasi. Kag nebutu kokios komplikacijos po tos operacijos g.gif siandien kaip tik 3 savaites po operacijos.
Atsakyti
QUOTE(navatka @ 2010 10 06, 18:34)
tai va, uzsiregistravau pas ginekologe,eisiu antradieni, nes jau tikrai kraustaus is proto, mm nera jau daugiau nei savaite, krutine puciasi. Kag nebutu kokios komplikacijos po tos operacijos  g.gif  siandien kaip tik 3 savaites po operacijos.

tik nesinervuok ir neprisigalvok mirksiukas.gif Viskas cia normalu,juk sutrinka hormonu pusiausvyra ir visaip buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 10 06, 19:08)
tik nesinervuok ir neprisigalvok mirksiukas.gif Viskas cia normalu,juk sutrinka hormonu pusiausvyra ir visaip buna 4u.gif

nu pasistengsiu smile.gif
Atsakyti
nu ka buvau BAK, gyd. Ziobakiene paziurejo, sako jokios cistos nera, tik uagantis folikulas, tai visai normalu pagal moters cikla
Atsakyti
Sveikutes,
siame skyrelyje as pirma karta ir is karto su klausimeliu:) Turiu jau trecia cista, viena isoperavo, kita vaistais issigydziau, o dabar vel turiu, tiksliau turejau, nes sio ciklo pradzioje nuejau pas gine ir pasake, kad jos jau nematyti, matyti brestantis folikulas. Kazkodel jau pradedu netiketi, nes sona tempia anksciau nei nuo ciklo vidurio, o dabar jau ir skauda. Dabar 24CD, gal gi mano tas folikulas neovuliavo ir "virsta" cista, o gal ta pati cista "selsta", o gal gi cia normalu.. Gal esate kuri nors tai patyrusios? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanzile: 30 spalio 2010 - 20:32
QUOTE(sanzile @ 2010 10 30, 21:32)
Sveikutes,
siame skyrelyje as pirma karta ir is karto su klausimeliu:) Turiu jau trecia cista, viena isoperavo, kita vaistais issigydziau, o dabar vel turiu, tiksliau turejau, nes sio ciklo pradzioje nuejau pas gine ir pasake, kad jos jau nematyti, matyti brestantis folikulas. Kazkodel jau pradedu netiketi, nes sona tempia anksciau nei nuo ciklo vidurio, o dabar jau ir skauda. Dabar 24CD, gal gi mano tas folikulas neovuliavo ir "virsta" cista, o gal ta pati cista "selsta", o gal gi cia normalu.. Gal esate kuri nors tai patyrusios?  g.gif

Sveikos, ir man tas pats, po stimuliacijos atsirado cista, kaip gine sake is neovuliavusio folikuo. gal kam yra taip nutike ??
Atsakyti
sveikos, man irgi cistos atsiranda. ankstesni karta gydziausi kontraceptikais. Dabar vel rado ir vel israse kontraceptiku.
Idomiausia buvo, kad pirma karta ejau pas tris gydytojus:

Žiobakas sakė, jog jokių cisų nėra
Neasimenu pavardės Grybo gatvėje sakė, kad yra cistos ir reikia operuoti
Tada nuėjau pas Juršėną, tai jis liepė pagert kontraceptikų ir per pusę metų cistos dingo.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2010 11 23, 12:19)
sveikos, man irgi cistos atsiranda. ankstesni karta gydziausi kontraceptikais. Dabar vel rado ir vel israse kontraceptiku.
Idomiausia buvo, kad pirma karta ejau pas tris gydytojus:

Žiobakas sakė, jog jokių cisų nėra
Neasimenu pavardės Grybo gatvėje sakė, kad yra cistos ir reikia operuoti
Tada nuėjau pas Juršėną, tai jis liepė pagert kontraceptikų ir per pusę metų cistos dingo.

tai cia normalu,labai daznai cistos dingsta nuo kontraceptiku,bet ne visada.
Daznai dingsta tiesiog po mmm smile.gif
Atsakyti