Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

turejau labai didele cista 20 cm skersmens , paskaudedavo sonus galvojau inkstai, tada teko operuoti, po to gine israse kontraceptines , pagal ja kontr. netrukdo cistom susidaryti taciau padaro jas neveiksnias smile.gif
Atsakyti
Šiandien nuėjau pas ginekologę, tiek blogybių prisakė išėjau verkdama verysad.gif Sako labai jauna, o ligų daug... Ėjau, nes labai pradėjo skaudėti šonus ir nugarą, rado cistas, tai tikriausiai nuo jų ir skauda, jau nebegaliu, išvarys iš proto skausmas. doh.gif Laukiu mėnesinių, kada pradėsiu gerti KT gal susitvarkys cistos.. duok Dieve..
Atsakyti
Gal žinote ar esant cistoms, gali padidėti kirksnies limfmazgiai?....
Atsakyti
Aš turiu mažą cistą ir man buvo padidėjęs limfmazgis kirkšnyje, bet nežinau ar tai susiję smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vanillasky_ @ 2010 08 16, 19:16)
ar kam nors gydytoja patare nenaudot kontraceptiku?
Gal kas zino kokiu zoleliu ar dar kazko kas padetu, nes man kontraceptikai nusiplinino kiausidziu veikla ir taipa atsirado cistos.
Vaiku as dar nenoriu turet, tik po metuku ar dvieju planuoju ka patarsit?


man patarė nenaudoti kontaceptikų, dabar pastoviai geriu agnucaston tabletes, jos žolelių pagrindu, cista nedingasta, bet jos šalutiniai reiškiniai parnyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2010 08 27, 13:32)
Aš turiu mažą cistą ir man buvo padidėjęs limfmazgis kirkšnyje, bet nežinau ar tai susiję  smile.gif
Papildyta:
man patarė nenaudoti kontaceptikų, dabar pastoviai geriu agnucaston tabletes, jos žolelių pagrindu, cista nedingasta, bet jos šalutiniai reiškiniai parnyko  smile.gif



o kokio dydzio jums cistos?(na diametro)
man vakar rado įcm skersmens k. kiausidej, sako laukt , ateit po menziu, bet dalykas tame kad man pris 6.5 sav dare abrazija del nesivystancio nestumo ir iki siol dar nebuvo menziu, tik viena dien rudai patepe, bet gynekologas sako taip galejo del tos cistos but. Man tai maudzia visa ta sona kairiji ir viduriai skysti, ir dar kirksni skauda tos puses verysad.gif
Atsakyti
As turejau cista desinej kiausidej 7 cm skersmens ir dar su ataugom. Pries 2 sav. isoperavo, teko salinti ir kiauside viena,itare jog gali buti pyktybine onkologine cista. Bet paaiskejo po atliktu tyrimu, jog ne. Dabar liepe dazniau pagerti kontraceptiku, ta prasme kokius 2-3 men. pagerti, po to padaryti pertrauka kokius pora menesiu.
Ir va dabar iskilo klausymas, gal esate kas nors susidure su operacija tokia, kaip reikalai bus su menesinemis? Nes man jos veluoja jau 4 dienas, ar cia normalu? ar jos issireguliuoja po tokios operacijos? Nes man gydytojas, nelabai ka ir isaiskino apie jas.
Atsakyti
QUOTE(navatka @ 2010 10 02, 12:54)
As turejau cista desinej kiausidej 7 cm  skersmens ir dar su ataugom. Pries 2 sav. isoperavo, teko salinti ir kiauside viena,itare jog gali buti pyktybine onkologine cista. Bet paaiskejo po atliktu tyrimu, jog ne. Dabar liepe dazniau pagerti kontraceptiku, ta prasme kokius 2-3 men. pagerti, po to padaryti pertrauka kokius pora menesiu.
Ir va dabar iskilo klausymas, gal esate kas nors susidure su operacija tokia, kaip reikalai bus su menesinemis? Nes man jos veluoja jau 4 dienas, ar cia normalu? ar jos issireguliuoja po tokios operacijos? Nes man gydytojas, nelabai ka ir isaiskino apie jas.

po operacijos aisku,kad gali but menesines ne laiku,tai normalu. Keista,kad tau nepaaiskino sito mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai paklausiau kaip su menesinem, pasake tik tiek, nesijaudink bus tos menesines. O kada tai bus,niekas nepasake doh.gif
Atsakyti
QUOTE(navatka @ 2010 10 02, 14:21)
Kai paklausiau kaip su menesinem, pasake tik tiek, nesijaudink bus tos menesines. O kada tai bus,niekas nepasake  doh.gif

nu nieko sau,tai kas cia per gydytojai? g.gif
man pasake viska,kad gali but visaip ir nelaiku ir gausesnes arba atvirksciai,nes vis tiek intervencija atlikta.Man laiku buvo,bet cia tikrai ne visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 10 02, 14:56)
nu nieko sau,tai kas cia per gydytojai?  g.gif
man pasake viska,kad gali but visaip ir nelaiku ir gausesnes arba atvirksciai,nes vis tiek intervencija atlikta.Man laiku buvo,bet cia tikrai ne visoms mirksiukas.gif


Nu cia panevezio ginekologas-akuseris. Pas ji daugiau nesigydyciau.
Na, bandysiu laukti, kada cia jos pasibels. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(navatka @ 2010 10 03, 18:44)
Nu cia panevezio ginekologas-akuseris. Pas ji daugiau nesigydyciau.
Na, bandysiu laukti, kada cia jos pasibels.  smile.gif

nu tikrai,kad doh.gif
as isidejau mirena po operacijos,dar tik antras menuo,tai organizmas tik pratinasi..
man patare gydytojas,sake ji padeda ir apsaugo nuo cistu ir miomu.
Beda tik,kad labai papus skauda,kaip budavo pries menesines,tai dabar apie dvi sav. pries doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 10 03, 20:31)
nu tikrai,kad doh.gif
as isidejau mirena po operacijos,dar tik antras menuo,tai organizmas tik pratinasi..
man patare gydytojas,sake ji padeda ir apsaugo nuo cistu ir miomu.
Beda tik,kad labai papus skauda,kaip budavo pries menesines,tai dabar apie dvi sav. pries doh.gif


Nu man krutine irgi skauda jau kokias 5 dienas, ir nesuprantu kodel g.gif niekada neskaudedavo, nei pries menesines. O dabar duse net negaliu normaliai nusimuiluoti, jautrus speneliai labai pasidare.
Atsakyti