Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sidro kapsulės

na tu sidro kapsuliu gamina ne viena firma, kazin kurios skaitosi pacios efektyviausios, galbut kas skaitete apie tai? g.gif
Atsakyti
dorija teisingai pastebejai skirtingos fiormos yra.net ir kaina skiriasi uz 100kapsoliu 36 lt kainuoja o as uz 60kapsoliu 36 mokejau nu ir kainike kiekis skiriasi.as asmeniskai geriau obuoliu sidro kapsoles zalias pakelis ploksteles viduje ir ten na tokios sviesiai rudos kapsolikes.o pazystama nusipirko bonkuteje 100kapsoliu tai poveikis nekoks pastebejo g.gif . na saule-asta baik su tom iskilom priauksi per desras ir saslykus tongue.gif lotuliukas.gif.zinok valios manau kiekviena turime tik reikia i tai rimtai ziureti nes dauk kartu skaitinedavau visu straipsnius ir manydavau kad ko ko tai as jau valios neturiu tikrai ir man nepavyks niekada doh.gif merginoj juk ko del grozio nepadarytume tik zinoma proto ribose blink.gif
Atsakyti
Laba diena
Na aš čia pasiskaičiau visokių nuomonių apie tas obuolių sidro kapsules aš asmeniškai išbandžiau kelių rušių Obuolių sidro kapsulių (kelių firmų). Poveikis visiškai skirtingas buvo tokių kurios visiškai neturėjo jokio poveikio. Man labiausiai patiko "Apple Cider 600" (žalia dėžutė), gal tai nenuskambės kaip reklama bigsmile.gif . Kai jas gėriau pajutau kad sumažėjo apetitas (žinoma valgiau bet mažiau nei priš pradėdama gerti) daug mažiau norėjosi saldumynų bigsmile.gif (kuriuos aš dievinu). Pamažu pajutau kad mano pilvukas kaip tas balionėlis pradėjo leistis (net vyras pastebėjo sako "žiūriu kad mano žmonelė pastrainėjo" blush2.gif tikrai malonu tai išgirsti iš mylimo vyro) taip per 1,5 mėn numečiau 5 kg be jokių pastangų, medžiagų apykaita ryškiai pagerėjo (į t... eidavau net 3 kart blink.gif ). Skrandžio man neskaudėjo schmoll.gif . Buvau šiek tiek nutraukusi bet dabar ketinu gerti vėl nes man jos patiko kad malšina apetitą kurį man be šių kapsulių gana sunku kontroliuoti. Aš jas pradėjau gerti visiškai nežinodama koks jų poveikis todėl kai pajutau kad natūraliai mažiau norisi valgyti puoliau skaityti info apie šių kapsulių poveikį pažiūriu o gi taip ir turi būti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .

Sėkmės visoms ir valios visoms bigsmile.gif (ir man doh.gif )
Beja patarimas kuris man padeda gerai jaustis
Ryte ant tuščio skrandžio išgerkite nemaža stiklinę vandens o jei galite net dvi prieš valgant taip pat išgerkite vieną dvi stiklines vandens. Jei pajuntate alkį taip pat išgerkite stiklinę vandens tai trumpam numalšins mintis apie valgymą. Vanduo mano puikus sąjungininkas thumbup.gif Žinoma nepamirškite ir užvalgyti mirksiukas.gif Žodžiu mintį supratote gerti daug vandens bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukučiai: 23 liepos 2008 - 09:08
Labutis,ir as noriu pasisakyti sia tema.Kazkada seniai ,kai nebuvo Obuoliu sidro kapsuliu,ir apskritai jokiu lieknejimui skirtu papildu pirkt,man drauge pasake receptuka.I kuri iejo:obuoliu actas,saulegrazu aliejusir medus.Viska sumaisius pries vartojant suplakus,gert po 2 valgomus saukstus.Na tada buvo jega ,apetitas dingo konkreciai,svoris per 3 savaites -10 kg. BET PRADEJO RUGSTYS ESTI SKRANDI.taip kad teko pamirst.Na praejus kazin kiek metu uzejo kazkoks pzixas,galvoju man reikia greit numest kokiu 10kg.susimaisiauta bruda,kur vien nuo kvapo numirt galima ir pageriau savaite.Teko kreiptis i gydytojus ir 2men gydytis nuo stemples erozijos(isgrauzimo).Taip ,kad dabar vien paminejus obuoliu sidro pavadinima man rugstys sukyla. schmoll.gif
Atsakyti
Aš naudoju New Nordic Apple Cider 600, tris kartus per dieną, apie pusvalandį prieš pusryčius, pietus ir vakarienę po vieną tabletę užgeriu stikline vandens ir patikėkit, tikrai jaučiuosi geriau, nes nebepučia pilvo kaip anksčiau, susitvarkė "didelis reikalas", ir pora kg nukrito maždaug per tris savaites thumbup.gif ir nejaučiu jokio skrandžio graužimo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocia: 18 rugsėjo 2008 - 13:02
Nusipirkau didele pakuote Harmony Line obuoliu cidro, nes drauge rekomendavo.Naudoju jau savaite, ir reikalai su virskinimu absoliuciai susitvarke.Apetitas tikrai nesumazejo, ir kg nenukrito.Tik vat gailiuos, kad tokia didele pakuote pirkau, jau lyg ir su virskinimu viskas gerai, ir noretusi viska nutraukt, bet, kad gaila pakuote ismest...
Atsakyti
rezultatas yra. bjaurus spuogai biggrin.gif
Atsakyti
Kaip čia kažkas jau minėjo, kad veiksmingos Aple Cider 600.Kažkaip panašiai .Žalia dėžutė, tai iš tikrųjų mažina apetita, ypač vakarais.
Dar esu gėrus trioplan slim, tai dėl šito net nežinau,gal šiaip sutapo ,kad ir sportavau ,ir daug dirbau, ir šiaip vasara netaip valgyt norisi,tai buvau sukūdus gerokai.
Atsakyti
Sveikos! Man labai padeda obuolių sidro kapsulės.Kai noriu aptaisyti figurikę, tai pradedu jas gerti .Būtinai reikia vartoti taip kaip parašyta.Aš vieną sumuštinuką be sviestuko niam niam ir tada kapsulytę.Toliau vėl antrą sumuštinuką .O trečio jau nebenori
nono.gif
Papildyta:
Apetitas padidėjo, nes ten yra C vitaminas. O kaip žino jis didina apetitą ir stiprina imunitetą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 01 18, 11:24)
Mano geriamos New Nordic "Apple Cider 600'' kaip sitos  g.gif
Tia viena karta  rasai,  kad pries maista, kita  karta su maistu  g.gif tai kaip geriausia  g.gif



Slopina apetitą. Rekomenduojama gerti prieš valgį.Šitą radau aprašyme.Taip rekomenduojama moksliškai.
Aš geriu bevalgant essen.gif . Man taip geriau.Turbūt reikia gerti taip,book.gif kaip parašyta ant lapelio.
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 02 09, 21:16)
As ju gerojo poveikio, padedancio liekneti kazkaip nepajutau.  g.gif

Ir nepajusi ir as geriau ir dar turiu, bet nezinau ar pabaigsiu gert nes ziauriai spuogais nuo ju metyt pradejo doh.gif o ir per 3 men nei vienas kg nenukrito schmoll.gif Taip kad isvada SE>>>>>>>>
Atsakyti
Sveikos merginos pasidalinsiu patirtimi ir as smile.gif pacios geriausios yra harmony line kapsules ju poveiki tikrai pajutau sumazejusiu apetitu ir pagreitejusia medziagu apykaita thumbup.gif bet siuo metu esu nusipirkus new nordic firmos kapsulytes "aple cider 600" , nors jos brangesnes bet nereiskia kad geresnes sad.gif man jos nelabai pakeite ka organizme ...
Atsakyti