Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

QUOTE(tetarima @ 2006 08 09, 10:45)
Labutes merginos.Va skaitau as cia apie organizmo valyma ir nutariau isiterpti.Paprasciausias ir pigiausias budas issivalyti organizma:nusipirkit varnalesu saknu ir pelyno vaistazoliu,uzsiplikom ir geriam kas ryta nevalgius ir pries miega nuo 21 iki 23 val po stikline, tai efektyvus ir kur gas pigesnis budas,nei suploti dideles babkes ir laukt rezultato. Ti wa ax.gif



Vat šitas būdas man kažkaip pasirodė patikimiausias 4u.gif
o ar galima plačiau ?
Čia tas varnalėšas ir pelyną reikia sumaišyt ar atskirai ? kokį kiekį plykyt ? gert šaltą ar karštą ? Kiek laiko ?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Siaip uzplikai kartu varnalesu 1 val sauksta ir pelyno 1 valg sauksta kazkur iki litro vandens ir gurksnoji.As darau sitaip:uzsiplikau i termosa ryte , o vakare jau galiu pradeti gert, uztenka dienai, pusantrai, kita ryta vel pasiruosi ir vel irtt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2006 08 11, 15:43)
Siaip uzplikai kartu varnalesu 1 val sauksta ir pelyno 1 valg sauksta kazkur iki litro vandens ir  gurksnoji.As darau sitaip:uzsiplikau i termosa ryte , o vakare jau galiu pradeti gert, uztenka dienai, pusantrai, kita ryta vel pasiruosi ir vel irtt mirksiukas.gif



Ačiū už info smile.gif
Tai kai supratau per vieną seansą reikia išgerti 300-500 ml. to užpilo, ane ?
Ir dar toks klausimas: ar labai jau neskanus tas gėrimėlis ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 08 12, 10:49)
Ačiū už info smile.gif
Tai kai supratau per vieną seansą reikia išgerti 300-500 ml. to užpilo, ane ?
Ir dar toks klausimas: ar labai jau neskanus tas gėrimėlis ?  doh.gif

Na zinoma, galima dar pries pietus isgerti, blogiau tikrai nebus ax.gif O del skanumo tai nera labai bjauru,bet prisiverst galima ir zinoma , kad be cukraus 4u.gif O siaip jei ryte ir vakare tai vandens uztenka 500 gr mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2006 08 12, 09:14)
Na zinoma, galima dar pries pietus isgerti, blogiau tikrai nebus ax.gif O del skanumo tai nera labai bjauru,bet prisiverst galima ir zinoma , kad be cukraus 4u.gif O siaip jei ryte ir vakare tai vandens uztenka 500 gr  mirksiukas.gif



Nusipirkau ir šiandien vakare jau išbandysiu.
Nepajutau aš jokio poveikių nuo tų sidro kapsulių, nors ir sugėriau 6 mėn. kursą. Gal varnalėšos bus geriau
Atsakyti
Nu bet ir bjauraus gi skonio šitas valantis mišinys doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
tetarima, o is kur si recepta suzinojote? beje, yra sakoma kad sviezia arbata vaistas, sena - nuodas, tai geriau sekancia diena jau nauja misini gaminti.
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2006 08 15, 22:28)
tetarima, o is kur si recepta suzinojote? beje, yra sakoma kad sviezia arbata vaistas, sena - nuodas, tai geriau sekancia diena jau nauja misini gaminti.

Tai geriant sakykim kokia zalia arbata taip, o sita reikia , kad 12 valandu nusistovetu, o patare vaistininke, nes jos pacios drauge vartojo, tai tokiu budu issigyde slapimtakio ir ginekologines problemas.O ir siaip zinojau, kad sitos vaistazoles valo organizma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2006 08 16, 06:57)
Tai geriant sakykim kokia zalia arbata taip, o sita reikia , kad 12 valandu nusistovetu, o patare vaistininke, nes jos pacios drauge vartojo, tai tokiu budu issigyde slapimtakio ir ginekologines problemas.O ir siaip zinojau, kad sitos vaistazoles valo organizma mirksiukas.gif


Nu geras, reiškias aš geriu tą šlykštu daiktą ir nebus jokio rezultato, nes po 2 val. nukošiu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nabijok lotuliukas.gif Tikrai nenukoshi, ne tokia slykstyne esu gerusi, o cia palyginus dar nieko mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tetarima @ 2006 08 16, 19:51)
Nabijok lotuliukas.gif Tikrai nenukoshi, ne tokia slykstyne esu gerusi, o cia palyginus dar nieko mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Oj, ne taip supratau blush2.gif Na geriau zinoma, kad palaikytum per nakti uzplikius , arba per diena kol vartosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2006 08 16, 17:53)
Nabijok lotuliukas.gif Tikrai nenukoshi, ne tokia slykstyne esu gerusi, o cia palyginus dar nieko mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Oj, ne taip supratau blush2.gif Na geriau zinoma, kad palaikytum per nakti uzplikius , arba per diena kol vartosi lotuliukas.gif


Tai jau dabar užplykiau ir laikysiu iki rytojaus drinks_cheers.gif
Papildyta:
Beje, o gerti reikia šaltą ar šiltą ?
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 08 16, 21:52)
Tai jau dabar užplykiau ir laikysiu iki rytojaus  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Beje, o gerti reikia šaltą ar šiltą ?

Tai kad nera skirtumo kokia gerti ar silta ar salta ax.gif
Atsakyti