Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

QUOTE(Tina* @ 2004 12 05, 15:31)
Tai va - pabandyt norisi, bet kai pinigeliai nemazi,tai ir to efekto tikiesi atitinkamo.
NAUDOJANTYS ATSILIEPKIT  g.gif

Sunaudojau visa pakuote... nieko nepastebejau...tik kad apetitas pakilo schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt organizmo valymo preparatus iš MIRRA LIUKS firmos? Pirkau "Miranda -1" (kepenų valomasis kompleksas), "Miranda - 2" (inkstų) ir "Miranda - 4" (žarnyno valomasis kompleksas). Esu naudojusi "Mirrasil-3", kuris gerina širdies raumens ir galvos smegenų aprūpinimą krauju ir deguonimi. Normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje, padeda išvengti sklerozinių kraujagyslių pakitimų. Teigiamai veikia kepenų ir šlapimą išskiriančios sistemų veiklą. Tas man tiko. Gal turit kokių atsiliepimų, patarimų?
Atsakyti
Bandžiau Bio Drain sugerus dvim pakuotes nieko gero- jokio poveikio. Nuo alergijos, kiek teko girdėt padeda badavimas net 18 paru.
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 08 29, 23:51)
Štai info, viena forumietė vartoja... Įdomu ar kas bandėt šį stebuklą? Kokių tik šlykštynių prisiūrėjau foto galerijoje    Pažiūrėkit, ką manot pačios... aš tai žadu pirkti... Ar kas vartojate?  visi šie ufonautai išeina? Ir kirmeliukai irgi?  Plius mažina svorį, apimtys mažėja ir visiškai išvalomas organizmas jo nežeidžiant... žodžiu stebuklas kokis tai... įdomu kaip išties, bet vaizdeliai tai fuu...
http://www.drnatura....re_gallery.html

Brrrrrrr doh.gif net nupurte nuo tų kirmėliokų,fui...aš gal nerizikuočiau savimi taip eksperimentuoti schmoll.gif
šiandien mano drauge pradėjo KANKURA ar kažkokia panasia ten arbatele gerti, tai žiūrėsiu kokie bus rezultatai.Jeigu jai seksis atsikratyti keliu kg tai tos arbatėlės imsiuosi ir aš ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo einareja: 06 rugsėjo 2007 - 15:34
Na papasokosiu apie KANKURA.Galima nebent nusividuriuoti iki kokio tik nori laipsnio.Visa oda kabo kaip maisas doh.gif nebandysiu tikrai !!!
Atsakyti
Baigiu gerti Detox kit jokio salutinio poveikio nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 08 29, 22:51)
Štai info, viena forumietė vartoja... Įdomu ar kas bandėt šį stebuklą? Kokių tik šlykštynių prisiūrėjau foto galerijoje    Pažiūrėkit, ką manot pačios... aš tai žadu pirkti... Ar kas vartojate?  visi šie ufonautai išeina? Ir kirmeliukai irgi?  Plius mažina svorį, apimtys mažėja ir visiškai išvalomas organizmas jo nežeidžiant... žodžiu stebuklas kokis tai... įdomu kaip išties, bet vaizdeliai tai fuu...
http://www.drnatura....re_gallery.html

Aš irgi šito noriu labai... Kaip čia jį užsisakius doh.gif Biški nemoku užsisakinėti iš užsienio nieko blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri bandėt papildus organizmui valyti DENOXINAL?

Atsakyti
Yra tokie sausainiukai iš džiovintos duonos, grudų visokių. Nekepti ir skirti žarnyno valymui. Kol kas tokius perkam ir matem tik Kaune vienam turgelyje, sesė iš Vilniaus atvažiavus ir jų nusiperka. Jei suvartoji daugiau - paleidžia vidurius. smile.gif Pvz po 5 tokiu sausainiuku. smile.gif
Atsakyti
Ar esate bande obuoliu sidro kapsules? Koks poveikis?
Atsakyti
Sveikos, o gal kurios valetes zarnyna gydomuoju sapropeliu arba Lepicol? Labai susidomejau, bet noreciau isgirst kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
Noreciau ir as isvalyti organizma su Detox kit, bet siuo metu maitinu vaikuti. Ar galima maitinancioms Detox kit?
Atsakyti