Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

QUOTE(atide1985 @ 2009 03 30, 13:24)
sveikos, merginos 4u.gif
norejau paklausti, kazin ar normalu, kad atsirado daug baltu isskyru? g.gif

tiek prirasiau ir luzo netas:(
tai trumpiau dabar: mums 32 savaites tai pastaraja savaite ir pas mane pagausejo situ isskyru bet jos bekvapes ir neniezti o be to anijoniniai iklotai nerodo jokios infekcijos tai as rami. sia savaite eisiu pas gine tai paklausiu del viso pikto. beje 36savaite darys megineli tai tirs ar nera jokios infekcijos kad gimdant leliukas neuzsikrestu. o jei ras tai iki gimdymo dar spes isgydyti.
manau turetu tau viskas ok buti:)
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2009 03 30, 13:46)
tiek prirasiau ir luzo netas:(
tai trumpiau dabar: mums 32 savaites tai pastaraja savaite ir pas mane pagausejo situ isskyru bet jos bekvapes ir neniezti o be to anijoniniai iklotai nerodo jokios infekcijos tai as rami. sia savaite eisiu pas gine tai paklausiu del viso pikto. beje 36savaite darys megineli tai tirs ar nera jokios infekcijos kad gimdant leliukas neuzsikrestu. o jei ras tai iki gimdymo dar spes isgydyti.
manau turetu tau viskas ok buti:)

dekui uz atsakyma smile.gif as irgi jau eisiu treciadieni pas gydytoja, jau bus 36 savaites, tai irgi kazkokius tyrimus darys..
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2009 03 30, 14:46)
tiek prirasiau ir luzo netas:(
tai trumpiau dabar: mums 32 savaites tai pastaraja savaite ir pas mane pagausejo situ isskyru bet jos bekvapes ir neniezti o be to anijoniniai iklotai nerodo jokios infekcijos tai as rami. sia savaite eisiu pas gine tai paklausiu del viso pikto. beje 36savaite darys megineli tai tirs ar nera jokios infekcijos kad gimdant leliukas neuzsikrestu. o jei ras tai iki gimdymo dar spes isgydyti.
manau turetu tau viskas ok buti:)


O kas tie anijoniniai iklotai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2009 03 30, 20:26)
O kas tie anijoniniai iklotai? ax.gif

va cia galima pasiskaityti info apie juos. kai suzinojau apie juos tai ju LT dar ne kvapo nebuvo:) o dabar super - pasieke ir mus sitie isradimai:) man pigiau pirkti juos nei nuolat naudoti kokius vaistus.
Atsakyti
O mane visa nestuma kamuoja gelsvos isskyros. Buna puse velnio, buna, kad ir niezejimas uzpuola. Grybelio ne karto nerado, bet visada perdaug leukocitu. Jau ne viena zvakuciu kursa suvartojau. Kuri laika buna ok, o po to vel. Va ir siandien reiks zvakuciu nusipirkti... Ech...
Atsakyti
QUOTE(Svarune @ 2009 01 14, 01:27)
niu ka gi baltosios tos,kremuka iarankas,3 kart i diena ir tiketis pagis iki gimdymo...



O koki kremuka? parasyk pavadinima
aciu
Atsakyti
na pas amne irgi nemazai isskyru, bet pas amne dar gimdos kaklely zaizdele yra, tai gydytoja sake todel... blush2.gif
Atsakyti
Pas mane irgi baltuju visa nestma daug... pries sav suvartojau KLION 10 zvakuciu, net nelabai kuom padejo... As kazkaip manau, kad nieko cia baisaus...
Atsakyti
Ve je kiek jų buvo. Paskui juokiausi sakydama, kad galvojau, kad nėštumo metu pailsėsių nuo mm ir įklotų, o čia kiekvieną dieną ir ne po vieną. Ir niežėjo ir žvakutes rašė, bet grybelio nerado. Tada sesutė patarė į puodelį šilto vandens dėti šaukšteli sodos ir tokiu tirpaliuku praustis. Labai padėjo ir nežėjimą nuėmė.
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 04 22, 16:21)
Ve je kiek jų buvo. Paskui juokiausi sakydama, kad galvojau, kad nėštumo metu pailsėsių nuo mm ir įklotų, o čia kiekvieną dieną ir ne po vieną. Ir niežėjo ir žvakutes rašė, bet grybelio nerado. Tada sesutė patarė į puodelį šilto vandens dėti šaukšteli sodos ir tokiu tirpaliuku praustis. Labai padėjo ir nežėjimą nuėmė.

O tai nestuke.gif galima tokiu tirpalu apsipraust?
Atsakyti
Na man mano gyd.-jo sesutė patarė, tai viena kartą paroj prausiausi, t.y. prieš miega. Man pagelbėjo tikrai. Bet man jų laaabai daug buvo ir niežėjo nenormaliai. Tai po tirpaliuko panaudojimo kaip naujai gimusi jaučiausi
Atsakyti
O be to prausies tai tik išorę, tai nelabai manau, kad soda galėtų pakenkti, na man atrodo vis geriau nei žvakučių naudojimas. Bet turbūt čia reikia savo gyd. teirautis, man tikrai nepakenkė, bet tada jau buvo koks 7 nėštumo mėn.
Atsakyti