Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Kamuojuosi ir as su pagausejusiomis isskyromis. Be kasdieniniu iklotu is namu galiu net ir neiti, o ir tie po kurio laiko pasidaro kiaurai permirke. Diskomfortas baisiausias. tik jei namie ramiai guliu, tuomet sausa. Gal tai su judejimu kazkaip susije? Pas gydytoja nebuvau, nes jauciu kad tem viskas gerai: nei kvapo, nei kokios spalvos, lyg vanduo begtu.
Tikiuosi kad po gimdymo susitvarkys smile.gif
Atsakyti
man atsirado baltu nei is sio, nei is to, jokio niezulio ar pan
pas giniu dar pusantros savaites
net nezinau,dabar panikuot,ar ne
Atsakyti
O man jokiu iskiru kaip ir kokiu rudu nebuvo,kad kazka perspetu,bet pries kelias dienas istrisko didele ciurksle,ir ne tik triusikeliai permirko,bet ir dzinsai...Mamai pasakiau ,tai net pajuokavo kad va vandenys nubego...Idomiausia ta ciurkle,atsiprasau kad taip sulyginsiu,bet buvo grynai spermos kvapo,ir mane kazkaip isgazdino...Turejau dideli stresa darbe,kurio nesuvaldziau,ir po to antra diena pradejau kraujuoti,na ne taip kad kraujuoti,bet tiesiog po slapinimosi,nusibraukus tualet.popierium,pasirode kraujo...o po paros pradejo eiti dideli gabalai....Na nenoriu apie tai kalbeti,atrodo jau isverkiau visas asaras verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
aš nieko nelaukčiau ir pas ginę važiuočiau, o jeigu šiuo metu nedirba, tai į ligoninę priėmimą. Tikrai su tokiais simptomais neišvarys. Geriau apsidrausti, o tuo labiau ijeigu nervuosiesi, tai geriau nebus.
Atsakyti
Na as is karto ir vaziavau isigandus,bet padare kraujo tyrimus-idealus,sake buna pakraujuoja,o kita diena neisleido-nes aiskus persileidimas jau buvo...Gyvenu ne lt,ir kaip kazkas rase,anglai viska palieka gamtai...
Atsakyti
Labas rytas, mamytes,
padekit, nesuprantu kas darosi.
man siandien yra išskyrų. sakyčiau panašios į ovuliacijos išskyras. tik jos nėra visiškai skaidrios, o šiek tiek rausvos.
tepliojima aš įsivaizduoju kažkiek kitaip. tai kas tada čia? verysad.gif verysad.gif
po mmm dabar yra 6 savaitė.
Atsakyti
man cia pirmas nestumas, todel mazai, ka zinai, o ginekologe irgi nieko nepasakojo, todel tikiuosi,kad jus padesite smile.gif Mums jau beveik 8 savaites ir jau kuris laikas pasirodo tirstos, geltonos spalvos isskyros, ar cia nieko blogo? labai bijau,kad mano maziukui viskas butu gerai
Papildyta:
Atidela: kuo skubiau kreipkis i gydytoja, nes kiek zinau, tai rausvos, rudos isskyros tai nieko gero. Na, bet tikiuosi,kad tau ir tavo leliukui viskas bus gerai, o cia tik zenklas, kad daugiau ilsetumeisi ir viskas
Atsakyti
Sveikos, su pirma dukryte 7-8 sav. tepe rusvomis isskyromis, buvo gresiantis persileidimas, bet svarbiausia, kad to vieno simptomo negana: man nebeskaudejo krutu, o tai labiausiai ir suneramino gydytoja. Pagrindinis vaistas poilsisi ir lova, jokiu nervu... Dabar mano dukrytei treti metukai eina smile.gif As vel laukiuosi, ir vel tas pats, tik si karta anksciau: 6-7 savaite tepe, bet niekur nejau, nes jeigu nestumas iki 12 savaites, tai ejimas pas daktare nieko nepades: kaip gamta nores, taip ir bus, nes tokio nestumo nestapdo sad.gif ir gerai! Juk nenoretumet auginti nesveiko vaikelio. Man lengviau kalbeti, nes viena jau turiu ... O kaip viskas baigsis - pranesiu wink.gif
Atsakyti
va galiu ir as papasakoti kaip man buvo: darbe sustresavau, kita diena atsirado rausvu isskyru - nuvaziavau i ligonine. pagulde padare visus reikalingus tyrimus ir pasake kad turiu zaizdele prie gimdos kaklelio. apie ja iki siol inieko nezinojau, tai normalu nes tik nestumo metu pastresavus ji atsidare. po to dar tepinelis parode kad pas mane per daug tu baltu isskyru del kazkokios bakterijos(bet ne pienliges, nes niekas neniezejo ir nebuvo jokio kvapo), tai israse zvakuciu, bet as ju tik kelias sunaudojau o paskui radau kita buda kaip atsikratyti visu situ 'geriu'.
vienaip ar kitaip as nieko nelaukciau jei man ten pakraujuotu vel - vaziuociau i ligonine tiesiu taikymu. ir gydytoja taip patare padaryt kita karta.
Atsakyti
na o man pasirodo gryna varškė ir labai aitraus kvapo blush2.gif unsure.gif ar labai pavojinga? man pas ginę tik kitą savaitę, anksčiau jokių šansų, bet kažkaip labai baugu unsure.gif man 15 savaičių 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*divvva* @ 2009 03 30, 10:11)
na  o man pasirodo gryna varškė ir labai aitraus kvapo blush2.gif  unsure.gif ar labai pavojinga? man pas ginę tik kitą savaitę, anksčiau jokių šansų, bet kažkaip labai baugu unsure.gif man 15 savaičių 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

cia panasu, kad pienlige. paskambink savo daktarei. nereikia uzleisti situ bjaurybiu bakteriju, is ju nieko gero. dar esu skaicius, kad reik gerti kevyraa, nes jis turi kazkokiu geru bakteriju, kurios padeda nukenksminti.
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif
norejau paklausti, kazin ar normalu, kad atsirado daug baltu isskyru? g.gif
Atsakyti