Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Mergaitės, dėl tų rudų išskyrų:

1.Bėkit pas gydytojus, pačiai bus ramiau po to
2. Tai daug geriau nei šviesiai raudonas, nes reiškiasi, kad jo nedaug ir jis senas
3. Tai nebūtinai persileidimo požymis, mano atveju tai hematoma valosi gimdoje ir jokio pavojaus nėra.
4. Kaip man gydytoja sakė- su gerom naujienom ir tepliojimas baigiasi, taigi gal jums tik to ir tereikia, nubėkit pas gines, sužinokit kad viskas gerai, pakils nuotaika ir to pakaks, kad visi negalavimai baigtūsi. Tik nesigraužkit ir nesikankinkit nežinioje, nes žirniukas gi viską jaučia ir pergyvena kartu su mama.
Nenorit gi žirniuko jaudint?

Todėl aukštyn nosis ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
sveikute, mano nestumas 20 sav. ir jau geras 4-5 sav pas mane taip pat gausu isskyru, ypac ryte kai prasivaikstau. g.gif tiesiog nezinau kodel jos atsirado. Tai mano antras nestumas, su pirmu taip nebuvo verysad.gif

Papildyta:
bet kad per anksti nuo 16 sav. ta kelia ruosti, juolab kad tos isskyros kartais buna tokios kaip kefyras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovke07 @ 2009 01 03, 14:58)
sveikute, mano nestumas 20 sav. ir jau geras 4-5 sav pas mane taip pat gausu isskyru, ypac ryte kai prasivaikstau. g.gif tiesiog nezinau kodel jos atsirado. Tai mano antras nestumas, su pirmu taip nebuvo verysad.gif

Papildyta:
bet kad per anksti nuo 16 sav. ta kelia ruosti, juolab kad tos isskyros kartais buna tokios kaip kefyras  unsure.gif

jei tokios kaip kefyras taj gali pasireikst pienlige nes nusilpus nesciosios imunitetui daznai uzpuola si liga!pasakyk savo gyd. turetu zvakuciun israsyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

reikalingas Jusu visu patarimas / patirtis... Antra diena teplioja rusvomis iskyromis su lyg kraujo kresuleliais... Esu nescia 18-ta savaite. Kai tik pamaciau - ziauriai persigandau, paskambinau savo ginekologei, nuvaziavau pas ja. Paziurejo echoskopu ir sake, kad mazulyciui ir gimdoje viskas gerai...
Bet... antra diena, o tos iskyros niekur nedingtsa... ju nedaugeja...

Gal kas zint nuo ko taip buna? mano gydytoja sake, jog nuo viduriu uzkietejimo arba nuo intensyvaus mylejimosi gali buti - bet kad pakutiniu metu nepapuole nei viena, nei kita schmoll.gif
Esu visiskai pasimetusi... Ir... baisiai bijau... nors zinau, kad mazulyciui mano stresas baisiai kenkia...

Help....
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2004 12 19, 13:27)
Ačiū tau Sauluciuk, nuraminai mane. O tai iš gydytojų nieko aiškaus nesužinojau. Tepinėlis buvo geras ir liepė pasakyti, kada tos išskyros pradės varginti.
O, kad nevargina jau dabar, kai vienkartinius įkjlotus reikia keisti 2x per dieną, tai nepasakyčiau. Bet, tipo, tai normalu.


Normaliu iskyru nestumo pabaigoje zymiai padaugeja ir tai normalu. Svarbu, kad jos nebutu su kvapu ar neprasidetu niezejimas. Ta vietele plaunu 2 kart per diena, taciau pasiziuredavau ten su veidrodeliu- viskas balta. Drauge sake, kad pienlige. Paskui niezejimas praejo, bet iskyru vistiek daug budavo. Vakar buvau pas ginekologe ir pasake, jog tai grybelis- israse maksties tableciu ir liepe isidet nakciai. Tikiuosi viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paprica @ 2009 01 13, 15:23)
Vakar buvau pas ginekologe ir pasake, jog tai grybelis - israse maksties tableciu ir liepe isidet nakciai. Tikiuosi viskas susitvarkys  4u.gif

bet iš kur jie tokie atsiranda, man irgi iš niekur užėjo niežėti, ir išskyrų daug, atrodo nei kokių kojų nepašalau, nei rankų, nesuprantu kame reikalas?
Atsakyti
ahoj nestuke.gif niu ir man tas pats,blyn cia ta pienlige siandiena eisiu tartis su gydytoja ka daryti...
Atsakyti
Svarune, tu papasakok, kad daktarė sakys, nes man dabar niekaip nėra galimybės iki savo daktaro nueiti, aš kitame mieste...
Atsakyti
Nu ir man padidejusios ir ryskiai. Dieninius iklotelius turiu nesiot. kitaip neimanoma. Tikiuosi po gimdymo susitvarkys.
Atsakyti
Pas mane tai pat gausios baltos kartais gelsvos isskyros bega, bet gydytojas sake, kad jei nera jokio kvapo tai normalu, nes tipo hormonai pasikeite ir kartais taip nutinka. Man jos begti pradejo vos tik pastojau.
Atsakyti
niu ka gi baltosios tos,kremuka iarankas,3 kart i diena ir tiketis pagis iki gimdymo...
Atsakyti
Svarune, o tu pas daktarą buvai? kokį tepaliuką čia tau išrašė ?
Atsakyti