Įkraunama...
Įkraunama...

Beria užpakalio žandukus :)

mano irgi zandukus beria su pulingom virsunelem doh.gif tai as jas patepu fucidin kremuku smile.gif siaip apgydo, bet paskui vel ju atsiranda gun_bandana.gif tai taip ir kovoju su jais jau ne vienerius metus
Atsakyti
Aš tai manau, kad priežastis- paketai, ir šiltnamio efektas, ypač jei aptrauktos kelnaitės prie jų- net jei medvilniniai , nes vis tiek storas ir tankus būna sluoksnis, klijai apačioj,, kurie nepraleidžia oro, sudarydami sluoksnį kaip celofanas tokį- jau nekalbu apie paketus, kur su tuo spec sugeriančiu sluoksniu- jie yra grynas celofanas ir naudojimui netinkami iš viso.

Aš išsigydžiau labai paprastu, keistu, kvailu būdu ,- bent namie dėvėjau ne pirktinius paketus, o paprasčiausią susuktą didelį kiekį tualetinio popieriaus bigsmile.gif -tokį kaip paketą pasidarydavau- ir kelnaites- kuo didesnes prie to paketo, ir tik ne sintettines. Turi trūkumų, gal jei kas sužinotų, pasibaisėtų, ir bomže palaikytų doh.gif - bet netaip nukenčia oda, ir ilgą laiką taip darant, išnyksta.

Ir prie viso to, žinoma, pilingas, higiena, kuo daugiau oro vonių- būna spec. pudros moterims- girdėjau ir kūdikių tinka- tam reikalui- ir kuo trumpiau dėvėti paketą- silpnėjant kraujavimui- jį pakeisti mažu ir plonu įklotu iš nat. medžiagų, nesidėti paketo labai iš anksto, kol nepasirodė kraujas, ir t.t.

Įtariu, kad po truputį grįšiu prie tarybinių metodų rolleyes.gif



Atsakyti
kazkaip man cia viskas baisiai skamba pas tave fear.gif nemanau kad nuo paketu ar higieniniu iklotu beria, nes juos devi tik max 5 d., bent jau mane tai tikrai ne nuo ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2008 09 11, 16:14)
kazkaip man cia viskas baisiai skamba pas tave fear.gif nemanau kad nuo paketu ar higieniniu iklotu beria, nes juos devi tik max 5 d., bent jau mane tai tikrai ne nuo ju g.gif

Nu ne cia tas siltnamio efektas ne prie ko , manau. Juk paketas tai grynai tarpukojy, o beria- tai tikrai ne tarpukoji, bent man, o uzpakalio zandus, gerokai zemiau, jau ties perejimu link slaunu, ir grynai nugarineje puseje, kur jokie paketai nepasiekia lotuliukas.gif Aisku- su paketu irgi yra problema- nes man nuo ju niezulys " ten" buna,paraudimas odos bet tai tik TOMIS dienomis. o beria ir beria, net nepriklausomai nuo ciklo.
Pvz, kuri laika , kokias 2 savaites buvo tu spuogu apmazeje, zenkliai, apsidziaugiau, kad padeda nutrynimas siurkscia kemipne, o dabar , vakar siandien, kad isbere, su pulingomis virsunelemis, net skauda sedint... jau nezinau , su kuo tai sieti- siaip , galvociau su sedimu darbu susijes reikalas, bet - tai as visad panasu darba, laika, ant panasios kedes sedziu- o kodel tarpais beria tarpais ne. Alergija??? O tai kad jokiu nauju priemoniu nenaudojau . g.gif
Atsakyti
Aš turiu panašią problemą.
Tik kad man beria ne tik apačioj, bet beveik visą užpakaliuką.
Tų spuogų daug ir jie raudoni, atrodo labai negražiai, tikrai norėčiau lygaus užpakaliuko. Patarkit, kaip jų atsikratyt ar sumažinti, nes jau nebegaliu kentėt.
Atsakyti
na as tamponus naudoju, ir vistiek beria... tikrai nemanau, kad cia nuo paketu ar iklotu... bet tikrai gali buti nuo sintetiniu nenaturalaus pluosto kelnaiciu...
Atsakyti
aš nepamenu, čia kartosiuosi ar ne, bet aš apmažiau taip - kartą į savaitę einu į soliariumą, duše/vonioj kartą į savaitę naudoju kavos tirščius, kruopščiai nušveičiu odą, o baigusi nuvalau salicilio spiritu, būna, kad ir pagraužia smile.gif
Dabar 'įsigijau' labai padoriai besižiūrinčią sėdimąją
Atsakyti
Sedmenu srities berimo priezastis-dazniausiai del prakaitavimo,sintetiniu kelnaiciu ir t.t.
Reiktu naudeti tik medvilnini trikotaza, skalbimo milteliai, higienos priemones su ph-5.5.
Neblogai padeda ACNE BP losjonas.
Atsakyti
Jep, jep... beria dėl netinkamų kelnaičių, nuo tų pačių įklotų mane irgi berdabo, kai pradėjau naudoti O.B. viskas baigėsi... Panos, į dušą reikia dažniau vaikščioti, gali būti ir dėl higienos - tai didžiausia tikimybė, o jei dar ir imli prakaitui esi, tai galėčiau beveik ir teigti, kad nuo to...

Soliariumas man apskritai padeda nuo tų spuogų... ir jei ant veido turiu - nueinu i soliariumą keletą kartų ir juos išdžiovina - nieko nebelieka...

Beje, jei tepate užpakaliuką kokiu kūno losijonu ar sveistu, nustokite... galbūt jums visai nereikia jo drėkinti ar riebinti... mirksiukas.gif







SOLIARIUMO KREMAI
Atsakyti
Siaip kartais beria ir kai oda buna per daug issausejus, reikia drekint kokiu kuno aliejum tada. Pavartokit arbatmedzio aliejaus, irgi gerai veikia, stabdo nauju spuogu formavimasi, dziovina esamus.
Atsakyti
Na vienam tokiam zmogui bere uzpakaliuka, tai gydytojas liepe naudot B grupes vitaminus.
Atsakyti
Pas mane lygiai tokia pat problema doh.gif ir pas mane ne tik uzpaklaiukas pabertas ,bet ir kojos ir rankos...oda tokia kaip zasies.Bandau sveisti su sveitikliais tai kaskiek pasvelnejo ir tikrai pamazejo...nors dar vistiek ta oda spuoguota rausvais spuogiukais.
Kiekviena diena kai einu i dusa tai taip ir sveiciu.Dabar dar nusipirkau ir duso zele skirta Acne treatment.Tai ziuresim kiek cia man pades.
Atsakyti