Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(saulute27 @ 2006 07 27, 16:09)
Na tikrai BERGNER puodai nėra Vokiški.... verysad.gif Jie yra kinietiški verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Na, ir ko tik toj kinijoj negamina. Bet kokybe visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2005 02 08, 14:55)
Viską darau tame pačiame greitpuodyje.
O šaltiena paprastai, Sudedi Kiaulės kojas,


per google susiradau šį šaltienos patiekalą ir išbandžiau. Tai buvo pirmasis šaltienos gaminimas be niekieno pagalbos. Gavosi thumbup.gif
Ir apskritai nežinau patogesnio daikto nei greitpuodis. Sumetu mėsąm daržoves - ir už 15 min sriuba ar troškinys gatavi biggrin.gif
Atsakyti
Jau išbandžiau irgi greitpuodį - pritariu - super thumbup.gif . Pirkau "Fagor". Tai sudėjau raugintus kopūstėlius, šoninę - 20 min paviriau, išjungiau ir viskas. Na buvau labai patenkinta - laiko taupymas, ir elektros.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as su malonumu isigyciau greitpuodi... Gal kam nebereikia? Esu Kaune...
Atsakyti
Merginos, SOS! Jei kas sekate sia tema, prasau pagalbos. Nupirkau siandien greitpuodi, perskaiciau visu pranesimus, kaip juo naudotis ir man niekas nesigauna sad.gif . Joks pypsiukas nepasikelia, nieks nesvylpauja, verda kaip paprastam puode...
Atsakyti
Pas mane Tefal , bet man kaskaip ilgai labai viskas verda jame bulves vire 20 min.Garu nemazai varo per vostuva,yra tenai vienas veliau jis uzsispaudzia ir pradeda garai per kita eiti,galvoju ,gal labai nemazai garu isleidzia bent jau drauge sake ,kad labai keistai jai atrodo.
Atsakyti
Mano draugė turi nusipirkusi greitpuodį, labai juo pantenkinta. Gundausi ir aš...
Jis, kaip suprantu, veikia tokiu principu, kad viduje sudaromas aukštas slėgis. Ir va kaip tik dabar prisiminiau, kaip man seniai tėvas aiškino, kad aukštame slėgyje riebalams kažkas atsitinka - jie sukietėja ar koks ten biesas jiems pasidaro - ir tampa sunkiai virškinamais nuodais organizmui. Na va, sugadinau Jums apetitą... sad.gif Kaip suprantu, pvz.: margarinas yra gaminamas iš tokių riebalų. Gal kas žinote apie tai daugiau? Paaiškinkit...
Atsakyti
Noriu pasidalinti labai geru plovo receptu greitpuodziui. Vakar gaminau, tai labai patiko.
Apkepiau vistienos krutinele greitpuodyje, paskui ten sudejau supjaustyta svoguna, veliau sutarkotas morkytes dar biski pakepiau. Paskui ant virsaus sudejau apiplikyta, nulupta, supjaustyta pomidora, pabarsciau dziovintu baziliku, dziovintomis darzovemis, druska. Paskui suberiau ryzius, supiliau vandeni, uzsukau puoda. Nuo to laiko kai pradejo garuoti pro pipsiuka, 10 min. paviriau, uzsukau ugni ir dar 5 min. palaikiau. Super patiekalas gavosi:))) Labai skanu:)
Produktai 4 asm.:
2 gabalai vistienos krutineles
3 vidutines morkos
1 didelis svogunas
2 vidutiniai pomidorai
1 stikline ryziu
2 stiklines vandens
aliejus kepimui
bazilikas, dziovintos darzoves, druska pagal skoni.
Skanaus!

Gal kas turit kokiu idomiu receptu greitpuodziui pasidalinti?
Atsakyti
As be greitpuodzio apskritai neisivaizduoju gyvenymo....
Pas mane virtuveje tai puodas Nr.1. Ir praktiskai viska gaminu jame.

Del receptu tai tikriausiai reiktu kitame skyrelyje rasyti.

O siaip tai balandeliai - 15 min, plovas - 10 min, guliasas - apie 10 min, darzoves troskintos - 5-8 min., rauginti kopustai troskinti - 15-20 min., mesa visu gabalu - 15-20 min., vistiena troskinta su bulvemis - apie 10 min., vistienos sultinys - 5 min. o apie zveriena net ir nekalbu - 20-30 min maksimum.

Man ji parveze is Vokietijos. Jis pas mane vienu dangciu du puodai skirtingo turio. Labai patogu. Guliasui ir plovui, sultiniui - naudoju mazesni, o dideliems kiekiams ar dalykams - didesni.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2007 09 05, 10:36)
As be greitpuodzio apskritai neisivaizduoju gyvenymo....
Pas mane virtuveje tai puodas Nr.1. Ir praktiskai  viska gaminu jame.

Del receptu tai tikriausiai reiktu kitame skyrelyje rasyti.

O siaip tai balandeliai - 15 min, plovas - 10 min, guliasas - apie 10 min, darzoves troskintos - 5-8 min., rauginti kopustai troskinti - 15-20 min., mesa visu gabalu - 15-20 min., vistiena troskinta  su bulvemis - apie 10 min., vistienos sultinys - 5 min. o apie zveriena net ir nekalbu - 20-30 min maksimum.

Man ji parveze is Vokietijos. Jis pas mane vienu dangciu du puodai skirtingo turio. Labai patogu. Guliasui ir plovui, sultiniui - naudoju mazesni, o dideliems kiekiams ar dalykams - didesni.


O kokios talpos tavo puodai?
Atsakyti
QUOTE(Svetlana3 @ 2007 09 05, 10:56)
O kokios talpos tavo puodai?



pas mane sai toks: user posted image

vienas 3 l talpos, o kitas 6.5 ltr.
Papildyta:
QUOTE(Svetlana3 @ 2007 02 01, 00:58)
Merginos, SOS! Jei kas sekate sia tema, prasau pagalbos. Nupirkau siandien greitpuodi, perskaiciau visu pranesimus, kaip juo naudotis ir man niekas nesigauna sad.gif . Joks pypsiukas nepasikelia, nieks nesvylpauja, verda kaip paprastam puode...


o koks pas tave tas puodas?

paprastai reikia kad greitpuodyje uzvirtu skystis ar vvanduo (jo daug nereikia, priklausomai nuo ti ka gamini), tada uzsuki dangti. tas pypsiukas pasikelia tada kada jame susidaro pakankamas garu kiekis ir cypseti pradeda tada kai ju jame yra perdaug. paprastai tokiu atveju reikia sumazinti ugni. jis gali cipseti trumpai jei garu perteklius nedidelis, jis juos isleidzia ir tiek. arba ilgai ir istisai tada jau reikia kaip ir rasiau sumazinti ugni.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2007 09 05, 11:35)
pas mane sai toks: user posted image

vienas 3 l talpos, o kitas 6.5 ltr.
Papildyta:
o koks pas tave tas puodas?

paprastai reikia kad greitpuodyje uzvirtu skystis ar vvanduo (jo daug nereikia, priklausomai nuo ti ka gamini), tada uzsuki dangti. tas pypsiukas pasikelia tada kada jame susidaro pakankamas garu kiekis ir cypseti pradeda tada kai ju jame yra perdaug. paprastai tokiu atveju reikia sumazinti ugni. jis gali cipseti trumpai jei garu perteklius nedidelis, jis juos isleidzia ir tiek. arba ilgai ir istisai tada jau reikia kaip ir rasiau sumazinti ugni.


Su ta problema isiaiskinau - kai pirkau (is vitrinos), tai pardavejos nesurado nei dezes, nei instrukcijos. Pasikankinau dvi dienas, nuejau i parduotuve, sakau, grazinsiu greitpuodi, nes veikia kaip paprastas puodas. Po keliu valandu man paskambino ir pasake, kad surado deze ir ... lotuliukas.gif dangcio detales, be kuriu jis ir neturejo buti greitpuodziu doh.gif .

Pas mane 6 l "Provence", tai kai didesnius kiekius maisto reik pagaminti, tai gerai veikia, o vat plova bandziau daryti, tai slegis nesusidaro schmoll.gif , reikia, matyt, mazesnes talpos g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetlana3: 05 rugsėjo 2007 - 11:11