Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(janna @ 2007 09 05, 11:35)
pas mane sai toks: user posted image

vienas 3 l talpos, o kitas 6.5 ltr.
Papildyta:

Čia, mano nuomone, labai geras variantas greitpuodžio, nes du puodai skirtingo dydžio ir vienas dangtis. Kiek kainavo šitas gėris? Noriu būtent tokio, gal kas matėt tokių pirkti (ne užsienyje)?
Atsakyti
greitpuodžiai
yra dabar toks dviejų puodų variantas ir Berghoff-e
Mano galva, tai aš tame kad vienas dangtis ir du puodai nematau privalumo, nes:
1. kaina išauga,
2. didesniam puode galima išvirti ir mažesnį kiekį maisto,
3. dangtis ir jame esanti tarpinė greičiau susidėvi negu puodai ir lieka ne vienas, o du puodai be dangčio ir su ilgom rankenom ir karpytu kraštu (tai ne visada patogu). schmoll.gif
Atsakyti
Pagaliau vakar Taip lengviau parduotuvėje įsigijau naują ispanišką Fagor 6 ltr greitpuodį biggrin.gif ir dar dvi gumines tarpines atsargai.
Puodas kainavo 179 Lt ir šią savaitę dar minus 10% nuolaida. Taigi 161 Lt. Išbandžiau ryte virdama košę. Viskas lyg ir tvarkoj. thumbup.gif
Tik turiu vieną klausimuką: gal žinot kaip ten yra su šitos guminės tarpinės tepimu. Pardavėja sakė, kad tepti nereikia. O lietuviškam aprašyme parašyta, kad gamintojas rekomenduoja tepti salotų aliejumi. Kaip dažnai tą daryti ir pan. ?
Mano sename greitpuodyje buvo silikoninė tarpinė- tai aš jos netepiau niekada.
Atsakyti
Pirkau ir aš greitpuodį . Tik vieno dalyko niekaip negaliu suprasti , kodėl iki šios dienos aš jo neturėjau? doh.gif Viskas greitai , skaniai . Nereikia stovėti šalia , niekas nebėga ir negaruoja į kambarį. thumbup.gif . Šeimyna, be galo , mėgsta toškinius , tai ilgiausiai užtrunku , kol viską supjaustau , nes po to tik sudedu , 10 min. ir valio - gatava . thumbup.gif Viriau net bulves, prie karbonado valgyti . Supjausčiau stambiai , paviriau 8 min. ir užsukau , kai pravėso nupyliau . Super . Bulvės nenuvirusios , kaip būna paprastame puode , visos lygios , gražios ir labaaaai skanios . Pirksiu dar vieną , kad galėčiau viename troškinti antrą patiekalą , o kitame virti sriubą arba bulves . Bet visame tame , kai pagalvoji ir paskaičiuoji - kiek sunaudojama mažiau dujų rolleyes.gif Už sutaupytus pinigėlius geriau nusipirksiu naują palaidinę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2008 02 26, 13:25)
Pirkau ir aš greitpuodį . Tik vieno dalyko niekaip negaliu suprasti , kodėl iki šios dienos aš jo neturėjau?  doh.gif  Viskas greitai , skaniai . Nereikia stovėti šalia , niekas nebėga ir negaruoja į kambarį.  thumbup.gif . Šeimyna, be galo , mėgsta toškinius , tai ilgiausiai užtrunku , kol viską supjaustau , nes po to tik  sudedu , 10 min. ir valio - gatava .  thumbup.gif Viriau net bulves, prie karbonado valgyti . Supjausčiau stambiai , paviriau 8 min. ir užsukau , kai pravėso nupyliau . Super . Bulvės nenuvirusios , kaip būna paprastame puode , visos lygios , gražios ir labaaaai skanios . Pirksiu dar vieną , kad galėčiau viename troškinti antrą patiekalą , o kitame virti sriubą arba bulves . Bet visame tame , kai pagalvoji ir paskaičiuoji - kiek sunaudojama mažiau dujų  rolleyes.gif Už sutaupytus pinigėlius geriau nusipirksiu naują palaidinę  lotuliukas.gif


Kokį ir kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2008 02 26, 14:05)
Kokį ir kur pirkai?

Pas mus mieste yra tokia indų parduotuvė Izora . Ten ir pirkau. Bet manau , kad jų
yra visose parduotuvėse , kurios prekiauja indais. Mokėjau 159 Lt. Super ir nebrangu ir gerai . Dabar tyrinėju Tefal firmos , kainuoja 349 Lt. Šituose galima virti silpniau arba stipriau . Tik nemanau ar tai būtų naudojama praktikoje , o pinigų suma tai - oho , kiek skiriasi. Dar gerai pažiūrėsiu ir gali būti , kad pirksiu tai ką jau esu pabandžiusi ir bus pigiau ir mano manymu taip pat virs. Dar pagalvosiu.
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2008 02 28, 15:14)
Pas mus mieste yra tokia indų parduotuvė Izora . Ten ir pirkau. Bet manau , kad jų
yra visose parduotuvėse , kurios prekiauja indais. Mokėjau 159 Lt. Super ir nebrangu ir gerai . Dabar tyrinėju Tefal firmos , kainuoja 349 Lt. Šituose galima virti silpniau arba stipriau . Tik nemanau ar tai būtų naudojama praktikoje , o pinigų suma tai -  oho , kiek skiriasi. Dar gerai pažiūrėsiu ir gali būti , kad pirksiu tai ką jau esu pabandžiusi ir bus pigiau ir mano manymu taip pat virs. Dar pagalvosiu.


O tai kokios firmos tavo greitpuodis?
Ar tai Stream 6 l?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Bronė: 28 vasario 2008 - 16:27
QUOTE(La Bronė @ 2008 02 28, 17:24)
O tai kokios firmos tavo greitpuodis?
Ar tai Stream 6 l?

Labas ,
Ne tai Stream . Kažkoks iš P..... raidės . Pažiūrėjau ant puodo nerašo verysad.gif pavadinimo , o dėžutę jau sukūrenau . Niekaip negaliu prisiminti . g.gif Bet kažkoks paprastas , nelabai girdėtos firmos . Tačiau kai pirkau pažiūrėjau - pats puodas sunkus , reiškia metalas geras , tarpinė kuri dedasi viduje ,irgi tvirta . Pagamintas tikrai tvarkingai , rodos patikimai . Yra du vožtuvai ( ant dangčio ) Ir užsidaro labai gerai ir lengviai. Bus matyti kai panaudosiu . Turiu jį apie 3 savaites . Verdu kiekvieną dieną , kiti puodai net nesidėvi rolleyes.gif
Tik noriu paklausti tų kas turi , ar plaunate tokius puodus indaplovėje ? Aš nekišu jo ten . Nes man atrodo , kad to dangčio su tarpine tai tikrai negalima , gal net gali pakenkti tarpinei ar tiems saugikliams , o ir puodas pats labai sunkus ir matyt nepritaikytas indalpovėms. Nors kita vertus , šiame puode niekas neprisvyla - tai nesunku ir patrinti su kempinėle. biggrin.gif
Bet užtat dabar sekmadienio rytą visada verdu įvairis košes , ko anksčiau tikrai nedarydavau ax.gif
Atsakyti
[quote=laurindre,2005 01 27, 23:00]
Aš turio fagor greitpuodį. Ten buvo instrukcija ir lietuviškai. Teisingai supratai, kad puodui užvirus, pakyla tas pipsiukas. Nuo tada ir skaičiuojasi laikas, tada reikia sumažinti ugnį. Kai baigiasi laikas ir jei neskubi, gali tiesiog išjungti ugnį ir palikti puodą neliestą, jis truputį pravės ir pipsiukas pats įkris. O jei skubi, kiši puodą po šalto vandens srove. Ir jis atvėsta akimirsniu. Puodą gali atidaryti.



Jus man atleiskit, bet kiek zinau, tai karsta, verdanti puoda po saltu vandeniu kisti yra nerekomenduojama. tokiais veiksmais labai sutrumpinam gaminio "galiojimo laika". po tokiu veiksmu ir garantinis talonas gali nepadeti. geriau jau klapana pakelti, nuleisti garus ir po truputi is leto atidarineti dangti.
Atsakyti
[quote=Cactus_,2008 03 03, 16:45]
[quote=laurindre,2005 01 27, 23:00]
Aš turio fagor greitpuodį. Ten buvo instrukcija ir lietuviškai. Teisingai supratai, kad puodui užvirus, pakyla tas pipsiukas. Nuo tada ir skaičiuojasi laikas, tada reikia sumažinti ugnį. Kai baigiasi laikas ir jei neskubi, gali tiesiog išjungti ugnį ir palikti puodą neliestą, jis truputį pravės ir pipsiukas pats įkris. O jei skubi, kiši puodą po šalto vandens srove. Ir jis atvėsta akimirsniu. Puodą gali atidaryti.
Jus man atleiskit, bet kiek zinau, tai karsta, verdanti puoda po saltu vandeniu kisti yra nerekomenduojama. tokiais veiksmais labai sutrumpinam gaminio "galiojimo laika". po tokiu veiksmu ir garantinis talonas gali nepadeti. geriau jau klapana pakelti, nuleisti garus ir po truputi is leto atidarineti dangti.
[/quote]
Kol puodas nepravės ir vožtuvėlis neįkris , tai ir puodo nepavyks atidaryti . Žinoma , jei labai greitai reikia , galima atsargiai bandyti nuleisti garus pakėlus vožtuviuką , bet reikia saugotis schmoll.gif , kad nenusiplikyti , ir anksčiau išjungus palikti puodą pravėsti , nes tuo metu ten, viduje dar viskas verda. Net ir įkritus vožtuvui ir atidarius dangtį , patiekalas dar burbuliuoja . Taigi kantrybė-dorybė. Ir taupiau ir saugiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkutė: 03 kovo 2008 - 20:20
Nusipirkau ir as greitpuodi thumbup.gif Bet kaip kokia tundra nezinau nei kiek vandens reikia pilti verdant, nei kiek laiko virti atskirus produktus unsure.gif doh.gif Gal galetumet pasidalinti ka ir kiek laiko verdat ir su kokiu kiekiu vandens bigsmile.gif Busiu be galo dekinga wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2008 07 05, 10:17)
Nusipirkau ir as greitpuodi  thumbup.gif  Bet kaip kokia tundra nezinau nei kiek vandens reikia pilti verdant, nei kiek laiko virti atskirus produktus  unsure.gif  doh.gif  Gal galetumet pasidalinti ka ir kiek laiko verdat ir su kokiu kiekiu vandens  bigsmile.gif  Busiu be galo dekinga  wub.gif



pas mane instrukcijoj raso, jog jei verdi 15min, tai vandens reikia 150ml, jei verdi pusvalandi-atitinkamai pili 300ml vandens smile.gif siaip ipilu visada daugiau, nes bijau, bet visad vandens ir buna perdaug doh.gif nupilineju po to doh.gif

virimo laikas

sekmes naudojant thumbup.gif


tiesa 1lbs=0.45359kg mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 06 liepos 2008 - 02:38