Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

QUOTE(Žydros akys @ 2008 10 31, 16:41)
Mano HCG šiandien 972,8  blink.gif bet progesteronas 3,41  doh.gif pas ginę sekmadienį.. darys echo.. kol kas laukti.. galima nusišauti su durų rankena  blush2.gif kantybė lygi nuliui  blush2.gif


puikiai tave suprantu as ir laukiu iki antradienio,darys echo palkartotinai,nes gimdoj nestumo nemato..negaliu apie nieka kita galvoti....kantrybes tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydros akys @ 2008 10 31, 16:41)
Mano HCG šiandien 972,8  blink.gif bet progesteronas 3,41  doh.gif pas ginę sekmadienį.. darys echo.. kol kas laukti.. galima nusišauti su durų rankena  blush2.gif kantybė lygi nuliui  blush2.gif


Laikykis, kad ir kaip sunku 4u.gif Gražaus gimtadienio tavo dukrelei happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(staniule @ 2008 10 31, 17:31)
puikiai tave suprantu as ir laukiu iki antradienio,darys echo palkartotinai,nes gimdoj nestumo nemato..negaliu apie nieka kita galvoti....kantrybes tau  smile.gif

QUOTE(Mirėja @ 2008 10 31, 20:13)
Laikykis, kad ir kaip sunku  4u.gif Gražaus gimtadienio tavo dukrelei  happybday.gif

Ačiū, mergaitės 4u.gif 4u.gif
Staniule ir tau kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Zydros akys,kaip tau? ar buvai pas gine,ka sake?
Atsakyti
sveikutes as ir gi dariausi tyrimukus tai paskambinau del ats.tai pasake kad 23,o ka tai reiskia nezinau verysad.gif bet sake kad norma yra nuo 0iki 10.beja ir mmm pasidejo jos 5dienas velavo.
Atsakyti
Sveikos mergaites, dariaus HCG kad pasiziuret kiek mazdaug laiko, sake kad 3095, bet kiek laiko mazdaug ir nepasake...gal kuri mazdaug galit pasakyt? g.gif pas gine buvau tai sake pati pradzia, o man tokio atsakymo mazoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 11 05, 21:56)
Sveikos mergaites, dariaus HCG kad pasiziuret kiek mazdaug laiko, sake kad 3095, bet kiek laiko mazdaug ir nepasake...gal kuri mazdaug galit pasakyt? g.gif pas gine buvau tai sake pati pradzia, o man  tokio atsakymo mazoka blush2.gif


Normos yra labai plačios, bet kažkas apie 5,5 sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 11 05, 21:56)
Sveikos mergaites, dariaus HCG kad pasiziuret kiek mazdaug laiko, sake kad 3095, bet kiek laiko mazdaug ir nepasake...gal kuri mazdaug galit pasakyt? g.gif pas gine buvau tai sake pati pradzia, o man  tokio atsakymo mazoka blush2.gif



Paziurek sio skyrelio antrame psl Aless ideta lentele - turetu paaisketi mirksiukas.gif
Atsakyti
na pasiemiau ats HCG ir vistiek nieko nesuprantu Result 23.65 IU/L , Ref.Range 0.00-10.00.gal jus ka nors pasakytumete aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas22 @ 2008 11 06, 12:08)
na pasiemiau ats HCG ir vistiek nieko nesuprantu Result 23.65 IU/L , Ref.Range 0.00-10.00.gal jus ka nors pasakytumete aciu uz atsakyma  smile.gif


Mano asmenine nuomone, buvai "truputi nėščia". 5 dienas vėluojant mmm paprastai buna daug didesni skaičiai. Jei mmm atėjo, reiškia kabinosi, bet užsikabint nepavyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 06 lapkričio 2008 - 11:50
aciu uz ats taip mmm pasidejo ta pacia diena kai pasidariau tyrimus.bet tepliojo tik rusvai
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas22 @ 2008 11 06, 12:57)
aciu uz ats taip mmm pasidejo ta pacia diena kai pasidariau tyrimus.bet tepliojo tik rusvai


Gal dėl viso pikto pasikartuok tyrimą?
Atsakyti