Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

Sveikos, visos 4u.gif Na pasidalinsiu ir as - atradau, tiksliau itvirtinau viena liaudiska sakyciau metoda ne kaip gydytis, o kaip nesusirgti sinusitu 4u.gif Pati turiu ir kreiva nosies pertvara, ir kiekviena kart persalus vargdavau su sinusitu (aciu dievui, jau praeitis doh.gif ) Nutariau grieztai laikytis patarimo, kuri gavau klinikose is vienos zymios gydytojos, ir dabar tiesiog - nebeturiu didesniu persalimo problemu, net gerklei is vakaro pradejus skaudet- kita ryta pamirstu kad skaudejo, o gerkle irgi buvo mano opi vieta.. ax.gif Taigi, jei yra tokiu pasiryzusiu, kaip as, stoti bet kokiom priemonem i kara su sinusitu biggrin.gif tai prasom :
kiekviena ryta (tik saltuoju metu sezonu) ant tuscio skrandzio isipilat i burna aliejaus, tiek, kad dar liktu vietos, ir, tik nemoku ivardint to veiksmo- ciulpiat, varinejat po burna, traukiat per dantis (jo neryjat!) apie 10-15 min. Kai isspaunat- jis jau buna igaves balto pienelio konsistensija. Istraukia visas bakterijas. Pradines proceduros gal nemalonios- bet tai nera ka lyginti su sinusito negalavimais doh.gif As pripratau ir man visiskai nera slykstu, paciulpiu aliejaus is pat ryto, ir zinau, kad nesirgsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2009 11 17, 13:30)
kiekviena ryta (tik saltuoju metu sezonu) ant tuscio skrandzio isipilat i burna  aliejaus, tiek, kad dar liktu vietos, ir, tik nemoku ivardint to veiksmo- ciulpiat, varinejat po burna, traukiat per dantis (jo neryjat!) apie 10-15 min. Kai isspaunat- jis jau buna igaves balto pienelio konsistensija. Istraukia visas bakterijas. Pradines proceduros gal nemalonios- bet tai nera ka lyginti su sinusito negalavimais  doh.gif As pripratau ir man visiskai nera slykstu, paciulpiu aliejaus is pat ryto, ir zinau, kad nesirgsiu  thumbup.gif

O kokį aliejų naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Fortūnata @ 2009 11 18, 16:08)
O kokį aliejų naudojate?

koks po ranka papuola, visiskai nesvarbu 4u.gif
Atsakyti
Kiek domėjausi - alyvuogių geriausiai. Bet tas sėjamosios juodgrūdės aliejus vis tiek geriausia priemonė kada nors bandyta - MB jau baigia praeiti nosies užgulimas, nors visiškai jokie vaistai nepadėdavo ir nosis užgulta jau kokius 8 metus ne mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 19 lapkričio 2009 - 21:41
QUOTE(argus @ 2009 11 19, 20:40)
nosis užgulta jau kokius 8 metus ne mažiau.


o tai jus kantrus blink.gif

stoju i jusu kluba sia savaite ir as pasigavau...esu turejus seniau, paauglystej tai pusmeti ilgiausiai buvo uzsikisus, dure dure, tai tik viena puse pradure, bet paskui jau pagailejo vaiko ir paliko, su viena puse pradurta, dabar pastebiu, kad visad buna blogiau su ta puse.

o si kart susirgau labai paprastai, visi zmones kosti kosti pas mus, snargliuojasi tai tipo pasigavau bakterija, is pradziu buvo labai gerkle, o paskui kai dar ir angina operuota, antra tevu klaida kaip sakant, visi takai atviri, persimete i nosi, per pusdieni galvojau, kad nudusiu, atrodziau kaip turguj stovinti moteriskaite ziema, nuejau pas daktara sako tau visad tie prieanciai toki raudona oda ne sakau cia tik dabar, tai gavau antibu ir actifedo ir purskiu xylorin'u ir juros vandeniu...jau pagerejo kartais net visa prakvepuoju, bet dabar jauciu viskas teka i gerkle unsure.gif jei zemiau paguliu, reik daug pagalviu prisidet, visad visi siulydavo daktarai darytis siltus kompresus vakare ir inhaliacijas, klausiu daktaro pas sita buvau pirma kart ar daryt? nes jau buvau pasiruosus viska daryt tikrai labai blogai buvo, sako as pats kovoju laiks nuo laiko su sinusitu, tai jei nori daryk, bet nebutina...tai ir net nesivarginau, bet ziuriu jau gyvensiu...

nesirkit 4u.gif
Atsakyti
[quote=Soft,2009 11 17, 13:3
[/quote]
Soft 4u.gif labai ydomu pasidarė dėl tavo pasiūlymo.
Ir,turiu tau klausimuką?
Mane labai dažnai kamuoja gerklės skausmai.
Ar,aliejus gali man padėti?
Esu pora kartų sirgusi balso stygų uždegimu,ir dabar mane kamuoja aukšta temperatūra gerklės skausmas,aš,vos rytą prakalbu.
Gydžiausi sinusitą įvairiomis priemonėmis{liaudiškomis}
Bet būnant Santariškėse sinusitą patarė gydyti bičių pikį užpilti spiritu arba geru samagonu,palaikyti tamsoje 24val.ir ,paėmus meliuką dėti ant nosies,tai kartoti lkelis sykius.Tuo metu reika pagulėti.
Šis mišinukas gerai dera,kai yra užsikišusi nosis.Ausų krapštuku pavilgius reikia ištepti apie nosį ir gerai įkvėpti.Tai kartoti kelis sykius.
Patarkite kaip išsigydyti balso stygu užgdegima 4u.gif
Atsakyti
nzn ar cia tas pats...mane puldavo gerkles uzdegimas nuo persalimo g.gif , tarkim susalu kojas ar pan. tai kai nelieka burnoj bakteriju, ir liga nekimba 4u.gif Man regis, jei liga paejusi tolyn, i balso stygas, jau ne taip pades, bet pamegint tikrai verta, vis sumazinsi patogenu kieki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soft: 22 lapkričio 2009 - 11:28
zinot dar kas man labai padeda, is nesveiku sinusitp gydimosi budu ax.gif i soliariuma pasikaitint, bet iskart poto labai apsimuturiuot ir i masina cool.gif
Atsakyti
na nezinau ar kuri pasiūlė, bet as turėjau kelias savaites didelę sloga jau galvojau bus sinusitas ir nuejus pas gydytoja taip sako umus, israse vaistu Sinupret tikrai padėjo, tik nzn ar jas be recepto parduota (nes pati pirkau jas su receptu), bet man atrodo, kad parduoda
Atsakyti
Sveikos,
O ar jum nuo to sinusito ir jo gydymo nedingo uosle??? Kaip ja susigrazinti??? verysad.gif
Atsakyti
Yra toks prednizolonas, kuris gana greitai padeda atstatyti uoslę, bet tai hormoninis vaistas turintis pašalinį poveikį tiek svorio augimui, tiek kepenų disfunkcijai, tiek širdies veiklos nepakankamumui ir pan. Patys nepavojingiausi būtų tik omega-6 ir salicilatai.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 12 14, 01:43)
Yra toks prednizolonas, kuris gana greitai padeda atstatyti uoslę, bet tai hormoninis vaistas turintis pašalinį poveikį tiek svorio augimui, tiek kepenų disfunkcijai, tiek širdies veiklos nepakankamumui ir pan. Patys nepavojingiausi būtų tik omega-6 ir salicilatai.



Vajei skamba bauginanciai...Ypac, kai as esu pries vaistu vartojima, ir tik butiniausiais atvejais juos naudoju...Baisu butu be gydytojo tokius naudot... ax.gif
Gal yra kokiu liaudisku budu...
Bet aciu uz patarima:4u:
Atsakyti