Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

QUOTE(kuuzia @ 2007 06 13, 10:31)
aš čia, kažkaip pastarosiomis dienomis apleidau grojimą, o kaip jums sekasi muzikuoti? ką šiuo metu bandote groti?


o aš vakar po ilgo laiko apsilankiau pas draugę, kuri turi pianiną ax.gif tai pagrojom visokių ansambliukų, baisiai smagu buvo bigsmile.gif ypač man, kai aš jau kokie metai kaip nebuvau prisėdus prie instrumento blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2007 06 13, 12:10)
o aš vakar po ilgo laiko apsilankiau pas draugę, kuri turi pianiną  ax.gif tai pagrojom visokių ansambliukų, baisiai smagu buvo  bigsmile.gif ypač man, kai aš jau kokie metai kaip nebuvau prisėdus prie instrumento  blink.gif

tai saunu thumbup.gif o as turiu tik truputi tingiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2007 06 13, 10:10)
o aš vakar po ilgo laiko apsilankiau pas draugę, kuri turi pianiną  ax.gif tai pagrojom visokių ansambliukų, baisiai smagu buvo  bigsmile.gif ypač man, kai aš jau kokie metai kaip nebuvau prisėdus prie instrumento  blink.gif


"Ansambliukų" tai čia suprantu, kad jūs keturiomis rankomis grojote? Mes kadaise su pussesere bandėm groti "Šutką", ar Bethoveno ji, ar Bacho dabar nebepamenu, visai neblogai gavosi. Smagu.
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 06 13, 11:47)
"Ansambliukų" tai čia suprantu, kad jūs keturiomis rankomis grojote? Mes kadaise su pussesere bandėm groti "Šutką", ar Bethoveno ji, ar Bacho dabar nebepamenu, visai neblogai gavosi. Smagu.


na taip keturiom biggrin.gif mano draugė fortepiono mokytoja, tai dar ir pamoko mane, nes aš jau pamiršus viską doh.gif turi jinai visokių natų krūvą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2007 06 13, 14:30)
na taip keturiom biggrin.gif mano draugė fortepiono mokytoja, tai dar ir pamoko mane, nes aš jau pamiršus viską  doh.gif turi jinai visokių natų krūvą  bigsmile.gif

tai tau fainiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2007 06 13, 12:30)
na taip keturiom biggrin.gif mano draugė fortepiono mokytoja, tai dar ir pamoko mane, nes aš jau pamiršus viską  doh.gif turi jinai visokių natų krūvą  bigsmile.gif


oho, super. Gal tada ji patartų, kokį nelabai sudėtingą, kūrinėlį gražų? Ar pvz tu gal ką nors žinai, koks yra gražus kūrinys ir nėra labai sunkus pagroti, na, labai jau visiškai lengvo irgi nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 06 13, 13:51)
oho, super. Gal tada ji patartų, kokį nelabai sudėtingą, kūrinėlį gražų? Ar pvz tu gal ką nors žinai, koks yra gražus kūrinys ir nėra labai sunkus pagroti, na, labai jau visiškai lengvo irgi nereikia smile.gif


Tai žiūrint ko tu nori - ar klasikinių kūrinių, ar šiuolaikinių, ar dainų kažkokių populiarių. Yra ir klasikinių kūrinių man labai gražių ir nesudėtingų, bet čia gi skonio reikalas, kas vienam gražu,kitam gali būti nelabai g.gif
aš tai va prisitraukiau visokių man patinkančių dainų iš čia rekomenduotų puslapių, na ir kiek matau, tai nėra ten labai sudėtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį ax.gif
Kiek dabar kainuoja pianinas?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 06 13, 22:46)
Turiu klausimėlį ax.gif
Kiek dabar kainuoja pianinas?


Padėvėtas apie 1000 lt, skelbimuose pasižiūrėk, nemažai parduoda, bet stebėjausi, kad tiek daug. Neseniai tiesiog smalsavau ir žiūrinėjausi.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 06 13, 23:46)
Turiu klausimėlį ax.gif
Kiek dabar kainuoja pianinas?


oj labai įvairiai, priklausomai nuo to, ar naujas, ar dėvėtas, kokios firmos, kokios būklės.kainos pagal tai svyruoja nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių.žiūrėk skelbimuose arba muzikos instrumentų parduotuvėse wink.gif
Atsakyti
thumbup.gif kaip dziaugiuosi, kad sita tema radau ! as muzikalkes tai nebaigusi, bet uztai mielai groju, jei tik randu koki grazu kurini smile.gif
Labai aciu nurodziusioms puslapius su natom 4u.gif 4u.gif Jus saunuoles, man tiek daug rasti niekada nepavyko, ir labai dziaugiuosi, kad jusu nuorodose pagaliau radau ilgai ieskota daina smile.gif aciu 4u.gif

galiu parekomenduoti pora nesunkiu graziu kurineliu toms, kurios neseniai prisedo arba tiesiog kaip as nemoka labai jau sudetingu virazu blush2.gif ir sunku pasirinkti, ka naujo ismokti.

Mano megstamiausia tai bethoveno monlight sonata - lyriska melodija, lengva ismokt, ir pakankamai ilgas kurinys, kad nenusibostu greitai mirksiukas.gif
arba visiskai paprastas bet mielas enya "waterfall" arba "book of days" smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Skirte @ 2007 06 14, 11:44)
thumbup.gif  kaip dziaugiuosi, kad sita tema radau ! as muzikalkes tai nebaigusi, bet uztai mielai groju, jei tik randu koki grazu kurini smile.gif
Labai aciu nurodziusioms puslapius su natom  4u.gif  4u.gif  Jus saunuoles, man tiek daug rasti niekada nepavyko, ir labai dziaugiuosi, kad jusu nuorodose pagaliau radau ilgai ieskota daina  smile.gif  aciu  4u.gif

galiu parekomenduoti pora nesunkiu graziu kurineliu toms, kurios neseniai prisedo arba tiesiog kaip as nemoka labai jau sudetingu virazu blush2.gif ir sunku pasirinkti, ka naujo ismokti.

Mano megstamiausia tai bethoveno monlight sonata - lyriska melodija, lengva ismokt, ir pakankamai ilgas kurinys, kad nenusibostu greitai  mirksiukas.gif
arba visiskai paprastas bet mielas enya "waterfall" arba "book of days" smile.gif


mėnesienos sonata tai labiau jau liūdna, o gal galėtum pasidalinti tuo waterfall ar book of days?
Atsakyti