Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

QUOTE(Shiaurinee @ 2007 05 23, 19:25)
Groti pamėgau tik kelis metus po muzikalkės  ax.gif  Dabar pianinas pas tėvus, tai ne per dažniausiai tenka padžiuginti kaimynus lotuliukas.gif
O įvairių natų dažniausiai ieškau čia:
1
2
3
4
5


ačiū už nuorodas smile.gif
nors pianino neturiu, bet vistiek turiu viltį,kad kada nors turėsiu, nes man asmeniškai, nėra jokio kito taip smarkiai ir efektyviai raminančio vaisto,kaip grojimas pianinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 05 24, 07:44)
Laba mergytės,

O aš vakar radau Billy Joel natas Piano man. Jeigu kurios norit parašykit savo mailus - atsiųsiu.


aciu labai uz Billy Joel natas 4u.gif Kai tik laiko atsiras, bandysiu groti, atrodo nebaisiai sudetingai tai gal kaip nors pavyks... blush2.gif

taip pat aciu Shiaurinee uz nuorodas, ten irgi susiradau kelias norimas natas thumbup.gif
Atsakyti
Vaje, kaip faina, kad radau tokia tema... bigsmile.gif Muzikos mokykla baigiau pries 5metus, o iki siol pagrajinu tik mokykloj ismoktus kurinius doh.gif Kokia geda... Ir prie pianino labai retai prisedu - kartais taip negera pasidaro del to, kad pirstai nebemiklus ir visi igudziai kazkur isgarave... Tad gal galite duoti pavyzdziu, kokie populiarus kuriniai yra lengvai ismokstami? Nes, pavyzdziui, turiu ABBOS ir Queen'u dainu natu, taciau tokios pakankamai sudetingos. O kadangi mano skaitymo is lapo lygis zemas, o ir kantrybes zulint akordus nelabai turiu, tad noreciau, kad patartumet ka nors nesudetingo ir grazaus... 4u.gif Nes kartais po visu darbu taip gera prisesti prie pianino ir uzsimirsti... wub.gif
Atsakyti
Man po 7 metų negrojimo irgi prasti reikalai. Skaityti iš natų nelabai moku, tai kol kas bandau zulinti.
Kol kas nelabai galiu pasakyti, kas būtų lengvesnio. Pati bandinėjuosi visko..
Atsakyti
oi kaip faina, galų gale radau nuorodas natų wub.gif super thumbup.gif Spausdinuosi ir kad grajinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2007 05 25, 13:22)
oi kaip faina, galų gale radau nuorodas natų wub.gif  super thumbup.gif  Spausdinuosi ir kad grajinsiu doh.gif


Gal patartum, kas nėra labai sudėtinga?
Atsakyti
ax.gif Jungiuosi ir aš prie jūsųsmile.gif
pragrojau 14 metų, nors specialybė buvo smuikas, bet fortepionas visuomet priavlomas buvo, kažkada turėjau rimtų ketinimų pereiti į jį, bet smuiko mokytoja atkalbėjo.
neesmė, visada mieliau grodavau pianinu, ir neseniai atradom alternatyvą pianinui - sintezatorius...
aišku, skirtumas didelis, nes joks sitezatorius neprilygs tikram pianinui, bet vis šis tas ax.gif
labai truksta pedalų ir didesnės klavietūros, bet groju ir kaifuoju.
kol kas viską iš klausos šparinu, tik jau norisi kažką rimtesnio pazūbrint, prisimint gerus laikus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2007 05 25, 16:09)
ax.gif Jungiuosi ir aš prie jūsųsmile.gif
pragrojau 14 metų, nors specialybė buvo smuikas, bet fortepionas visuomet priavlomas buvo, kažkada turėjau rimtų ketinimų pereiti į jį, bet smuiko mokytoja atkalbėjo.
neesmė, visada mieliau grodavau pianinu, ir neseniai atradom alternatyvą pianinui - sintezatorius...
aišku, skirtumas didelis, nes joks sitezatorius neprilygs tikram pianinui, bet vis šis tas ax.gif
labai truksta pedalų ir didesnės klavietūros, bet groju ir kaifuoju.
kol kas viską iš klausos šparinu, tik jau norisi kažką  rimtesnio pazūbrint, prisimint gerus laikus... ax.gif


Daile, super, thumbup.gif kad moki iš klausos groti, aš tai šito niekaip nesugeba, dėl to man lieka tik jau natiniai kūriniai.
Atsakyti
Aš irgi truputį prijaučianti pianinui, mokiaus grot 5 metus, bet dabar nei easy nesugročiau... tai viską varau iš klausos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As muzikalke baigiau pries kokius 8-9 metus. Kai tik baigiau muzikos mokykla-nuo to laiko net nebuvau prisedusi prie pianino...iki siol, kai namie atsirado pianinas. Pianina pirkom ne nauja, o kartu su juo buvo ir speciali kede pianinui, kurioje buvo pilna visokiausiu natu. Tarp ju radau ir labai lengva ir paprasta kurini: The Beatles "Yesterday"...cia kaip tik toms, kuriu pirstai nebe tokie miklus ir kurioms sunkiai sekasi skaityti is natu. Gal rasit internete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 05 25, 13:24)
Gal patartum, kas nėra labai sudėtinga?


Išsitraukiau Mika Grace kelly doh.gif Košmaras kažkoks blink.gif Pirštai visai nesugeba dirbti blush2.gif
Žodžiu, reikia gal ir man nuo kokių lengvesnių startuoti doh.gif
Atsakyti
Aš prie tų, kurios groja iš natų, o ne iš klausos. Vos kelis kūrinius taip sugebėdavau sugrot, dabar kaži ar bent vieną galėčiau, nes nebepamenu... Kaifuodavau grodama lietuviško filmo "Dvynukės" muziką wub.gif
Atsakyti