Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Kazkada baigiau muzikos mokykla. Oi, kaip mokejau skambinti pianinu wub.gif . Kai uzgrodavau "Meiles istorija" tai mama uz duru klausydamasi kukciodavo. O ir kaimynai vis girdavo "ale tavo dukte puiki muzikante ".
Dabar retai prisedu prie pianino ir kazkodel droviuosi groti, matyt, gaila, kad jau nebesugebo taip, kaip anksciau mokejau.
Shiaurinee, man labai grazi muzika is "Dvynukiu", jei turi natas, gal galetum kaip nors atsiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitee @ 2007 05 27, 23:10)

Shiaurinee, man labai grazi muzika is "Dvynukiu", jei turi natas, gal galetum kaip nors atsiusti  4u.gif


Tame ir problema, kad natų neturiu. Anksčiau grodavau iš klausos, dabar tik pirmuosius taktus gal atgaminčiau...
Atsakyti
Bukit geros, kurios esat labiau groje populiarias melodijas, patarkit, kokios yra lengvesnes...? Kad paskui nereiktu kruva natu prisispaudinus krimstis, kad nieko neina sugroti... blush2.gif
Atsakyti
Updike, gaila nebepamenu visu populiariu kuriniu kuriuos esu grojusi. Bet galiu patarti ta pacia Meiles Istorija (is kino filmo), kuri tikrai nera sudetinga. "Besa me mucho" taip pat nera sudetingas.
Atsakyti
QUOTE(bitee @ 2007 05 28, 20:48)
Updike, gaila nebepamenu visu populiariu kuriniu kuriuos esu grojusi. Bet galiu patarti ta pacia Meiles Istorija (is kino filmo), kuri tikrai nera sudetinga. "Besa me mucho" taip pat nera sudetingas.


O kur čia radus Besame mucho?
Atsakyti
Gal kas zinote kur rasti lietuvisku dainu natu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuciuks @ 2007 06 05, 10:41)
Gal kas zinote kur rasti lietuvisku dainu natu ?  ax.gif

o Kokių pvz lietuviškų tu norėtum?
Atsakyti
labutis, prisijungsiu ir as prie jusu, lankiau muzikos mokykla ir konservatorija, bet deja jos taip ir nepabaigiau, mano specialybe buvo altas, bet kaip privalomas ir pianinas, dar tebeturiu, nors nebesimokau jau 3 metus, kazkaip gaila parduoti.
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi prie muzikuojančių smile.gif Kažkada mokiausi groti pianinu, tik mūsų kaimuky nebuvo muzikalkės, tai pas muzikos mokytoja eidavau... Kartais kai grįžtu pas mamą, tai pabirbenu klavišais, tik sintezatoriaus smile.gif O dabar gitaros mokslus kremtu, kažkada parodė kelis akordus, tai mėginu pati išmokti smile.gif Nors laabai reiktų profo pagalbos... ax.gif
Su dūdele dar ir dabar kažką sugročiau, o su kanklėm jau sunkiau (porą kūrinių mokėjau thumbup.gif
Labai žaviuosi muzikuojančiomis ir dainuojančiomis asmenybėmis wub.gif
Atsakyti
tai kur visos muzikantes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(roberciukas @ 2007 06 13, 09:05)
tai kur visos muzikantes? g.gif


aš čia, kažkaip pastarosiomis dienomis apleidau grojimą, o kaip jums sekasi muzikuoti? ką šiuo metu bandote groti?
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2007 06 13, 11:31)
aš čia, kažkaip pastarosiomis dienomis apleidau grojimą, o kaip jums sekasi muzikuoti? ką šiuo metu bandote groti?

ai kazkaip aptingau ir as turbut cia oras toks biggrin.gif
Atsakyti