Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

Na auksinis stafilokokas kiek žinau neišnaikinamas. Nes po to kai ilgai gėrė, pas jį atsirao grybelis žarnyne ir aišku tas stafilokokas. Žarnynas pas jį tebėra silpna vieta - visko valgyti negali, nes pradeda skaudėti pilvą, pūsti vidurius, apsineša liežuvis ir pan. Angina jau keli metai kaip išoperuota, nes sirgo gana dažnai pūlinga angina.
O pas kardiologę lankomės kas pusę metų. Kardiologė labai nenugasdina - tik liepė saugotis infekcijų (bet kur tu labai apsaugosi 7 m vaiką), sportuoti leido, bet tik dėl savęs - kad nevarginti širdies, yra ūžesiukai ir styga (atrodo taip ji vadinasi) be anksčiau minėtų. Tikslios diagnozės negaliu pasakyti - neturiu dabar tų visų lapų.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 12 15, 11:04)
Na auksinis stafilokokas kiek žinau neišnaikinamas. Nes po to kai ilgai gėrė, pas jį atsirao grybelis žarnyne ir aišku tas stafilokokas. Žarnynas pas jį tebėra silpna vieta - visko valgyti negali, nes pradeda skaudėti pilvą, pūsti vidurius, apsineša liežuvis ir pan. Angina jau keli metai kaip išoperuota, nes sirgo gana dažnai pūlinga angina.
O pas kardiologę lankomės kas pusę metų. Kardiologė labai nenugasdina - tik liepė saugotis infekcijų (bet kur tu labai apsaugosi 7 m vaiką), sportuoti leido, bet tik dėl savęs - kad nevarginti širdies, yra ūžesiukai ir styga (atrodo taip ji vadinasi) be anksčiau minėtų. Tikslios diagnozės negaliu pasakyti - neturiu dabar tų visų lapų.


Na taip kažkaip susimaišiau, dabar jis yra stafilokoko nešiotojas. O jam tą žarnynos florą pakenkė antibiotikai? Na ūžesiukus toks vaikas dar gali ir išaugti, jo dabar toks amžius kai dažnai išklausomi ūžesiukai. Tai ir bus pagrindinė profilaktikos priemonė saugotis infekcijų, lankysitės pas kardiologę ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Sause,o nuo ko buna skilveliu virpejimas?perskaiciau ka ad rasei apie ta vaikinuka,nu ir persigandau,as pvz jauciu ta pulsa,jauciu ir kaip sirdis trankos...o kaip suprast kada jau skilveliai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 15, 12:21)
Sause,o nuo ko buna skilveliu virpejimas?perskaiciau ka ad rasei apie ta vaikinuka,nu ir persigandau,as pvz jauciu ta pulsa,jauciu ir kaip sirdis trankos...o kaip suprast kada jau skilveliai? blush2.gif


Jam buvo konkrečiai buvo dėl igymtos širdies ydos, reikėjo jau senai operuotis- nesioperavo ir va kas gavosi.
O sveikiems žmonėms jis tikrai negresia, na nebent elektra trenktų. Visų pirma žmogus turi sirgti kokia rimta širdies liga, kad taip atsitiktų, bet jei jis serga tai gydosi, vartoja vaistus ir dažniausiai neprieinama iki to. Dar gali būti nuo elektrolitų disbalanso, medikamentų perdozavimo, miokardo hipoksijos, šoko būklės, širdies traumos, elektros srovės ir kt.).


Aš tikriausiai ten neteisingai parašiau skilvelių virpėjimas ne toks pavojingas, kaip prasideda skilvelių plazdėjimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sausė: 15 gruodžio 2009 - 11:41
nupirkau MB šiandien kalio chlorido 750mg tablete ir diasporal 10 dienų tokios dozes bus paskui sakau gal pakaks kokio panangino palaikomajai terapijai ? ar ilgiau didesnes dozes pavartot? bliamba man ta dozė 750 tikrai žiaurokoka , tikiuosi nebus per daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 15, 12:45)
nupirkau MB šiandien kalio chlorido 750mg tablete ir diasporal 10 dienų tokios dozes bus paskui sakau gal pakaks kokio panangino palaikomajai terapijai ? ar ilgiau didesnes dozes pavartot? bliamba man ta dozė 750 tikrai žiaurokoka , tikiuosi nebus per daug unsure.gif


Manau, tikrai nebus per daug, bet jei neramina tai 5 dienas gerkit po visą, o po to dar 5 dienas po pusę. Tada būtų gerai pasidaryti tyrimuką, arba pereiti prie panangino, ten esančios kalio dozės jam užteks, nes nėra jis toks žemas.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 15, 11:51)
Manau, tikrai nebus per daug, bet jei neramina tai 5 dienas gerkit po visą, o po to dar 5 dienas po pusę. Tada būtų gerai pasidaryti tyrimuką, arba pereiti prie panangino, ten esančios kalio dozės jam užteks, nes nėra jis toks žemas.

vaistininke patikino kad jie prailginto atpalaidavimo ir tikrai nieko tokio ir ttt ir pan ... kad tipo negauna staigiai dideles dozes o ten atpalaiduojasi lėtai tas kalis ...

visa naktį "miegojau" uždėjus jam ranką ant pulso ... ir širdis kaip ir rodo aparatai kas 4 permušimas ir tai jaučiasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 15, 13:00)
vaistininke patikino kad jie prailginto atpalaidavimo ir tikrai nieko tokio ir ttt ir pan ... kad tipo negauna staigiai dideles dozes o ten atpalaiduojasi lėtai tas kalis ...

visa naktį "miegojau" uždėjus jam ranką ant pulso ... ir širdis kaip ir rodo aparatai kas 4 permušimas ir tai jaučiasi sad.gif


Na vaistininkė jei taip sakė tai gerkit ir nebijokit, tie permušimai niekur nepasidės jei jis negers vaistų.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 15, 12:08)
tie permušimai niekur nepasidės jei jis negers vaistų.

tai čia kas be ko ... šiandien bus didysis skandalas namuose .. nu blinčiki nesitikėjau iš SB tokio požiūrio , tikrai sakau .... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,

merginos man uzeina priepuoliai pradeda karstis tai saltis begt per kuna imu dusti dreba rankos jauciu pulsas dydelis buna iki pikinimo ir t.t. buvau pas gyditojus israse kalio chlorido ddicloberlo uztai gal kad krutines sriti buna dydeli skausmai israse bromazepamo nieko nepadejo veliau vazevau pas kitus gyditojus paziurejo mane pasake man kad man kaires sakyciau puses sirdies bures paleptoris ir jokio gydimo nepaskyre man sako kaip atejo priepuoliai taip praeis bet jau pusmetis ir kas pora saviteliu visa kartojasi ir dazniau man priepuoliai kaip manot gal tai ne sirdies problema unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 12 15, 18:35)
Sveikutes,

merginos man uzeina priepuoliai pradeda karstis tai saltis begt per kuna imu dusti dreba rankos jauciu pulsas dydelis buna iki pikinimo ir t.t.  buvau pas gyditojus israse kalio chlorido ddicloberlo uztai gal kad krutines sriti buna dydeli skausmai israse bromazepamo nieko nepadejo veliau vazevau pas kitus gyditojus paziurejo mane pasake man kad man kaires sakyciau puses sirdies bures paleptoris ir jokio gydimo nepaskyre man  sako kaip atejo priepuoliai taip praeis bet jau pusmetis ir kas pora saviteliu visa kartojasi ir dazniau man priepuoliai kaip manot gal tai ne sirdies problema  unsure.gif


Tau tikriausiai sakė, kad širdies burės prolapsas. Tai tikrai dažniausiai nepavojingas dalykas ir atskiro gydymo nereikalauja. Bet reikia, bent kartą į pausmetį ar metus apsilankyti pas kardiologą profilaktiškai. reikia saugotis infekcijų.
Pagal jūsų simptomus man čia panašu į panikos sindromą, kreipkitės į šeimos gydytoją.
Atsakyti
karalyste pagal tai ką aprašei labiau panašu į panikos/nerimo priepuolį nei širdies problemas ,apsilankyk pas psichiatrą , pagerk išrašytu vaistų turėtu padėt wink.gif
Atsakyti