Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(neravardo @ 2009 12 16, 15:52)
na jis pas mus toks tylenis, vis kencia ir nesisako kad kazkas negerai....liudnas dabar, kad ne namie.


Toks kaip mano tėvukas, bet viskas bus gerai, susibendraus su palatos draugais, bus linksmiau.
Atsakyti
Žiūrinėjau ką Kalėdos dovanoti anytai vietoj raminamųjų ir radau tokį keistą komentarą prie žuvų taukų (va čia). Kaip manot realu g.gif Nes čia ne pirma vieta, kurioje radau, kad gerai tuo požiūriu žuvies taukai...
Atsakyti
QUOTE(Juodkrantė @ 2009 12 17, 00:02)
Žiūrinėjau ką Kalėdos dovanoti anytai vietoj raminamųjų ir radau tokį keistą komentarą prie žuvų taukų (va čia). Kaip manot realu  g.gif Nes čia ne pirma vieta, kurioje radau, kad gerai tuo požiūriu žuvies taukai...

ir Jus tai parduodat biggrin.gif man atrodo kad 100Lt/men yra per brangu - geriau jau nusipirkt tikros zuvies uz ta suma... iseina 2,5-3kg lasisos
Atsakyti
Loram , sausė galit pasakyt ar taip gali būt ar tik mano paranoja doh.gif vienu žodžių ta diena kai mb varinėjo per gydytojus atvažiavusiam uždėjus ranką ant pulso klausiau jo , buvo tikrai kas 4 permušimas , tuk tuk tuk sekundes pauze ir toliau tuk tuk ... o dabar jau antra dieną klausau ir pagal mane plaka ritmingai ar tai įmanoma? ar jau tiesiog girdžiu ką noriu girdėt?
Atsakyti
Ar gali del gausiu mms sutrikt per jas sirdies ritmas?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 17, 12:32)
Ar gali del gausiu mms sutrikt per jas sirdies ritmas?

pagal mane gali (aišku žiūrint iki kokio lygio turbūt )nes man prieš mmm kas tik nesutrinka doh.gif
Atsakyti
Šiandien pasidariau tyrimukus,
K-4,3
mg-0,88
Na-132
Ca-1,19
kaip manote ar jie normalūs, prie tachikardijos ir nervinių ligų, beveik pastoviai vartoju k, mg, dabar geriu kažkokius Basica miltelius 1x dienoje. ar gali prie tokių tyrimų jaustis rankų bei raumenų drebulys ar traukuliukai, net nežinau kaip įvardinti.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 17, 12:16)
Loram , sausė galit pasakyt ar taip gali būt ar tik mano paranoja doh.gif vienu žodžių ta diena kai mb varinėjo per gydytojus atvažiavusiam uždėjus ranką ant pulso klausiau jo , buvo tikrai kas 4 permušimas , tuk tuk tuk sekundes pauze ir toliau tuk tuk ... o dabar jau antra dieną klausau ir pagal mane plaka ritmingai ar tai įmanoma? ar jau tiesiog girdžiu ką noriu girdėt?



Gali būti nes extrasistolės praeina, bet už kiek laiko vėl gali pasikartoti.
EX pasitaiko ir visai sveikiems žmonėm, bet tik retais intervalais.
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2009 12 17, 13:40)
Šiandien pasidariau tyrimukus,
K-4,3
mg-0,88
Na-132
Ca-1,19
kaip manote ar jie normalūs, prie tachikardijos ir nervinių ligų, beveik pastoviai vartoju k, mg, dabar geriu kažkokius Basica miltelius 1x dienoje. ar gali prie tokių tyrimų jaustis rankų bei raumenų drebulys ar traukuliukai, net nežinau kaip įvardinti.


Tavo tyrimai neblogi tik gal natris mažokas norma prasideda nuo 134.
Manau drebulys ir traukuliukai gali būti nuo nervų.

Ir dar jei pas tave tyrime darytas kalcis (ca) bendras - tai jo mažoka, jei jonizuotas-norma. Bet manau, čia bus bendras. Jei geri magnį tai būtinai gerk ir kalcio preparatus, nes jų disbalansas dažnai sukelia traukuliukus, mėšlungius.
Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2009 12 17, 12:32)
Ar gali del gausiu mms sutrikt per jas sirdies ritmas?



Manau, kad negali. Širdies ritmo sutrikimas rimta liga.
Atsakyti
O gal zinot kokia ca norma?man pamenu ca buvo 2,36. Bet man per mms net spaudimas pakyla,vistiek yra itaka kazkokia,nes taip per jas silpna kad atrodo sirdis vos beplaka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 17 gruodžio 2009 - 14:49
mano teta prieš mm net nualpdavo kartais ir širdis streikuodavo ir ttt bet tik viena diena prieš mmm .štai kaip būna .

Sausė dėkui už atsakymą smile.gif
Atsakyti
Sause,o gali tik dėl nervų trūkčiot raumenys?Nes man būna lyg trūkčiojimas,pulsavimas raumenyse (kaip tikas būna po akimi) taip man būna šlaunies,rankos,sėdmens raumenyje lyg konvulsijos būtų.Taip neįtin smarkiai pulsuoja-trūkčioja,bet nemaloniai.Šiaip birželį buvo atlikti elektrolitų,magnio tyrimai.Viskas normos ribose,tik chloro buvo ant viršutinės ribos.Magnio nors ir tyrimai rodė,kad užtenka,bet dar papildomai gėriau apie 2-3 sav. Diasporal ir dar apie 1-2 mėn. Magerot,nes turiu truputėlį širdies problemų...
Atsakyti