Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 20, 15:10)

Pirmas grazutis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 06 19, 16:45)
o jus visos su priaugintais nagais esat? ar gal specialiai vestuviu proga prisiauginsit?  :

na as prisiauginau likus iki vestuviu gal keturiems menesiams. tiesiog labai norejau turet grazius nagus, o maniskiai nors augo, bet skilinejo ir sluoksniuodavosi, todel ilgu niekaip neidavo uzsiauginti. todel dabar turiu ilgus ir grazius thumbup.gif ir per vestuves niekas nesistebes is kur pas nuotaka tokie nagai, nes visi priprate jau dabar, kad kiekviena karta mano manikiuras vis naujas ir naguciai graziai sutvarkyti thumbup.gif
Atsakyti
Geras temos pavadinimas lotuliukas.gif Maniliuras vestuvems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 06 19, 17:45)
o jus visos su priaugintais nagais esat? ar gal specialiai vestuviu proga prisiauginsit?  ax.gif  nes kazkaip pastebejau kiek maciau vestuviu ir kiek dalyvavau, tai nuotakos staiga su ilgiausiai nagais pasirodo, nors gyvenime neturejo.  g.gif
as kazkaip neplanuoju augintis, nemegstu, negrazu man...
uztat galvoju kad ant ilgu nagu tai tinka siti visi pripaisymai ir margumynai, o ant naturaliu vidutinio ilgio nagu tai sitie piesiniai as galvoju kad vizualiai jie sutrumpina naga, tai geriau kuo maziau paisymu ir klijavimu.

O as nesiauginsiu, nes man tiesiog nepatinka, manau, kad manikiurininke ka nors sukurps ir is mano naturaliu naguciu... ax.gif
Atsakyti
[quote=Saleen,2007 06 19, 17:45]
o jus visos su priaugintais nagais esat? ar gal specialiai vestuviu proga prisiauginsit? ax.gif
Sveika,
esu jau prisiauginus 4 men. o vestuvem buna priaugina, spec savatei.


ilyskit i :
www.nagavita.lt
galerija, ir musu nuotraukos, yra tokios foto kur daro rasele is ,,plauku galerijos"
kam patiks jos darbai, tai rasykit duosiu jos nr.
as asmeniskai darysiu daile su akrilu ir noriu kad ant bevardzio tupetu drugelis biggrin.gif
Atsakyti
[quote=rutadobke,2007 06 21, 09:46]
[quote=Saleen,2007 06 19, 17:45]
www.nagavita.lt
galerija, ir musu nuotraukos, yra tokios foto kur daro rasele is ,,plauku galerijos"
kam patiks jos darbai, tai rasykit duosiu jos nr.
as asmeniskai darysiu daile su akrilu ir noriu kad ant bevardzio tupetu drugelis biggrin.gif
[/quote]

o kiek pas ja kainuoja nagu dizainas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera83: 21 birželio 2007 - 09:04
QUOTE(pantera83 @ 2007 06 21, 11:04)
o kiek pas ja kainuoja nagu dizainas?  mirksiukas.gif


nagus uzdeda uz 80 Lt
paildymas su daile 50
o su akrilu kaip ji darys as net nezinau kiek paims , tiesa pasakius reiks trciaciadieni pasiklaust
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 06 21, 11:04)
o kiek pas ja kainuoja nagu dizainas?  mirksiukas.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 21, 11:30)

Tas 3 su akutem grazus.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 21 birželio 2007 - 10:37
man tai is to puslapio sitie graziausi smile.gif
Atsakyti