Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

o kaip jums shitoks "grozis" ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2007 06 21, 14:19)

nusprendziau darytis toki per sesers vestuves busiu liudininke ir manau tiks thumbup.gif
Atsakyti
na nezinau... tarkim paskutine foto - prancuziskas manikiuras. ar jis jums graziai padarytas? man tai baisu ziuret, kai buna ta balta (vadinamoji "smile") linija nupiesta tiesiai. nu ar taip nagas auga? juk ji lenkta pas kiekviena zmogu. pas vienus labiau, pas kitus maziau, bet vistiek ji nera tiesi visiskai. todel man negrazu, kai sitaip tiesiai manikiuristes uzbrezia ta balta linija doh.gif pati daile paskutineje foto man grazi thumbup.gif tik va ta smile linija tai schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutadobke: 22 birželio 2007 - 09:02
QUOTE(Ausrytia @ 2007 06 22, 09:10)
na nezinau... tarkim paskutine foto - prancuziskas manikiuras. ar jis jums graziai padarytas? man tai baisu ziuret, kai buna ta balta (vadinamoji "smile") linija nupiesta tiesiai. nu ar taip nagas auga? juk ji lenkta pas kiekviena zmogu. pas vienus labiau, pas kitus maziau, bet vistiek ji nera tiesi visiskai. todel man negrazu, kai sitaip tiesiai manikiuristes uzbrezia ta balta linija  doh.gif pati daile paskutineje foto man grazi  thumbup.gif tik va ta smile linija tai  schmoll.gif  doh.gif

labai su tavim sutiku! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2007 06 21, 10:08)
nagus uzdeda uz 80 Lt
paildymas su daile 50
o su akrilu kaip ji darys as net nezinau kiek paims , tiesa pasakius reiks trciaciadieni pasiklaust

O kur ta manikiuriste yra? Vilniuje, ar Kaune?
Atsiusk man jos nr. i az Aciu smile.gif
Atsakyti
nezinau, man patinka paprastumas, va ziur ir Stonyte be jokiu pribumbasu baltai kazkaip nusilakavusi, net neprancuziskas manikiuras.
o tom mergaitem kuriu prabangios sukneles daug neriniu blizguciu ir tt, tai patariu nagus tikrai kuo paprasciau, nes sitos visos nuotraukos labai mandrais manikiurais ir tokiais dideliais nagais tai man kicas, ko, manau, jau butu per daug prie tokios sukneles. ax.gif
Atsakyti
As savosioms vestuvems pasidariau paprasta prancuziska manikura ant savu naguciu. Naguciai atrode labai tvarkingai, kukliai bet kartu ir puosniai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2007 06 25, 12:32)
As savosioms vestuvems pasidariau paprasta prancuziska manikura ant savu naguciu. Naguciai atrode labai tvarkingai, kukliai bet kartu ir puosniai. wub.gif

Parodyk, Aterol?
Atsakyti
cia greiciau ne vestuvinis, bet proginis ax.gif dariausi per brolio vestuves, tik nuotraukos kokybe ne per geriausia blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 25, 10:35)
Parodyk, Aterol?


Taip jau gavosi, kad as net nespejau nufotograzfuoti savo naguciu. unsure.gif
Jie puikiai patosi tik filmuotoje vestuviu juostoje. Tad neturiu ka ir parodyti jums. Na, bet as kaip ir sakiau, dariausi prancuziska manikiura, be jokiu "pribumbasu". rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2007 06 24, 13:10)
O kur ta manikiuriste yra? Vilniuje, ar Kaune?
Atsiusk man jos nr. i az Aciu smile.gif

kaune
rasa-+37060180619
tikiuosi nepasigailesi 4u.gif
Atsakyti