Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Sveikutės, gal galit parašyti atsiliepimus apie kirpėjas Romeda (Neda), Laura (R66) ir Kristina (iš salon+) ? Būtų labai ačiū.
Aš taip pat labai migruoju iš vienos kirpėjos pas kitą ir niekaip nerandu tos savos. Gal Vitalija ir tikrai puiki kirpėja, bet manau man pas ją brangoka verysad.gif

Atsakyti
gal kas galite parasyti Romedos is neda salono numeri man i az. is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
la,

jau gal 10m kerpuosi pas kirpeja Nijole (krausciausi is kirpyklos i kirpykla, kartu su ja, dabar dirba salone Projektuotoju g., priesais stotele, salia kazkoks darzelis, o prieky pro langus matosi m-kla, ar tai 13, ar tai 11ta g.gif), kerpasi ir visa mano seima, nueina ir vyras (nors ji siaip moteru kirpeja, bet nesibaido, kai paprasau smile.gif ), o ir mergyte mano prikalbina ramiai pasedeti thumbup.gif
Niekada uz kirpima, dazyma, sukavima nesu sumokejusi daugiau 50Lt, o iseinu patenkinta thumbup.gif Uz vaiko pakirpima pries men mokejau 5Lt blink.gif buvau paruosusi 12, juk darbo, ikalbinejimo tai daugiau...
Kas man patinka, kad niekada neuzdeda 'peruko', nesimato, kad esi ka tik is kirpyklos, o kai ateinu pasitrumpinti plaukus ir prasau nukirpti puse cm, tai taip ir daro, o ne uzaiskina, kad reik nurezt puse kasu (kaip karta man padare Kaune, feminoj bonoj...)
Atsakyti
Sveikos panevezietes smile.gif siaip gyvenu Vilniuj, bet daznai vaziuoju i Panevezi, tai nutariau cia kirpeja susirasti, nes Panevezy dauguma paslaugu yra pigesnes. Taigi sestadieniui uzsirasiau pas cia visu isgirta Vitalija smile.gif butinai pasidalinsiu ispudziais gossip.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaile_: 13 gegužės 2009 - 09:13
QUOTE(Gaile_ @ 2009 05 13, 07:12)
butinai pasidalinsiu ispudziais  gossip.gif


Laukiam 4u.gif
Atsakyti
tai va esu pasigrazinus jau smile.gif
Galiu pasakyti, kad Vitalija - gera kirpeja, profesionali, ismano savo darba, protingai pasiulo ir pataria. Nukirpo mane graziai, padaze truputi per tamsiai, bet nieko. Siaip ne stebuklas, bet viskas pas ja lyg ir OK. Taciau man nepatiko keletas dalyku: kai daze dazais, vale bet nenuvale iki galo dazu likuciu ant veido prie plauku zonos, tik namie pastebejau. Mano galvos oda labai jautri, tai dar kas nemalonu buvo, kad istepusi dazais plaukus, ji pradejo juos tankiom sukelem sukuoti, zodziu, man ziauriai pese, o ji vis sukavo ir sukavo, nors sakiau, ir is mano veidelio matesi, kad man skauda... ir kazkodel iki siol skauda galvos oda... Teisybe pasakius pasirode ir siek tiek per brangu Panevezio miestui: kirpimas ir dazymas viena spalva - 163 Lt, mano plaukai iki peciu. Kitasyki bandysiu kita kirpeja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaile_ @ 2009 05 18, 12:35)
tai va esu pasigrazinus jau smile.gif
Galiu pasakyti, kad Vitalija - gera kirpeja, profesionali, ismano savo darba, protingai pasiulo ir pataria. Nukirpo mane graziai, padaze truputi per tamsiai, bet nieko. Siaip ne stebuklas, bet viskas pas ja lyg ir OK. Taciau man nepatiko keletas dalyku: kai daze dazais, vale bet nenuvale iki galo dazu likuciu ant veido prie plauku zonos, tik namie pastebejau. Mano galvos oda labai jautri, tai dar kas nemalonu buvo, kad istepusi dazais plaukus, ji pradejo juos tankiom sukelem sukuoti, zodziu, man ziauriai pese, o ji vis sukavo ir sukavo, nors sakiau, ir is mano veidelio matesi, kad man skauda... ir kazkodel iki siol skauda galvos oda... Teisybe pasakius pasirode ir siek tiek per brangu Panevezio miestui: kirpimas ir dazymas viena spalva - 163 Lt, mano plaukai iki peciu. Kitasyki bandysiu kita kirpeja wink.gif


Kaip panevėžio kainom tai tikrai brangu. Išprotėjusios tos kirpėjos doh.gif , jau bent tokiu momentu galėtu mažiau imti
Atsakyti
QUOTE(Rojuke @ 2009 04 18, 20:42)
O kas tai ????  blush2.gif

Na kiek cia skaiciau tai lengvas cheminis kuris pakelia plaukus nuo saknu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaile_ @ 2009 05 18, 11:35)
tai va esu pasigrazinus jau smile.gif
Galiu pasakyti, kad Vitalija - gera kirpeja, profesionali, ismano savo darba, protingai pasiulo ir pataria. Nukirpo mane graziai, padaze truputi per tamsiai, bet nieko. Siaip ne stebuklas, bet viskas pas ja lyg ir OK. Taciau man nepatiko keletas dalyku: kai daze dazais, vale bet nenuvale iki galo dazu likuciu ant veido prie plauku zonos, tik namie pastebejau. Mano galvos oda labai jautri, tai dar kas nemalonu buvo, kad istepusi dazais plaukus, ji pradejo juos tankiom sukelem sukuoti, zodziu, man ziauriai pese, o ji vis sukavo ir sukavo, nors sakiau, ir is mano veidelio matesi, kad man skauda... ir kazkodel iki siol skauda galvos oda... Teisybe pasakius pasirode ir siek tiek per brangu Panevezio miestui: kirpimas ir dazymas viena spalva - 163 Lt, mano plaukai iki peciu. Kitasyki bandysiu kita kirpeja wink.gif

Norejau keisti kirpeja, nes norejau visiskai naujo kirpimo. Taigi, mano vakaryksciai ispudziai irgi is kirpejos Vitalijos. Kaina bent jau nedaug skiriasi - sumokejau 161 Lt. Patiko tai, kad dirba su viena kliente keletas zmoniu - dazo visai kita mergina, kerpa Vitalija. Taciau galutinis zodis kirpejos (truputi jauciasi valdingumas). O nepatiko - truputi nesigavo mano norima spalva, nors man bande iteigti, kad ant mano plauku tik tokia gaunasi (bet juk dazau ne pirma karta ir zinau kas ir kaip gaunasi), kirpimas geras (man tai svarbu, nes plaukai stori ir ne kiekviena gerai nukerpa), taciau ne visai patenkinta modeliavimu. Antra karta neisiu, smalsuma patenkinau, dabar bandysiu vel atsiauginti ir grisiu pas savo buvusia kirpeja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalta @ 2009 05 19, 11:09)
Antra karta neisiu, smalsuma patenkinau, dabar bandysiu vel atsiauginti ir grisiu pas savo buvusia kirpeja. smile.gif


Na va,kiekvienam savo taip sakant 4u.gif
As tai antra karta eisiu,bet nebelabai suprantu kaip cia su tom kainom gaunasi g.gif
Jums daze viena spalva?
Man daze sruogelem,pluosteliais,kirpo tai 300lt. sumokejau doh.gif bet ziuriu cia daugiau nei viena nesisake,kad tiek daug mokejo unsure.gif
O gal ir uz vieta teko susimoket,nes kai skambinausi sake nera vietu tai savaitei,bet kai pasakiau,kad griztu tik savaitei i LT vieta surado g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaile_ @ 2009 05 18, 12:35)
tai va esu pasigrazinus jau smile.gif
Galiu pasakyti, kad Vitalija - gera kirpeja, profesionali, ismano savo darba, protingai pasiulo ir pataria. Nukirpo mane graziai, padaze truputi per tamsiai, bet nieko. Siaip ne stebuklas, bet viskas pas ja lyg ir OK. Taciau man nepatiko keletas dalyku: kai daze dazais, vale bet nenuvale iki galo dazu likuciu ant veido prie plauku zonos, tik namie pastebejau. Mano galvos oda labai jautri, tai dar kas nemalonu buvo, kad istepusi dazais plaukus, ji pradejo juos tankiom sukelem sukuoti, zodziu, man ziauriai pese, o ji vis sukavo ir sukavo, nors sakiau, ir is mano veidelio matesi, kad man skauda... ir kazkodel iki siol skauda galvos oda... Teisybe pasakius pasirode ir siek tiek per brangu Panevezio miestui: kirpimas ir dazymas viena spalva - 163 Lt, mano plaukai iki peciu. Kitasyki bandysiu kita kirpeja wink.gif

na tikrai brangoka. man labiausiai patiko Jusu paskutinis sakinys smile.gif labai daug ka pasakantis ax.gif O gal kas galite parekomenduoti gera visaziste(kuri graziai,profesionaliai, skoningai padarytu makiaza )Panevezyje? labai atsiprasau už poster_offtopic.gif bet niekur neradau info,kad neterštume temos galime ir až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 05 20, 12:04)
Na va,kiekvienam savo taip sakant  4u.gif
As tai antra karta eisiu,bet nebelabai suprantu kaip cia su tom kainom gaunasi g.gif 
Jums daze viena spalva?
Man daze sruogelem,pluosteliais,kirpo tai 300lt. sumokejau  doh.gif  bet ziuriu cia daugiau nei viena nesisake,kad tiek daug mokejo  unsure.gif
O gal ir uz vieta teko susimoket,nes kai skambinausi sake nera vietu tai savaitei,bet kai pasakiau,kad griztu tik savaitei i LT vieta surado  g.gif


Mano plaukai nesieke peciu (po kirpimo liko trumpas "'vyriskas'' kirpimas). Daze visa galva viena spalva, bet maise keleta spalvu. O kirptis laukiau beveik 2 savaites.
Atsakyti