Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Labas,
Norėčiau atsiliepimų apie kirpėjas, kurios moka padaryti gražias progines šukuosenas. Nes kartais ta kuri moka gražiai apkirpti, visai nemoka padaryti šukuosenos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaJudita: 26 gegužės 2009 - 12:41
Ogo! Kiek jus cia apie Vitalija priraset smile.gif As ja prisimenu kaip profesionaliu profesionale is to vienintelio vizito pries kelis metus, atrodziau labai graziai, bet daugiau nebejau del kainos. Bliam, kai pagalvoji tai i kirpykla nueiti 200-300 Lt tikrai yra super daug. Taciau dar ka pastebejau, kad pas ja nera vienodu ikainiu - eidamas kirptis zmogus negali buti tikras, ar pakankamai nesiesi, o cia jau toks diskomfortas t'skant g.gif Maza to, jeigu tapsite jos kliente, tai pradesite pirkti ir priemones, nes jos tikrai labai geros, ir taip paliksite po 500 Lt ir turbut cia dar ne riba. Vienu zodziu kirptis pas Vitalija musu mieste yra prabangos ir prestizo reikalas rolleyes.gif
Ech, noreciau leisti sau, bet gi reikia ne tik sukuosenos, ale ir skuduru, kosmetikos, bateliu, naujo rankinuko, manikiuro, gi visko norisi nail.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvyniuke @ 2009 05 29, 15:46)
Ogo! Kiek jus cia apie Vitalija priraset smile.gif As ja prisimenu kaip profesionaliu profesionale is to vienintelio vizito pries kelis metus, atrodziau labai graziai, bet daugiau nebejau del kainos. Bliam, kai pagalvoji tai i kirpykla nueiti 200-300 Lt tikrai yra super daug. Taciau dar ka pastebejau, kad pas ja nera vienodu ikainiu - eidamas kirptis zmogus negali buti tikras, ar pakankamai nesiesi, o cia jau toks diskomfortas t'skant g.gif  Maza to, jeigu tapsite jos kliente, tai pradesite pirkti ir priemones, nes jos tikrai labai geros, ir taip paliksite po 500 Lt ir turbut cia dar ne riba. Vienu zodziu kirptis pas Vitalija musu mieste yra prabangos ir prestizo reikalas  rolleyes.gif
Ech, noreciau leisti sau, bet gi reikia ne tik sukuosenos, ale ir skuduru, kosmetikos, bateliu, naujo rankinuko, manikiuro, gi visko norisi  nail.gif  doh.gif


Na va,apie mane beveik parasei lotuliukas.gif
As butent tiek ir palikau is pirmo karto(500) doh.gif nes po tokio kirpimo gi ir priemoniu geru norejosi.
Kadangi gyvenu ne Lietuvoj tai pabaigus priemones pirktas is Vitalijos teko atsisiusdint is Vokietijos doh.gif Ir vel kainavo ne kapeikas,bet ko mes tik del to grozio nepadarom flirt.gif
Planuoju vel grizus pas ja eit,bet sikart tikiuosi maziau palikt,nes nebedazysiu plaukuciu rolleyes.gif nusprendziau naturalius atsiaugint... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes!

Gal kas zinot apie kirpykla, kuri yra prie "Rutos" saldainiu parduotuves centre? Viduje yra rubu parduotuve, o antrame aukste yra kirpykla. Maciau uzrasyta Grozio salonas, dirba su Kiaune dazais. Taip ant langu uzrasyta. Ar kas lankesi toje kirpykloje? Vieta labai patogi - centras.
Aciu! smile.gif
Atsakyti
atsiprasau merginos, kad truputi neitema, bet gal zinote, kuri kirpykla panevezyje dirba su KERASTASE produkcija, labai reikia blush2.gif

Siaip man pati geriausia kirpeja panevezyje yra Romeda is salono Neda, taciau ji dabar greit tures vaikuti, teks trumpam ir man pasiieskoti kitos kirpejos. Jos darbu bunu visda patenkinta ir svarbiausia, kad kainos tikrai ne po 500 lt, kaip kurios cia raso ir lankosi doh.gif

Tad lauksiu is jusu naujienu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaJudita @ 2009 05 26, 13:40)
Labas,
Norėčiau atsiliepimų apie kirpėjas, kurios moka padaryti gražias progines šukuosenas. Nes kartais ta kuri moka gražiai apkirpti, visai nemoka padaryti šukuosenos.

Gi pasidalinkit info, kur darotės šukuosenas.

QUOTE(Rojuke @ 2009 05 30, 21:22)
Gal kas zinot apie kirpykla, kuri yra prie "Rutos" saldainiu parduotuves centre? Viduje yra rubu parduotuve, o antrame aukste yra kirpykla. Maciau uzrasyta Grozio salonas, dirba su Kiaune dazais. Taip ant langu uzrasyta. Ar kas lankesi toje kirpykloje? Vieta labai patogi - centras.
Aciu! smile.gif

Aš ten lankydavausi pas kirpėją Rasą. Nu kaip ir viskas ten gerai, tik man nesiūlydavo naujovių. Nors gal taip dažniausiai ir būna - kai nori pasikeisti, tai ieškai kitos kirpėjos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaJudita: 01 birželio 2009 - 19:01
QUOTE(Rojuke @ 2009 05 30, 21:22)
Sveikutes!

Gal kas zinot apie kirpykla, kuri yra prie "Rutos" saldainiu parduotuves centre? Viduje yra rubu parduotuve, o antrame aukste yra kirpykla. Maciau uzrasyta Grozio salonas, dirba su Kiaune dazais. Taip ant langu uzrasyta. Ar kas lankesi toje kirpykloje? Vieta labai patogi - centras.
Aciu! smile.gif



Keletą kartų lankiausi pas kirpėją Danguolę, nieko ypatingo, apkerpa ir tiek.. Pirmą kartą labai peikė mano ankstesnę kirpėją, atseit, plaukai nelygiai nukirpti lotuliukas.gif
Aš ir vis dar ieškau savosios kirpėjos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2009 05 20, 12:21)
na tikrai brangoka. man labiausiai patiko Jusu paskutinis sakinys  smile.gif  labai daug ka pasakantis ax.gif  O gal kas galite parekomenduoti gera visaziste(kuri graziai,profesionaliai, skoningai padarytu makiaza )Panevezyje? labai atsiprasau už poster_offtopic.gif bet niekur neradau info,kad neterštume temos galime ir až 4u.gif



Makiaza labai graziai daro Vanelos visaziste ax.gif kelis kartus pas ja dariausi, tai visus kartus likau labai patenkinta. Dar graziai daro Loreta is to salono kur Kisino gatvej (cia toj, kur uz Laisves aikstes, einant link parodu rumu, tik pavadinimo salono nepamenu), bet pas ja kaina vos ne dvigubai didesne doh.gif

O as ieskau kirpejos Editos, kuri dirbo Rozyno SPA. Man jos kirpimai laaaaabai patikdavo, bet pameciau kontaktus ir dabar nezinau kurioj Panevezio kirpykloj jos ieskoti, nes Rozyne nebedirba verysad.gif schmoll.gif Gal kuri kerpates paj ja ir galit pagelbeti, kaaaa blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2009 06 25, 00:04)
O as ieskau kirpejos Editos, kuri dirbo Rozyno SPA. Man jos kirpimai laaaaabai patikdavo, bet pameciau kontaktus ir dabar nezinau kurioj Panevezio kirpykloj jos ieskoti, nes Rozyne nebedirba  verysad.gif  schmoll.gif Gal kuri kerpates paj ja ir galit pagelbeti, kaaaa  blush2.gif  ax.gif

Edita dabar dirba (bent jau prieš kokius 2 mėn. dirbo, nes buvau pas ją) salone "Ševalje", Respublikos g. 17. Jos asmeninio numerio neturiu, bet bendras salono - 582512, jei nepasikeitė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linushka~ @ 2009 06 24, 23:43)
Edita dabar dirba (bent jau prieš kokius 2 mėn. dirbo, nes buvau pas ją) salone "Ševalje", Respublikos g. 17. Jos asmeninio numerio neturiu, bet bendras salono - 582512, jei nepasikeitė 4u.gif

Ten nebedirba, dabar dirba kur Pervazos viesbutis, savo salone. Yra internetinis puslapis www.savasstilius.synthasite.com. ten telefoniuka rasit kontaktuose. Man irgi ji superine kirpeja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Netta @ 2009 06 25, 03:29)
Ten nebedirba, dabar dirba kur Pervazos viesbutis, savo salone. Yra internetinis puslapis  www.savasstilius.synthasite.com. ten telefoniuka rasit kontaktuose. Man irgi ji superine kirpeja  thumbup.gif



ploja.gif ploja.gif ploja.gif oro_buckis.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif 4u.gif

skambinu ir registruojuosi savo kasu kirpt tongue.gif
Atsakyti
Idomu kiek pas Vitalija kainuotu vien kirpimas? Be jokiu dazymu ir priemoniu pirkimo ax.gif
Planuoju uzsirasyti pas ja telefonu, gal kas apibudinsit kaip ji atrodo, bent jau kokie plaukai? blush2.gif Kazkaip nesinori sakyti atejau pas Vitalija ir i visas dairytis speliojant kuri cia yra doh.gif biggrin.gif
Nebloga mes cia reklama darom Vitalijai thumbup.gif
Atsakyti