Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gera kirpėja Panevėžyje
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
astiti
as tai praita savaite lankiausi grozio salone X fonas, pas kirpeja Raimonda, na super, tikrai labai galiu ja pagirti, labai graziai apkirto, labai daug patare apie plauku dazyma, kirpima ir kaina tikrai pigi, palyginus su sostines kainomis. super. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Rojuke
QUOTE(astiti @ 2008 06 24, 17:33)
as tai praita savaite lankiausi grozio salone X fonas, pas kirpeja Raimonda, na super, tikrai labai galiu ja pagirti, labai graziai apkirto, labai daug patare apie plauku dazyma, kirpima ir kaina tikrai pigi, palyginus su sostines kainomis. super.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

X fonas? Ne negirdejau. Zinau X Tona Ramygalos gatveje. Ar tai ta pati kirpykla? Na o gal surizikuoti ir apsilankyti pas Vitalija......., zinau kainos ten kandziojasi, bet gal pabandyti verta..... smile.gif
astiti
QUOTE(Rojuke @ 2008 06 25, 15:15)
X fonas? Ne negirdejau. Zinau X Tona Ramygalos gatveje. Ar tai ta pati kirpykla? Na o gal surizikuoti ir apsilankyti pas Vitalija......., zinau kainos ten kandziojasi, bet gal pabandyti verta.....  smile.gif
*

uoj sumaisiau ne taip parasiau blush2.gif taip ta pati kirpykla blush2.gif na nzn as uz ilgu plauku kirpima mokejau 50 lt...man tai tikrai nera brangu....kadangi labai patenkinta kirpejos darbu thumbup.gif
femina
gal kuri gali Romedos is Nedos kontaktus duoti?
Bahama mama
QUOTE(Shater @ 2007 07 15, 10:50)
O as nuvykau i Babilona,i salona +,tai ten uz 30 litu padare tai,uz ka Vilniuje moku 80,esu labai apsipatenkinusi!
*

tikra tiesa, Vilniuj Salon +, lyginant su panevėžiečiais, tikri plėšikai doh.gif Todėl irgi stengiuos ištaikiusi progą nulėkt iki Panevėžio, pas kirpėją Kristiną, labai patinka kaip ji dažo ir kerpa thumbup.gif
šypt
QUOTE(Rojuke @ 2008 06 24, 15:30)
Sveiki! Gal kas lanketes kirpykloje "Feniksas" Klaipedos gatveje ( pries Maxima) ? Man arti namu butu, bet nezinau kokie atsiliepimai.....
As lankiausi pas kirpeja Rita Smelynes 51, bet buvau nepatenkinta jos darbu sad.gif.
Noreciau keisti kirpykla, bet nezinau kur geriau. Gal galite kas pasiulyti. Man tiktu visas centras, jeigu butu kas tinkamo arba netoli namu, tai yra Klaipedos mikrorajone.
Aciu uz bet koki info smile.gif
*

Ar ten tokia kirpykla su mėlynom sienom? g.gif biggrin.gif
Man atrodo aš ten kerpuosi, tik neatsimenu pavadinimo ax.gif Einu pas kirpėją Eleną, labai paprasta kirpėja, neįkyri, nukerpa taip kaip noriu.
Giedri
Sveikos..
man labai patinka babilone salon + pasirupina, kad plaukai ne tik graziai atrodytu, bet ir butu sveiki. na,kainos siek tiek kandziojasi, bet tikrai verta, nes plaukai buna thumbup.gif
Laurea*
man jau artreja vestuves lotuliukas.gif busiu vyriausia pamerge, tai ieskau geros kirpejos, nes daugelis nuvyle ir tokia dienele nesinori rizikuoti ir eiti pas bet ka schmoll.gif bandysiu pas romeda is nedos daugelis merginu taip isgyre ax.gif
gal zinote kas lankosi ar sunku pas romeda papulti?
Laurea*
gal kuri galite pasakyti savo atsiliepimus apie grozio salono "Pelene" kirpejas?
Kolibris*
QUOTE(Rojuke @ 2008 06 25, 15:15)
X fonas? Ne negirdejau. Zinau X Tona Ramygalos gatveje. Ar tai ta pati kirpykla? Na o gal surizikuoti ir apsilankyti pas Vitalija......., zinau kainos ten kandziojasi, bet gal pabandyti verta.....  smile.gif
*

Aš pas Raimondą kerpuosi jau 10metų thumbup.gif Buvo išėjusi į dekretą tai kitos tokios ir neradau.Kai grįžo iškarto vėl pas ją ir lėkiau.Malonus žmogus ir super meistrė thumbup.gif
Papildyta:
Ne tą pacitavau doh.gif Raimonda dirba X-tonas Ramygalos g.

Beje "Vaneloje" irgi gražiai kerpa ir manikiūrą gerai daro.
šypt
QUOTE(obelele25 @ 2008 09 01, 14:18)
*

O pas kokią kirpėją kirpaisi? g.gif
FoxLady
QUOTE(obelele25 @ 2008 09 01, 14:18)
*

As Vaneloje kirpausi pas kirpeja Kristina, na nieko blogo bet ir nieko labai gero tai pas ja daugiau nebeinu ax.gif Paskutini karta kirpausi kirpykloje Gija tai patiko. Dar patiko Nedoje kirpeja Vilma sviesiais plaukais, cia isgirta tos pacios kirpyklos kirpeja Vilma tamsiais plaukais tai reikes sekanti karta pas ja uzsirasyti.
Oranziniam stiliuj tai nukirpo visai ne taip kaip norejau, tai nebesilankau ten doh.gif
šypt
Aš kelis kartus kirpausi Vaneloje pas Danutę, tai schmoll.gif Kad ir kaip paprašytum nukirpti, visuomet padarys savaip unsure.gif
Rojuke
QUOTE(obelele25 @ 2008 09 01, 13:18)
Aš pas Raimondą kerpuosi jau 10metų  thumbup.gif Buvo išėjusi į dekretą tai kitos tokios ir neradau.Kai grįžo iškarto vėl pas ją ir lėkiau.Malonus žmogus ir super meistrė thumbup.gif
Papildyta:
Ne tą pacitavau doh.gif  Raimonda dirba X-tonas Ramygalos g.

*

Sveikutės. O su kokios firmos priemonėmis dirba X-tonas kirpykloje?
Norėčiau apsilankyti pas Raimondą. Gal ir man patiks smile.gif
justyte_voveryte
Paskutinius metus savo plaukus patikiu Sevelje salone dirbanciai Linai.Man patinka koki atspalvi mano sviesiems plaukuciams ji parenka bigsmile.gif del spalvos sulaukiu nemazai komplimentu, drauges visos sako, kad spalva labai grazi ax.gif 4u.gif
šypt
QUOTE(justyte_voveryte @ 2008 09 03, 15:35)
Paskutinius metus savo plaukus patikiu Sevelje salone dirbanciai Linai.
*

O kur šis salonas yra? Kokios kainos? blush2.gif
Kolibris*
QUOTE(šypt @ 2008 09 01, 15:58)
O pas kokią kirpėją kirpaisi? g.gif
*

Man ten Lolita labiausiai patinka.
Joliee
QUOTE(Laurea* @ 2008 08 30, 19:51)
gal kuri galite pasakyti savo atsiliepimus apie grozio salono "Pelene" kirpejas?
*

Ten brangu, ir nieko ypatingo...
Man šimtą kartų geresnę šukuosena padarė ir apkirpo Algirdo 21-38 esančiam grožio salonėly... Vardų merginų tiksliai neprisimenu, rodos, Eglė ir Irina, bet dirba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šiaip kirpėjom niekad arbatpinigių nepalieku, bet abi buvo išimtis... biggrin.gif Jei man Vilniuj prestižine apsiskelbusi kirpėja tokia baisią šukuoseną padarė ir visiškai ne to, ko norėjau (be to, kai pasakė kainą, tai dar ir apsiverkiau), tai čia, Panevėžy, už tikrai juokingą sumą padarė tai, ko norėjau, ir tikrai gražiai...
thumbup.gif
mellada
Sveikutes smile.gif

Gal kas nors gali parasyti tos anksciau minetos stebuklingos kirpejos Vitalijos numeri i AZ? Pagal aprasyma ji mane labiausiai sudomino, kadangi man siuo metu aktualiausia pakeisti kirpima, nes dazyti negaliu...taip pat minejot, kad negaili patarimu kaip priziureti plauka, o man tai atrodo laaabai svarbu rolleyes.gif
is anksto aciu uz pagalba ax.gif
Neklauzada
Sveikos, pabandziau uzsirasyti pas jusu isgirta kirpeja Romeda salone Meda. thumbup.gif.Ilga laika iesojau tos savosios kirpejos ir manau, kad ja radau. Anksciau lankydavausi Komplimente, Orandziniame stiliuje, Peleneje ir likdavau nevisiskai patenkinta doh.gif , be to sumokedauvau vos ne trigubai daugiau nei sumokejau cia.Tiesa, tik negaliu pasakyti kokios firmos dazais ji dazo.. g.gif g.gif bet savo darba atlieka tkrai profesionaliai.Greitai ir be vargo sutvarke mano ilgus, nusiurusius garbanotus plaukus thumbup.gif thumbup.gif
lora2006
Plaukus jau treti metai patikiu Astai iš Salon+. man super plaukus iškarpo ir nudažo. Sumoku apie 100 Lt. Plaukai iki pusės nugaros. Buvau X-tone pas Giedrę prieš porą metų, plaukus žiauriai nedegino, ką sutaupiau tai dvigubai sukišau gydymui.
FoxLady
QUOTE(Neklauzada @ 2008 10 10, 15:45)
Sveikos, pabandziau uzsirasyti pas jusu isgirta kirpeja Romeda salone Meda. thumbup.gif.Ilga laika iesojau tos savosios kirpejos ir manau, kad ja radau. Anksciau lankydavausi  Komplimente, Orandziniame stiliuje, Peleneje ir likdavau nevisiskai patenkinta doh.gif , be to sumokedauvau vos ne trigubai daugiau nei sumokejau cia.Tiesa, tik negaliu pasakyti kokios firmos dazais ji dazo.. g.gif  g.gif bet savo darba atlieka tkrai profesionaliai.Greitai ir be vargo sutvarke mano ilgus, nusiurusius garbanotus plaukus thumbup.gif  thumbup.gif
*

Kiek kirpimas kainuoja pas Romeda? ax.gif
justyte_voveryte
QUOTE(šypt @ 2008 09 03, 19:36)
O kur šis salonas yra? Kokios kainos? blush2.gif
*

Tas Sevelje salonas, tai yra net nezinau, kaip nupasakoti blush2.gif einant nuo Nendres kavines ta gatve, pries ta sankryza, kur yra Masiulio knygynas, reikia pasukti i kaireje puseje esancia gatvele. Ten yra geliu salonas "Kupole", salia ir tas salonas ax.gif
Papildyta:
Norejau paklausti galbut zinote, kur panevezyje cheminiu budu tiesina plaukus? g.gif drauge Vilniuje isitiesino, mokejo 600lt, girdejau, kad cia pas mus, galima tai padaryti ir uz 200lt g.gif
astuka11
Perskaičiau komentarus apie kirpėją Ritą Rutkauskienę iš Smėlynės g. 51 tai tikra tiesa. Man taip pat kelis kartus teko kirptis pas šią kirpėją (jei taip ją galima pavadinti), tai nukirpo tiesiog baisiai, laukiau, kad kuo greičiau ataugtų plaukai. Labai laukiu, kad greičiau sugrįžtų Daiva Jankauskaitė iš Žvaigždžių g. kirpyklos, tai tikra profesionalė, malonu pas ją kirptis.
mellada
QUOTE(astuka11 @ 2008 10 21, 17:54)
...Labai laukiu, kad greičiau sugrįžtų  Daiva Jankauskaitė iš Žvaigždžių g. kirpyklos, tai tikra profesionalė, malonu pas ją kirptis.
*

Tai, kad kiek zinau, kirpeja Daiva jau lyg ir dirba, nes mano drauge pas ja pries pora savaiciu kirposi...
astuka11
Sveiktute, tai labai ačiū, kad pranešei, lėksiu registruotis pas Daivą, nes jos kirpimu labai patenkinta.
coliukee
Noriu pasidaryti chemini, bet nezinau pas kokia kirpeja eiti, kuri tikrai ismanytu si darba. Gal galite patarti paneles kur tokia rasti?
cingis
QUOTE(coliukee @ 2008 10 26, 17:09)
Noriu pasidaryti chemini, bet nezinau pas kokia kirpeja eiti, kuri tikrai ismanytu si darba. Gal galite patarti paneles kur tokia rasti?
*

Na man ir mano bendradarbei labai gerai sudėjo prieš žarą (kur yra šviestuvai) tai priešais yra daugiabutis ir ten dirba labai fainios kirpėjos (Ina. Elena)
Unico
Aš einu pas VILMĄ (šviesią) NONOS salone, anksčiau buvau labai patenkinta, bet dabar pastebėjau, kad turi daug klienčių, nieko nebepataria, vis klausia kaip kirpt ir nukerpa taip "lyg pati būčiau kirpusis" ir nesimato jokių kirpėjos "gudrybių'. O kaikurios lb moka tuo papuošt. Anksčiau ir jai nereikėdavo nieko sakyt, gerai padarydavo, o dabar jau kaskart nusiviliu. Tiesa, nudažo ji puikiai..
Bet visdėlto ieškau kirpėjos- profės, kadi šėjus iš saloto džiaugtusi širdis biggrin.gif
digele
QUOTE(obelele25 @ 2008 09 24, 11:44)
Man ten Lolita labiausiai patinka.
*

Ar Lolita tokia sviesi? Ji vis dar dirba toj mazoj kirpyklelej, jei nemaisau tai lyg tai savininke ji tos kirpyklos? As ne is Panevezio, bet jei vaziuoju bandau pas ta kirpeja apsilankyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Unico
Norėčiau apsilankyt pas Daivą Jankauskaitę, bet niekur nerandu tos kirpyklos telef nr., gal kas galit parašyt 4u.gif
Nude
As jau kokie 10 m. Lolitoj kerpuos. biggrin.gif Jei pabandau kur kitur is smalsumo, tai dazniausiai susidaro toks vaizdas, kad kirpejos garbanotu (banguotu) plauku niekad nekirpe. Va tiek Lolita, tiek Vita zino kaip reikia su tokiais plaukais elgtis. thumbup.gif
linute75
Teko buti ir grozio oazeje ir oranginiam stiliuj. Tai pastaraisiais salonais esu nusivylusi. Geriausiai kerpa ir dazo kirpeja Laura is R66. Labai malonu pas ja lankytis, daro gerai ir kainos labai normalios. Sakyciau viena is geriausiu kirpeju mieste. Tik va pas ja geriau is anksto registruotis.
R66 yra ramygalos gatvej uz autotpus salono ten kur buvo Ciklas.
zvaigzdziuke
QUOTE(linute75 @ 2008 12 12, 18:22)
Teko buti ir grozio oazeje ir oranginiam stiliuj. Tai pastaraisiais salonais esu nusivylusi. Geriausiai kerpa ir dazo kirpeja Laura is R66. Labai malonu pas ja lankytis, daro gerai ir kainos labai normalios. Sakyciau viena is geriausiu kirpeju mieste. Tik va pas ja geriau is anksto registruotis.
*

Žinau Laurą ir šį saloną puikiai . Kodėl nusivylusi kitais salonais, kas nepatiko ? Nesuprask neteisingai , bet tavo pasisakymas labai jau panašus į reklamą , juolab , kad vos prisiregistravus iš kart čia rašai smile.gif
linute75
Visu pirma
Oranginiam stiliuje mane blogai nudaze rudeniui spalva gavosi netokia kokios norejau. O grozio oazei dar vasara per trumpai nukirpo. pries 2metus buvau pas manikiurininke ineta oazej man priaugino gelinius nagus. Labai greit jie nuluzinejo.

Visu antra
Nemanau kad kazkam reklama padariau. Tai buvo mano nuomone ir nieko daugiau. Sitam forume pradejau lankytis pries 3men ir visada skaitydavau. O vakar ismokau prisiregistruoti ir kazka parasyt. aciu lotuliukas.gif
zvaigzdziuke
QUOTE(linute75 @ 2008 12 13, 17:16)
vakar ismokau prisiregistruoti ir kazka parasyt. aciu  lotuliukas.gif
*

visks ok biggrin.gif ,
tarp kitko R66 dirba labai šauni kosmetologė Jurga , o kitas darbuotojas tik iš matymo žinau smile.gif
justicir
QUOTE(linute75 @ 2008 12 12, 17:22)
*

Na man irgi nuskambejo kaip reklama g.gif
As dabar ieskau kirpejos, kuri patartu, nes noriu pasikeisti i kazka naujo. Tai idomu kuo ji gera? Ar pataria del kirpimo, koks tiktu, kokia spalva geriau ir t.t.? Ar reikia paciai pasakyti man taip ir taip ir viskas tuo pasibaigia.
*miau_miau*
Daug metu lankausi pas Kristina is Orandzinio stiliaus.. Visada lieku patenkinta tiek kirpimu, tiek dazymu.. Eiles nemazos, reiskias gera meistre.. rolleyes.gif Taip pat esu girdejusi ir daug geru atsiliepimu apie Romeda is Nedos..
linute75
QUOTE(justicir @ 2008 12 13, 17:42)
Na man irgi nuskambejo kaip reklama  g.gif
As dabar ieskau kirpejos, kuri patartu, nes noriu pasikeisti i kazka naujo. Tai idomu kuo ji gera? Ar pataria del kirpimo, koks tiktu, kokia spalva geriau ir t.t.? Ar reikia paciai pasakyti man taip ir taip ir viskas tuo pasibaigia.
*

Jei klausi patarimo - tai ir patars. Pasiulys spalvu ir stiliu variacijas. bigsmile.gif
Behnaz
labutis visoms smile.gif atradau sia tema pries vykstant i Lt atostogu ir issirinkau viena kirpeja,kuria cia kelios mamytes isgyre.Vitalija - thumbup.gif kirpeja!dabar savo plaukucius patikesiu tik jai,nebent galiukus sesei duosiu pakirpt rolleyes.gif
ir patarimu nemazai gavau ir priemoniu superiniu nusipirkau,tik kaina irgi superine buvo doh.gif lotuliukas.gif
FoxLady
QUOTE(Bechnaz @ 2009 01 22, 21:04)
labutis visoms  smile.gif atradau sia tema pries vykstant i Lt atostogu ir issirinkau viena kirpeja,kuria cia kelios mamytes isgyre.Vitalija -  thumbup.gif  kirpeja!dabar savo plaukucius patikesiu tik jai,nebent galiukus sesei duosiu pakirpt rolleyes.gif
ir patarimu nemazai gavau ir priemoniu superiniu nusipirkau,tik kaina irgi superine buvo doh.gif  lotuliukas.gif
*

Saunu! Ir kirpaisi ir dazeisi pas Vitalija? Su kokios firmos priemonemis ten dirba? Beje kiek sumokejai? blush2.gif
Behnaz
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 22, 20:53)
Saunu! Ir kirpaisi ir dazeisi pas Vitalija? Su kokios firmos priemonemis ten dirba? Beje kiek sumokejai? blush2.gif
*

visiskai keiciau spalva,nes norejau pasvieset smile.gif tai daug sruogeliu ir pluosteliu dejo,kirpau irgi gana nemazai.kokias konkreciai priemones salone naudoja nepamenu blush2.gif nelabai ir atkreipiau demesi lotuliukas.gif bet man pasiule "great lengths" priemones.
uz plaukuciu sutvarkyma 300lt.sumokejau+priemones=500lt is viso doh.gif
FoxLady
QUOTE(Bechnaz @ 2009 01 22, 22:05)
visiskai keiciau spalva,nes norejau pasvieset smile.gif tai daug sruogeliu ir pluosteliu dejo,kirpau irgi gana nemazai.kokias konkreciai priemones salone naudoja nepamenu blush2.gif nelabai ir atkreipiau demesi lotuliukas.gif  bet man pasiule "great lengths" priemones.
uz plaukuciu sutvarkyma 300lt.sumokejau+priemones=500lt is viso doh.gif
*

doh.gif Na bet svarbiausia kad likai patenkinta 4u.gif
Behnaz
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 22, 21:36)
doh.gif Na bet svarbiausia kad likai patenkinta 4u.gif
*

O dar kai pasipyle komplimentai is visu pusiu thumbup.gif tai visai nebegaila tu pinigeliu buvo lotuliukas.gif
Itka
QUOTE(Bechnaz @ 2009 01 22, 21:04)
labutis visoms  smile.gif atradau sia tema pries vykstant i Lt atostogu ir issirinkau viena kirpeja,kuria cia kelios mamytes isgyre.Vitalija -  thumbup.gif  kirpeja!dabar savo plaukucius patikesiu tik jai,nebent galiukus sesei duosiu pakirpt rolleyes.gif
ir patarimu nemazai gavau ir priemoniu superiniu nusipirkau,tik kaina irgi superine buvo doh.gif  lotuliukas.gif
*

Čia Vitalija iš ukmergės g. 11-3 ? Gal gali man parašyti jos kontaktini telefona ax.gif
shokoladine :)
As irgi uzsirasiau pas Vitalija is "Vitanelės" (Ukmerges g. ), na ziuresim kas gausis tongue.gif
Lidute
salon + Kristina thumbup.gif thumbup.gif
graziai apkerpa, pasiulo priemoniu, pataria.. na tiesiog - nuostabi biggrin.gif
Rojuke
smile.gif+2009 02 12, 13:43-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2009 02 12, 13:43)
As irgi uzsirasiau pas Vitalija is "Vitanelės" (Ukmerges g. ), na ziuresim kas gausis  tongue.gif
*

Labas. Ar ilgai reikia laukti? As turiu galvoje ar pas Vitalija dideles eiles?
smile.gif
Behnaz
smile.gif+2009 02 12, 11:43-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2009 02 12, 11:43)
As irgi uzsirasiau pas Vitalija is "Vitanelės" (Ukmerges g. ), na ziuresim kas gausis  tongue.gif
*

Lauksim atsiliepimu 4u.gif labai idomu bigsmile.gif
Itka
smile.gif+2009 02 12, 13:43-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2009 02 12, 13:43)
*

Na ir kaip apkirpo shokoladine Man tai visai patinko jos kirpimas:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.