Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

buna kas dar pataria kad skusti, bet as nesiruosiu, man kad ir kiek kirpo, bet plaukai nera nuostabus, manau blogiau nepadaro bet ir naudos nelabai yra as manyciau
Atsakyti
Manau,jog čia senų bobučių išmislas.Prisimenu kaip prieš keturis metus uošvienė primygtinai reikalavo,kad nuskusčiau sunui plaukučius doh.gif ,beje provokacijai nepasidaviau.O dabar plaukučiai gana vešlūs. smile.gif
Atsakyti
o man net ranka nekiltu ax.gif biggrin.gif Abi gime juodais, apie 4cm ilgio plaukais, o ir neploni palyginus buvo. Vyresnelei plaukuciai visai neslinko, o mazei truputi paslinko, bet nedaug. Uz tai nuo 5men pakirpt reikia,nes i akytes krenta, o surist nesigauna, nes randa gumyte, issirauna ir i burna doh.gif biggrin.gif
O siaip man labai grazu 2.gif su baltu pukeliu wub.gif
Atsakyti
manau kad tai nesamone doh.gif niekad net nekilo tokia mintis. sunaus nuo gimimo plaukeliai buvo kaip pukeliai,bet po geru meteliu pradejo storet... dabar vos zirkles kerpa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2008 05 09, 15:15)
As tai tikrai neskusiu savo lelytei plaukuciu. Esu tos nuomones - ka Dievas dave, to nepakeisi. O skutimas - mociuciu ismislas, jos daug ko kadais prisigalvodavo, ko siais laikais mes jau tikrai nedarom... Kad ir as pati - ei man skuto plaukucius, nei ka - ir tikrai stori, grazus, ilgi, nenusiure po siai dienai. O stai vyrui mazam buvo skusta, bet nei jis, nei jo seimos nariai gausiais plaukais nepasizymi. Be to, musu mazute gime su plaukuciais, bet po menesio nupliko pakausiukas, o stai dabar, po puses menesio - vel toj vietoj ataugineja plaukuciai ir ju kur kas daugiau nei buvo.

Aš čia nelabai į temą, bet ar nėra daugiau rachito požymių vaikučiui? 4u.gif Delniukai, padukai neprakaituoja, pakaušiukas nesuplokštejęs?
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 04 27, 21:20)
Neskutau, o ir nebuvo ko skusti (jei ir būtų buvę, vis tiek nebūčiau skutus). Kaip tik norėjau kad greičiau plaukuota dukrytė būtų.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2008 05 05, 17:59)
mane ir skuto ir kiausiniu tryniu galva trinko, ir vel skuto ir skuto, bet plaukai taip ir liko kaip pukelis, svelnuciai....kai maza buvau, tai kaip visciukas atrodziau su pukeliu, o dabar ilgi-grazus, tik ploniciai plaukai...

Va dar vienas irodymas drinks_cheers.gif
As irgi neskutau ir neskusiu..
Atsakyti
Mano mama man nuskuto 1 metu o sesei neskuto, bet musu abieju plaukai vienodai grazus, stori ir ilgi. As savo sunelio neskusiu. schmoll.gif
Atsakyti
galiu pasakyti kad nuskutus nieks nepasikeis,nes plauko svogunelis lieka tas pats ax.gif
Atsakyti
manau kad nesamone tas skutimas schmoll.gif Gaila butu tu graziu vesliu plaukuciu. Bobuciu ismislai. Man buvo nuskusti, kai buvau vienu metuku, tai visose nuotraukose atrodau kaip berniukas doh.gif Tikrai dukrytei neskusiu.
Atsakyti
As irgi manau, kad skusti neverta. O be to gaila man butu i savo pupa plika ziuret schmoll.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif kad nesamone.
Man tevai nuskuto - ir ka? turiu su kuo palyginti - sese buvo be tokiu "operaciju", o gavosi rezultatai priesingi. Mano nenaudai verysad.gif
Atsakyti